Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про президенство Вакарчука

Про президенство Вакарчука
Bmx

Сьогодні перший раз у житті приймав участь у соц опитуванні. На дит. майданчику гуляв х дитиною,  підійшла жінка, попросила заповнити анкету.  Замовник - якась фірма  GFK.
Серед кандидатів у президенти вибрав Вакарчука, жінка каже дуже багато людей вже його вибирали. ( львів)

Думаю, якби Славко мав бажання полізти  у це болото, люди би підтримали. І до сраки всі ті розмови: тре команду, план реформ і т.д. Було б бажання , решта вирішується за лічені тижні. Пару  нормальних хай левел менеджерів , тутешніх і західних - профіт ;-)
   
Re: Про президенство Вакарчука
ska

до сраки всі ті розмови: тре команду, план реформ і т.д. Було б бажання , решта вирішується за лічені тижні.
Зашибись
   
Re: Про президенство Вакарчука

Думаю може стати і славко і ось цей чоловік
   
Re: Про президенство Вакарчука
Bmx

Зашибись
Люди з програмами, командами з цього болота нічого глобально не спромоглися змінити за 25 років, тому так - зашібісь  :D
   
Re: Про президенство Вакарчука

Вакарчук единственная фигура, кто способен победить Порошенко на выборах.
   
Re: Про президенство Вакарчука

до сраки всі ті розмови: тре команду, план реформ і т.д.

До сраки також результат, доля держави, ваша власна і ваших дітей.

Зі Оце подумав: а непоганий спосіб агітації. Майже як агітація продавця "В мене такий самий телевізор".
   
Re: Про президенство Вакарчука

Люди з програмами, командами з цього болота нічого глобально не спромоглися змінити за 25 років, тому так - зашібісь  :D

це залежало не від цих людей... а від головного на табуретці
тому так, вибір головного на табуретці, шо не зупиняє, встромляючи палиці в колеса, а допомагає - дійсно кардинально інша ситуація
тому про 25 років не треба, не було там реальних можливостей
   
Re: Про президенство Вакарчука
Bmx

Думаю може стати і славко і ось цей чоловік
https://www.facebook.com/zolochiv.misto/videos/2166288653615953/
З Трампа теж багато хто глузував перед виборами, в тому числі і х українських урядовців і на фупі :)
   
Re: Про президенство Вакарчука

 :D
Звісно жодних грошей не потрібно. Все на інтузазізьмі. Хай левел менагери за дурно. Чому б ні?
І
Що за контора джіефкей яка набирає інтервьюерів що відкривають опитувальні листи інших осіб.
   
Re: Про президенство Вакарчука

Сьогодні перший раз у житті приймав участь у соц опитуванні. На дит. майданчику гуляв х дитиною,  підійшла жінка, попросила заповнити анкету.  Замовник - якась фірма  GFK.
Серед кандидатів у президенти вибрав Вакарчука, жінка каже дуже багато людей вже його вибирали. ( львів)

Думаю, якби Славко мав бажання полізти  у це болото, люди би підтримали. І до сраки всі ті розмови: тре команду, план реформ і т.д. Було б бажання , решта вирішується за лічені тижні. Пару  нормальних хай левел менеджерів , тутешніх і західних - профіт ;-)

Не дай бог.
   
Re: Про президенство Вакарчука

Люди з програмами, командами з цього болота нічого глобально не спромоглися змінити за 25 років, тому так - зашібісь  :D

Хто це в нас був з командою і програмою? порошенко? янукович? кучма?
   
Re: Про президенство Вакарчука

контент, который мы заслужили
   
Re: Про президенство Вакарчука

Вакарчук единственная фигура, кто способен победить Порошенко на выборах.

а шо дальше?
вдруг сьебеться, як з депутатів сьйоб  :rotate:
   
Re: Про президенство Вакарчука

дуже багато людей вже його вибирали
Люди знову голосують серцем за гарний імідж, популізм, й ще може трохи гречки.. :(

Іронія  долі у тому, що за Пецю народ тотально голосував не за імідж, а чисто з меркантильно-логічних аргументів.
Сцуко, це мало не перший раз в історії України.

Патріоти згадували, як Пеця давав бабло на Майдан та кричав на "суку православную".
Помірковані ватники згадували, як Пеця зупиняв бульдозера та фоткався з беркутом.
Й ті, й інші мали ілюзію, що Пеця зможе з усіма домовитися й порішати. 
А зараз усі дивуються,  звідки на рівному місці береться зрада?

Відповідно народ знову  вирішив вдаритися в ілюзії та голосувати за Вакарчука, Макаку,  ще  когось там - це з одного боку.
А з іншого боку, дофуя розчарованих, які бачать що не спрацювали ані "серце", ані логіка, й вони на вибори не підуть.
Тому через тих, хто на вибори не піде - результат може бути геть непередбачуваним.
   
Re: Про президенство Вакарчука

:D
Звісно жодних грошей не потрібно. Все на інтузазізьмі. Хай левел менагери за дурно. Чому б ні?
І
Що за контора джіефкей яка набирає інтервьюерів що відкривають опитувальні листи інших осіб.

я впевнений, шо люди можуть працювати і "задурно"
звичайно не тривалий термін - а саме прийшов - зробив і пішов
в цьому ланцюжку проблема часто з другим компонентом - влада, так саме влада не зацікавлена у результатах
особливо, якшо вони б'ють по їх кишенях, прямо чи навіть дотично
   
Re: Про президенство Вакарчука

и фиг таким как ТС объяснишь, что выдающийся хирург не может быть выдающимся программистом... :(
   
Re: Про президенство Вакарчука

и фиг таким как ТС объяснишь, что выдающийся хирург не может быть выдающимся программистом... :(

а Порошенко - хірург чи програміст??? :suicide2:
   
Re: Про президенство Вакарчука

З Трампа теж багато хто глузував перед виборами, в тому числі і х українських урядовців і на фупі :)
А я зпрвсім не глузую. Я вважаю Славка достойним кандидатом. І цього чоловіка, мера Золочева, також.
Я просто хочу донести до Вас, що недалекий той час, коли оцю всю політеліту, котра вважає себе незамінимою, потіснять нові люди, котрі у нас уже є :pooh_on_b:
   
Re: Про президенство Вакарчука

Просто цікаво. А фермерським господарством Славко зміг би покерувати? Ну типу без команди і плану, з одним бажанням? Чи металургійним заводом? ІТ-компанією? Банком? Може його на завод Малишева відправити? Чи на ЮжМаш? Може довірити керівництво Рівненською АЕС? Чи УкрАероРухом? А може головним конструктором Антонова? З бажанням. Я так розумію якщо бажання є то можна і операцію на мозку провести. Слюсарчук же міг. Чи ядро у фряхи перекомпілити? Ну звісно якщо бажання є.  :shuffle:
   
Re: Про президенство Вакарчука

а Порошенко - хірург чи програміст???

Управленец, то бишь топ менеджер с многолетним опытом и успешными проектами
   
Re: Про президенство Вакарчука

жінка каже дуже багато людей вже його вибирали. ( львів)

Это вообще непрофессионально.
Интервьюер не имеет права давать такую инфу интервьюируемому
   
Re: Про президенство Вакарчука

Управленец, то бишь топ менеджер с многолетним опытом и успешными проектами

Пеця - не  безпосередній управленець.  "Інтелектуальний гігант" - його батько, який створив імперію, де працюють висококваліфіковані топ-менеджери.
Завдання Пеці було - кришувати та домовлятися у владних структурах. Батько чітко направив Пецю у політику, знаючи його таланти та недоліки.
   
Re: Про президенство Вакарчука
Bmx

Люди знову голосують серцем за гарний імідж, популізм, й ще може трохи гречки
Вакарчук і гречка чи популізм ?  Як ви це звязали до купи? Люди голосують не за імідж, а за ймовірну моєливість змін на краще. Якщо за умовного президента на старті напр реальна середня зп була  100 долл. а в кінці терміну лишилась +- 100 долл - , грубо кажучи - пішов геть, будь здоров. І ніхто не буде зважати тепер на жодні відмазки
   
Re: Про президенство Вакарчука

Управленец, то бишь топ менеджер с многолетним опытом и успешными проектами

і як ваш управлінець вирішує свої питання бізнесові? через свої зв'язки на митниці, податковій, ін структурах?
навряд в нас ефективна держава... а він себе почуває прекрасно
де проблема?
   
Re: Про президенство Вакарчука
Bmx

Это вообще непрофессионально.
Интервьюер не имеет права давать такую инфу интервьюируемому

Це розмова з живою людиною, я хз які там права у кого.
   
Re: Про президенство Вакарчука

Який вакарчук ?? :lol:

звідки ви лізете уєбани
   
Re: Про президенство Вакарчука

Вакарчук і гречка чи популізм ?

Там голосування серцем. Мотив: "Ну не може ж людина, яка співає такі щирі натхненні пісні, з чесними очима, нас так само наїпати, як це все кодло пітарасів".
Імідж рулить.

Вже й забули як Вакарчук з'їпався з депутатів, та казав що то "не його війна", що унеможливлює будь-які зміни з його ініціативи.
   
Re: Про президенство Вакарчука
Bmx

Хто це в нас був з командою і програмою? порошенко? янукович? кучма?
Якщо у них не було програм, чому тут так багато критикують Славка за це?
   
Re: Про президенство Вакарчука

Який вакарчук ?? :lol:

звідки ви лізете уєбани

порошенко, тимошенко, ляшко, бойко, рабінович
пішов НАХЄР розумник, мля... всяке чмо вчити буде
   
Re: Про президенство Вакарчука
Bmx

А я зпрвсім не глузую. Я вважаю Славка достойним кандидатом. І цього чоловіка, мера Золочева, також.
Я просто хочу донести до Вас, що недалекий той час, коли оцю всю політеліту, котра вважає себе незамінимою, потіснять нові люди, котрі у нас уже є :pooh_on_b:
А,  тоді пробачте, якщо чимось образив :-)
   
Re: Про президенство Вакарчука

порошенко, тимошенко, ляшко, бойко, рабінович
пішов НАХЄР розумник, мля... всяке чмо вчити буде

ви хіба не за Гриценка?
   
Re: Про президенство Вакарчука

Там голосування серцем. Мотив: "Ну не може ж людина, яка співає такі щирі натхненні пісні, з чесними очима, нас так само наїпати, як це все кодло пітарасів".
Імідж рулить.

Вже й забули як Вакарчук з'їпався з депутатів, та казав що то "не його війна", що унеможливлює будь-які зміни з його ініціативи.

1. Він ніде не зафішував, шо йде в президенти.
2... яка нахер різниця

і так ІМІДЖ рулить
якшо мати справу з уродами вам краще - без питань
   
Re: Про президенство Вакарчука
Bmx

Мені от дивно, вчора запостив тему про недоліки держапарату, корупцію чиновників - нікому не цікаво. А тут стільки агресії :-)
   
Re: Про президенство Вакарчука

ви хіба не за Гриценка?

я шо дурак?)))
ше скажи за Вадіка Рабіновича...
бо в темі про пашпорт відписався - табуретка не резинова, петя всіх мочкане
   
Re: Про президенство Вакарчука

Мені от дивно, вчора запостив тему про недоліки держапарату, корупцію чиновників - нікому не цікаво. А тут стільки агресії :-)

право з руки годуватися захищають
нічого іншого знайти в пояснення не можу
   
Re: Про президенство Вакарчука
Bmx

Там голосування серцем. Мотив: "Ну не може ж людина, яка співає такі щирі натхненні пісні, з чесними очима, нас так само наїпати, як це все кодло пітарасів".
Імідж рулить.

Вже й забули як Вакарчук з'їпався з депутатів, та казав що то "не його війна", що унеможливлює будь-які зміни з його ініціативи.
Тоді поедітайте ваш пост, і заберіть гречку та популізм, ви ліпите все лайно в купу, як Садовий сміття в Грибовичах.
   
Re: Про президенство Вакарчука

якшо мати справу з уродами вам краще - без питань
Мені пох.
Я розумію кожного, крім кацапів та упоротої вати.
недоліки держапарату, корупцію чиновників - нікому не цікаво. А тут стільки агресії :-)
Бо недоліки держапарату та корупцію ми вже 20 років спостерігаємо,  а тут щось запаковане в неординарну оболонку.

Тоді поедітайте ваш пост, і заберіть гречку та популізм, ви ліпите все лайно в купу, як Садовий сміття в Грибовичах.

Ніфуя.
Популізм  давить в першу чергу на серце - "за усе хороше", розум,  хоч й розуміє, що усі обіцянки лайна не варті, але мовчить, бо вмикаються емоції.
"Гречка" в моїй інтерпретації, це не прямий підкуп виборців, а якісь добрі справи, які покажуть у ЗМІ, що також спрацює на імідж.

Останнє редагування: 24 травня 2018 23:14:15 від птах Сорока
   
Re: Про президенство Вакарчука

Мені пох.
Я розумію кожного, крім кацапів та упоротої вати.Бо недоліки держапарату та корупцію ми вже 20 років спостерігаємо,  а тут щось запаковане в неординарну оболонку.

стабілізець, в поміч
вам би Федоровича та й з Яновичем...
   
Re: Про президенство Вакарчука

я шо дурак?)))
ше скажи за Вадіка Рабіновича...
бо в темі про пашпорт відписався - табуретка не резинова, петя всіх мочкане

при чому тут дурак?
Гриценко знана людина, з рейтингом. недавно об'єднався з Добродомовим. зараз закликає об'єднуватися навколо нього інших.
чому не він?

до речі, Гриценку варто закликати Вакарчука до об'єднання. з Садовим не вийшло, може з Вакарчук буде зговірливим.
   
Re: Про президенство Вакарчука

стабілізець, в поміч
вам би Федоровича та й з Яновичем...

Яка ще "поміч", йопт? Я  завжди виживаю сам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія