Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зняття карантину - це велика помилка.

Re:  Зняття карантину - це велика помилка.
fam

У нас сейчас пошел грипп. Горло, насмлрк, бронхит потом. Все ходят кпшляют . :(((
Много среди знакомых и сотрудников случае.
Две недели уже.
Кто легче кто тяжелее

угу, только все это очень похоже на описание клиники дельта
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Елементарно ! Я два рази в житті був госпіталізований до лікарні з серйозним ГРВІ. Один раз все закінчилось двосторонньої пневмонією, а другий раз - гострим бронхітом. Обидва рази літом. Чим було викликано - хто його знає. Ні яких тестів в ті часи не робили.
В мене дружина зараз хворіє. Теж ГРВІ. Теж влітку.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.
fam

потому вакцинация - есдинственный путь контроля..

не единственный, поскольку

Количество заболевших - не проблема..

большая проблема имхо
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

У нас сейчас пошел грипп. Горло, насмлрк, бронхит потом. Все ходят кпшляют . :(((
Много среди знакомых и сотрудников случае.
Две недели уже.
Кто легче кто тяжелее


Это не грипп.

Останнє редагування: 18 червня 2021 17:25:57 від Andrey(Israel)
   
не единственный, поскольку

большая проблема имхо

Не, с точки зрения как экономики (утраченные человекочасы) так и нагрузки на медицину, проблема исключительно в уровне госпитализаций. Даже смертность не такая большая проблема, если быть циничным, так как решаеццо быстро экскаваторами.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

:weep:  :laugh:  :weep:


Дуже дякую, що в мене є такі шанувальники які слідкують за моєю творчістю . Мені так соромно що мені на них насрати. Бо не люблю тупих.
Зараз червень 2021 року, а не квітень 2020.

   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.
fam

Не, с точки зрения как экономики (утраченные человекочасы) так и нагрузки на медицину, проблема исключительно в уровне госпитализаций. Даже смертность не такая большая проблема, если быть циничным, так как решаеццо быстро экскаваторами.

вот и будет проблема госпитализаций вечной (говоря условно), пока число репликаций будет стремиться к бесконечности.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Дуже дякую, що в мене є такі шанувальники які слідкують за моєю творчістю . Мені так соромно що мені на них насрати. Бо не люблю тупих.
Зараз червень 2021 року, а не квітень 2020.

тобто коли тобі місяць доводили шо наближаєтсья срака, ти робив покер фейс і питам де трупи і черги

а тепер такий увірвався з ошуєтітєльним висновком про зняття карантину

це ж абтичний гріп, не сси  :laugh:
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

тобто коли тобі місяць доводили шо наближаєтсья срака, ти робив покер фейс і питам де трупи і черги

а тепер такий увірвався з ошуєтітєльним висновком про зняття карантину

це ж абтичний гріп, не сси  :laugh:

Ні. На відміну від тебе я зробив висновки на основі статистичної інформації за минулий рік.
Облиш свої емоції і перехід на особистості.
Подалі не маю наміру спілкуватись з людьми , які не мають мізків і не в стані оцінити цю інформацію в силу власної обмеженості ака тупості. Ігнор.

Останнє редагування: 18 червня 2021 22:07:11 від Людас
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Столицю Португалії ізолюють з п'ятниці до понеділка через стрімке зростання випадків. В Іспанії тенденція також йде до погіршення.

В цей час у ФРН знімають обмеження. Іноземці з-за меж ЄС, які мають щеплення Pfizer/Biontech, Moderna, AstraZeneca або Johnson&Johnson, зможуть приїхати з 25 червня. Восени вибори у Бундестаґ, то партії з правлячої коаліції намагаються нейтралізувати тези ультраправих та ліваків щодо локдаунів, корупційних схем навколо масок, тестів та фіндопомог концернам, та обмежень громадянських прав. Навіть ціною неконтрольованого поширення віруса.


   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Это не грипп.

Я не имел ввиду каждый по две недели.
По три дня по четыре.
Некоторые пару дней
Даже вакцинированные

Но вся такая фигня началась пару недель назад
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Это не грипп.

Ти лікар?

   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.
den

Судячи по кацапам, де вакцинація ніби краще за нас - ця індійськаи' версія дельта таки заразна шо капець

   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Людасик, як би ти не петляв від цього вірусу,  так чи інакше прийдеться перехворіти, незалежно від того, буде карантин чи ні.   Краще це зробити зараз, коли немає навантаження на медичну службу.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

І це стосується не тільки України. Ми маємо лише сезонне зниження випадків. І Європа теж.

Вакцина тут ні до чого. І досвід Британії де пішло зростання  ( вчора було 11 007 випадків) тільки це підтверджує. Спрааа не у вакцині, а в обмеженні контактів між людьми. В закритті кордоні та обмеженні масових заходів. Як тільки відкриваються кордони та гульки - йде зростання.

З вакцинацією в Британії набагато ліпше ніж в нас.
А ситуація гірша.

Ти абсолютно прав
Як тільки графіни починають гуляти по Польщам чи другим країнам (і це не тільки Турч, але як би не більшість фуповців), так всім потугам уряду Зеленського приходить пісець.
А потім графіни звично валять на Адон Зев
А треба - як в Австралії
На днях - одна молода пара (контакти тих, хто приїхав недавно з-за кордону) вирішила перервати самоізоляцію  і поїхала погрітись із Мельбурну в сонячний Квінсленд
1800 км їхали 5 днів, по дорозі - ресторани, отелі, кінотеатри, трошки треба насрати Ковідом добрим людям, приїхали - у них установили Ковід
Зараз судом впаяли кожному по $4003 штрафу
Якби графінам Зеленський так паяв - придурки врозуміли б....
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Шо с Людасом?
Он же всегда антикарантинщиком был?
Неужели и его карантинщики накрыли  :K

Останнє редагування: 19 червня 2021 10:08:07 від Камрад
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Я Людаса щось запитаю...
чого він говорячи про велику швидкусть мутацій, замовчує той факт що ті мутації торкаються тільки одного аспекту віруса з 4х?
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Людасик, як би ти не петляв від цього вірусу,  так чи інакше прийдеться перехворіти, незалежно від того, буде карантин чи ні.   Краще це зробити зараз, коли немає навантаження на медичну службу.

Нічоло особистого, п і д ор . Ігнор.
Набридло бидло на ФУПі.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Ти абсолютно прав
Як тільки графіни починають гуляти по Польщам чи другим країнам (і це не тільки Турч, але як би не більшість фуповців), так всім потугам уряду Зеленського приходить пісець.
А потім графіни звично валять на Адон Зев
А треба - як в Австралії
На днях - одна молода пара (контакти тих, хто приїхав недавно з-за кордону) вирішила перервати самоізоляцію  і поїхала погрітись із Мельбурну в сонячний Квінсленд
1800 км їхали 5 днів, по дорозі - ресторани, отелі, кінотеатри, трошки треба насрати Ковідом добрим людям, приїхали - у них установили Ковід
Зараз судом впаяли кожному по $4003 штрафу
Якби графінам Зеленський так паяв - придурки врозуміли б....

+ багато

Вже очевидно, що вакцинація ніяк не впливає на рівень захворюваності   .  А у деяких випадках як на Сейшелах та в Монголії різко погіршує ситуацію.

Тільки повне обмеження пересування та повна заборона масових гульо'к як традиційні епідеміологічні заходи можуть врятувати ситуацію

Інакше восени світ чекає не просто піздєц, а піздєц- піздєц.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Я Людаса щось запитаю...
чого він говорячи про велику швидкусть мутацій, замовчує той факт що ті мутації торкаються тільки одного аспекту віруса з 4х?

Ні х. я не зрозумів
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Шо с Людасом?
Он же всегда антикарантинщиком был?
Неужели и его карантинщики накрыли  :K

Раніше не було достатньо статистичної інформації.
Тепер коли епідемія гуляє другий рік вже очевидно, що вакцини застарілими штамами до сраки.
Зниження темпів поширення помітне лише в період локлаунів .
Зайди на worldmeter та пересвідчись..
Ти ж не дурень
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Столицю Португалії ізолюють з п'ятниці до понеділка через стрімке зростання випадків. В Іспанії тенденція також йде до погіршення.

В цей час у ФРН знімають обмеження. Іноземці з-за меж ЄС, які мають щеплення Pfizer/Biontech, Moderna, AstraZeneca або Johnson&Johnson, зможуть приїхати з 25 червня. Восени вибори у Бундестаґ, то партії з правлячої коаліції намагаються нейтралізувати тези ультраправих та ліваків щодо локдаунів, корупційних схем навколо масок, тестів та фіндопомог концернам, та обмежень громадянських прав. Навіть ціною неконтрольованого поширення віруса.

Ну от бачите люди будуть хворіти і вмирати заради певних срак які хтять сидіти в Бундестазі.
В Португалії взимку переобирали преза, через неділю ввели локдаун бо ковід-статистика зашкалювала, за день помирало до 300 ковідників згідно офіційній статистики. Дуже поважають цьго президента бо піклується про права громадян... за винятком права на життя. 
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

з людьми , які не мають мізків і не в стані оцінити цю інформацію в силу власної обмеженості ака тупості. Ігнор.

це пише чувак, який на початку спалаху тупо ржав з всіх і шукав - тато а де море а де хворі і трупи  :facepalm:
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.
a49

Не, с точки зрения как экономики (утраченные человекочасы) так и нагрузки на медицину, проблема исключительно в уровне госпитализаций. Даже смертность не такая большая проблема, если быть циничным, так как решаеццо быстро экскаваторами.
Зелене гимно решать будет эскаваторами, открыло границы для этого! Суки долбанутые на всю голову! (td)  Штамм они не могут определить

Останнє редагування: 19 червня 2021 18:51:02 від a49
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

вирус давно бы сдох.
если бы не долбойопы

они не носят маски
они не соблюдают дистанцию
они плюют на здоровье других людей

пока долбойопы будут безнаказанно заниматься своим любимым делом - дела не будет.

 (tu)
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Це у середньовіччі пандемії були від Бога, а у XXI столітті вичлючно від політиків які настількі корумповані і некомпетентні що не в змозі вирішувати невідкладні безпекові питання. Тому я кажу що ця пандемія на 99% політична, і лише на 1% медична проблема.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Ні х. я не зрозумів

в школі не вчився?
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Це у середньовіччі пандемії були від Бога, а у XXI столітті вичлючно від політиків які настількі корумповані і некомпетентні що не в змозі вирішувати невідкладні безпекові питання. Тому я кажу що ця пандемія на 99% політична, і лише на 1% медична проблема.

Є проблема. Людська сутність не змінилась за тисячоліття. Людство in mass як було в більшості  тупим стадом так і залишилось.
І ніякі смартфони це не змінять. А швидше погіршать.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

в школі не вчився?

чого пан Людас акцентує на надзвичайно швидких мутаціях, замовчуючи те, що мутації зафіксовані в S-аспекті вірусу-- а є і N-і M- і ще якийсь..пан хоче ввести в оману контингент форуму?
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Є проблема. Людська сутність не змінилась за тисячоліття. Людство in mass як було в більшості  тупим стадом так і залишилось.
І ніякі смартфони це не змінять. А швидше погіршать.

Я тут вже викладав статтю ВВС про те як Папа Римській успішно організував локдаун проти чуми. Але такі свідомі пантифіки були саме в середньовіччі, а теперішній лівак навряд чи в Бога вірує. Так і правляча еліта з аристократії виродилась в банду мафіозі розкрадаючих державну скарбницю. А ви мені про "Людську сутність" коли треба мінять злодія-пастуха який пасе вже ковідне стадо. :butcher:
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Я тут вже викладав статтю ВВС про те як Папа Римській успішно організував локдаун проти чуми. Але такі свідомі пантифіки були саме в середньовіччі, а теперішній лівак навряд чи в Бога вірує. Так і правляча еліта з аристократії виродилась в банду мафіозі розкрадаючих державну скарбницю. А ви мені про "Людську сутність" коли треба мінять злодія-пастуха який пасе вже ковідне стадо. :butcher:

З одної строни, все сумно , пане Марку, а з іншої строни побачити кінець цієї мутації не всі мали вдачу
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

чого пан Людас акцентує на надзвичайно швидких мутаціях, замовчуючи те, що мутації зафіксовані в S-аспекті вірусу-- а є і N-і M- і ще якийсь..пан хоче ввести в оману контингент форуму?

ну то розкажіть чому інщі мутації теж важливі
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

З вакцинацією в Британії набагато ліпше ніж в нас.
А ситуація гірша.
То-есть 10 смертей в сутки при населении 68млн это хуже чем 50 при населении в 40млн? Вы за кого за людей или за вирус?
   
Я смотрю, этот полоумный, который год бился в падучей против карантинов, теперь блеет про то, что карантин оказывается нужен, потому что вакцины не действуют.  :D

   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

+ багато

Вже очевидно, що вакцинація ніяк не впливає на рівень захворюваності   .  А у деяких випадках як на Сейшелах та в Монголії різко погіршує ситуацію.

Тільки повне обмеження пересування та повна заборона масових гульо'к як традиційні епідеміологічні заходи можуть врятувати ситуацію

Інакше восени світ чекає не просто піздєц, а піздєц- піздєц.

Подходят антипрививочник и инженер к мосту через реку, которая кишит пираньями и ядовитыми змеями.
И антипрививочник спрашивает: «Этот мост надежен, он нас выдержит?»
«На 97,7%» — отвечает инженер.
— «Ну, тогда я лучше вплавь».


Вакцинація перемогла Ковід в Ізраїлі і перемагає в США
   
по вакцинам. к сожалению, все это - большой эксперимент планетарного масштаба.
долговременное влияние вакцин на здоровье человека не изучалось
как и долговременное влияние вируса

боюсь, в будущем все будет не так однозначно.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

вирус давно бы сдох.
если бы не долбойопы

они не носят маски
они не соблюдают дистанцию
они плюют на здоровье других людей

пока долбойопы будут безнаказанно заниматься своим любимым делом - дела не будет.

Можно, пожалуйста, уточнить каким именно способом вирус от долбоебов, которые не носят маски, попадает внутрь долбоебов в масках?

Спасибо
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

по вакцинам. к сожалению, все это - большой эксперимент планетарного масштаба.
долговременное влияние вакцин на здоровье человека не изучалось
как и долговременное влияние вируса

боюсь, в будущем все будет не так однозначно.
Как только люди перестали жить обособленными племенами, начались эпидемии. И так будет в будущем.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Людасик, як би ти не петляв від цього вірусу,  так чи інакше прийдеться перехворіти, незалежно від того, буде карантин чи ні.   Краще це зробити зараз, коли немає навантаження на медичну службу.
(tu) А може й не раз й прийдеться перехворіти та ніякий карантин не допоможе.
   
Re:  Зняття карантину - це велика помилка.

Можно, пожалуйста, уточнить каким именно способом вирус от долбоебов, которые не носят маски, попадает внутрь долбоебов в масках?

Спасибо
По-перше долбойоби ходять в масках, а по-друге розмір вірусу значно менший отворів у масці
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія