Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

А я как раз у селян покупаю сало с мясом. А он подходит и обращается к продавцам подать на храм. А я поворачиваюсь к нему и доброжелательно говорю, батюшка сейчас минутку, лезу в карман и подаю пять гривен, а он говорит шо он не батюшка а Посошной, и спрашивает:  как ваша фамилия мы за вас будем молится и записывает в папку которая в руках, а ему, не надо записывать, а лучше скажите мене кому вы будите молится? А он шо будут молится пресвятой богородице. А я ему шо не надо богородице, если можно то молитесь за меня Христу, мы ж христиане, а слов присвятая богородица нет в Библии. Он покорно соглашается и говори хорошо ...
  Парень лет 27, выглядит точно из православных, в длинном черном  до земли одеянии как у батюшки, очень потертом ...

   
Парень лет 27, выглядит точно из православных, в длинном черном  до земли одеянии как у батюшки, очень потертом ...

циганва або проф.ніщіє щє більш потьортиє, а грошів на карманє вних врази більше ніж у тебе.

Дореч, подавая "на храми" ти не тіки способствуєш мошеннічєству і оболваніванію насєлєнія - ти підтримуєш організовану злочинність, коррупцію, мафію.
Церкви - це ідеальна "пралка" для відмивання грошів (бандити та вори в законє постійно пользуюцця церквами для таких дєл) а також прийому взяток від чиновників: "ми рєшим ваш вапрос, но ви сдєлайтє богоугодноє дєло - отпустітє на храм кілька тонн вашей продукциі".

РІЗАТИ :X
   
А я как раз у селян покупаю сало с мясом. А он подходит и обращается к продавцам подать на храм. А я поворачиваюсь к нему и доброжелательно говорю, батюшка сейчас минутку, лезу в карман и подаю пять гривен, а он говорит шо он не батюшка а Посошной, и спрашивает:  как ваша фамилия мы за вас будем молится и записывает в папку которая в руках, а ему, не надо записывать, а лучше скажите мене кому вы будите молится? А он шо будут молится пресвятой богородице. А я ему шо не надо богородице, если можно то молитесь за меня Христу, мы ж христиане, а слов присвятая богородица нет в Библии. Он покорно соглашается и говори хорошо ...
  Парень лет 27, выглядит точно из православных, в длинном черном  до земли одеянии как у батюшки, очень потертом ...

подав чи ні ?   :)
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Біля Свято-Введенської церкви кілька років сидить один в чорному і каже "подайтє батюшке на лєчєніє"...якось не віриться що він батюшка. Раніше він ближче до церкви сидів, а зараз перейшов на інший бік вулиці і розмістився біля "Егоїсту".Може його від храму відігнали? Хз. ..
   
циганва або проф.ніщіє щє більш потьортиє, а грошів на карманє вних врази більше ніж у тебе.

Дореч, подавая "на храми" ти не тіки способствуєш мошеннічєству і оболваніванію насєлєнія - ти підтримуєш організовану злочинність, коррупцію, мафію.
Церкви - це ідеальна "пралка" для відмивання грошів (бандити та вори в законє постійно пользуюцця церквами для таких дєл) а також прийому взяток від чиновників: "ми рєшим ваш вапрос, но ви сдєлайтє богоугодноє дєло - отпустітє на храм кілька тонн вашей продукциі".

РІЗАТИ :X

Боже мой, какие вы злобные и завистливые. Какие у него гроши ? ?   Я жалею шо мало дал ему ...
  От силы с православного базара 100 гр , я видел как реагирует народ, и кстати тот который называет себя православным ...

   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Храми обніщали, батюшки вже по базарах з протянутою рукою пішли.  :weep:
   
Боже мой, какие вы злобные и завистливые. Какие у него гроши ? ?   Я жалею шо мало дал ему ...

от диви як получаєцця... ніщім бабушкє-дєдушкє чи бездомним/хворим дітям ти не даси. А ось цим ВИБ ЛЯДКАМ - с дорогою душей :X
ШО ТИ ЇХ, ВИБЛЯДКОВ, ЖАЛІЄШ? Ти може щє жалієш гвалтівників чи мафіозі? Це ж ПРЄСТУПНІКІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А ти їх годуєш.
   
Кращч крокодилві дай - він тобі яку хочеш молітву промурмотить (н езабув щє).
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Що таке подертвувати на храм? Це на пожрать побухать попам. Ви думаєте ті кошти на якусь благодійність підуть?
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Сметану розвели на 5 гривень
З цього приводу необхідно створити тему на ФУПі :)
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Що таке подертвувати на храм? Це на пожрать побухать попам. Ви думаєте ті кошти на якусь благодійність підуть?
Продавці бухла і жрачки віддадуть на благодійність.
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Сметану розвели на 5 гривень
З цього приводу необхідно створити тему на ФУПі :)
який сметана щедрий! :lol:
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Продавці бухла і жрачки віддадуть на благодійність.
В чому там благодійність? Думаєте попи поділяться із бідними і знедолкнеми. Ага! Це ті кого вони обдирають.
   
Кращч крокодилві дай - він тобі яку хочеш молітву промурмотить (н езабув щє).

А це, між іншим, бізнес-ідея. Тільки не в реалі, а онлайн мурмотіти :D Ти ж писав всякі ігри флешові - заїбень онлайновий храм імені якогось там чудотворця чи угодника, їх же в православних, як лайна за лазнею - обирай будь-якого! Приймай мікроплатежі пейпалом і вебманями, хай юзери заповнюють форму за кого молитися, обирають опції: "за здравіє", "за упокой" і які там ще є варіанти, я в тому не шарю. І скроль по екрану згенерований текст молитви з іменами замовників (ну, щоб "по чєсноку" все було!) на красівому фоні з блекджеком і шлюхами свічками і образами! Ну охyєнно ж буде! :D
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

В чому там благодійність? Думаєте попи поділяться із бідними і знедолкнеми. Ага! Це ті кого вони обдирають.
Я не знаю. Сметана сам дав.
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

А це, між іншим, бізнес-ідея. Тільки не в реалі, а онлайн мурмотіти :D Ти ж писав всякі ігри флешові - заїбень онлайновий храм імені якогось там чудотворця чи угодника, їх же в православних, як лайна за лазнею - обирай будь-якого! Приймай мікроплатежі пейпалом і вебманями, хай юзери заповнюють форму за кого молитися, обирають опції: "за здравіє", "за упокой" і які там ще є варіанти, я в тому не шарю. І скроль по екрану згенерований текст молитви з іменами замовників (ну, щоб "по чєсноку" все було!) на красівому фоні з блекджеком і шлюхами свічками і образами! Ну охyєнно ж буде! :D
ой, не говори! у католиків таки більше!
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Я не знаю. Сметана сам дав.
Сметана мабуть це зробив із корисних цілей. Думає його в рай візьмуть.
   
циганва або проф.ніщіє щє більш потьортиє, а грошів на карманє вних врази більше ніж у тебе.

Дореч, подавая "на храми" ти не тіки способствуєш мошеннічєству і оболваніванію насєлєнія - ти підтримуєш організовану злочинність, коррупцію, мафію.
Церкви - це ідеальна "пралка" для відмивання грошів (бандити та вори в законє постійно пользуюцця церквами для таких дєл) а також прийому взяток від чиновників: "ми рєшим ваш вапрос, но ви сдєлайтє богоугодноє дєло - отпустітє на храм кілька тонн вашей продукциі".

РІЗАТИ :X

Віруючи з їхніми моральними нормами (толерантність там) виглядають цивілізованіше.
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Сметана мабуть це зробив із корисних цілей. Думає його в рай візьмуть.
На "чаєвиє" схоже чи ні ?
   
сссуки неправославні невдячнін. петро вам корячився - нарік окрячився - томоса вам здобули - а ви...
   
ых, в длинном черном  до земли одеянии как у батюшки, очень потертом ...

Одяг "як у батюшки" коштує  1000 гривень в інет-магазині.
Хто трохи має акторський хист, може за нєфуй шо йти збирати "на храм".

Останнє редагування: 8 червня 2019 14:45:28 від птах Сорока
   
ой, не говори! у католиків таки більше!

Ну так і збс! (tu) Нехай Крокі і для католиків сайт зробить! X(
   
цікаво як в рясі срать
   
А я как раз у селян покупаю сало с мясом. ...
А як же ж заповідь "Не вбивай" ?  Ото такий з Вас "християнин". (td)
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

цікаво як в рясі срать
от купи і спробуй!  :laugh:
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм
PAL

А це, між іншим, бізнес-ідея. Тільки не в реалі, а онлайн мурмотіти :D Ти ж писав всякі ігри флешові - заїбень онлайновий храм імені якогось там чудотворця чи угодника, їх же в православних, як лайна за лазнею - обирай будь-якого! Приймай мікроплатежі пейпалом і вебманями, хай юзери заповнюють форму за кого молитися, обирають опції: "за здравіє", "за упокой" і які там ще є варіанти, я в тому не шарю. І скроль по екрану згенерований текст молитви з іменами замовників (ну, щоб "по чєсноку" все було!) на красівому фоні з блекджеком і шлюхами свічками і образами! Ну охyєнно ж буде! :D

а потім зі святим паяльником за внесками придуть. Й хрестом півпудовим по голові! Це ж махвія!
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

цікаво як в рясі срать
У кого що болить.....
На форумі ти навчився срати, в рясі теж навчишся.
   
А як же ж заповідь "Не вбивай" ?  Ото такий з Вас "християнин". (td)

Ти видно рослини також не вбиваєш, вєган?
   
А це, між іншим, бізнес-ідея. Тільки не в реалі, а онлайн мурмотіти :D Ти ж писав всякі ігри флешові - заїбень онлайновий храм імені якогось там чудотворця чи угодника, їх же в православних, як лайна за лазнею - обирай будь-якого! Приймай мікроплатежі пейпалом і вебманями, хай юзери заповнюють форму за кого молитися, обирають опції: "за здравіє", "за упокой" і які там ще є варіанти, я в тому не шарю. І скроль по екрану згенерований текст молитви з іменами замовників (ну, щоб "по чєсноку" все було!) на красівому фоні з блекджеком і шлюхами свічками і образами! Ну охyєнно ж буде! :D

Проблема УСІХ проектів - в ефективній реклямі, дающєй маржу більш затрат. А в нинішніх реаліях це можливо лише за допомогою сірих способів, дорвєі там... дорого і непевно. Плюс - попи підсуєтятся і по їх забаганці все закриють. Мошеннічять можна тіке праваславним, одобрєним государством :buba:
   
Віруючи з їхніми моральними нормами (толерантність там) виглядають цивілізованіше.

Ы :facepalm:  Ти де толерантність у вєрующіх колись бачив, тим більш - праваславних? :laugh: Толерантність - то прєрогатіва псєвдовєрующіх чи сектантів тіпа толстовцев. НАСТОЯЩІЙ вєрующій ЗАВЖДИ діко злобєн і готов унічтожить як дальнєго, так і бліжнєго своєго, якшо його вєра отлічаєцця однім маленьким догматіком.

І шо ти називаєш цивілізованністю? Любіть і потакать прєступнікам? Давать сумашедшим варварам унічтожать цивілізацію? Чи просто як і раніш, дозволять їм тормозіть прогрес, лєчєніє болєзнєй, улучшеніє качєства жизні? Така "цивілізованність" веде к унічтоженію цивілізаціі та Афганістану по всьому світу.
   
вірять попам або повні олігофрени або подєльніки-влада чисто за бартером - ми показуємо що ми віримо вам ви показуєте що ви вірете нам владі
це і є попівське попам кєсареве кесарю)))подєльніки
   
Сметана мабуть це зробив із корисних цілей. Думає його в рай візьмуть.

хоть ему а хоть другому просящему нужно давать и не судить - НЕ СУДИТЕ да не судимы будите ...
   
цікаво як в рясі срать

а як баби в платтячках сруть? Або втруси, або тупо вніз, куди попаде :laugh:
   
хоть ему а хоть другому просящему нужно давать

ну то дай зубожілому крокодилові :angel: 
слабО?.. (P)



НЕ СУДИТЕ да не судимы будите ...

"Якшо хтось зробив прєступлєніє - нє осуждай єго. Тоді, коли ти когось ограбіш, вбєш чи трахнєш в ачько - тебе не будуть судити". Так? ;)
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Парень лет 27, выглядит точно из православных, в длинном черном  до земли одеянии как у батюшки, очень потертом ...

100% кацапської церкви. там звикли клянчити на мерседес
   
100% кацапської церкви. там звикли клянчити на мерседес

а я спросил его из какой он церкви, он сказал шо из Артемовска из Храма присвятой богородицы , хотя Артемовск сейчвс это Бахмут ...
   
Re: Батюшка на базаре собирал пожетвования на храм

Ы :facepalm:  Ти де толерантність у вєрующіх колись бачив, тим більш - праваславних? :laugh: Толерантність - то прєрогатіва псєвдовєрующіх чи сектантів тіпа толстовцев. НАСТОЯЩІЙ вєрующій ЗАВЖДИ діко злобєн і готов унічтожить як дальнєго, так і бліжнєго своєго, якшо його вєра отлічаєцця однім маленьким догматіком.

І шо ти називаєш цивілізованністю? Любіть і потакать прєступнікам? Давать сумашедшим варварам унічтожать цивілізацію? Чи просто як і раніш, дозволять їм тормозіть прогрес, лєчєніє болєзнєй, улучшеніє качєства жизні? Така "цивілізованність" веде к унічтоженію цивілізаціі та Афганістану по всьому світу.
Влучно!
Це якраз про форумних і не лише атеїстів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія