Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o пхоже на мародерство

Re:  ;o пхоже на мародерство

Порошенко выкрал компромат на себя: то что хранили в ситуационной комнате — обеспечило бы огромный срок
29.05.2019Рубрика: Политика     
комната, ситуационная, монитор. диспетчерская
Бывший народный депутат Украины Александр Онищенко на своей странице в Facebook заявил. Что, по словам источника, на украденных Порошенко серверах и компьютерах была информация, за которую бывшего президента могли посадить на длительный срок


 
Ссылаясь на неназванный, но «надежный» источник, Онищенко поведал, что в компьютерах и серверах, которые Порошенко увез с собой из ситуационной комнаты АП, хранилась секретная информация, которая может посадить экс-президента.
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Я теж.
Ще не вистачало кацапського ватного антисемітського гівна тут від тебе, ватна блядіна! :fuck:
На жаль, я так і не зрозумів - при чім тут євреї?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Та все ржут с прихильники певної політсили истерики с мониторами   :lol:

Особой истерики прихильники певної політсили не вижу, а вот Петро точно нашару говна наелся.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство


Гарна "кімнатка"
З камерами та картою всієї зони бойових дій.
Що це як не підрив боєздатності ЗСУ та державна зрада?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Показати зображення...
Гарна "кімнатка"
З камерами та картою всієї зони бойових дій.
Що це як не підрив боєздатності ЗСУ та державна зрада?
Казали шо Петро двойной агент а вы :патриёт,патриёт......
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Мичиган он всегда жутко нервный. Но туповат. Не понимает когда надо промолчать.
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Ну почему? Порошенко предложил Зеленскому помощь и ввести его в курс дел. Зеленский публично и громко отказался. Порошенко собрал свои вещи и ушёл, всё логично.

да-да

   
Re:  ;o пхоже на мародерство


Покладіть на місце носіі і компетентні люди розберуться якої саме статті КК
варта інформація що там знаходилась.

Це велике питання, чи є там взагалі компетентні люди?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Ця ОлгаТейлор починала на ФУПі з інтенсивного пожирання землі за Дрища Хорунжівського
але у раболепництві за мародера вона вже стократ переплюнула себе, тодішню
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Де заяви в поліцію та арешти?)

Чому секретар РНБО тиждень на робоче місце не з'являється ?

Клоуни, вже 8 ранку, ви крім ляпати язиком - саджати хоч когось будете?)

 :facepalm1:

Данилюка тільки вчора призначили
https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/28/7216401/
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Цікаво, при мільярдних бюджетах на утримання президента і його адміністрації не знайшлося пару сотень тисяч щоб придбати необхідне обладнання для тої кімнати?
Що його довелося орендувати, чи Петро притаранив власне  ;o
Нехай воно було орендоване, але ж воно виконувало важливі функцї зв‘язку і доступу до інформацї, а його взяли ось так просто і демонтували.
Що це як не свідомий саботаж і шкідництво, я навіть не беру до уваги виконання режиму секретності.
То якщо при Петрові творився такий бардак в АП, де гарантії що вся будівля АП тепер не нашпигована шпигунськими пристроями всіх розвідок світу та і взагалі кого попало.

Може Порошенко знає, що "хуйло вже нє нападьот", отримав особисті гарантії...  :laugh:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

=)
Клоуни , вже 13-40 ,
 ви шукати міфічні екрани та ТВ-тюнери будете ? )

вже ДБР само вимушене відкривати провадження, бо ви ні нащо не здатні ) 

Вы, извините,  какой то кретин
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Порошки вже дійшли до кондиції русні
Вони вже брешуть так часто, що забувають домовитися брехати однаково
Шимків
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Державне бюро розслідувань почало досудове провадження за фактом імовірної втрати чиновниками Адміністрації Президента Петра Порошенка носіїв інформації з секретними даними.

Про це проінформували в прес-службі відомства, повідомляє UAportal.

Відзначається, що за фактом інциденту розпочали кримінальне провадження за статтею про втрату документів, які становлять державну таємницю, що спричинило за собою тяжкі наслідки.

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Зеленці, ще раз питаю - що там з Бірюковим? Щоб ми мали уяву щодо перспективності того всього, що ви тут мелете. Бо цілу гілку намелете, а по результату - пшик.

Петро за 5 років так і не спромігся нікого посадити, крім Єфрємова й той не зрозуміло в якому статусі, чекаємо наступні 5 років, подивимось...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Порошенко выкрал компромат на себя: то что хранили в ситуационной комнате — обеспечило бы огромный срок
29.05.2019Рубрика: Политика    
комната, ситуационная, монитор. диспетчерская
Бывший народный депутат Украины Александр Онищенко на своей странице в Facebook заявил. Что, по словам источника, на украденных Порошенко серверах и компьютерах была информация, за которую бывшего президента могли посадить на длительный срок


 
Ссылаясь на неназванный, но «надежный» источник, Онищенко поведал, что в компьютерах и серверах, которые Порошенко увез с собой из ситуационной комнаты АП, хранилась секретная информация, которая может посадить экс-президента.
:weep:

Зеленский - людоед и виновен в геноциде. Мне это сообщил надежный источник!
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Державне бюро розслідувань почало досудове провадження за фактом імовірної втрати чиновниками Адміністрації Президента Петра Порошенка носіїв інформації з секретними даними.

Про це проінформували в прес-службі відомства, повідомляє UAportal.

Відзначається, що за фактом інциденту розпочали кримінальне провадження за статтею про втрату документів, які становлять державну таємницю, що спричинило за собою тяжкі наслідки.
В заявлении самого ДБР фамилия порошенки не упоминается
https://dbr.gov.ua/news/dbr-rozslidue-fakt-zniknennya-monitoriv-ta-serveriv-sekretnoi-informacii-z-administracii-prezidenta-ukraini

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

В заявлении самого ДБР фамилия порошенки не упоминается
https://dbr.gov.ua/news/dbr-rozslidue-fakt-zniknennya-monitoriv-ta-serveriv-sekretnoi-informacii-z-administracii-prezidenta-ukraini
Всегда копают снизу вверх а не наоборот
   
бл@дь, и где вас таких "экспертов" только берут.
научу, как гарантированно уничтожать информацию. хер кто восстановит.
ДОРОГО (за пару лямов ненаших денег).
та спалить накуй, та й усе, шо там нiчтожить?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

valet, ти точно не кацап? Бо баяниш чогось
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Познімати монітори зі стін...Вищий пілотаж рагулізму. Я знаю лиш одну людину в країні з подібним складом характеру- В.А.Ющенко.  От вони напевно один одного без слів розуміють.

Та у нас всі президенти хазяюшки, Янукович коли тікав теж багато чого встиг вивезти...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

valet, ти точно не кацап? Бо баяниш чогось
А шо,похож? :gigi:
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

А були суди і в них було доведено що розпродав і розпродав саме він?
5 років чималий термін щоб це з*ясувати. Вам не вистачило?

"Не має інвентарного номеру, значить приватне"(с), здається це ваша головна  порохоботська теза.
:-o
Не зрозумів про суди.
Встановленням факту розпродажу чогось з майна держави займається хіба суд? Для цього просто досить консультацій бух. та іншої документації Мін.Оборони, що де і як продали, що вибуло і куди.
І на це ніякі 5 років не потрібно, що і як продавав Гриценко і інш.міністри оборони - це у новинах у інтернеті можна навіть знайти.

Втім, я так зрозумів, що "щедрість" Гриценко грошима Педри у Вас питань не викликала :)

Останнє редагування: 29 травня 2019 17:06:58 від MartinFierro
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Насправді Петро пропонував викупити ситуативну кімнату з невеличким дисконтом у 25%, але Зеленський вперся і бажав знижку чьотко 73%, от так два гебрея не змогли домовитися, хуйло напав, і все пропало.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

А шо,похож? :gigi:

Достатньо було просто сказати щось на кшталт "вибачте, не помітив".
А так - звісно схожий, бо баяниш
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

То.к чему ты подводишь- виновата команда Зеленского- не вяжется с логикой!

Звісно не в'яжеться тому мені навіть в голову така маячня не прийде.
Так що тобі здалося, до такої маячні я не підвожу і можеш сміливо свої вигадки собі в дупу засунути, без жартів.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

це 100%
але мікрохвильовка, монітор і т.ін. - це можна

хіба що після ретельної перевірки
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Так что не гнуси! Хотя предлагать тебе не тошнить, защищая преступников,нанесших явный и бесспорный вред безопасности Украины,бесполезно!

Так ти ще і смердюче брехливе лайно, а я думав ти просто помилився, коли почав фантазувати до чого я веду, а виявилося он як. Ну то що, мерзенний брехун, може я помиляюся і ти не таке лайно, то прошу надати підтвердження, що я захищаю якихось злочинців, що нанеси шкоду безпеці України. Давай, не соромся. Але у тебе, брехливого лайна, не вийде це зробити, бо я навпаки виступаю за найскорійше розслідування і притягнення винних у злочині до відповідальності, заявляю про це прямо, без жодних сторонніх натяків.
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

ну слава богу.. на 3й день раздуплились..
вот только при чем тут дбр? почему сбу молчит? почему генпрокуратура молчит??
дбр тут при чем???

и дбр открыла

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом зникнення моніторів та серверів секретної інформації з Адміністрації президента.
Про це повідомляє прес-служба ДБР.
"Слідчі Київського теруправління ДБР розпочали досудове розслідування щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю", - кажуть у Бюро.

аа,, так дело не про спизженную технику.. а что может быть носии с секреткой потеряли.. а может не потеряли.. а может их и не было...


а где дело про спизженую технику????? третий день идет - дело где???
опять  у укр правды заголовок по дыбильному написан

Тату, де море?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Alexandr Kochetkov
2 хв. ·
ГДЕ ИСКАТЬ ПРОПАВШИЕ СЕРВЕРА
Информация, звучащая в ситуационной комнате Президента, не должна быть подслушана. Но она и не должна быть утеряна.
Поэтому ведется аудиозапись таких совещаний, при необходимости она расшифровывается и оформляется в виде соответствующих документов.
Очевидно, что на этих записях было полно такого, что политически похоронит всю «стратегическую восьмерку», которая там регулярно совещалась. И речь не столько о каких-то коррупционных сговорах, нарушающих закон (хотя и такие могли быть!), сколько про сам предмет обсуждений. Там наверняка обсуждали, в числе прочего, и взаимовыгодное взаимодействие с недоимперией, борьбу с политическими оппонентами внутри страны, раздел сфер влияния и должностей.
Разумеется, Петр Порошенко не мог допустить, что эта инфа была предана гласности. Профильные спецы из СБУ наверняка объяснили, что сейчас существуют способы восстановления информации с носителей даже после многократного стирания. Поэтому сервера лучше уничтожить физически, надежнее всего, сжечь в какой-то металлургической печи. Вот их и вывезли, ася история с «арендой и возвратом оборудования» выглядит скверной отмазкой.
Поэтому следует проверить, кто из СБУ или Спецсвязи демонтировал и вывозил эти сервера из ситуационной комнаты, кто из Госохраны при этом присутствовал (должны остаться записи в соответствующих журналах). А потом предметно поговорить с этими людьми.
Потому что по давней разгильдяйской традиции вполне возможно, что исполнители доложили об уничтожении серверов, а на самом деле оставили оборудование себе — а чего добру-то пропадать, оно ж денег стоит…
В любом случае, Зе-команде сказав «А», придется говорить и дальше по всему алфавиту, и доложить обществу, что же таки в действительности сталось с оборудованием ситуационной комнаты и почему оно исчезло.

Це найбільш ймовірна версія.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Та все ржут с прихильники певної політсили истерики с мониторами   :lol:
Натужно ржет только кучка проплаченых интернетипланов вроде тебя.
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Тату, де море?

То справу такі відкрили? Хто саме, МВС, СБУ чи хто?
Не бачив такої інформації.
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

То справу такі відкрили? Хто саме, МВС, СБУ чи хто?
Не бачив такої інформації.
То не для Вас.
Ви продовжуйте про своє - лічноє.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Шото мало за 3 часа написали. Все уже решилось?
Нашли?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Шотуд? Зебуины пробили дно и роют дальше ? Не будем им мешать  :D
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

То не для Вас.
Ви продовжуйте про своє - лічноє.

Та я розумію, що не для мене, але форум публічний. Застосування "тези про море" було сприйнято мною, що таки справу відкрили і чувак даремно істерить з цього приводу, бо процес вже пішов. От я і запитав, чи не пропустив я щось. Хоча, щось ця тема вже задовбала.
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

То справу такі відкрили? Хто саме, МВС, СБУ чи хто?
Не бачив такої інформації.

Ще один "тату де море".  :lol:

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом зникнення моніторів та серверів секретної інформації з Адміністрації президента.
Про це повідомляє прес-служба ДБР.
"Слідчі Київського теруправління ДБР розпочали досудове розслідування щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю", - кажуть у Бюро.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Те, що вай-фай роутер працює як сервер динамічної конфігурації вузла, отже це сервер.

Тут юзер вище написав

так ось, я зараз займаюся просвітою деяких дописувачів, безкоштовно роз'яснюю убогим що таке сервер

і що, навіть з wifi роутера можна якусь корисну інфу витрусити, там є невеличкий лог, по якому можна подивитися останні ip, по яких був трафік
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Ще один "тату де море".  :lol:

Я не соромлюся спитати, якщо чогось не помітив і прямо про це сказав.
Соромно бути таким як ти, а питати не соромно.

Цитувати
Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом зникнення моніторів та серверів секретної інформації з Адміністрації президента.
Про це повідомляє прес-служба ДБР.
"Слідчі Київського теруправління ДБР розпочали досудове розслідування щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю", - кажуть у Бюро.

Добре, дякую.
Дійсно пропустив інформацію. Будемо чекати на інформацію від них
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія