Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проміжний підсумок правління двох останніх президентів :-)o

ВВП звичайно гарний економічний показник але для пересічного українця найбільш показове вартість борщового набору
чомусь цей показник в останні часи не використовується ..

   
також непогано булоб порівняти процентне відношення зарплат, пенсій до ком.тарифів

   
ВВП звичайно гарний економічний показник але для пересічного українця найбільш показове вартість борщового набору
чомусь цей показник в останні часи не використовується ..

Ну є ж споживчик кошик, туди напевно і цей самий "борщовий набір" входить.
   
Ну є ж споживчик кошик, туди напевно і цей самий "борщовий набір" входить.

я про порівняння цього кошику для двох президентів і зміни за 2 перших років правління
такий аналіз є?

   
Ющенко- відродження мови, культури
тобто німих зцілював і некультурних перевиховував?
паскуда воно, оце і все що здобуло за 5 років царювання -
влучне прізвисько. знищувало Юлю, і країну разом з нею.
   
Порошенко - Томос, безвіз (хто забажає, може додати)
мародерство і ротердамство, захмарний долар і тарифи
   
клун-0 з мінусом
ще не вечір, хоча і зараз вже можна сказати -
землю і стратегічні об"єкти продать, наркотіки лєгалізовать.
   
Порошенко - президент,
не тільки, він ще і мародер

а Зє - телепень,
не тільки, він ще і президент
   
Это все эмоции...

Есть показатели ВВП...



И шо мне толку с того ВВП, если оно все шло на то, шобы цапомордые оккупанты грозили военной мощью загнивающему Западу? У меня шо, от этого качественная техника в магазинах появлялась или хамон с пармезаном в гастрономах?
   
Плюсую Пороху за закон про мову та відродження нашої армії.
А Зє-непорозуміння - постійний сором після його виступів без папірця, особливо на міжнародному рівні.  :facepalm1:
Більше нема про що згадати. Воно ж не президент, а так, тупа маріонетка...
   
Плюсую Пороху за закон про мову та відродження нашої армії.
А Зє-непорозуміння - постійний сором після його виступів без папірця, особливо на міжнародному рівні.  :facepalm1:
Більше нема про що згадати. Воно ж не президент, а так, тупа маріонетка...

 :-B
   
я про порівняння цього кошику для двох президентів і зміни за 2 перших років правління
такий аналіз є?


Хто проживає на гроші менші за вартість споживчого кошика вважаються бідними.

Цитувати
За розрахунками Національної академії наук України, у 2020 році рівень бідності українців різко зріс, досягнувши показників 2015 року. При цьому зростання бідності, зазначають науковці, відбулося б незалежно від того, були б пандемія та карантин чи ні.

"Різке зростання рівня бідності ми зафіксували ще у першому кварталі 2020 року. За підсумками першого півріччя рівень бідності населення зріс до 51%. У першому півріччі 2019 року бідними були 41% українців.

У другому півріччі ситуація вирівняється, однак ми очікуємо, що рівень бідності за підсумками 2020 року становитиме 45-50%", – повідомила ЕП завідувачка сектору досліджень рівня життя населення НАНУ Людмила Черенько.

За даними НАНУ, у першому півріччі 2020 року за межею бідності жили близько 19,4 млн осіб. У 2019 році таких людей було на 4 млн менше.

І далі по тексту
https://www.epravda.com.ua/publications/2021/01/5/669749/#:~:text=%D0%97%D0%B0%20%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8%20%D0%9D%D0%90%D0%9D%D0%A3%2C%20%D1%83%20%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D0%BC%D1%83,%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%BE%20%D0%BD%D0%B0%204%20%D0%BC%D0%BB%D0%BD%20%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%88%D0%B5.

АЛЕ, тут спостереження все-таки, що
1. Більш відповідальний за економічну політику все-таки уряд, а не президент (хоч Зеля має більше влади із-за контролю над ВР)
2. У Педри був початок агресії хуйло, а у Зелі - ковід.
   
За розрахунками Національної академії наук України, у 2020 році рівень бідності українців різко зріс, досягнувши показників 2015 року.

от і відповідь на питання
а все інше бла-бла-бла
   
Безвіз, томос, зовнішня політика, підвищення обороноздатності та інш.
Просто у Вас може бути якась своя, суб"єктивна оцінка діяльності, інші можуть помічати якісь позитивні дії там, де для Вас їх нема.
але ж я наче не забороняю іншим бачити якісь зміни, навіть у разі якщо я їх не бачу!
натомість бачу профанацію, тобто те, що прийнято називати розвішуванням локшини на вухах - як я написала вище : скинути довірливим холопам якісь незначні крихти - раптом клюнуть?...І цими крихтами прикрити грандіозний пограбунок країни.
Розумієте, якби я реально побачила у Порошенка прагнення хоча би витіснити МПЪ (більш радикальним діям я би просто аплодувала!) з України, якби були вчинені якісь конкретні ДІЇ у цьому напрямкові - тоді я...ні, звісно, я не проголосувала би за цього персонажа на виборах за жодних умов - надто огидний фіст за ним тягнеться...але я не стала би такою чітко окресленою антипедрючкою принаймні на форумі
Безвіз. З цього приводу вже так багато сказано, що навряд чи варто повторюватися. Коротко - безвіз отримано всупереч петро.
Зовнішня політика при петро. Абсолютно беззуба, щоразу було враження що він навмисно підставляє Україну, ніякий "молчун" (тільки зараз щось розговорився надміру) Клімкін з тестем у ФСБ.
Ви забули ще згадати генпрокурора, якого затверджує ВР за поданням президента. Те, що витворяв на цьому посту креатура петро, зайвих тлумачень навряд чи потребує.
Зверніть увагу : я не згадала Мудачука. Який за влади петро отримав серйозну підтримку чинної на той момент влади для повернення до нашого політикуму "во всєоружиї". Але і перерахованого за запропонованими вами чинниками цілком достатньо для оцінки. Мені - достатньо.
   
я про порівняння цього кошику для двох президентів і зміни за 2 перших років правління
такий аналіз є?

Процитує себе:
Ось тут - https://index.minfin.com.ua/markets/wares/index/ - є гарна картинка. Для тих, хто вміє думати головою, а не сракою.
За останні 5 років (тобто 3 за Порошенко й 2 за Зеленського) йде постійний стабільний лінійний ріст цін, на який накладається сезонне коливання (мінімум - восени).
Й зараз, до речі, ми знаходимося на сезонному максимумі.
   
Процитує себе:

це зрозуміло що ціни ростуть постійно на все
так і зарплати з пенсіями ростуть теж
тут головне зміни в процентному порівнянні других до перших на протязі перших двух років президентства кожного президента



   
це зрозуміло що ціни ростуть постійно на все
так і зарплати з пенсіями ростуть теж
тут головне зміни в процентному порівнянні других до перших на протязі перших двух років президентства кожного президента

Тебе що, у гуглі забанили?

http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2005/gdn/tznr/tznr_u/tznr_u_bez.htm

Темпи зростання/зниження номінальної та реальної заробітної плати (%)            
   Номінальна заробітна плата      Реальна заробітна плата   
   до попереднього року   грудень до грудня попереднього року   до попереднього року   грудень до грудня попереднього року
2010   117.6   117.9   110.2   110.5
2011   117.7   116.2   108.7   111.0
2012   114.8   110.5   114.4   111.1
2013   107.9   107.2   108.2   106.7
2014   106.0   110.4     93.5     86.4
2015   120.5   130.4     79.8     90.1
2016   123,6   123,8   109,0   111,6
2017   137.1   135.5   119.1   118.9
2018   124.8   120.5   112.5   109.7
2019   118.4   116.0   109.8   111.3
2020   110.4   115.6   107.4   110.1
   
так і зарплати з пенсіями ростуть теж
значно повільніше за ціни і тарифи
   
Давайте посони, підгоніть ще троха кнурятні, ще 3%  :K
   
        А Скока селян в ветке отметилось?
   
проміжним задоволений B-)
   
Зверніть увагу : я не згадала Мудачука. Який за влади петро отримав серйозну підтримку чинної на той момент влади для повернення до нашого політикуму "во всєоружиї".
не треба лукавити - таки згадала! :D
   
       Страна разваливается, а вы дерётесь.
   
А на шо он повлиял?
От какие ништяки Украине от томоса?
Не для манюпаса, для государства?

 :facepalm1:
Незалежна церква - один з стовпів держ незалежності. Ясно,, що кацапам це як серпом по.
   
тобто німих зцілював і некультурних перевиховував?
паскуда воно, оце і все що здобуло за 5 років царювання -
влучне прізвисько. знищувало Юлю, і країну разом з нею.

Твоя Жуля гривню у два рази обвалила  :punish:
   
       Страна разваливается, а вы дерётесь.

А що накажете робити ? Співати осанну зжлупі разом із сектою хужінібудікав ? І як це допоможе ?
   
А що накажете робити ? Співати осанну зжлупі разом із сектою хужінібудікав ? І як це допоможе ?
.   Резонно.  Обое приложились.
   
за Петра це була держава, за клуна квартал96
   
і яку клун хотів би перемножити на нуль
   
і яку клун хотів би перемножити на нуль
.    Множить начали в 16 годе. А это - уже остатки умножения. Анигиляция.
   
за Петра це була держава, за клуна квартал96
.   Из какого ты села? Какого района, области?
   
Мимосраля, а як же петро заважав безвізу?:-)))
От же дура йобнута.
Мимосраля і логіка - речі несумісні.
   
та ні, якраз за Петра украінець вперше відчув гордість за те, що він є частиною держави, за клуна украінець має позичати очі в сірка, щоб не згоріти від стидоби за клуна та його президенство
   
.   Из какого ты села? Какого района, области?
а що, це так важливо?
   
а що, це так важливо?
.   А Сичас ето - какая волость? Тобиш, какое ОТГ?
   
а що, це так важливо?

мабуть сусiдiв шукає бо до мiста перебрався, скучив ...

   
мабуть сусiдiв шукає бо до мiста перебрався, скучив ...
.   Сам то - из какой волости будеш? Аль урбонизд?    И да - он, кажись, из одного села с Аелитом.
   
24 на даний момент - за Зе. А було написано про хоч слово про якесь досягнення за 2 роки?
А якби його ще у 2014 посадити, чисто теоретично. Що б було?
Отаку голосувалку треба. Поставити у рівні умови. У 2014, у початок війни - без армії, цілком без грошей.
Це все одно, що порівнювати імпотента з крутим впевненим меном.


Останнє редагування: 6 травня 2021 09:45:59 від ЛАРТА
   
24 на даний момент - за Зе. А було написано про хоч слово про якесь досягнення за 2 роки?
А якби його ще у 2014 посадити....
Цікава думка :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія