Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

І що? Їм земля потрібна - нехай користуються. А онуку, що виріс і народився в місті той пай (у спадок) нах не потрібен. Він продасть.
Для внука продаж буде аж з 2019 року. З 2017 року планується виставити на продаж державні землі. Я вкотре запитую, хто купить державні землі сільгосппризначення?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

в Молдове уже минимум 15 лет земля частная ,но продают только гражданам

Никто землю не раскупил ,земля много дешевле стоит чем в Польше.

Плюсы от приватизации знают все

Из минусов --селяне получившие надел в собственность первые пару лет пытаются сами чет выращивать--у кого то получается у большинства-это убыток,
и большие участки земли трудно консолидировать в большие поля ,но со временем процесс консолидации идет--кому земля не нужна продают или сдают в аренду кому нужна скупают.

Есть еще есть проблема --получившие землю часто ее забрасывают и ничего не сеют куда то уехав или купив и пытаясь заработать --у нас так под Кишиневом земли скупали --деньги вкладывали .
Но вопрос решили--стали штрафовать за неиспользование сельхозземли по назначению ,причем сумма штрафа со временем прогрессирует--вроде проблему решили.

Все эти скупки земель ради чего то --регулируются законодательно,налогами и штафами.
Коммуняки после закона о продаже  воняли что она убивает сельское хозяйство,как же теперь колхозы восстанавливать-теперь заткнулись
и за последние 10 лет НИКТО ,даже самый отпетый популист в парламенте не предложил вернуть все в зад---а значит подавляющее большинство довольно и тема ушла с повестки.
В том же и вопрос, что надо делать "по уму". А как у нас делают, особено Пети-Гройсманы, Вы знаете.
   
но в мире нет ни одной другой страны, где гражданина называют собственником земли, при этом запрещая ему свободно ею распоряжаться.

Фігня написана, як собствєннік кажу. Обмежень море, як через владу, так і через приватні інституції та обмеження. Втратити право власності як два пальця обісцяти, і не знаєш звідки чого чекати.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Та не всі ж діди і баби.  Ти можеш це второпати?

Да у одного дед с бабой под Сумами похоронены, зачем ему их пай там? когда он в Мерефе живет идого до вожделенной тонны фуража ему 300 км.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Фігня написана, як собствєннік кажу.
Список стран где.
   
Да у одного дед с бабой под Сумами похоронены, зачем ему их пай там? когда он в Мерефе живет идого до вожделенной тонны фуража ему 300 км.
Ще раз. Планується спершу продаж державних земель. Хто їх купить?
   
соответсвенно при капитализме олигархи не появляются ВООБЩЕ.

Якась хуйня, при капіталізмі як правило той чи інший устаканений ринок ділиться між 3-4 величезними корпораціями. Корпоративний менеджмент/власники і є держ. влада, вони постійно між владою та бізнесом циркулюють, revolving door називається.
   
Список стран где.
За США можу тільки розказати в деталях. Статус власника ну дуже умовний.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

при капіталізмі як правило той чи інший устаканений ринок ділиться між 3-4 величезними корпораціями. Корпоративний менеджмент/власники і є держ. влада, вони постійно між владою та бізнесом циркулюють, revolving door називається.


и?

а вы хотите чтобы между властью и бизнесом курсировал дворник-вася или все же топ-менеджер знающий толк в управлении??
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Ще раз. Планується спершу продаж державних земель. Хто їх купить?
Кому треба - той і купить. Вам що до того?  :S
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

За США можу тільки розказати в деталях. Статус власника ну дуже умовний.
Комуністи!  :buba:
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

За США можу тільки розказати в деталях. Статус власника ну дуже умовний.

яка зі складових власності відсутня в США володіння? користування? розпорядження?
   
и?

а вы хотите чтобы между властью и бизнесом курсировал дворник-вася или все же топ-менеджер знающий толк в управлении??

І? Як ту ситуацію обізвати окрім корпоративного олігархату? Що є добре для бізнесу, далеко не завжди є добре для людей, які є раб. силою того бізнесу.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

І? Як ту ситуацію обізвати окрім корпоративного олігархату?

естественная ситуация

люди которые показывают результат  в бизнесе могут показать результат и в госуправлении

ничего удивительного - и то и то по сути управление.

естественно вы можете мечтать о управлении государством кухарками... но в действителньости это нереально.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

За США можу тільки розказати в деталях. Статус власника ну дуже умовний.

Если не сложно расскажите, интересно.
   
яка зі складових власності відсутня в США володіння? користування? розпорядження?
Все присутньо але умовно, умов є багато і різних, не виконання умов (починаючи від стрижки газонів) тягне за собою втрату прав. В деяких ситуаціях, ваше майно можуть продати за безцінь з молотка (ціла індустрія паразитів з цього і живе).
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Если не сложно расскажите, интересно.
Коноплею ділянку без дозволу засіяти не можна!  :weep:
   
Сльози не дають ..


Земля - засіб виробництва. Для підвищення ефективності я б наклав податок на гектар. От, колись написане:

Наприклад, користуєшся землею - плати за гектар 100 $ за рік податку, не можеш заплатити - вільний. Розмір податку з гектару можна кожного року міняти, щоб пустувало біля 5% землі. Тримати в тонусі газдів розміром податку.

Цікаво, які наслідки були б?
   
естественная ситуация

люди которые показывают результат  в бизнесе могут показать результат и в госуправлении

ничего удивительного - и то и то по сути управление.

естественно вы можете мечтать о управлении государством кухарками... но в действителньости это нереально.
Ну ось і приїхали, (корпоративний) олігархат - нормальна ситуація. Коли генії бізнесу керують держ. установами що регулюють той самий бізнес, що може бути більш нормальним?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Коли генії бізнесу керують держ. установами що регулюють той самий бізнес, що може бути більш нормальним?


когда менеджмент работает то на предприятии 1 то на предприятии 2 которые являются прямыми конкурентами то что тут плохого??



   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
fam

Ну ось і приїхали, (корпоративний) олігархат - нормальна ситуація. Коли генії бізнесу керують держ. установами що регулюють той самий бізнес, що може бути більш нормальним?

я же говорю, что он идиот. Более того - идиот, одержимый идеей. и ведущий петькин жополиз. Чему удивляться?
   
когда менеджмент работает то на предприятии 1 то на предприятии 2 которые являются прямыми конкурентами то что тут плохого??

 А корпоративні правознавці для чого, там стільки легалізмів і умов спеціально для таких ситуацій, тому що знають що може буди багато поганого.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Все присутньо але умовно, умов є багато і різних, не виконання умов (починаючи від стрижки газонів) тягне за собою втрату прав. В деяких ситуаціях, ваше майно можуть продати за безцінь з молотка (ціла індустрія паразитів з цього і живе).

 :facepalm1:   Причем тут ваш газон к с\г акрам а Аризоне?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

А корпоративні правознавці для чого, там стільки легалізмів і умов спеціально для таких ситуацій, тому що знають що може буди багато поганого.

в государстве тоже много условий для занятия госдолжности

в том числе требования по неучастию в корпоративном управлении предприятий на момент госслужбы
   
Если не сложно расскажите, интересно.

Прикладами абсурду і ідиотизму інтернет забитий, якщо знаєте англійську наберіть man loses his home (land) over, і буде дуже багато посилань на те як легко все втратити. Наприклад цей старий негр втратив все із-за не виплати $137.http://www.washingtonpost.com/sf/investigative/2013/09/08/left-with-nothing/

Схема проста, місцева влада продає маленький борг "обраним" фірмам по вибиванню боргів, ті накручують астрономічні %, подають в суд, суддя наказує майно продати, "обрані" бізнеси купують нерухомість за безцінь, виплачують "борг" обраному бізнесу #1, і перепродають будинок по ринковій ціні. Все законно, рекет відпочиває. І є ну дуже багато способів відйому, особливо у відносно не багатих, ціни на лоєрів астрономічні, при реальній загрозі суду, багато людей просто постараються як найшвидше продати.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Прикладами абсурду і ідиотизму інтернет забитий, якщо знаєте англійську наберіть man loses his home (land) over, і буде дуже багато посилань на те як легко все втратити. Наприклад цей старий негр втратив все із-за не виплати $137.http://www.washingtonpost.com/sf/investigative/2013/09/08/left-with-nothing/

Схема проста, місцева влада продає маленький борг "обраним" фірмам по вибиванню боргів, ті накручують астрономічні %, подають в суд, суддя наказує майно продати, "обрані" бізнеси купують нерухомість за безцінь, виплачують "борг" обраному бізнесу #1, і перепродають будинок по ринковій ціні. Все законно, рекет відпочиває. І є ну дуже багато способів відйому, особливо у відносно не багатих, ціни на лоєрів астрономічні, при реальній загрозі суду, багато людей просто постараються як найшвидше продати.

Про это я знаю, ветка не про ОСГ, а С\Г землях.
Власник ранчо продать его может, с коровами полями с пшеницей.
Да или Нет?
   
:facepalm1:   Причем тут ваш газон к с\г акрам а Аризоне?

Ну а в Арізоні збирання води з криші будинку може закінчитись втратою того будинку. Газон ні до чого, я ж сказав що умов "володіння" ну дуже багато і різних, на всі смаки.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Прикладами абсурду і ідиотизму інтернет забитий, якщо знаєте англійську наберіть man loses his home (land) over, і буде дуже багато посилань на те як легко все втратити. Наприклад цей старий негр втратив все із-за не виплати $137.http://www.washingtonpost.com/sf/investigative/2013/09/08/left-with-nothing/

Схема проста, місцева влада продає маленький борг "обраним" фірмам по вибиванню боргів, ті накручують астрономічні %, подають в суд, суддя наказує майно продати, "обрані" бізнеси купують нерухомість за безцінь, виплачують "борг" обраному бізнесу #1, і перепродають будинок по ринковій ціні. Все законно, рекет відпочиває. І є ну дуже багато способів відйому, особливо у відносно не багатих, ціни на лоєрів астрономічні, при реальній загрозі суду, багато людей просто постараються як найшвидше продати.

а где тут нарушение права собственности?

собственнотсь негра осталась неприкосновенна ибо он получил ее денежный эквивалент за вычетом долгов
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Все присутньо але умовно, умов є багато і різних, не виконання умов (починаючи від стрижки газонів) тягне за собою втрату прав. В деяких ситуаціях, ваше майно можуть продати за безцінь з молотка (ціла індустрія паразитів з цього і живе).

а в Україні присутні тільки дві складових,
а умови, умови є завжди і всюди, наявність ПДР ставить умови в користуванні автомобілем, але не виключає володіння, користування чи розпорядження ним
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Сльози не дають ..
https://www.youtube.com/watch?v=1kZdDvQZjXE
Земля - засіб виробництва. Для підвищення ефективності я б наклав податок на гектар. От, колись написане:

Цікаво, які наслідки були б?
В усьому світі є податок на землю.
   
Про это я знаю, ветка не про ОСГ, а С\Г землях.
Власник ранчо продать его может, с коровами полями с пшеницей.
Да или Нет?

Якщо власник ранчо вирішить вирити яму для наповнення водою без придбання прав на воду, буде те що з газоном, якщо власник ранчо вирішить задамбувати струмок - прощай ранчо, судові витрати будуть не підйомні, якщо власник ранчо не володіє мінеральними правами може приїхати великий екскаватор і зробити котлован замість ранчо, все що я сказав, умов володіння нерухомістю ну дуже багато.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

умов володіння нерухомістю ну дуже багато.

 :gigi:

да -  у нас тоже с этим проблема .. имея в собственности машину запрещают ею ездить по тротуарам! а имея в собственности квартиру запрещают в ней устраивать химическое производство...

такие ограничения.. такие ограничения!!  :facepalm1:
   
а где тут нарушение права собственности?

собственнотсь негра осталась неприкосновенна ибо он получил ее денежный эквивалент за вычетом долгов

Ну якщо так, то й купівля цеглини в Києвській підворотні не порушує нічиїх прав. У вас є уява що таке судовий аукціон який ніхто ніде не рекламує, і на якому тільки купують за кеш? Я вам поясню, біля мене є ділянка землі куплена за $500 на судовому аукціоні, яку продають за $25,000.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Ну якщо так, то й купівля цеглини в Києвській підворотні не порушує нічиїх прав. У вас є уява що таке судовий аукціон який ніхто ніде не рекламує, і на якому тільки купують за кеш? Я вам поясню, біля мене є ділянка землі куплена за $500 на судовому аукціоні, яку продають за $25,000.


вас никто не заставлял доводить дело до аукциона по суду -  могли продать сами и отдать долги
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Якщо власник ранчо вирішить вирити яму для наповнення водою без придбання прав на воду, буде те що з газоном, якщо власник ранчо вирішить задамбувати струмок - прощай ранчо, судові витрати будуть не підйомні, якщо власник ранчо не володіє мінеральними правами може приїхати великий екскаватор і зробити котлован замість ранчо, все що я сказав, умов володіння нерухомістю ну дуже багато.

Правильные законы, чтоб фигней не баловались.

Но продать то может, а у нас нет, зато можно любой хуйней страдать.
   
В усьому світі є податок на землю.
В нас по моєму навпаки: держава платить якісь заохочення тим хто господарує на землі. Тобто якщо купив собі землю - то можна не безпокоїтися, держава постарається щоб ти на ній не збанкротував ніколи. Отак і народжуються латифундії.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Котюжани Муровано-Куриловецького району на півдні Вінничини
. Гройсман дав команду голові сільради готувати землі резерву та землі, які вже звільнились від пайовщиків ( тобто пайовщики вимерли) до продажу. Поки що ця інформація тримається у таємниці. Голова району - теж українець , як і Гройсман , пригрозив,що відірве голови тому, хто відкриє рота....

Пусть только приготовит такую хорошую, прочную, долговечную бумагу с печатями и сургучами. На собственность. Чтоб все данные государства, которое выдало документ на землю, были занесены в гос.реестр. Чтобы не дай Бог не переписали собственность на другое государство. Такому удивляться нельзя, такое уже было.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Давайте ви не будете змішувати нашу рідну - точніше, завезену з Москви - азіатчину з цивілізованим Заходом. Там феодали _завжди_ були повноважними власниками землі. В цьому суть західноєвропейськог о феодалізму.

Так і у нас, маючи бажання, можна куди завгодно земельне право провести. І в Синоп, і в Ньир-Батор. Але чи потрібно воно? Частина колишніх феудів ніколи вже не повернецця. А частина, можливо ще і повернецця.
   
Всоте піднімається тема продажу землі на ФУПі.
Всоте я запитую:
Чому у Ізраїлі не існує приватної власності на землю?
Євреї у Ізраїлі дурні?
Жодного разу відповіді не отримав.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Всоте піднімається тема продажу землі на ФУПі.
Всоте я запитую:
Чому у Ізраїлі не існує приватної власності на землю?
Євреї у Ізраїлі дурні?
Жодного разу відповіді не отримав.

Тут вы ставите два противоречивых вопроса.

Евреи не глупы.
Арабская шушера которая мнит себя евреями + ортодоксы + русские евреии. То таки да.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія