Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За какой грех в николы забанен Ruza

Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Я за розбан Рузи.

Так само і за розбан Гео.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Ружа мені по барабану, а ватний дідусь провокує наїзди на УП.

Та нам теж по барабану, що там тобі цікаво. Нам цікаво, що у розмірах бану Гео був прирівняний до Ружі і с етім нада шота дєлать.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

а я за пояснення, тому що з опублікованих постів не ясно за що бан, не кажучи вже про довічний.
Можливо було щось сказано в приват, короткого пояснення було б достатньо.
А так це виглядає помилкою, а помилки треба виправляти
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

А мені байдуже, що думає вата в цій гілці.   :facepalm1:  ВОни здатні бути сліпі, бо їм це вигідно, навіть танки РФ побіжать зустрічати з хлібом і сіллю якщо Пу посадить на трон Юльку. Фанатікус , сер.

Оцієї твоєї галіматні вже є ДОКАЗИ, чи ти так, аби щось срати?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Олдбой , мирося, Карофка, це типова вата...

Надай підтвердження цитатами із постів усіх трьох.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Дитячий садок якийсь... :facepalm:

А шо дєлать? гілку по розбану Ружі читала? Не читала? То почитай.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

А шо дєлать? гілку по розбану Ружі читала? Не читала? То почитай.

Читала. Не бачу причин для бана.

Але мені не подобається твоя позиція - ваш табор, наш табор...засеремо... розтопчемо...насру втричі більше

Якщо фупчег забанений без пояснення причин і в його дописах нема тих самих висловів, що можуть привести до бану, то яка різниця, якого він табору, щоб просити про його розбан?

Руза - один з тих поміркованих ників, і в його репліках, що залишилися, наче  немає причин для бану.

Хоча я читала раніше, що АЮ може на свй розсуд видалити той пост, що здається їй образливим. Це її право і її ресурс. Може, тому ми не можемо знайти в дописах Рузи той самий привід для бану?

Хоча й дуже малоймовірно, щоб Руза так злетів з котушок, якщо чесно.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Олдбой , мирося, Карофка, це типова вата...

А ти не вата. 

Ти гівно  шоколадове...  :bueee:

Ще і дятєл...
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Считаю или разбанить, или показать,что привело к такому суровому наказанию.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

А ти не вата. 

Ти гівно  шоколадове...  :bueee:

Ще і дятєл...
І що ти хотів цим сказати? Хто не за ЮЛЮ той за Порошенка? Чого соромишся цього тезису? Тиж його постійно продвигаєш.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Я теж не розумію -за що НІКОЛИ Рузі?

ну як так??
має ж бути пояснення, аргументи чи факти?
але нічого такого на НІКОЛИ.

Будь ласка, виправьте помилку. Зніміть вічний бан з Рузи.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

ну вродє каг в той вєткє мακακівець не наговорив нічого на довічне.
Тут є кращі кондєдати в довічне - асмєрдєй, ельф, рєдіс, мироська, тігрік-вєршіна, дідас, єшакофф, свалкєр

   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

ну вродє каг в той вєткє мακακівець не наговорив нічого на довічне.
Тут є кращі кондєдати в довічне - асмєрдєй, ельф, рєдіс, мироська, тігрік-вєршіна, дідас, єшакофф, свалкєр
Ну ясне діло. Всі юльки. А то медведям в Чехії нєймьоцца.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Ну ясне діло. Всі юльки. А то медведям в Чехії нєймьоцца.

как пагодка в масквє "фінляндії"?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

ну вродє каг в той вєткє мακακівець не наговорив нічого на довічне.
Тут є кращі кондєдати в довічне - асмєрдєй, ельф, рєдіс, мироська, тігрік-вєршіна, дідас, єшакофф, свалкєр

Зверну увагу адміністрації на цю гілку ще й у такий спосіб- натисну доповідь на цитований допис.  :D
Цей допис в цій гілці на адмінфорумі не що інше, як зловмисний флуд, за який передбачено покарання розділом 4.3 правил фупу.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Зверну увагу адміністрації на цю гілку ще й у такий спосіб- натисну доповідь на цитований допис.  :D
Цей допис в цій гілці на адмінфорумі не що інше, як зловмисний флуд, за який передбачено покарання розділом 4.3 правил фупу.

так так,натисни
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

up
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

да , дурость не грех
можно и скосить срок ..)
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Большая просьба при возможности пересмотреть бан Рузы.

   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Большая просьба при возможности пересмотреть бан Рузы.


А єслі стукнуть на цю гілочьку - мож нам дадуть відповідь? Бо реально, може не бути часу ВСЕ перечитувати, навіть і в тому ж адмінфорумі.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

А єслі стукнуть на цю гілочьку - мож нам дадуть відповідь? Бо реально, може не бути часу ВСЕ перечитувати, навіть і в тому ж адмінфорумі.

Мабуть варто спробувати, бо ж реально це единий юзер наразі з забанених, який не заслуговує такого бана  :(

   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Большая просьба при возможности пересмотреть бан Рузы.
Це як ??? Найти його інший нік і два рази в ніколи? )))

Ну шановні прихильники серки? Що розкажете? Може замість війни будите всіх помагати визволяти ФУПчиків??? Ато ви тільки топите інших хто не за СЕРКУ.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Мабуть варто спробувати, бо ж реально це единий юзер наразі з забанених, який не заслуговує такого бана  :(
Він чимось особливий ??? Відміний від інших?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Він чимось особливий ??? Відміний від інших?

Баньі в никольі насколько я вижу -- за оверхамство админу, и правильно. Руза відмінний від них, тому що такого за ним не помічено.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Це як ??? Найти його інший нік і два рази в ніколи? )))

Ну шановні прихильники серки? Що розкажете? Може замість війни будите всіх помагати визволяти ФУПчиків??? Ато ви тільки топите інших хто не за СЕРКУ.

Тимми, вьі кажись слегка не в себе, перепочиньте трохи.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Якщо мало місце якесь неподобство з боку Ruza у приваті, яке спонукало модера на цей бан, то може йому варто було би просто повідомити форум про це - без деталей?
Бо так досі і залишаються незрозумілими - і причина бану, і причина мовчанки модера з цього приводу
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Баньі в никольі насколько я вижу -- за оверхамство админу, и правильно. Руза відмінний від них, тому що такого за ним не помічено.
І чим він такий особливий???? ))))
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Це як ??? Найти його інший нік і два рази в ніколи? )))

Ну шановні прихильники серки? Що розкажете? Може замість війни будите всіх помагати визволяти ФУПчиків??? Ато ви тільки топите інших хто не за СЕРКУ.
розсолу попити не пробував? може попустить трохи
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Якщо мало місце якесь неподобство з боку Ruza у приваті, яке спонукало модера на цей бан, то може йому варто було би просто повідомити форум про це - без деталей?
Бо так досі і залишаються незрозумілими - і причина бану, і причина мовчанки модера з цього приводу
То Ви прихильники Серки, готові пожертувати Ружом, але не обєднуватись з іншими групами щоб дружньо витягувати ФУПчиків??


А потім дивуєтесь чого вашу Серку не люблять, не готові іти на компроміс задля блага Форуму, а в межах держави за благо України.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

І чим він такий особливий???? ))))

Тимми, вьі видимо написанньій текст не воспринимаете. Впечатление по вашим постам, что вьі не совсем в себе :fool:

   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

розсолу попити не пробував? може попустить трохи
Отже ви готові воювати проти всіх, за для білого лику вашої серки Білосердешної? Ви впевнені що це гарна ідея?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Тимми, вьі видимо написанньій текст не воспринимаете. Впечатление по вашим постам, что вьі не совсем в себе :fool:
Я читав що пан Ружа раніше вилітав з Форуму в ніколи, на форумі зараз вичищають грубість ... Тому шукати не має змісту.... Ваші аргументи просто повітря...

Якби скидали в сміття, це одне а вони просто видаляються...

А за що раніше Ружу видаляли? доречі то ви всетаки проти всіх воююте ? Лишби за білосердешну серку?

То чого дивуєтесь що вас інші не сприймають? Це така вава в голові?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

:suicide2:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

шото Тимко справді плох сьогодні..
може до вечора його ще попустить ?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Та все правильно Тіммі написав.

Дівчата гарцують по інших гілках, де просять за розбан тих чи інших ніків, і не ліняться побуцати там вже забанених в ніколи, розказуючи всім, які нехароші ті ніки були.

Навіщо ж лізти у чужі гілки, щоб вилити купу лайна на вже забанених фупчеків?
Ну, якщо дівчата не збираються просити там за їх розбан?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Та все правильно Тіммі написав.

Дівчата гарцують по інших гілках, де просять за розбан тих чи інших ніків, і не ліняться побуцати там вже забанених в ніколи, розказуючи всім, які нехароші ті ніки були.

Навіщо ж лізти у чужі гілки, щоб вилити купу лайна на вже забанених фупчеків?
Ну, якщо дівчата не збираються просити там за їх розбан?
Мабуть Ружа для них не важливий або менш важливий ніж забан інших ФУПЧИКІВ, наче інші це 3 сорт.  :pooh_hone:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

А за що раніше Ружу видаляли?

 у  Свєти з  Шлавом своє  розуміння  було . 
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

А за що раніше Ружу видаляли?

 у  Свєти з  Шлавом своє  розуміння  було .   Лижи петі  -  будеш  на  фупі  .  Їх  принцип  йопт
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

у  Свєти з  Шлавом своє  розуміння  було . 
Не знаю що там уних було, але зараз є конкретно коли політичні між ФУПчиками, і дехто не готовий підтримати інших фупчиків тому що у них інші погляди...

Наче ми тут не одна сімя?

Взагалі як ці політики забили такий клин що секта сатала сама за себе? Тут пропонують разом прости за всіх не залежно від поглядів, а ви не чуєте, ми хіба не Україна?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

То Ви прихильники Серки, готові пожертувати Ружом, але не обєднуватись з іншими групами щоб дружньо витягувати ФУПчиків??


А потім дивуєтесь чого вашу Серку не люблять, не готові іти на компроміс задля блага Форуму, а в межах держави за благо України.

Я правельно тебе зрозуміла: нехай ваш Ружа в ніколи так і сидить - ви краще нам допомагайте всіх наших витягнути.

Ну, Тімошка, ти дуже хитро-хитрий, скажу я тобі. Так ніпайдьоть.

От зараз і покажи всім, що ти не гниднявий - допоможи Ружу нам витягнути, щоб ми потім допомогли одного когось із твоїх витягнути.

А не тільки патякати. І да. Якщо ти хочеш компромісу, то він повинен бути рівноцінним.

І ващє, ти знатно тут в адмінфорумі походив і наслідив, скажу я тобі.  :gigi:

А ще раз "серкнеш" - ваащє нічого робити не буду.  :beee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія