Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Картбланш способа окончания войны на востоке, будет получен Зеленским через общенациональный референ

помечтай..
Зеленский четко сказал никакие жертвы територией и суверенитетом на референдум ставится не будут.


А що в нього є щє для пожертви?
   
Думаю он состоится в ближайшие месяцев 6-8...
В бюджете средства заложены? Закону "О референдуме" соответствует? Ну и ещё 100500 аналогичных вопросов.
Начиная с того, что у нас теперь есть целый Зекомандир, у которого в ОБЯЗАННОСТИ ОПРЕДЕЛИТЬ то, как будет идти война. Его УЖЕ избрали и доверились 75( :facepalm: ) процентов. Вот пусть и выполняет свои обязанности. Нехер на непрофессионально образованных граждан вешать решение государственных вопросов :D
   
помечтай..
Зеленский четко сказал никакие жертвы територией и суверенитетом на референдум ставится не будут.

Правильно он сказал. Но речь идет о способах окончания войны. А не торговле украинским суверенитетом и территориям.

   
Все зависит от формулировки
Но самое главное от Телевизионных каналов которые в руках хуйловских украиноненавистнико в
и промывка мозгов украинцев уже началась
   
Правильно он сказал. Но речь идет о способах окончания войны. А не торговле украинским суверенитетом и территориям.

Війни закінчуються або поразкою, або перемогою.

Інколи всі залищаються при своїх (крім зруйнованих територій та загиблих громадян), тоді підписують мирний договір.

І які Ваші пропозиції? Здатись на милість переможця? ЧИ таки стояти до перемоги?
   
Зеленский четко сказал
Нарушу закон- уйду. И тут же получает админку. Не?
Шо он ещё четко говорил?
   
Віє, а ти за мир чи війну?
я за війну. гібридну. говоримо і обіцяємо, що завгодно, робимо що нам треба. може такий план в Бені?
   
В бюджете средства заложены? Закону "О референдуме" соответствует? Ну и ещё 100500 аналогичных вопросов.
Начиная с того, что у нас теперь есть целый Зекомандир, у которого в ОБЯЗАННОСТИ ОПРЕДЕЛИТЬ то, как будет идти война. Его УЖЕ избрали и доверились 75( :facepalm: ) процентов. Вот пусть и выполняет свои обязанности. Нехер на непрофессионально образованных граждан вешать решение государственных вопросов :D

А это у него теперь такая фишка будет.

Как только важный вопрос, он тут же будет апеллировать к охлосу, спрашивая: "Я правильно говорю, господа?"

Это очень удобно будет, когда надо Раду ломать через колено. Если Рада пошлёт Зеленского с его прожектами, он тут же обратится к народу: "Ну вот сами видите, я хотел, а они, противные, против..."

Это очень здорово - перекладывать ответственность по архиважным вопросам на плечи охлоса, а самому умывать руки.
   
прихильники певної політсили вже  рефлексують на вкид кацапів.
 Не дивно.
Тіше-тіше тьотя. Помовчіть, почитайте розумніших дописувачів а тоді може щось розумне в макітру прийде.
ні, пєдрот, я рефлексую на Вію.
ось на це



а щодо топікстартера, то я чітко визначила свою позицію, задавшись питанням трохи вище в чаті -*ти хто такий?*
видихай, хамло.

Останнє редагування: 22 квітня 2019 11:41:36 від эЛКа
   
Где-то так...

С одной стороны уязвленное национальное чувство украинцев, вызванное аннексией Крыма и части Донбасса.
С другой стороны война - это всегда деньги, деньги и еще раз деньги. А денег в стране нет.

Зеленскому нужен картбланш на способ окончания войны. Если граждане Украины решат, что война должна быть до победного конца, значит так и будет.
Если граждане Украины решат, что войну надо заканчивать любыми средствами, значит так и будет.

Общенациональный референдум по этому вопросу не только назрел, но и перезрел...
Думаю он состоится в ближайшие месяцев 6-8...

любим способом - не вирішать
не надійтесь, жоден референдум не дасть результат зрадити свою землю, зрадити своїх громадян, як би там не було, там на окупованих територіях залишаються проукраїнські люди, шо чекають визволення.
   
Війни закінчуються або поразкою, або перемогою.

Інколи всі залищаються при своїх (крім зруйнованих територій та загиблих громадян), тоді підписують мирний договір.

І які Ваші пропозиції? Здатись на милість переможця? ЧИ таки стояти до перемоги?

то ви мабудь в плаваннi були коли Зеля сказав
щоб закiнчити вiйну треба перестать стрелять
що це означає?
штик в землю i по хатах

   
Не питай дурниць.

Всі за мир.

О, шуша, дякую. не тільки зеленки за словами Вії. ))))

ціна питання -то інше питання.

і звісно незалежність і суверінитет не можуть бути платою.

я взагалі, оскільки не бачу способів притомних для нас завершити все миром, скоріш згодна лишите так, як є.

Були примарні сподівання на Будапештський формат перемовин.
Але Зелі придавили фоста посли і європейска парочка: кульгава фройлян і жабоїд.

Тому він вже ані пари з вуст.
   
ні, пєдрот, я рефлексую на Вію.
ось на це

Показати зображення...
а щодо топікстартера, то я чітко визначила свою позицію, задавшись питанням трохи вище в чаті -*ти хто такий?*
видихай, хамло.
Не віриш? Перевіриш.
   
Нарушу закон- уйду. И тут же получает админку. Не?
Шо он ещё четко говорил?

дане порушення дрібне, це не фальшування виборів чи корупційні схеми, чи держзрада
це добре, сплативши сам - най доб'ється шоб платили й інші, було би справедливо, кожен за своє.
   
я за війну. гібридну. говоримо і обіцяємо, що завгодно, робимо що нам треба. може такий план в Бені?
ну що -тут є цілком раціональне зерно.

просто як на це подивляться наші союзники -європа?

Хоча Бєня, авантюрист, він може прокрутити такий сюжет...
хоча, я його зовсім не відчуваю. тому цілком можу помилятися.
   
Не віриш? Перевіриш.
тобто, ти за війну? а зелюкі усі за мир?
я не зрозуміла твоєї відповіді.
звісно, усі зелепони будуть за мир.

просто ЯКА ціна питання -ось це і є головне рішення.
   


А это у него теперь такая фишка будет.

Как только важный вопрос, он тут же будет апеллировать к охлосу, спрашивая: "Я правильно говорю, господа?"

Это очень удобно будет, когда надо Раду ломать через колено. Если Рада пошлёт Зеленского с его прожектами, он тут же обратится к народу: "Ну вот сами видите, я хотел, а они, противные, против..."

Это очень здорово - перекладывать ответственность по архиважным вопросам на плечи охлоса, а самому умывать руки.

А это, кстати, не фишка. А, как я понял, одно из направлений ведения внутренней политики Зеленским. Его же надо было внимательно слушать, вместо того чтобы заниматься чепухой вроде черного пиара.

p.s. С каких это пор граждане Украины, избиратели Украины вдруг стали "охлосом"? Что за высокомерие?
   
А рихверендум в рашке буим проводить?

   
Где-то так...

С одной стороны уязвленное национальное чувство украинцев, вызванное аннексией Крыма и части Донбасса.
С другой стороны война - это всегда деньги, деньги и еще раз деньги. А денег в стране нет.

Зеленскому нужен картбланш на способ окончания войны. Если граждане Украины решат, что война должна быть до победного конца, значит так и будет.
Если граждане Украины решат, что войну надо заканчивать любыми средствами, значит так и будет.

Общенациональный референдум по этому вопросу не только назрел, но и перезрел...
Думаю он состоится в ближайшие месяцев 6-8...

Ну ось вже і бліадством зайнялися.. вже почали торгувати собою за БАБКІ..


Що на півшишочки і ти   не педераст???



   
то ви мабудь в плаваннi були коли Зеля сказав
щоб закiнчити вiйну треба перестать стрелять
що це означає?
штик в землю i по хатах

це ваша маніпуляція, вона збігається з тим шо накручували прихильники Порошенка, але певно пора припиняти
говориться про домовитись, якшо буде можливо

давайте так, в нього є козирі... ну правда є
одне з основних, шо кричали радикальні "данбасянє", ускій язик - чувак, російськомовний єврей - став президентом України, яке в сраку прітєснєніє... як ше продемострувати, шо накручування про язік, було кацапська дурня і не більше... говори, на своїй кацапській хоч всрися, ніхто язик не відрізав і не відріже.
   
тобто, ти за війну? а зелюкі усі за мир?
я не зрозуміла твоєї відповіді.
звісно, усі зелепони будуть за мир.

просто ЯКА ціна питання -ось це і є головне рішення.
Ціна питання - необмежена влада. Оно в ДНРі мир. І в Україні таке буде.
А ти все дурою прикидаєшся.
   
дане порушення дрібне....
Прошу з контексту не висмикувати та не надавати додаткових означень як-от "дрібне, не знав, забув, спитайте на референдумі".
Було СКАЗАНО "закон" ? Так.
Він порушений? Так.
Де заява або кулявлоб(ц(???

   
   Загальнонаціональни й реХверендум:

 Как вы хотите закончить ненавистную всем браЦким народам ГРАЖДАНСКУЮ войну между хунтой и пАвстАнцами?


 Атветы:

 1. Стать на колени и ползти в Маааскву? -[    ]

 2. Стойко стать раком и перестать стрелять? -[   ]
   
А это у него теперь такая фишка будет.

Как только важный вопрос, он тут же будет апеллировать к охлосу, спрашивая: "Я правильно говорю, господа?"

Это очень удобно будет, когда надо Раду ломать через колено. Если Рада пошлёт Зеленского с его прожектами, он тут же обратится к народу: "Ну вот сами видите, я хотел, а они, противные, против..."

Это очень здорово - перекладывать ответственность по архиважным вопросам на плечи охлоса, а самому умывать руки.

Він все озвучив..
Ось за це і буде нести відповідальність..
А стрелку перевести не вдасця..

Фішка дальше не йде (с) один з меріканскіх президентів...
   
помечтай..
Зеленский четко сказал никакие жертвы територией и суверенитетом на референдум ставится не будут.

он много чего сказал...
хорошо бы понимать, что такое "суверенитет" в его изложении...
   
ні, пєдрот, я рефлексую на Вію.
:weep:
фсьо, кнура нема,забудьте.
   
любим способом - не вирішать
не надійтесь, жоден референдум не дасть результат зрадити свою землю, зрадити своїх громадян, як би там не було, там на окупованих територіях залишаються проукраїнські люди, шо чекають визволення.

Ну, значит так и будет.  Граждане Украины выскажутся, прямо заявят своему президенту, что война до победного конца. Пусть идет и исполняет.
   
Прошу з контексту не висмикувати та не надавати додаткових означень як-от "дрібне, не знав, забув, спитайте на референдумі".
Було СКАЗАНО "закон" ? Так.
Він порушений? Так.
Де заява або кулявлоб(ц(???

тролити можеш інших.
і свої тупізми про принциповість, також
кожне порушення має свою ціну.
вона записана в законах
   
Ціна питання - необмежена влада. Оно в ДНРі мир. І в Україні таке буде.
А ти все дурою прикидаєшся.
ммм... Зеля чи Колома віддасть Україну під необмежену владу Хуйла, його ставленників? -ти це хочешь сказати?

я дійсно не зовсім розумію твій месседж, вибач.
певно, не ориєнтуюсь
   
:weep:
фсьо, кнура нема,забудьте.
кнура нема, а послідки лишились.
це ж ти задав ТАКИЙ формат спілкування?
то тримай отвєтку і не скигли.

ти ба...
   
Ну, значит так и будет.  Граждане Украины выскажутся, прямо заявят своему президенту, что война до победного конца. Пусть идет и исполняет.

бла-бла-бла у нас не йде війна до пабєдного
на даний момент заморожений конфлікт, з поодинокими перестрілками
так втрати є і в цей період
   
ммм... Зеля чи Колома віддасть Україну під необмежену владу Хуйла, його ставленників? -ти це хочешь сказати?

я дійсно не зовсім розумію твій месседж, вибач.
певно, не ориєнтуюсь

не комплексуйте, вас таких три четверти населения
   
Ну, значит так и будет.  Граждане Украины выскажутся, прямо заявят своему президенту, что война до победного конца. Пусть идет и исполняет.
да ти активний який.

бачу, таки працюєш....
або-або.
іншого не дано?
   
О, шуша, дякую. не тільки зеленки за словами Вії. ))))

ціна питання -то інше питання.

і звісно незалежність і суверінитет не можуть бути платою.

я взагалі, оскільки не бачу способів притомних для нас завершити все миром, скоріш згодна лишите так, як є.

Були примарні сподівання на Будапештський формат перемовин.
Але Зелі придавили фоста посли і європейска парочка: кульгава фройлян і жабоїд.

Тому він вже ані пари з вуст.

Та ти шо?  Так зараз на кордоні гинуть одна-дві людини кожен тиждень...

А хто Пороху закидав, що він ніц нічого не робить, щоб підписати мир з Росією?

А тепер - бач, згодна лишите так, як є, і вже аргументи для Зеленського заготовані виправдальні  - і жабоїди погані, і кульгава фройлянд нє того самого. Саме тому він, бідося, вже ані пари з вуст.

А ще через півроку будеш закидати Зеленському, чому у перші ж дні війну не зупинив? Чи будеш аргументувати, що він це ну ніяк не може зробити, бо всі ж такі нєхароші? Але так хотів, так хотів?

Оце й називається популізм, еЛКа.

Один -в 2014 році, коли АТО - за кілька годин, другий - зараз, коли після виборів Зеленський вже не мурчить того, на що ви всі повелися у своїх мріях, поки він загадково мовчав.

Останнє редагування: 22 квітня 2019 12:10:20 від шуша
   
ммм... Зеля чи Колома віддасть Україну під необмежену владу Хуйла, його ставленників? -ти це хочешь сказати?

я дійсно не зовсім розумію твій месседж, вибач.
певно, не ориєнтуюсь
Так, я саме це хочу сказати.
Ти колись чула слово "капітуляція"? То у порядних державах капітуляцію підписує очільник держави.
А гівнюк хоче перекласти це рішення на плечі населення і сказати "Народ захотів"
Ця технологія вже була відпрацьована в Криму і ДНРі.
Мені не хочеться вірити, що ти настільки сліпа ідіотка, щоб це не розуміти
   
Так, я саме це хочу сказати.
Ти колись чула слово "капітуляція"? То у порядних державах капітуляцію підписує очільник держави.
А гівнюк хоче перекласти це рішення на плечі населення і сказати "Народ захотів"
Ця технологія вже була відпрацьована в Криму і ДНРі.

Мені не хочеться вірити, що ти настільки сліпа ідіотка, щоб це не розуміти

Саме так.

Але охлосу це дуже сподобалося, коли він біг голосити за примару.

А вишче я написала - він тепер буде практикувати такі собі звернення до народу - подивіться, люди добрі, я ж хотів, як кращє, але ж ці редіски (сюди треба вписати, хто буде редіскою саме зараз) не дали мені це зробити... Хник.

Він сподівається, еЛКа, весь час апелювати до народного гніву і буде намагатися ним управляти, щоб була примара причетності кожного до управляння країною.

Це дуже небезпечна річ, якщо чесно. Як приклад - Вія написала, Крим та ДНР.

Не награлися ще?

Останнє редагування: 22 квітня 2019 12:18:22 від шуша
   
сформулюй запитання цього референдуму.
1.Чи готові Ви святкувати Український День Перемоги в Криму і на Донбасі?

2.Чи готові Ви на повзучу капітуляцію,тобто на мир з Росією без Криму,Донбасу і Українців,які там живуть?
   
кнура нема, а послідки лишились.
це ж ти задав ТАКИЙ формат спілкування?
то тримай отвєтку і не скигли.

ти ба...
та все нормально,це ж ФУП.
 ;)
   
.

Він сподівається, еЛКа, весь час апелювати до народного гніву і буде намагатися ним управляти, щоб була примара причетності кожного до управляння країною.

Це дуже небезпечна річ, якщо чесно. Як приклад - Вія написала, Крим та ДНР.

Не награлися ще?
Скажу навіть більше - це також розминка. А далі буде парламентська республіка, повноваження Президента знищать саме під цим соусом "Ви ж бачите, що толку з президента ніякого".
   
Оце й називається популізм, еЛКа
Наскільки я пригадую,ця пані за Зеленського топила ,я не помиляюся?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія