Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

НІКОЛИ НЕ ТРЕБА ЖАЛІТИСЯ, ЩО ТИ КОМУСЬ ДОПОМІГ, КОЛИ ПРИЙДЕ ЧАС ВОНО ДО ТЕБЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ !!!
Та це хохол, втік з чернівецьких єбєнєй до Польщі і великим паном себе вважає.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Якщо вам, дегустаторам і нюхачам, таке подобається і ви з таким погоджуєтесь, то хто вам лікар?

Коли після Майдану Порошенко реанімував Медведчука, регіоналів, Ахметова, всі мовчали.
Коли Порошенко призначав фейкових генпрокурорів, кожен наступний який був ще тупіший і корумпованіший від попереднього, всі мовчали.
Коли Порошенко "реформував" суди, всі від радості пісялися і кричали, яких вам блть ще реформ не вистачає?
Коли ці "реформовані суди" відмінили покарання за недекларування доходів, всі мовчали.

А тепер раптом Андрююха побачив, що велика несправедливість в Україні.
Йопт... оце дізель.
Тільки дійшло до нього.

В мене таке враження, що вам подобається в такому жити і таке нюхати.
Це для вас натуральне середовище існування.
Відміна покарання за фальшиві декларації? Клас! Так це ж чудово!
Всі мовчать, всі зі всім згідні.

Петро Великий не міг призначати поганих прокурорів, бо богом даний гетьман який зупинив кацапів, привіз томоса та підєднав країну до европейського опалення гольфстримом.

Ось де зима? Її нема дякуючи Петру.

За сумою цих беззаперечних перемог, у жодної свідомої людини, не виникає сумнівів, якщо Петро Великий де і призначав корумпантів, то це нащі, патріотичні корумпанти, а не московські.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Всю тему не читала. Але, імхо, вас розвели як котенят.

По-перше, автор не дуже розумний. І не тільки тому, що зробив над собою експеримент і повернувся в Україну (якщо це правда). А тому, що скавчав у сторону Трампа (а це для мене ознака інтелектуальної обмеженості).

По-друге, автор дуже скромний на деталі. Боїться проколотися, бо дописувачі знайдуть "нестиковочки"?

Хай краще розповість, за які шиші потрапив у "Вортон". Тому що навчання за кордоном пересічний українець ніколи не зможе собі дозволити, а на всілякі фулбрайти потрапляли лише "талановиті" дітки номенклатури.

І якщо це навіть правда, що він його закінчив, то більшість людей з хорошою освітою, яка конвертується на ринку праці, тупо заробляє бабло і будує серйозну кар"єру у Північній Америці.

А тут за тоном розповідь барісти з димломом джендер стадіз або канадця чи американця, що їде вчити китайців чи корейців англійської мови, бо ніяка робота тут їм не світить.

ПС. Для українця у нього занадто ламана українська.


   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?
rst

Всю тему не читала. Але, імхо, вас розвели як котенят.

По-перше, автор не дуже розумний. І не тільки тому, що зробив над собою експеримент і повернувся в Україну (якщо це правда). А тому, що скавчав у сторону Трампа (а це для мене ознака інтелектуальної обмеженості).

По-друге, автор дуже скромний на деталі. Боїться проколотися, бо дописувачі знайдуть "нестиковочки"?

Хай краще розповість, за які шиші потрапив у "Вортон". Тому що навчання за кордоном пересічний українець ніколи не зможе собі дозволити, а на всілякі фулбрайти потрапляли лише "талановиті" дітки номенклатури.

І якщо це навіть правда, що він його закінчив, то більшість людей з хорошою освітою, яка конвертується на ринку праці, тупо заробляє бабло і будує серйозну кар"єру у Північній Америці.

А тут за тоном розповідь барісти з димломом джендер стадіз або канадця чи американця, що їде вчити китайців чи корейців англійської мови, бо ніяка робота тут їм не світить.

ПС. Для українця у нього занадто ламана українська.

У автора "нестыковочек" - докуа. Я давно слежу за творчеством этого пистуна - сказочника. Его история о том, как в 18 лет он вышел из дому з 100 долл в кармане, а потом он объехал весь свет, а еще он по нескольку лет жил в разных странах, но он молодой, а еще он жену и детей оставил в холодной разваленной хате зимой, а сам уебал, а еще он восстанавливает замок, строит поселение, а еще его жена снимается в Болливуде, и он все еще ОЧЕНЬ молодой.
При этом нет ни ОДНОГО фото из "кругосветки". Хотя бы просто пейзажей.
 Теперь вот еще и Вортон.
Челу некуй делать, и он разводит фуповцев.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Тому що навчання за кордоном пересічний українець ніколи не зможе собі дозволити

Це неправда
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

так. нумо співати сумних пісень . всі взяли соплівочки - і давайте плякать і сякатись в соплівочки

...

є у мене дім\одяг і авто

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

біла еміграція  - офіцерство і бворянство - теж рефлексувало по втраченій батьківщині))

щоправда їх вигнали з батьківщини червоні - а українська еміграція - всуціль заробітчанство - тому і рефлексія трошки різна)

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

а я делаю шурпу .. и пошло все оно нафуй + https://www.powerapp.com.tr/powerturk/
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Всю тему не читала. Але, імхо, вас розвели як котенят.

По-перше, автор не дуже розумний. І не тільки тому, що зробив над собою експеримент і повернувся в Україну (якщо це правда). А тому, що скавчав у сторону Трампа (а це для мене ознака інтелектуальної обмеженості).

По-друге, автор дуже скромний на деталі. Боїться проколотися, бо дописувачі знайдуть "нестиковочки"?

Хай краще розповість, за які шиші потрапив у "Вортон". Тому що навчання за кордоном пересічний українець ніколи не зможе собі дозволити, а на всілякі фулбрайти потрапляли лише "талановиті" дітки номенклатури.

І якщо це навіть правда, що він його закінчив, то більшість людей з хорошою освітою, яка конвертується на ринку праці, тупо заробляє бабло і будує серйозну кар"єру у Північній Америці.

А тут за тоном розповідь барісти з димломом джендер стадіз або канадця чи американця, що їде вчити китайців чи корейців англійської мови, бо ніяка робота тут їм не світить.

ПС. Для українця у нього занадто ламана українська.

з тих  твоїх сентенцій не зрозуміло - ти за трампа чи проти :gigi:
   

Я завжди хотів повернутися і жити на украіні, але тепер виникли сумніви чи правильно я зробив.



Невозможно что-то в жизни сделать неправильно.

Любое решение - это следствие понимания реальности.

Значит, такое у Вас было понимание реальности на то время. Сейчас пришло время изменить это понимание, сделать выводы и принять следующее решение.

Невозможно жить в сомнениях. Сомневаться означает бояться сделать шаг, хотя по сути решение уже принято.

Не бойтесь. Слушайте свое сердце. Оно никогда не врет. Живите по сердцу.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Невозможно что-то в жизни сделать неправильно.

Любое решение - это следствие понимания реальности.

Значит, такое у Вас было понимание реальности на то время. Сейчас пришло время изменить это понимание, сделать выводы и принять следующее решение.

Невозможно жить в сомнениях. Сомневаться означает бояться сделать шаг, хотя по сути решение уже принято.

Не бойтесь. Слушайте свое сердце. Оно никогда не врет. Живите по сердцу.

 (tu)

я всегда говорил что профилактик - малый не дурак ;)
   
Основная проблема в самих украинцах. В корнях мировозрения украинцев.
очень милые и душевные люди в быту, получив малейшую власть, в большинстве становятся падлами, стремящимися как можно быстрее урвать свой кусок и унести в клюве.

Необязательность, безответственность, вранье,  стремление схитрить всегда и везде, склонность к анархии... можно продолжать до бесконечности.

Але ми гарно співаємо та танцюємо!
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Основная проблема в самих украинцах. В корнях мировозрения украинцев.
очень милые и душевные люди в быту, получив малейшую власть, в большинстве становятся падлами, стремящимися как можно быстрее урвать свой кусок и унести в клюве.

Необязательность, безответственность, вранье,  стремление схитрить всегда и везде, склонность к анархии... можно продолжать до бесконечности.

Але ми гарно співаємо та танцюємо!

брешемо що гарно співаємо та танцюємо, найбоєздатнішість понад усе [ua]  :love:  (tu)
   
Основная проблема в самих украинцах. В корнях мировозрения украинцев.
очень милые и душевные люди в быту, получив малейшую власть, в большинстве становятся падлами, стремящимися как можно быстрее урвать свой кусок и унести в клюве.

Необязательность, безответственность, вранье,  стремление схитрить всегда и везде, склонность к анархии... можно продолжать до бесконечности.

Але ми гарно співаємо та танцюємо!


Я бы не стал так смело обобщать.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Невозможно что-то в жизни сделать неправильно.

Любое решение - это следствие понимания реальности.

Значит, такое у Вас было понимание реальности на то время. Сейчас пришло время изменить это понимание, сделать выводы и принять следующее решение.

Невозможно жить в сомнениях. Сомневаться означает бояться сделать шаг, хотя по сути решение уже принято.

Не бойтесь. Слушайте свое сердце. Оно никогда не врет. Живите по сердцу.
если жить по сердцу, то я б уже многих на фонарь бы подцепил вверх ногами
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

И что посоветовали эмигранты?
Как строить новую Украину?
Только 3,14 деть могут на ФУПе
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

И что посоветовали эмигранты?
Как строить новую Украину?
Только 3,14 деть могут на ФУПе

как новую? еще же старую не построили :gigi:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Челу некуй делать, и он разводит фуповцев.

"І ви кажіть" (с)  :D

Стиковки чи нестиковки, але доля (або творчість) ТС - прикольна.
Ну не УГ, погодьтесь))
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

а я делаю шурпу .. и пошло все оно нафуй + https://www.powerapp.com.tr/powerturk/
Не вийде. Шурпа вариться з реальних шматків м'яса на кості, в казані літрів хоч на 10-20. Інше - баловство. B-)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Невозможно что-то в жизни сделать неправильно.

Любое решение - это следствие понимания реальности.
Не обов'язково. Людина може вірно розуміти реальність, але просто забздіти/полінуватись зробити крок.
   
Не обов'язково. Людина може вірно розуміти реальність, але просто забздіти/полінуватись зробити крок.

Решение не делать - это тоже решение.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Решение не делать - это тоже решение.

с профилактиком даже я не вступаю в дискусию. умен гад
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Решение не делать - это тоже решение.
Так. Це характеризує суб'єкт, а не об'єктивну реальність.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

 (tu)

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

подивіться пресуху кварцяного. там чітко ємно чесно проукраїнський хехе характер)))
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

кварцяний говорив в 2011 те що аеліт ще не писав на фупі

імітіруєт

даждацца зарплати
іграєт только дєнь два послє зарплати а потом
і т д

гавно а не люди. і з кожнем поколінням все рідкіше  і рідкіше :laugh:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

ета балєнь. і с каждім годом будет слажнєє

кварцяному  - респект і уважуха
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

5 років назад, наіздившись світами, повернувся на землю батьків. Привіз сімю. Жінку закордонну. Думав шо моі гроші і диплом вортона допоможуть мені розбудовувати украіну. Це були часи порошенка, здавалося в краіні тепер будуть зміни.
Я був молодий. Наівний ідеаліст.

Декілька років у мене був ханімун з украінським селом, незважаючи на повну непідготовленість і незнання справи і тд.
Зараз, коли рожеві окуляри спали, і я напряму зіштовхнувся з украінською реальністю я трошки офігєл..

Я завжди хотів повернутися і жити на украіні, але тепер виникли сумніви чи правильно я зробив.
Грошей вже багато закопав, і зрозуміло шо іх назад не витягнути.

Цей пост, це я не жаліюся.це просто роздуми вголос. Штрих до украінськоі реальності.

Його навіяв мені гізмогремлін, який з видом експерта розказував про те шо тут робиться.
Шановні еміги, я як бувший еміг заявляю, шо тут все набагато гіше як ви думаєте, і шо тим, хто тут залишився і шось робить нада памятники при житті ставити.

Я поки остаточно віри ше не втратив. І буду продовжувати. Але на всякий випадок буду пропрацьовувати альтернативні варіанти.
Мені дуже легко уіхати закордон.
Але хотілося б старість зустрічати на своій землі..

І мені шкода шо я майже втратив свій порив змінити краіну. А зараз всі моі плани все більше і більше заязані тільки з власним благополуччям.

Ось така, моя украінська мрія...
це шо, вікове прозріння чи шо?

дорогу здолає той, хто йде...

 
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Всю тему не читала. Але, імхо, вас розвели як котенят.

По-перше, автор не дуже розумний. І не тільки тому, що зробив над собою експеримент і повернувся в Україну (якщо це правда). А тому, що скавчав у сторону Трампа (а це для мене ознака інтелектуальної обмеженості).

По-друге, автор дуже скромний на деталі. Боїться проколотися, бо дописувачі знайдуть "нестиковочки"?

Хай краще розповість, за які шиші потрапив у "Вортон". Тому що навчання за кордоном пересічний українець ніколи не зможе собі дозволити, а на всілякі фулбрайти потрапляли лише "талановиті" дітки номенклатури.

І якщо це навіть правда, що він його закінчив, то більшість людей з хорошою освітою, яка конвертується на ринку праці, тупо заробляє бабло і будує серйозну кар"єру у Північній Америці.

А тут за тоном розповідь барісти з димломом джендер стадіз або канадця чи американця, що їде вчити китайців чи корейців англійської мови, бо ніяка робота тут їм не світить.

ПС. Для українця у нього занадто ламана українська.

ну він же не написав Вортон скул ов МВА

просто, вортон, а яка школа і який ступінь це не відомо

просто після Вортон МВА люди сидять або на Уолл Стрітті або по топ консалтинг компаніям з шести значними  зарплатами, а не кіно знімають по бедуїнським селам
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

(tu)

https://youtu.be/1mpT9_fGN1Y
Граїть збірна СРСР та Німеччини. Німці виграють. На трибуні один кричить на гравців: - Давите фрицев как мы их в прошлую войну!
Сусід: - Ну, знаешь... Тогда у наших другой тренер был!  :gigi:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?
Пшениця

Американський досвід можна, той шо за часів дикого заходу.)))
ТС нагадує мені одного італійця, який одружився на вінничанці, приперся сюди, кафешку якусь відкрив, ше шось. Трохи мову вивчив.
Зараз  він в повному афуї, позакривав усьо, а вільні приміщення тупо здає в оренду. Якийсь бізнес мутити зарікся.

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Як каже Володимир Стус, в світі почалася смута, яка в нас почалась в 90і і вже закінчується.
І що тут буде краще не тому, що добре, а тому, що там буде ще гірше.
Подумайте :D

Щодо благодійності. Недарма кажуть, що англійці скоріше допоможуть бездомній собаці, ніж людині.
Благодійність для здорових дорослих людей має закінчуватися на "в мене є вільна лопата, копайте зі мною", а не " я вам викопав".
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Всю тему не читала. Але, імхо, вас розвели як котенят.

По-перше, автор не дуже розумний. І не тільки тому, що зробив над собою експеримент і повернувся в Україну (якщо це правда). А тому, що скавчав у сторону Трампа (а це для мене ознака інтелектуальної обмеженості).

По-друге, автор дуже скромний на деталі. Боїться проколотися, бо дописувачі знайдуть "нестиковочки"?

Хай краще розповість, за які шиші потрапив у "Вортон". Тому що навчання за кордоном пересічний українець ніколи не зможе собі дозволити, а на всілякі фулбрайти потрапляли лише "талановиті" дітки номенклатури.

І якщо це навіть правда, що він його закінчив, то більшість людей з хорошою освітою, яка конвертується на ринку праці, тупо заробляє бабло і будує серйозну кар"єру у Північній Америці.

А тут за тоном розповідь барісти з димломом джендер стадіз або канадця чи американця, що їде вчити китайців чи корейців англійської мови, бо ніяка робота тут їм не світить.

ПС. Для українця у нього занадто ламана українська.

Я писав вже шо грант. На ті часи це була єдина можливість виіхати закордон.

Особисто знаю талановитих фулбрайців. До чого тут діти номенклатури?
Да мені не подобаються трамп і зелкнський.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

У автора "нестыковочек" - докуа. Я давно слежу за творчеством этого пистуна - сказочника. Его история о том, как в 18 лет он вышел из дому з 100 долл в кармане, а потом он объехал весь свет, а еще он по нескольку лет жил в разных странах, но он молодой, а еще он жену и детей оставил в холодной разваленной хате зимой, а сам уебал, а еще он восстанавливает замок, строит поселение, а еще его жена снимается в Болливуде, и он все еще ОЧЕНЬ молодой.
При этом нет ни ОДНОГО фото из "кругосветки". Хотя бы просто пейзажей.
 Теперь вот еще и Вортон.
Челу некуй делать, и он разводит фуповцев.

Памятаєш як колись спортсмен прікалувався і типу казав шо він Давід і фупчеки не вірили вони просили якісь фото і він тупо гнав, а його розоблачали? Ти не був серед тих разоблачатєлів?

Я пропоную парі на тисячу долларів де я деанонім зроблю і надам докази навколосвітньоі подорожі.
В принципі мені моя анонімність вже не така важлива.
   
https://youtu.be/1M6xqTVnqnA

Нє, я про іншого італійця, у Вінниці їх взагалі дофуя, як на диво.
Той шо моцарелу мутив, вже й практично закрив магазини. Він просто не витримує конкуренції, дуже дофуя магазинів сиру з'явилося, де сир як мінімум не гірше.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

ну він же не написав Вортон скул ов МВА

просто, вортон, а яка школа і який ступінь це не відомо

просто після Вортон МВА люди сидять або на Уолл Стрітті або по топ консалтинг компаніям з шести значними  зарплатами, а не кіно знімають по бедуїнським селам

По різному складається доля. Я з декотрими одногрупниками спілкуюся то знаю. Но далеко не у всіх так як ви сказали.

Я у свій час в подорожах міг дозволити жити по 500 доларів за ніч в готелях.
Зараз звичайно жалкую за таке марнування коштів.
Був молодий і зелений
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Як каже Володимир Стус, в світі почалася смута, яка в нас почалась в 90і і вже закінчується.
І що тут буде краще не тому, що добре, а тому, що там буде ще гірше.
Подумайте :D

Щодо благодійності. Недарма кажуть, що англійці скоріше допоможуть бездомній собаці, ніж людині.
Благодійність для здорових дорослих людей має закінчуватися на "в мене є вільна лопата, копайте зі мною", а не " я вам викопав".

Тепер я розумію цю мудрість.

А до цього намагався робити за правилом робити іншим те шо хотілось би шоб в свіій час зробили мені
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Вся проблема в тому, що 12 років на заході до 30 років провів. Відірваність від реалій далась взнаки.
А я навпаки до 30 років в Україні прожив. Одного дня зрозумів, що не хочу більше жити серед цих людей, заєбало.
Жалкую, що це розуміння не прийшло на 10 років раніше
і чим тобі наші люди не вгодили?
хз мене більше напрягає ніщєта в україні а не люди
люди наші добрі і душевні
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

і чим тобі наші люди не вгодили?
хз мене більше напрягає ніщєта в україні а не люди
люди наші добрі і душевні

Ну вот з тоі ніщєти і голодні і заздрісні і як тут сказали не спроможні то спільноі роботи.

А так да, душевні коли просто потриндіти
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія