Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Китай вводит войска в Гонконг

Re: Китай вводит войска в Гонконг

Сейчас в кадре автобус едет по левой стороне...
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Да это лажа  нет никакой информации просмотрел  ведущие новости каналы  все спокойно.

цікаво коли ти повірив шо кацапи на кримп напали? через скільки дійшло?  :lol:
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

А де Ви там побачили лівосторонній рух?

Посмотрите как развязки сделаны. А на втором видео видно, что слева идет встречное движение.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

поки штати моВчать - усе фЕЙК :D
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Сейчас в кадре автобус едет по левой стороне...

Стрим из Гонконга. Но там просто беспорядки, которые никто и не отрицает. А вот китайские войска никто не подтверждает
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

коцапи вже тему розкручують.  :facepalm:

   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Танки старье. Хотя с кем там воевать?
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

 :D

   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Бачення офіційного Пекіну таке:

Мітингарі у Гонконзі не повинні "гратися з вогнем" і сприймати стриманість Пекіна як слабкість, заявляє влада Китаю у вівторок, 6 серпня, інформує Reuters. У Гонконзі, де вже кілька місяців тривають масові демонстрації проти закону про екстрадицію, протести останнім часом неодноразово супроводжувалися насильством -  сутичками між поліцією та мітингарями.

У заяві відомства у справах Гонконгу і Макао держради Китаю лідерів  протестів називають "дуже невеликою купкою (..) жорстоких злочинців". До них доєдналися "деякі добросердечні громадяни", яких "ввели в оману", йдеться у заяві. Автори заяви застерігають лідерів протестів від сприйняття стриманої реакції китайського уряду як слабкості.

У держоргані Китаю у справах Гонконгу наполягають на тому, що за лаштунками демонстрацій у Гонконзі перебувають певні сили, котрі "відкрито і нахабно" збурюють ситуацію. "Ми хотіли би дати ясно зрозуміти цій малій групі безсовісних і жорстоких злочинців, а також брудним силам, що стоять за ними: ті, хто граються з вогнем, від цього вогню і загинуть", - ідеться у заяві відомства у справах Гонконгу.

Найсвіжіше з цього приводу:


Тим часом Китай посилив тиск на великі підприємства спеціального адміністративного регіону. Зокрема влада КНР вимагає від місцевої авіакомпанії Cathay Pacific відсторонити від роботи працівників, які брали участь у страйку. ...

Інфа з DW
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

В телеграмі пишуть що стріляють по мітингарям фарбою——щоб позначити протестувальників.
Варламов до речі зараз теж там.
Кацапський блогер, який живе там в Гонконзі——Руслан Карманов—— поки що не коментує.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Мля, накрылся у кого то бизнес проект хинкальной в HKG

Бгггг

Нічо... В нього основний "бізнес" - то п.здєть на форумє і розганяти бімби :laugh:
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Сейчас они забурели, наворовали технологий, наростили сальца и стали как кацапы - "гардиться". Раньше их пистили, потому как соперники были такими же - японцы, монголы. Да и если сейчас еще не все в китае говорят на китайском(БГГГ-мандарин) то раньше вообще был мрак. А армии той поры держались только на муштре и слаженности больших масс людей. с этим у них был напряг.
Но теперь у них все кагбе ОК, вон даже по примеру кацапов своего хуйла "избрали" на третий срок.
З першим не посперечаєшся, але мені досі незрозуміло, чому захід своїми руками і грошима створив і виростив оце східне мега*уйло. Ні разу не можу повірити, що то все через наївність та дурість, що хтось міг уявляти мирним керованим Китай, котрий зробив рекордний стрибок.
Щодо злагодженості та муштрованості - хз, я не китаєзнавець, але саме вони мені здаються зразковими гвинтиками державної машини. Згадується ота знаменита теракотова армія...
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг
van

Уже об этом событии все мировые новости говорили на своих каналах . ЛАЖА  8-:
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

З першим не посперечаєшся, але мені досі незрозуміло, чому захід своїми руками і грошима створив і виростив оце східне мега*уйло. Ні разу не можу повірити, що то все через наївність та дурість, що хтось міг уявляти мирним керованим Китай, котрий зробив рекордний стрибок.
Щодо злагодженості та муштрованості - хз, я не китаєзнавець, але саме вони мені здаються зразковими гвинтиками державної машини. Згадується ота знаменита теракотова армія...
Голодная страна с ядерным оружием и 500-600 миллионов на 70-е годы, могла утащить в могилу всю Азию. Вот в них и влили 50 лярдов в 77-78 годах причем сразу одним траншем. все мы помним в "комках" китайскую аппаратуру в конце 80-х.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Голодная страна с ядерным оружием и 500-600 миллионов на 70-е годы, могла утащить в могилу всю Азию. Вот в них и влили 50 лярдов в 77-78 годах причем сразу одним траншем. все мы помним в "комках" китайскую аппаратуру в конце 80-х.
Логіка є. Але ж потрібно міру знати. Стабілізувати ситуацію то одне, але виростити те, що виросло, поставити себе в залежність, перенісши туди чи не більшість технологічних виробництв - що це, як не постріл собі в ногу. Дуплетом.
Крім того, китайський ядрьон батон тоді був чисто номінальним, чому б його було не спробувати вилучити в обмін на фінансову й технологічну допомогу? Знов система противаг кацапстану?

Останнє редагування: 11 серпня 2019 20:30:26 від Rambler
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Логіка є. Але ж потрібно міру знати. Стабілізувати ситуацію то одне, але виростити те, що виросло, поставити себе в залежність, перенісши туди чи не більшість технологічних виробництв - що це, як не постріл собі в ногу. Дуплетом.
    Наверное Китай всегда считали мудрым народом, в отличии от соседей п***а, поэтому и расчет был на то, что страна как то переформатирует свое мировоззрение на фоне общего благосостояния. Но имперские замашки..... Ща бы Индию поднять в противовес, но уже нет ни средств ни времени. Все идет к какому то п@здорезу. Я как то писал ранее, к 50-м годам живую будут завидовать мертвым. И начнут где то с Африки.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

    Наверное Китай всегда считали мудрым народом, в отличии от соседей п***а, поэтому и расчет был на то, что страна как то переформатирует свое мировоззрение на фоне общего благосостояния. Но имперские замашки..... Ща бы Индию поднять в противовес, но уже нет ни средств ни времени. Все идет к какому то п@здорезу. Я как то писал ранее, к 50-м годам живую будут завидовать мертвым. И начнут где то с Африки.
До неймовірності наївно і ґлупо, як на мій дилетантський розум. Неможливо уявити собі, що буде діятись в світі, якщо разом обірвати економічне співробітництво з Китаєм у випадку реального замєсу.
Щодо Африки теж були думки. Китай давно і щільно її окучує, ця повзуча колонізація рано чи пізно приведе до конфлікту інтересів.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

З першим не посперечаєшся, але мені досі незрозуміло, чому захід своїми руками і грошима створив і виростив оце східне мега*уйло. Ні разу не можу повірити, що то все через наївність та дурість, що хтось міг уявляти мирним керованим Китай, котрий зробив рекордний стрибок.
Щодо злагодженості та муштрованості - хз, я не китаєзнавець, але саме вони мені здаються зразковими гвинтиками державної машини. Згадується ота знаменита теракотова армія...
Где-то читал, что Китай Запад хотел использовать как противовес кацапам, а оно вон какое выросло. Думали ну будут там производства, ноу-хау все равно у нас, а получился переход количества в качество - огромнейший внутренний рынок позволил даже на краденных технологиях неплохо разогнаться экономике, получить денег и запустить свою науку и разработки. 
Повторяется вся та же история с граблями. По ним мастера не только мы бродить. Первый раз чи шо? Поддерживали Усаму, пока он не офуел до безобразия. От так оно и в жизни - кормишь, поишь его, а оно как  учудит. Так и с китайцами - теперь им в противовес кацапов не гнобят.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

В телеграмі пишуть що стріляють по мітингарям фарбою——щоб позначити протестувальників.
Варламов до речі зараз теж там.
Кацапський блогер, який живе там в Гонконзі——Руслан Карманов—— поки що не коментує.
а чому жодного українця? Чому укрожурналістика звелась до "собака покусав дитину в передмісті бердичіва. Люди бідкаються, влада розводить руками"
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Думаю, что фейк. Как минимум потому, что в Гонконге правостороннее движение, а на видео левостороннее 

Пропускной пункт со стороны Китая правосторонний. Далее идет хитрый виадук, при котором полосы меняются с правой на левую.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

З ким це вони у снігах тренуються воювати :)



Але то таке... Знайомий китаєць казав, що китайська армія дуже маленька, точно меньше 10 млн, а строкова служба 5 років, і китайців багато, потрапити в армію та відслужити суперпрестижно і дикий конкурс, майже як в кращі універи. 

   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

кетайци ще ті монстри.
там така історія.
і порох жеж вони вигадали... :( фу, не подобається це мені. аж ніяк.

і китайську стіну)))
страшна держава в плані експансії
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Якщо Китай полізе в Гонконг зараз, то всі Чайна тауни на Заході стануть нелігитимними. Це буде великий ісход
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

а оно вон какое выросло
В такому разі вся західна оналітека, політологія і стратегія розвитку гівна варта в повному складі.
Ще міг би уявити, якби мова йшла про розслаблену Європу, вкушену толерастією, але штати, англосакси в цілому...
Світ з'їхав з глузду.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Якщо Китай полізе в Гонконг зараз, то всі Чайна тауни на Заході стануть нелігитимними. Це буде великий ісход
та ну! як це ти собі уявляєш?
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Бгггг

Нічо... В нього основний "бізнес" - то п.здєть на форумє і розганяти бімби :laugh:

А что ему еще делать, если его все вокруг считают пустомелей-альфонсом?
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

В такому разі вся західна оналітека, політологія і стратегія розвитку гівна варта в повному складі.
Ще міг би уявити, якби мова йшла про розслаблену Європу, вкушену толерастією, але штати, англосакси в цілому...
Світ з'їхав з глузду.
Так оно и есть. Сначала они проепали надувание кацапов, потом исламизм, а теперь китайцы пробуют на слабо.  И Штаты решили поиграть в изоляционизм. А когда епанет, океан не спасет - не те времена.
Гавна варти эти аналитеги.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

та ну! як це ти собі уявляєш?

Спочатку анулюють дозвіли на пере б ування.потім патенти, ліцензії і т.п. Не видають види на перебування. І депортують. Або кожного дня приходить поліція і штрафує. Розмір штрафів в 100 разів піднімається
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

В такому разі вся західна оналітека, політологія і стратегія розвитку гівна варта в повному складі.
Ще міг би уявити, якби мова йшла про розслаблену Європу, вкушену толерастією, але штати, англосакси в цілому...
Світ з'їхав з глузду.



Та да. Ми всі знаємо, що справжній аналітик у нас сидить у Кремлі
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

кілька днів тому якась китайська чиновниця заявила, що можуть ввести війська
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Так оно и есть. Сначала они проепали надувание кацапов, потом исламизм, а теперь китайцы пробуют на слабо.  И Штаты решили поиграть в изоляционизм. А когда епанет, океан не спасет - не те времена.
Гавна варти эти аналитеги.
Виглядає так. Але настільки все тупо, що мимоволі якісь конспірологічні теорії хочеться придумувати, щоб надати хоч трохи глузду ситуації.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

По словам кацапського блогера Руслана Карманова——
Буквально вчора поміняли начальника операціі по придушенню мітингів—— поставили 58— річного китайця, який колись був там начальником поліціі.
Кітаєць кардинально поміняв всю ситуацію і вже сьогодні всі мітинги там були придушені.
Більше поки що нічого такого.
пс. Він проживає в Гонконзі і відслідковує зараз ці подіі.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Виглядає так. Але настільки все тупо, що мимоволі якісь конспірологічні теорії хочеться придумувати, щоб надати хоч трохи глузду ситуації.
Это просто хочется надежды. А ее нет. Практически все предохранители потихоньку проипали. Мир съехал с катушек и еще этому радуется, не видя. что локальные победы складываются в стратегический писдес. Весь этот мультикультурализм, толерантность, политкорректность сначала выглядят как благо, а оборачиваются террризмом, беженцами и все большм сооблазном у многих решить все проблемы силой.
А ею надо было раньше все решать, а теперь глядим и хлопем глазами.
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

А ею надо было раньше все решать, а теперь глядим и хлопем глазами.


Я с Вами полностью согласен. Если бы изначально "беженцев" тупо расстреливали в море или отвозили назад в Ливию-Сирию (за 3 км от берега и под зад коленом) - никаких мигрантов и кризисов с ними не было бы в Европе в помине.

Эти "беженцы из Конго" - платят по 20-40 000 долл. за резиновую лодку на Лампедузу - при том, что этих денег в самом Конго хватило бы на дом, жратву и образование для детей :(   

Так кто эти люди... Где они в Экваториальной Африке нашли такие деньги?? Чтобы еще неизвестно сколько по Ливии болтаться...

Вопрос интересный, нет?
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Это просто хочется надежды. А ее нет. Практически все предохранители потихоньку проипали. Мир съехал с катушек и еще этому радуется, не видя. что локальные победы складываются в стратегический писдес. Весь этот мультикультурализм, толерантность, политкорректность сначала выглядят как благо, а оборачиваются террризмом, беженцами и все большм сооблазном у многих решить все проблемы силой.
А ею надо было раньше все решать, а теперь глядим и хлопем глазами.

Про мультикультуру, тут на Заході є ричаги, тому що йшло як гуманітарна допомога. І завжди є механізми повернути. І гроші на це є.  А от у Росіїї такого немає. Тому що там ціленаправлений наступ. Це 2 великі різниці
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Спочатку анулюють дозвіли на пере б ування.потім патенти, ліцензії і т.п. Не видають види на перебування. І депортують. Або кожного дня приходить поліція і штрафує. Розмір штрафів в 100 разів піднімається
і як ти це собі уявляєш в сша тому ж сан-франціско чи нью-йорку, якщо ті китайці - громадяни штатів?
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Я с Вами полностью согласен. Если бы изначально "беженцев" тупо расстреливали в море или отвозили назад в Ливию-Сирию (за 3 км от берега и под зад коленом) - никаких мигрантов и кризисов с ними не было бы в Европе в помине.

Эти "беженцы из Конго" - платят по 20-40 000 долл. за резиновую лодку на Лампедузу - при том, что этих денег в самом Конго хватило бы на дом, жратву и образование для детей :(   

Так кто эти люди... Где они в Экваториальной Африке нашли такие деньги?? Чтобы еще неизвестно сколько по Ливии болтаться...

Вопрос интересный, нет?
Он наводит на определенные выводы. А не финансируется ли все это "переселение народов" из одного, или нескольких центров вполне целенаправленно?
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

і як ти це собі уявляєш в сша тому ж сан-франціско чи нью-йорку, якщо ті китайці - громадяни штатів?

Я не про громадян. Там звісно не причепишся. Навколо громадян в 1000 раз більше китайців без громадянства
   
Re: Китай вводит войска в Гонконг

Вот так выглядят 1,7 млн человек. Гонконг, парк Виктория, сегодня



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія