Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи можуть вакциновані заразити інших?

Чи можуть вакциновані заразити інших?

Цікавить досвід людей, що були вакциновані від ковіду, як у них перебігала реакція організму на вакцину і чи вони не поширювали коронавірус.
Справа в тому, що вже більше тижня погано вакцинованій людині, схоже на те, що повноцінно хворіє і навіть можливо заражає когось. В усіх  хто контактував дивним чином є певні симптоми, які виходять за межі звичайного грипу та простуди.  Мене цікавить чи хтось знає випадки, коли вакцина перетворювала вакцинованого  в носія хвороби?
пс в інеті однозначної  думки не знайшов
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

по ізраїлю статистику подивись і не задаватимешся більш такими питаннями.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?
Via

Зараз на тебе накинеться шобла ваксерів.
Яка саме вакцина?
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

по ізраїлю статистику подивись і не задаватимешся більш такими питаннями.
Там зовсім інше, вони ж не закривали країну. Там справа у новому штамі до якого вакцина була не дієва, а мене цікавлять саме наслідки вакцинації
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Цікавить досвід людей, що були вакциновані від ковіду, як у них перебігала реакція організму на вакцину і чи вони не поширювали коронавірус.
Справа в тому, що вже більше тижня погано вакцинованій людині, схоже на те, що повноцінно хворіє і навіть можливо заражає когось. В усіх  хто контактував дивним чином є певні симптоми, які виходять за межі звичайного грипу та простуди.  Мене цікавить чи хтось знає випадки, коли вакцина перетворювала вакцинованого  в носія хвороби?
пс в інеті однозначної  думки не знайшов
+===========================================+
Якщо людина хвора - то її організм продуктує віруси.
Якщо людина здорова - то звідки візьмуться віруси?
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Вія пояснить. В неї вчителька вакцинована, напевно вже весь клас заразила.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Цікавить досвід людей, що були вакциновані від ковіду, як у них перебігала реакція організму на вакцину і чи вони не поширювали коронавірус.
Справа в тому, що вже більше тижня погано вакцинованій людині, схоже на те, що повноцінно хворіє і навіть можливо заражає когось. В усіх  хто контактував дивним чином є певні симптоми, які виходять за межі звичайного грипу та простуди.  Мене цікавить чи хтось знає випадки, коли вакцина перетворювала вакцинованого  в носія хвороби?
пс в інеті однозначної  думки не знайшов
Вся моя родина щеплена фазером. Ніяких побочок від слова взагалі. Щеплений не може розносити ковід, оскільки в вакцині немає вірусу, а лише його частинки.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

+===========================================+
Якщо людина хвора - то її організм продуктує віруси.
Якщо людина здорова - то звідки візьмуться віруси?

Натякєш, що цей експериментальний шмурдяк не запобігає хворобі? Ти антиваксьор?
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Зараз на тебе накинеться шобла ваксерів.
Яка саме вакцина?
Ну, я не агітую проти вакцинації, лише хочу пояснень чи це можливо? Чи це грандіозний збіг обставин.
А вакцина, наскільки знаю якась з цих двох: Модерна чи Астрозенека. Людина не дуже цікавилася, яку саме їй колють
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Статистику надо обязательным предметом в школу
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Вся моя родина щеплена фазером. Ніяких побочок від слова взагалі. Щеплений не може розносити ковід, оскільки в вакцині немає вірусу, а лише його частинки.
ну це точно не той випадок, а якась з тих розповсюджених дешевших аналогів. Оскільки я чув кожна вакцина діє по різному, то ж і побочки різні. Тоді важко пояснити чому організм більше тижня реагує на ці частинки вірусу, а в людей поряд болі в мязах та сильне знесилення, а дрібязкове навантаження одразу дається взнаки
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Ну, я не агітую проти вакцинації, лише хочу пояснень чи це можливо? Чи це грандіозний збіг обставин.
А вакцина, наскільки знаю якась з цих двох: Модерна чи Астрозенека. Людина не дуже цікавилася, яку саме їй колють
людина не хворіє ковідом, просто в неї виражена реакція на чужорідний білок в організмі. Хворіє - це тоді, коли в організмі активно розмножується вірус. Після вакцинації такого не може бути в принципі.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Вчера жена разговаривала с сестрой, которая ежедневно берет анализы в ковидой бригаде в провинции.
Среди больных с восполением легких - вакционваных полно! Так што Бляшко со своими сказками шо вакциновани болеют легче - тупо брэшэ!
Впрочем, ему так сказали говорить.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Натякєш, що цей експериментальний шмурдяк не запобігає хворобі? Ти антиваксьор?
ну надіюся в нас не міксують вакцини, наприклад не розбавляють спутніком :weep:
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?
Via

Ну, я не агітую проти вакцинації, лише хочу пояснень чи це можливо? Чи це грандіозний збіг обставин.
А вакцина, наскільки знаю якась з цих двох: Модерна чи Астрозенека. Людина не дуже цікавилася, яку саме їй колють
Я те саме питала тиждень тому, у вакцин різні механізми дії, не у всіх є віруси, і виробники божаться, що вони пригнічені і нездатні до розмноження.
А як воно насправді - ніхто не знає, такі дослідження не ведуться, самі вакцини не пройшли клінічні дослідження повністю.
Бардак.
Якщо побачу свою тему - кину сюди посилання.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Вчера жена разговаривала с сестрой, которая ежедневно берет анализы в ковидой бригаде в провинции.
Среди больных с восполением легких - вакционваных полно! Так што Бляшко со своими сказками шо вакциновани болеют легче - тупо брэшэ!
Впрочем, ему так сказали говорить.
скільки з них з купленими сертифікатами?
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Вчера жена разговаривала с сестрой


Вчера тёща говорила по телеграмму с братом... хуйло помер ещё пять дней назад... Ковид...  :D
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Там зовсім інше, вони ж не закривали країну.
порівняй з іншими, незакритими країнами, де вакцинацію майже не робили.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

людина не хворіє ковідом, просто в неї виражена реакція на чужорідний білок в організмі. Хворіє - це тоді, коли в організмі активно розмножується вірус. Після вакцинації такого не може бути в принципі.
ну не пояснювати ж це містикою. Я думаю мала ймовірність, що вакцинація  однієї людини збіглася з тим, що інша людина в десь в той же час піідхопила ковід. А симптоми дуже схожі в усіх цих людей
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Я те саме питала тиждень тому, у вакцин різні механізми дії, не у всіх є віруси, і виробники божаться, що вони пригнічені і нездатні до розмноження.
А як воно насправді - ніхто не знає, такі дослідження не ведуться, самі вакцини не пройшли клінічні дослідження повністю.
Бардак.
Якщо побачу свою тему - кину сюди посилання.
тобто,  ти віриш, що вірус здатен вижити в флаконі в розчині консерванту довгі місяці? Над таким не замислювалась?
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

ну не пояснювати ж це містикою. Я думаю мала ймовірність, що вакцинація  однієї людини збіглася з тим, що інша людина в десь в той же час її підхопила. А симптоми дуже схожі в усіх цих людей
це така мала імовірність?
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

пс в інеті однозначної  думки не знайшов

А ХвУП - не інет ..? ))
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

скільки з них з купленими сертифікатами?

Он лично брала анализы у большинства и знает кто болеет повторно и кто вакцинировался. Уже почти год в в бригаде. Там маленький город, хоть и привозят также с окрестных районов Хмельницкой области, платить бабло за сертификат могут позволить себе не многие. Да и смысл??? У заробитчан купленыные сертификаты не канают.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Вчера тёща говорила по телеграмму с братом... хуйло помер ещё пять дней назад... Ковид...
Это все Гейтс организовал
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

тобто,  ти віриш, що вірус здатен вижити в флаконі в розчині консерванту довгі місяці? Над таким не замислювалась?
а в сенсі вижити? тут же не бактерія, не живий організм по суті. А віруси он і в антарктиці виживають
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?
Via

Ось знайшла свою тему, читай, те саме питала:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107749.msg25736060#msg25736060
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Он лично брала анализы у большинства и занет кто болеет повторно и кто вакцинировался. Уже почти год в в бригаде. Там маленький город, хоть и привозят также с окрестных районов Хмельницкой области, платить бабло за сертификат могут позволить себе не многие. Да и смысл??? У заробитчан купленыные сертификаты не канают.
та да
Медсестра веде облік і статистику. В тєтрадку пише? Віримо, звичайно))
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Я те саме питала тиждень тому, у вакцин різні механізми дії, не у всіх є віруси, і виробники божаться, що вони пригнічені і нездатні до розмноження.
А як воно насправді - ніхто не знає, такі дослідження не ведуться, самі вакцини не пройшли клінічні дослідження повністю.
Бардак.
Якщо побачу свою тему - кину сюди посилання.
буду вдячний, це особливо актуально - коли бюджетників планують забовязати вакцинуватися
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

та да
Медсестра веде облік і статистику. В тєтрадку пише? Віримо, звичайно))

Да мне похер веришь ты или нет...
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?
Via

буду вдячний, це особливо актуально - коли бюджетників планують забовязати вакцинуватися
Сьогодні вже зобов'язали, увечері була якась постанова.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

а в сенсі вижити? тут же не бактерія, не живий організм по суті. А віруси он і в антарктиці виживають
а Арктиці далеко не всі віруси виживають. а в банці з антисептиком виживе? Так в розчині з консервантами щось подібне.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

а Арктиці далеко не всі віруси виживають. а в банці з антисептиком виживе? Так в розчині з консервантами щось подібне.
але це не важливо, бо в вакцині немає цільного вірусу корони
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Сьогодні вже зобов'язали, увечері була якась постанова.

Надеюсь за свой счет?  B-)
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?
Via

Надеюсь за свой счет?  B-)
Так шмурдяка ж неміряно всіх сортів, колися донесхочу. Через місяць просроченим стане, треба бігом зараз проколоти комусь. В Епіцентрі вже вакцинують, скоро в пивбарах почнуть.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Цікавить досвід людей, що були вакциновані від ковіду, як у них перебігала реакція організму на вакцину і чи вони не поширювали коронавірус.
Справа в тому, що вже більше тижня погано вакцинованій людині, схоже на те, що повноцінно хворіє і навіть можливо заражає когось. В усіх  хто контактував дивним чином є певні симптоми, які виходять за межі звичайного грипу та простуди.  Мене цікавить чи хтось знає випадки, коли вакцина перетворювала вакцинованого  в носія хвороби?
пс в інеті однозначної  думки не знайшов
А є впевненість, що це саме ковід?
Інші хвороби та інфекції ще ніхто не відміняв.
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

А є впевненість, що це саме ковід?
Інші хвороби та інфекції ще ніхто не відміняв.
+
Банальні ГРЗ
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

 :weep:  :facepalm1:
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?
Via

+
Банальні ГРЗ
А як же Дельта, вже пішла на спад?
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?

Так шмурдяка ж неміряно всіх сортів, колися донесхочу. Через місяць просроченим стане, треба бігом зараз проколоти комусь. В Епіцентрі вже вакцинують, скоро в пивбарах почнуть.

Во первой Хранции хоть протестуют, а как во второй? Будут колоться хз чем за свой счет?
   
Re: Чи можуть вакциновані заразити інших?
Via

Во первой Хранции хоть протестуют, а как во второй? Будут колоться хз чем за свой счет?
Поживемо - побачимо. Вчителі всіляко уникали. Тепер слово за держслужбовцями.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія