Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кароффка спрашуває..

Re: Кароффка спрашуває..

тебе?
кацапидло, я твоє кацапське нарєчіє не розумію. Хочеш про щось запитати - пиши українською.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Он уже попробовал однажды. Влетел лох на 12 штук американских тугриков и лептоп. :)

Дурачок тролло , я  роблю те що вважаю за потрібне можу собі дозволити оплачувати розваги ))))))
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ця тп тут паролі викладала і всяке таке .
Дверима грюкала .
І тут знову прийшла
С кам'яним широким лицем  :laugh:
сраний уйобче, а класний у мене був пароль? Тобі вподобайкався, бачу? Я ж тобі казала, що той текст підариСлавіМарсік я набирала без переходу на латинку, тобто, кирилицею, а не латинкою відповідники кириличних букв. Саме тому ти, тупиздне, і не зміг осилить той мій пароль. Так злякався мене, що і гілку заховав.
   
Re: Кароффка спрашуває..

там найслабкіше місце - ззовні по стику землі і стіни. достатньо обкопати навколо на глибину не більше 20 см і 10 см вверх і приліпити до стіни на мастику ту штуку шо я показав. потім записати землею. стоятиме 100 років.
дякую!! У мене є мяка черепичка - взяла пачку. Можна ту черепичку один рядок туди покласти на мастіку? Ну, два. Щоб ширше було. І зарити землею? А потім зверху прикрити його штукатуркою надземною, шоб не затікало?
   
Re: Кароффка спрашуває..

Дурачок тролло , я  роблю те що вважаю за потрібне можу собі дозволити оплачувати розваги ))))))

Да помнит ФУП, как ты сопли размазывал перед АЮП, чтоб тебе вернули на что ты там влетел… :)
   
Re: Кароффка спрашуває..

Он уже попробовал однажды. Влетел лох на 12 штук американских тугриков и лептоп. :)
ніччому його життя не учить.
   
Re: Кароффка спрашуває..

сраний уйобче, а класний у мене був пароль? Тобі вподобайкався, бачу? Я ж тобі казала, що той текст підариСлавіМарсік я набирала без переходу на латинку, тобто, кирилицею, а не латинкою відповідники кириличних букв. Саме тому ти, тупиздне, і не зміг осилить той мій пароль. Так злякався мене, що і гілку заховав.

То виходить ти списділа і пароль не виклала, я ж зразу написав що це дешевий цирк .

А ну і пароль єьанутих  юзерів завжди прибирають коли ті виставляють , так що таке ніякої унікальності і спец уваги до тебе
   
Re: Кароффка спрашуває..

Мда...когда в горах нет тигра, царем зверей становится обезьяна.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Да помнит ФУП, как ты сопли размазывал перед АЮП, чтоб тебе вернули на что ты там влетел… :)

Можно прууф на соплі , а то віри на слово тобі немає ти ж брехун патологічний
   
Re: Кароффка спрашуває..

Можно прууф на соплі , а то віри на слово тобі немає ти ж брехун патологічний

Да помнит ФУП тот эпичнейший срач, когда ты телефонные разговоры писал и сюда выкладывал. АЮП должна была вмешаться, от твоего говна ФУП почистить и пояснить тебе, что ты лох.
   
Re: Кароффка спрашуває..

 :weep:  :gigi:

   
Re: Кароффка спрашуває..

То виходить ти списділа і пароль не виклала, я ж зразу написав що це дешевий цирк .

А ну і пароль єьанутих  юзерів завжди прибирають коли ті виставляють , так що таке ніякої унікальності і спец уваги до тебе
не, пароль був саме таким:

підариСлавіМарсік

А те, що ти не здатний навіть таку простеньку задачку вирішити, каже багато про що.
   
Re: Кароффка спрашуває..

А так що можу сказати
Все так прогнозовано що аж скучно .
Нуль креативу
   
Re: Кароффка спрашуває..

Да помнит ФУП тот эпичнейший срач, когда ты телефонные разговоры писал и сюда выкладывал. АЮП должна была вмешаться, от твоего говна ФУП почистить и пояснить тебе, что ты лох.

Ну так в чому проблема даємо пруфи
   
Re: Кароффка спрашуває..

не, пароль був саме таким:

підариСлавіМарсік

А те, що ти не здатний навіть таку простеньку задачку вирішити, каже багато про що.

Дурепа якісь задачі вирішують  тоді коли є щось цікаве потрібне , а ти шлак
   
Re: Кароффка спрашуває..

Мда...когда в горах нет тигра, царем зверей становится обезьяна.
дадада, я на абізьянку гаварящую тернопільську прішла пасматрєть.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ну так в чому проблема даємо пруфи

У нищих слуг нет, Славентий, иди и ищи. :) Знатно ты тогда обосрался. :)
   
Re: Кароффка спрашуває..

дякую!! У мене є мяка черепичка - взяла пачку. Можна ту черепичку один рядок туди покласти на мастіку? Ну, два. Щоб ширше було. І зарити землею? А потім зверху прикрити його штукатуркою надземною, шоб не затікало?

можна. тут головне бітумна мастика. і 20 см під землю і 10 над - така полоса мінімально. усе решту взаємозамінне.
   
Re: Кароффка спрашуває..

У нищих слуг нет, Славентий, иди и ищи. :) Знатно ты тогда обосрался. :)

Хм , що мені шукати те що я знаю
Це ж ти тут щось хочеш довести .
Але що може довести нікчема крім ляпання ящиком
   
Re: Кароффка спрашуває..

Дурепа якісь задачі вирішують  тоді коли є щось цікаве потрібне , а ти шлак
дурепою будеш свою маму обзивати, що такого телепня на світ породила, а мізків не дала. Я бачу, як ти за мною ганяєшся по цій гілці, щоб сказати мені, яка я тобі байдужа.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Хм , що мені шукати те що я знаю
Це ж ти тут щось хочеш довести .
Але що може довести нікчема крім ляпання ящиком

Знаешь, что выставили тебя, лОха, на 12 штук. :)
   
Re: Кароффка спрашуває..
HSM

Капєць
А хтось тутай казав що Ви покинули хворум
Налякали
   
Re: Кароффка спрашуває..

Знаешь, что выставили тебя, лОха, на 12 штук. :)

Знову те саме

Якби тобі пояснити , бо ти ж тупуватий  , щоб ти зрозумів , ти коли в кіно йдеш то теж вважаєш що тебе кинули  н?
   
Re: Кароффка спрашуває..

можна. тут головне бітумна мастика. і 20 см під землю і 10 над - така полоса мінімально. усе решту взаємозамінне.
дякую!!  X(  але 20 см НАД землею - то буде промерзати. А до черепички ж я не причеплю штукатурку.

Чи зробити так?  :

1. Розчистити кладку від земліна 20 см вглиб.

2. Пройтися гідроізоляційною мастікою.

3. На неї зразу ж приклеїти мастікою 2-4 шари черепички один над одним, щоб досягнути 30-40 см загальної висоти.

4. Пройтися знову мастікою по черепичкі зверху.

5. Через 2-3 дні закидати землею.

6. А над землею до черепички ліпити штукатурку і штукатурити далі уверх кладку.

?
   
Re: Кароффка спрашуває..
HSM

Заливайте цеглу рідким склом

Так робили при ремонті киівського йоперного
Я свідок і співучасник
Це було приблизно в році 1986
Приблизно
Тама розумні люди , тоді , вивозили цеглу за царя гороха
Вона як нова була
   
Re: Кароффка спрашуває..

Знову те саме

Якби тобі пояснити , бо ти ж тупуватий  , щоб ти зрозумів , ти коли в кіно йдеш то теж вважаєш що тебе кинули  н?

Славентий, ты хотел форум навсегда и влетел на 12 штук. Потом тебе внятно пояснили, в смысле послали к хyям, что тебе дали поиграться кнопкой на пару месяцев и никто тебе ничего не должен.
   
Re: Кароффка спрашуває..

дякую!!  X(  але 20 см НАД землею - то буде промерзати. А до черепички ж я не причеплю штукатурку.

Чи зробити так?  :

1. Розчистити кладку від земліна 20 см вглиб.

2. Пройтися гідроізоляційною мастікою.

3. На неї зразу ж приклеїти мастікою 2-4 шари черепички один над одним, щоб досягнути 30-40 см загальної висоти.

4. Пройтися знову мастікою по черепичкі зверху.

5. Через 2-3 дні закидати землею.

6. А над землею до черепички ліпити штукатурку і штукатурити далі уверх кладку.

?

бінго. давай заліковку. 5.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Славентий, ты хотел форум навсегда и влетел на 12 штук. Потом тебе внятно пояснили, в смысле послали к хyям, что тебе дали поиграться кнопкой на пару месяцев и никто тебе ничего не должен.


Можна пруф де я хотів форум назавжди ?
   
Re: Кароффка спрашуває..

Можна пруф де я хотів форум назавжди ?

Славентий, ты проипал 12 штук за 2 месяца. :) Это лемма. :)
   
Re: Кароффка спрашуває..

Капєць
А хтось тутай казав що Ви покинули хворум
Налякали
та я і зараз не особо то і поверталася.

Просто, немає в кого запитати..

У мене зара більше запитань ніж відповідей в житті..

Воюю з сільрадою по лінії фур - дійшла до результатів аналізів води і прокуратури.
Воюю із мусарнею,бо слідачка мабуть взяла хабар і норовить запороти слідство по крадіжці..
Кручусь як білка в колесі. Я просто не уявляю, де брати стільки вільного часу, шоб сидіти тут цілодобово.

Так що, повернення - це громко сказано. Просто мимо пробігала..
   
Re: Кароффка спрашуває..

нахуй сходити не хочеш?

Якби не кладка (запитати немає в кого), то ти б ще довго тут бенефісила вадіночєствє.

Чого варта ота твоя діалектична "разорвісь мая піздіщя" в одному слові.
без Ларти теж скучно.
   
Re: Кароффка спрашуває..

бінго. давай заліковку. 5.
X( дякую. Пішла арбайтить.
   
Re: Кароффка спрашуває..

без Ларти теж скучно.
та да, сама ота її місцева діалектична разорвісьмаяпіздіщя чого варта. Але ж я її не чіпаю - нехай собі пасеться, але не заходить на моє пасовисько
   
Re: Кароффка спрашуває..

Славентий, ты проипал 12 штук за 2 месяца. :) Это лемма. :)
добиває, що він думає, як зняли з адмінки ту епічну прикріплену гілочьку на 200+ сторінок, так і у всіх із памяті то все постиралося? Каг би нє таг.
   
Re: Кароффка спрашуває..

добиває, що він думає, як зняли з адмінки ту епічну прикріплену гілочьку на 200+ сторінок, так і у всіх із памяті то все постиралося? Каг би нє таг.

Уровень развития 5-ти летнего ребенка.
   
Re: Кароффка спрашуває..

добиває, що він думає, як зняли з адмінки ту епічну прикріплену гілочьку на 200+ сторінок, так і у всіх із памяті то все постиралося? Каг би нє таг.
========================================

Але треба визнати- він таки деякі висновки зробив і таки досяг,чого хотів. :(
   
Re: Кароффка спрашуває..

я вот карофку понимаю, в пивници с квитня вода - грунтовые воды, я запарилась ее откачивать

купила гидробомбу, жду когда привезут буду дырки замазывать
   
Re: Кароффка спрашуває..

як ви забембали сратись
ніби і не дурні люди кожен поодинці, а як зберетесь докупи  :facepalm1:

але може це для вас нормально..
   
Re: Кароффка спрашуває..

Можна пруф де я хотів форум назавжди ?
==================================

Може,тобі ще  й пруф на твій відосік на ютьюбі потрібен??? :gigi:
   
Re: Кароффка спрашуває..

==================================

Може,тобі ще  й пруф на твій відосік на ютьюбі потрібен??? :gigi:

Ну все в відкритому доступі , покажи на якій хвилині там про те що мене хтось кинув на гроші
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія