Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Дію" хакнули? :K

Re: "Дію" хакнули?  :K

Пока не появится хотя-бы один пруф, что это не фэйк.
Яке підтвердження вам потрібно, люди себе находять з правильною інформацією з ідентифікаторами з дії.

В таких випадках в світі кібербезпеки потрібно доводити, що то фейк а не навпаки
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Розходимся, пацани  B-)

Цитувати
Інформація про витік даних із порталу "Дія" не відповідає дійсності
Кіберзлочини та кібербезпека 23.01.2022 19:04
Подібні інформаційні фейки є нічим іншим як елементом гібридної війни та спробою дестабілізувати ситуацію в державі.
 
Інформація щодо можливого витоку даних із порталу «Дія» почала поширюватися після того, як у мережі Інтернет користувач на одному з форумів опублікував оголошення про продаж бази даних.

Появу такого оголошення одразу почали пов‘язувати з кібератакою на державні веб-ресурси, що відбулася вночі з 13 на 14 січня.

Утім інформація щодо злому порталу «Дія» не відповідає дійсності.

Більше того - Кіберполіція, Держспецзв’язку та СБУ об’єднали зусилля та разом із міжнародними експертами встановлюють джерела походження кібератаки. А для належного реагування на подібні ситуації організовано постійний моніторинг фактів продажу баз даних із будь-яких ресурсів.

Департамент кіберполіції
Національної поліції України

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://www.npu.gov.ua/news/kiberzlochini/Informacziya-pro-vitik-danix-iz-portalu-diya-ne-vidpovidaje-dijsnosti/
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Після вашого ствердження: "На тех кто пробовал бесплатно помочь СБУ завела уголовные дела.  Теперь желающих нет" я запитав, чи є посилання на такі факти?
Ви замість посилань почали розмову про брехню.
Чи я можу з такої відповіді робити висновок, що у вас посилань нема і ви збрехали?

ось на цю людину при Зе завелу кримінальну справу за начебто за те що він і його колена хакнули інформаційне табло в аеропорту Одеси. Більш того Зе і К на увесь світ показали їх облича і назвали справжні імена. Далі шукай сам.
https://www.facebook.com/ruheight
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Яке підтвердження вам потрібно, люди себе находять з правильною інформацією з ідентифікаторами з дії.
Достоверные.
"говорят" -- за пруф не считается.
1. Люди могут говорить и не такое.
2. Даже если кто-то что-то нашел, это могут быть какие угодно данные, слитые откуда угодно и когда угодно.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Достоверные.
"говорят" -- за пруф не считается.
1. Люди могут говорить и не такое.
2. Даже если кто-то что-то нашел, это могут быть какие угодно данные, слитые откуда угодно и когда угодно.

Тут вставляли вже відповідь на ваші сумніви, які як надиво співпадають з ботівськими
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Тут вставляли вже відповідь на ваші сумніви, які як надиво співпадають з ботівськими
Я же написал, почему:
Так и будет.
Пока не появится хотя-бы один пруф, что это не фэйк.
Пока такового нет. Масштабная истерика всепропальцев за пруф не сойдет.

Пруфов нет. Есть истерика.
Возможно целенаправленно раздуваемая.
Интересно, кому она нужна?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Ваши доказательства - не доказательства.
Ржу , конечно, с zebilov.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Я же написал, почему:
Пруфов нет. Есть истерика.
Возможно целенаправленно раздуваемая.
Интересно, кому она нужна?

Ваші доказательства не доказательства...

Що буде задоволняючим вас пруфом?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Пруфов нет. Есть истерика.

Пруфи є, ви просто їх ігноруєте.
Семпли бази були доступні для всіх, можливо ще й зараз доступні на файлообмінниках .
І ще раз повторюю в світі кібербезпеки, якщо є підозра на злам то вона вважається правдивою поки не доведене зворотнє, а ви впарюєте тут "какіє ваших даказательства", цікаво чому вам це потрібно?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Хтось може пояснити зиск з інфи з Дії?  :S  В Прозоро у вільному доступі повно сканів документів.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

тут "какіє ваших даказательства", цікаво чому вам це потрібно?
Оно, известный зэлупобот...
   
Re: "Дію" хакнули?  :K



Як завжди брешуть - як про  мілліардом  дерев , 4000 вчителям , 20000 лікарям , переїздом у новий офіс , картинами у музеї , брониками  та іншим. Там отличие от Марченко , что их даже под подписку  не удалось посадить , бо нитки были очень белыми. Видно  ты от ИТшников очень далек. А так те кто интересуется в кибербезопасностью в курсе той истории.
Після вашого ствердження: "На тех кто пробовал бесплатно помочь СБУ завела уголовные дела.  Теперь желающих нет" я запитав, чи є посилання на такі факти?
Ви замість посилань почали розмову про брехню.
Чи я можу з такої відповіді робити висновок, що у вас посилань нема і ви збрехали?
ось на цю людину при Зе завелу кримінальну справу за начебто за те що він і його колена хакнули інформаційне табло в аеропорту Одеси. Більш того Зе і К на увесь світ показали їх облича і назвали справжні імена. Далі шукай сам.
https://www.facebook.com/ruheight
Та не надо ничего давать , вы шо думаете им факты нужны ?
Верите что стеоk прочитает и скажет ,  да был неправ , таки пытаются посадить тех кто боролся и помогал бороться с кибератаками ?
Вон пруфов миллион , что утекла дия, причем в конце предыдущего года. И что ? Здесь тоже самое будет . Уже давно zebilam не пытаюсь ничего доказать.  Доказать или наоброт согласиться  и спорить можно с теми  кто на белое говорит белое , а на черное - черное.

   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Хтось може пояснити зиск з інфи з Дії?  :S  В Прозоро у вільному доступі повно сканів документів.

дивись ширше і глибше. Основна ідея Дії це майбутні вибори в смартфоні. Ну і взяти банальний кредит на чужий паспорт, то святе.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Оно, известный зэлупобот...
Хотілось би почути це від нього :)
   
Re: "Дію" хакнули?  :K



Та не надо ничего давать , вы шо думаете им факты нужны ?
Верите что стеоk прочитает и скажет ,  да был неправ , таки пытаются посадить тех кто боролся и помогал бороться с кибератаками ?
Вон пруфов миллион , что утекла дия, причем в конце предыдущего года. И что ? Здесь тоже самое будет . Уже давно zebilam не пытаюсь ничего доказать.  Доказать или наоброт согласиться  и спорить можно с теми  кто на белое говорит белое , а на черное - черное.

свого часу одним з улюбленіших предметів у виші була "судова психіатрія". Звичка...
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Ваші доказательства не доказательства...

Що буде задоволняючим вас пруфом?

 :facepalm1:

Будь-яке нормальне ЗМІ, яке не входить до пулу пропагандонського хуйлосвинінфо  :punish: Невже до цього так важко допетрати самому?  :S
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

дивись ширше і глибше. Основна ідея Дії це майбутні вибори в смартфоні. Ну і взяти банальний кредит на чужий паспорт, то святе.
Як що будуть вибори у смартфоні то тільки за цифровим підписом. Але такі вибори не забезпечують анонімності, тож 99.9% шо таких виборів не буде.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

ось на цю людину при Зе завелу кримінальну справу за начебто за те що він і його колена хакнули інформаційне табло в аеропорту Одеси. Більш того Зе і К на увесь світ показали їх облича і назвали справжні імена. Далі шукай сам.
https://www.facebook.com/ruheight

Пошукав.
Якісь особи хакнули табло, розмістили фото Грети з написом Fuck you, Greta.
Через півроку їх встановили, МВС прізвищ не назвало, в інеті прізвищ нема.

Правоохранители нашли подозреваемых во взломе табло Одесского аэропорта
https://кор/city/odessa/4197597-pravookhranytely-nashly-podozrevaemykh-vo-vzlome-tablo-odesskoho-aeroporta
То про яку бєсплатную помощь і яку СБУ писав ваш попередник?


На тех кто пробовал бесплатно помочь СБУ завела уголовные дела.  Теперь желающих нет.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K



Та не надо ничего давать , вы шо думаете им факты нужны ?
Верите что стеоk прочитает и скажет ,  да был неправ , таки пытаются посадить тех кто боролся и помогал бороться с кибератаками ?
Вон пруфов миллион , что утекла дия, причем в конце предыдущего года. И что ? Здесь тоже самое будет . Уже давно zebilam не пытаюсь ничего доказать.  Доказать или наоброт согласиться  и спорить можно с теми  кто на белое говорит белое , а на черное - черное.

Ви відповідальна людина?
Навіщо ви вигадуєте якісь мої дії, замість того щоб надати посилання на підтвердження ваших же слів?
Розумію, вам так зручніше поливати брудом :(
   
Re: "Дію" хакнули?  :K
dmp

Ви відповідальна людина?
Навіщо ви вигадуєте якісь мої дії, замість того щоб надати посилання на підтвердження ваших же слів?
Розумію, вам так зручніше поливати брудом :(

Вибачте, але будь-яка людина, що хоч трохи "в темі" інфосека України, знає про що та кого йде мова. А якщо вам потрібно гуглити про це, то мабуть не потрібно.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Вибачте, але будь-яка людина, що хоч трохи "в темі" інфосека України, знає про що та кого йде мова. А якщо вам потрібно гуглити про це, то мабуть не потрібно.

Вибачте, але це фуп, а не інфосека і без пруфів все сказане бла-бла-бла
   
Re: "Дію" хакнули?  :K
dmp

Вибачте, але це фуп, а не інфосека і без пруфів все сказане бла-бла-бла

ну добре.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

:facepalm1:

Будь-яке нормальне ЗМІ, яке не входить до пулу пропагандонського хуйлосвинінфо  :punish: Невже до цього так важко допетрати самому?  :S

Нормальне ЗМІ це Лещенко і інші вилизувателя дупи Зеленого? Ну тоді "пруфи" неможливі, там заперечують всі просери.

І взагалі ЗМІ не можуть бути доказом для будь-якої адекватної людини. ЗМІ можуть бути джерелом яке вказує на докази. ,
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Я чув про ТАГа, який хотів допомогти Приватбанку, а його за це почали смикати правоохоронні органи.
А про те, що хтось хакнув інфотабло в Одеському аеропорту і цим якось комусь хотів допомогти нє, не чув
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Пошукав.
Якісь особи хакнули табло, розмістили фото Грети з написом Fuck you, Greta.
Через півроку їх встановили, МВС прізвищ не назвало, в інеті прізвищ нема.

Правоохранители нашли подозреваемых во взломе табло Одесского аэропорта
https://кор/city/odessa/4197597-pravookhranytely-nashly-podozrevaemykh-vo-vzlome-tablo-odesskoho-aeroporta
То про яку бєсплатную помощь і яку СБУ писав ваш попередник?

Копай далі, вказана людина співпрацювала з СБУ часів Порошенко.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Я чув про ТАГа, який хотів допомогти Приватбанку, а його за це почали смикати правоохоронні органи.
А про те, що хтось хакнув інфотабло в Одеському аеропорту і цим якось комусь хотів допомогти нє, не чув

ну вероятно перед актом с табло были сообщения об уязвимости
по крайней мере хотелось бы, чтобы это было правдой
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

ну вероятно перед актом с табло были сообщения об уязвимости
по крайней мере хотелось бы, чтобы это было правдой

Так хай пруфи якісь нададуть, бо тіко распальцовка :D
А сторінка з фейсбуку якогось члена Демсокири, то шо- я маю його всю сторінку перелопатити?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Так хай пруфи якісь нададуть, бо тіко распальцовка :D
А сторінка з фейсбуку якогось члена Демсокири, то шо- я маю його всю сторінку перелопатити?

який же ти ссанич...

https://tyzhden.ua/Society/241267
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Ну і взяти банальний кредит на чужий паспорт, то святе.
И много уже набрали?

Пруфи є, ви просто їх ігноруєте.
Ну так дайте пруфы, если есть.
"говорят" -- на пруфы не тянет совершенно.

І ще раз повторюю в світі кібербезпеки, якщо є підозра на злам то вона вважається правдивою поки не доведене зворотнє, а ви впарюєте тут "какіє ваших даказательства", цікаво чому вам це потрібно?
Да хоть сто раз повторите.
Нет такого и быть не может.
"Підозру" = истерику в соцсетях, можно хоть каждые 30 минут организовывать. И нифига оно правдивым не считается, пока не будет пруфов.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K



ну вероятно перед актом с табло были сообщения об уязвимости
по крайней мере хотелось бы, чтобы это было правдой
Так хай пруфи якісь нададуть, бо тіко распальцовка :D
А сторінка з фейсбуку якогось члена Демсокири, то шо- я маю його всю сторінку перелопатити?
який же ти ссанич...

https://tyzhden.ua/Society/241267
Напрасный труд , сейчас будет , что их не просто так взяли , а кто такой киберальянс ,  а что они сделали для Украины , а какие ваши доказательства.  И вообще про кибербезопасность все преувеличено, и самое главное - какая разница.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

И много уже набрали?

Ну так дайте пруфы, если есть.
"говорят" -- на пруфы не тянет совершенно.

Да хоть сто раз повторите.
Нет такого и быть не может.
"Підозру" = истерику в соцсетях, можно хоть каждые 30 минут организовывать. И нифига оно правдивым не считается, пока не будет пруфов.

 наскільки я знаю підтверджено 5-6 випадків. Мало?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K



Напрасный труд , сейчас будет , что их не просто так взяли , а кто такой киберальянс ,  а что они сделали для Украины , а какие ваши доказательства.  И вообще про кибербезопасность все преувеличено, и самое главное - какая разница.

на жаль..
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

наскільки я знаю підтверджено 5-6 випадків.
Пруфы?
Говорят  5-6 -- это не пруфы. Могут говорить и 200. Истерички они такие.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Пруфы?
Говорят  5-6 -- это не пруфы. Могут говорить и 200. Истерички они такие.

100 баков на рахунок який вкажу і я розкажу як користуватись гуглом
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Пруфы?
Говорят  5-6 -- это не пруфы. Могут говорить и 200. Истерички они такие.

спробуй підірвати свою дупу і включити мозок

   
Re: "Дію" хакнули?  :K

То будуть важки гроші
   
Re: "Дію" хакнули?  :K



Напрасный труд , сейчас будет , что их не просто так взяли , а кто такой киберальянс ,  а что они сделали для Украины , а какие ваши доказательства.  И вообще про кибербезопасность все преувеличено, и самое главное - какая разница.

Знову починаєте вгадувати мої дії :(

Я наведу дві цитати, які як на мене пояснюють амбіції Кіберальянсу.
Та й позиція Демсокири теж відома
Цитувати
Партія «Демократична Сокира», радником з кібербезпеки якої є Шон Таунсенд, також сказала, що вважає обшуки тиском та політичним переслідуванням
Цитувати
Речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко також відкинув закиди про політичний тиск.

«Жодного політичного тиску в цій справі немає. Є заява Одеського аеропорту, яка була скерована в поліцію. Розслідуючи це кримінальне провадження в поліції з’явилися обґрунтовані підозри вважати, що за місцем цих обшуків можуть знаходитися матеріали, а також інша інформація, яка має значення для розкриття цього кримінального провадження. <…> Ми не говорили, що вони підозрювані або обвинувачені. Щоб точно розслідувати, хто влаштував таке втручання в об’єкт критичної інфраструктури треба провести ці слідчі дії. Вони були санкціоновані судом – законно, спокійно», – пояснив він https://zz.detector.media/community/texts/175034/2020-02-25-ukrainskyy-kiberalyans-povidomyv-pro-obshuky-v-svoikh-spivvlasnykiv-ta-aktyvistiv-onovleno/
.

І ще: зі статті зрозуміло, що розслідування веде(вело) МЗС, а не СБУ
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Пруфы?
Говорят  5-6 -- это не пруфы. Могут говорить и 200. Истерички они такие.
А що ви вважаєте пруфом? Фотку з паспортом в руках на тлі скріна з бази? Так цього не буде... Я стверджую, що знайшов себе та двох знайомих у семплі цієї бази (реєструвався на порталі в жовтні 2021 року для отримання сертифікату, до того ж, мій телефон та email, які там зазначені, не використовувались в банках або інших державних ресурсах, крім Дії), але ви можете не звертати уваги, бо я анонім та істеричка, як і більшість користувачів ФУПу. Так само, як можна не звертати уваги на дописувачів на dou.ua (https://dou.ua/forums/topic/36213/), це напевно для вас теж непереконливо. пости в соцмережах належать до тієї ж категорії. журналісти ITC.UA та Економічної правди пишуть, що вибірково перевіряли людей з бази, але їм теж довіри немає. то які пруфи потрібні?  :rotate:
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

спробуй підірвати свою дупу і включити мозок
...
Знайомтеся, це кредит через Дію №5.
Мимо кассы. По всем параметрам.

1. Каким боком тут сабж? Тут якобы слив базы ДІЇ вообще никаким боком. Тут же о украденном телефоне, с которого зашли в ДІЮ.
2. "Цю історію розказала її колежанка".
Мало ли кто что кому рассказал.
3. Для начала, полиция должна установить. Что и как там было на самом деле, а не "розказала"
4. Нельзя взять кредит используя только приложение ДІЯ. Любой банк обязан иметь подтверждение, что за кредитом обратился именно владелец документов. Такое взятие кредита, к собственно к ДІЇ, никаким боком. По поддельному паспорту точно так можно взять кредит. При отсутствии доказательств, что за кредитом обратился именно тот человек, на которого оформили кредит -- кредит аннулируют.

Главное -- надо ждать результаты расследования полицией.
До этого, это не пруф, а "говорят".



А що ви вважаєте пруфом?
Почему вы у меня это спрашиваете?
Это же вы утверждаете о сливе базы ДІЇ. Значит факты у вас уже есть.
Факты, которые однозначно будут свидетельствовать о сливе именно базы ДІЇ.


але ви можете не звертати уваги, бо я анонім та істеричка, як і більшість користувачів ФУПу. Так само, як можна не звертати уваги на дописувачів на dou.ua (https://dou.ua/forums/topic/36213/), це напевно для вас теж непереконливо.
Так и есть. Подобная информация нигде и никогда не считаеся доказательством.
Всегда можно найти и людей и форумы, где пишут обратное.



Останнє редагування: 24 січня 2022 01:08:57 від OlegP
   
Re: "Дію" хакнули?  :K


Так и есть. Подобная информация нигде и никогда не считаеся доказательством.
Всегда можно найти и людей и форумы, где пишут обратное.

Найди ще один найбільшій ІТішний форум з підтвердженими дописувачами, який пише обратне

Зелена роса очі залила, та не позорся вже
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія