Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Картбланш способа окончания войны на востоке, будет получен Зеленским через общенациональный референ

Истерику на тему что это война непрерывно подогревал Порошенко
Это не война, это законсервированный конфликт.
Таких конфликтов в мире порядка дюжины.
В Индии есть даже своя внутренняя гражданская война с маоистами, которая тянется уже я не знаю, лет 50 ?

   
Який референдум може вирішити таку проблему.
Як і Зе.
Війна на Донбасі може закінчитися нерозумним шляхом, або розумним.
Нерозумними це спроба військової операції по оточенню і знищенню отих двох АК. Це б ЗСУ змогли.
Але ж за  спинами АК ЗС РФ. І вони вмішаються. Як результат тисячі, якщо не десятки тисяч, загиблих, і розруха.  Або ще один з нерозумних це позиційна війна з обстрілами одними одних ще років сто.
Розумний, це проведення спочатку військової ради з спеціалістами, потім політичної наради з політиками і перехід до дипломатії. Я думаю консенсус в Будапештському форматі знайти можна.
Війна має два кінця: перемога  або поразка.
Тож не треба нам тут протягувати російську пропаганду!
   
Истерику на тему что это война непрерывно подогревал Порошенко
Это не война, это законсервированный конфликт.
Таких конфликтов в мире порядка дюжины.
В Индии есть даже своя внутренняя гражданская война с маоистами, которая тянется уже я не знаю, лет 50 ?

А как в твой законсервированный конфликт вписываются почти ежедневные потери наших солдат, интересно?

Истерика, говоришь... :X

И при чем тут гражданская война, если у Украины аннексировали полуостров, а на востоке страны российские военные постоянно снабжают боеприпасами и живой силой "повстанцев", как их называет Зеленский и его компания?

Останнє редагування: 22 квітня 2019 12:26:27 від шуша
   
Та ти шо?  Так зараз на кордоні гинуть одна-дві людини кожен тиждень...

А хто Пороху закидав, що він ніц нічого не робить, щоб підписати мир з Росією?

А тепер - бач, згодна лишите так, як є, і вже аргументи для Зеленського заготовані виправдальні  - і жабоїди погані, і кульгава фройлянд нє того самого. Саме тому він, бідося, вже ані пари з вуст.

А ще через півроку будеш закидати Зеленському, чому у перші ж дні війну не зупинив? Чи будеш аргументувати, що він це ну ніяк не може зробити, бо всі ж такі нєхароші? Але так хотів, так хотів?

Оце й називається популізм, еЛКа.

Один -в 2014 році, коли АТО - за кілька годин, другий - зараз, коли після виборів Зеленський вже не мурчить того, на що ви всі повелися у своїх мріях, поки він загадково мовчав.
яка праведна демагогія.
тільки не словоблудь - пишеш багато ні про що.

а хто закидав порошенку про мир? я не закидала. я закидала, про "все здайот мінськими".
і завжди була за будапештський.

ти зі мною балакаєш, то мені і опонуй, а не усім скопом з повним набором претензій.

)))
Давай так -ти не будеш вигадувати про мене, ти краще за себе бді.

щодо очикувань по зеленьському.

в тому то і річ, що від нього просто чогось очикують, бажано позитивного, ті, хто голосував "проти пєтра".

тому ніяких ілюзіій щодо миру я не мала і не маю.

А ви -маєте, ви маєте страх, що він все здасть хуйлу.
То ви і бійтеся більше за нас.

п.с.
Я хотіла Будапештських. нажаль, європа категорично проти.  І домовитися з європою, відстояти свою позицію що до формата Будапештських перемовин змогла б лише ЮВТ.
   
А как в твой законсервированный конфликт вписываются почти ежедневные потери наших солдат, интересно?

Истерика, говоришь... :X

И при чем тут гражданская война, если у Украины аннексировали полуостров, а на востоке страны российские военные постоянно снабжают боеприпасами и живой силой "повстанцев", как их называет Зеленский и его компания?

А давайте запретим личные автомобили? Каждый день кто-то гибнет. Давайте в СМИ каждый день писать - сколько погибших и раненых. Между прочим дети тоже. И сироты остаются. И матери не дождутся сыновей и т.п.

Дети выпадают из немецких окон - кто-нибудь что-то запретил ?

Каждый день купального сезона в Украине тонет один ребёнок и 9 взрослых. Это война ?
   
Наскільки я пригадую,ця пані за Зеленського топила ,я не помиляюся?

ну це як в тому еврейському анекдоті -"...но есть нюансьі" :D

за Зе не топила, топила "проти Пе", але галочку в бюлетні поставила в квадратик Зе. так.
   
Навіть результат зарані можу сказати, вся зеленка буде "за мір".
Сколько длится война, столько вас на ФУПе попрекают, что ни ваш сын, ни ваш муж в АТО небыли с вашего одобрения. Кто должен воевать - муж Черновол? Так он уже погиб. Кто следующий?
   
Где-то так...

С одной стороны уязвленное национальное чувство украинцев, вызванное аннексией Крыма и части Донбасса.
С другой стороны война - это всегда деньги, деньги и еще раз деньги. А денег в стране нет.

Зеленскому нужен картбланш на способ окончания войны. Если граждане Украины решат, что война должна быть до победного конца, значит так и будет.
Если граждане Украины решат, что войну надо заканчивать любыми средствами, значит так и будет.

Общенациональный референдум по этому вопросу не только назрел, но и перезрел...
Думаю он состоится в ближайшие месяцев 6-8...
Цей референдум ... до жопи(с)
Про рішення приймають в кремлі, а не на референдумі.
   
Где-то так...

С одной стороны уязвленное национальное чувство украинцев, вызванное аннексией Крыма и части Донбасса.
С другой стороны война - это всегда деньги, деньги и еще раз деньги. А денег в стране нет.

Зеленскому нужен картбланш на способ окончания войны. Если граждане Украины решат, что война должна быть до победного конца, значит так и будет.
Если граждане Украины решат, что войну надо заканчивать любыми средствами, значит так и будет.

Общенациональный референдум по этому вопросу не только назрел, но и перезрел...
Думаю он состоится в ближайшие месяцев 6-8...

ты когда жену пердолишь, тоже референдум в подъезде проводишь?
   
Навіщо такі дипломатичні формулювання? Пиши одразу - розділу (капітуляції) України. А як це оформлять на папері нас мало хвилює.

 (td)
   
В цьому питанні  треба додержуватись чітких дефініцій. А саме ознак агресії, які зафіксовані в міжнародних правилах. От скажімо, Німеччина часів Гітлера була окупантом  в ході війни в Іспанії 1936-1937 р.? Або СРСР?
   
Кацапйо набігло агітувати за мир на любих условіях.

Так это кацапьо выбрало Зе?  :laugh: Без активной помощи хохолья кацапью бы не справиться. Так ша нех.
   
Я хотіла Будапештських. нажаль, європа категорично проти.  І домовитися з європою, відстояти свою позицію що до формата Будапештських перемовин змогла б лише ЮВТ.

Так Європа проти, чи Росія. Чи Росія вже Європа ?
   
Истерику на тему что это война непрерывно подогревал Порошенко

Почему в ОРДЛО ходуть рубли и свободный проезд в рашу по местным аусвайсам, если как ты говоришь, Порошенко все выдумал и истерики закатывал про войну.
Где тут конфликт внутри страны?

за Зе не топила, топила "проти Пе", але галочку в бюлетні поставила в квадратик Зе. так.

По факту, ты проголосила за Портнова, Бондаренко. Вилкула, Лукаш, Добкина, и прочую блядоту рыгов.
Може хоть так поймешь, если ник не увели.  :weep:
   
Навіть результат зарані можу сказати, вся зеленка буде "за мір".
Так, 73%.
   
Я хотіла Будапештських. нажаль, європа категорично проти.  І домовитися з європою, відстояти свою позицію що до формата Будапештських перемовин змогла б лише ЮВТ.


Не надейся. И ЮВТ, ск сожалению,  не смогла бы. Европа категорически на это не пойдет, независимо от того, кто именно Президент Украины. И ты это знаешь.
   
Никаких любых средств в вопросах достижения мира. Ненависть к москалям должна вспыхнуть в еще более ярких красках.
   
[quote author=aleksey_at_pravda_com_ua link=topic=1040358.msg22594107#msg22594107 date=1555924804]Истерику на тему что это война непрерывно подогревал Порошенко
Почему в ОРДЛО ходуть рубли и свободный проезд в рашу по местным аусвайсам, если как ты говоришь, Порошенко все выдумал и истерики закатывал про войну.
Где тут конфликт внутри страны?[/b]

за Зе не топила, топила "проти Пе", але галочку в бюлетні поставила в квадратик Зе. так.
По факту, ты проголосила за Портнова, Бондаренко. Вилкула, Лукаш, Добкина, и прочую блядоту рыгов.
Може хоть так поймешь, если ник не увели.  :weep:
[/quote]
-----------------------------------------



Не старайся.

Это радиоточка - он даже не вполне понимает, что постит. И вряд ли поймет то, что ты надеешься ему объяснить.
   
По факту, ты проголосила за Портнова, Бондаренко. Вилкула, Лукаш, Добкина, и прочую блядоту рыгов.
Може хоть так поймешь, если ник не увели.

це пересмикування -покажи де в структурах Зе ці призвища.



   
Не надейся. И ЮВТ, ск сожалению,  не смогла бы. Европа категорически на это не пойдет, независимо от того, кто именно Президент Украины. И ты это знаешь.
надіюся!
поки що це єдине притомне рішення хоч якось вирвати мир на наших умовах.
   
Треба провести референдум про встановлення Комунізму в Україні!
Все даром!
Тобто абсолютно безплатно!!!  X(


 :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:
   
Почему в ОРДЛО ходуть рубли и свободный проезд в рашу по местным аусвайсам, если как ты говоришь, Порошенко все выдумал и истерики закатывал про войну.
Где тут конфликт внутри страны?

Я не говорю, что это конфликт внутри страны, я просто привёл пример Индии. У них аналогичный конфликт с Пакистаном, плюс ещё внутренний конфликт с маоистами, всё это уже лет 50.
И никто не вопит каждый день, что нужно срочно что-то делать, что это невыносимо, ужасно и т.п.
Это выносимо.
Это две ядерные державы и в случае обострения там применяют и авиацию.


   
надіюся!
поки що це єдине притомне рішення хоч якось вирвати мир на наших умовах.

надію на "хоч якось вирвати мир на наших умовах" ви майже похоронили вчора...
Все, що так тяжко і довго вибудовував Петро всі ці 5 років для того миру на наших умовах, оте мале зеленча може торпедувати будь-якої миті.
І буде вже мир на умовах хуйла, бо так захотіло 73% громадян, вірніше народонаселення, яке не вміє хоч якось критично мислити.

   
А давайте запретим личные автомобили? Каждый день кто-то гибнет. Давайте в СМИ каждый день писать - сколько погибших и раненых. Между прочим дети тоже. И сироты остаются. И матери не дождутся сыновей и т.п.

Дети выпадают из немецких окон - кто-нибудь что-то запретил ?

Каждый день купального сезона в Украине тонет один ребёнок и 9 взрослых. Это война ?

А давайте Ви, користуючись Вашим стилем ілогіки, підете та втопитесь. Ну раз кожний день купального сезону тоне одна дитина та 9 дорослих
   
Прошу з контексту не висмикувати та не надавати додаткових означень як-от "дрібне, не знав, забув, спитайте на референдумі".
Було СКАЗАНО "закон" ? Так.
Він порушений? Так.
Де заява або кулявлоб(ц(???
От у мене питання. Теоретично, я, як власник свого голосу/вибору, маю право про свій вибір сказати?
Коли відповідають на питання соцопитування на виході з дільниці, це ж не розглядається як порушення закону.
Закон має охороняти моє право на таємність. Хто хоче, тим користується.
Але якщо я вважаю, що не потребую таємності, чому закон мені забороняє користуватися правом вибрати не таємність?
Яка різниця, я сказала, за кого проголосувала, чи показала на мигах  :D
   
А как в твой законсервированный конфликт вписываются почти ежедневные потери наших солдат, интересно?
.

Это решается в один час по типу Приднестровья.
Миротворцы по линии разграничения и трупов больше нет и не будет.
Как и бизнеса на этой типа "войне".
Дальше только дипоматия - или автономия или Приднестровье с дальнейшим образованием очередноо рос. субъекта

   
Взагалі-то, перед тим, як пропонувати референдум, слід почитати Конституцію та закони, що можна, а що не можна виносити на референдум. Наприклад, питання які знаходяться у повноваженнях Президента, чи судів, чи міністерств не підлягають опитуванні на референдумі. Також питання податків, бюджету та амністії.
Крім того, для організації референдуму нафіг не вперся  президент - він там навіть зайвий - можна організувати збором підписів, наприклад.
   
Почему в ОРДЛО ходуть рубли

А шо там должно было ходить. если Украина ввела гривневую и орговую блокаду?
Откуда им там было брать гривны?
Украина сама себе выстрелила себе в ногу.
   
Взагалі-то, перед тим, як пропонувати референдум, слід почитати Конституцію

При наличии в октябре 300 штыков - можно делать практически любые правки в Конституции
   
А шо там должно было ходить. если Украина ввела гривневую и орговую блокаду?
Откуда им там было брать гривны?
Украина сама себе выстрелила себе в ногу.
Так-так, готуй підгрунтя.
   
Сколько длится война, столько вас на ФУПе попрекают, что ни ваш сын, ни ваш муж в АТО небыли с вашего одобрения. Кто должен воевать - муж Черновол? Так он уже погиб. Кто следующий?
Вони ж і наступні. А як тільки я стану вдовою, підкажу ще один аргумент "Своїх там поклала, тепер чужих туди послати хочеш на загибель?" Так?
   
Так-так, готуй підгрунтя.


Це не підгрунтя, а суціьні пройоби і тупість попереднього президента і влади, котрий хотів і заробляв на цій "війні"
Це просто пофарбові танки, котрі йшли по накладній. як після капремонту, це тисячі тонн боєприпасів, там використаних по відомості. але котрих ніхто і не бачив, це дибільна бокада. в результаті якої там закріпилися російські торгові мережі. а українські отримали великий болт. замість грошей і податків в казну і т.д. і т.п.
   
Це не підгрунтя, а суціьні пройоби і тупість попереднього президента і влади, котрий хотів і заробляв на цій "війні"
Це просто пофарбові танки, котрі йшли по накладній. як після капремонту, це тисячі тонн боєприпасів, там використаних по відомості. але котрих ніхто і не бачив, це дибільна бокада. в результаті якої там закріпилися російські торгові мережі. а українські отримали великий болт. замість грошей і податків в казну і т.д. і т.п.
Вже все, фініш. Далі буде рехверендум. Голосити і побиватися пізно.
   
Это решается в один час по типу Приднестровья.
Рожко! Иди нафуй!
   
Голосити і побиватися пізно.

Невже дійшов суцільний дебілізм з блокадою, підривом ЛЕП, забороною транзиту і т.д?
Слава Богу... як до жирафів на пятий рік...
Може ше й Антоннов з Южмашем вдасться відновити...
   
Невже дійшов суцільний дебілізм з блокадою, підривом ЛЕП, забороною транзиту і т.д?
Слава Богу... як до жирафів на пятий рік...
Отрыжка, твоё кремлядское "мнение" никого здесь не интересует...
   
ну це як в тому еврейському анекдоті -"...но есть нюансьі" :D

за Зе не топила, топила "проти Пе", але галочку в бюлетні поставила в квадратик Зе. так.
За які такі заслуги шановна пані вибрала цього папугая президентом?
Можна коротко.
Бо Зеленський ...що?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія