Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лєнка :facepalm1:

Re: Лєнка  :facepalm1:

Вона мене борщем спровокувала  :lol:  ну реально, хто б мовчав ))  в тої звиздосі що болить, то й на язику ))

Уті-путі :)) малахольна рапаножерка спілкується з товаришем по палаті №6  :gigi:
Не буду вам заважати - савєт да любов :)
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Шото зебуїнська кодла збудилася проти ночі не нашутку  - сталі за лєнку стіной  :laugh:
Оу, рапаножерка прискакала - щось ти тут давно не верещала :))) Всіх рапанів вже перетрощила в Олбанії чи шось олбанцям лишила  ?:)
Давай, повищи про мишей, курей, свиней, собачок, котів , дерева, крупу - це в тебе так кумедно виходить, бо щось ти давно тут не виступала зі своїми куплетами про те, що мені потрібен відпочинок :)) Ну починай - я зранку почитаю твою маячню  :pooh_lol:

Ну і зе-жулькам - щоб наснилися жахіття - тьотя лєна на сон грідущій  :gigi:

Прямо хуч зараз на Хрещатик під колону :))

Показати зображення...
Ну тут без каментів.... :facepalm:

Показати зображення...
Виварко борщова , ти хоч погугли звідки фотка
П.с як там Ікос на Корфу ? Стоїть ? Чи вас туди не пустили, а максроялов ти не знайшла ?  B-)
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Уті-путі :)) малахольна рапаножерка спілкується з товаришем по палаті №6  :gigi:
Не буду вам заважати - савєт да любов :)
Іди - іди, нехай тобі насниться новий вадаправод і повна комора свіжесенької крупи  :laugh:  і солі , Артем  :lol:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Виварко борщова , ти хоч погугли звідки фотка
П.с як там Ікос на Корфу ? Стоїть ? Чи вас туди не пустили, а максроялов ти не знайшла ?  B-)

Тидиви які слова вивчила, рапаножерка. Ти робиш успіхи  :K
Старайся ще: Керкіра, Палєокастріца, Сідарі - іди вчи. Це тобі на ранок завдання, а то ти вже схожа на заіржавілий грамофон з однією платівкою - в тебе сталий повторюваний набір слів. Так що розширяйся :) А Ішаков тобі допоможе :))
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Фортиссимо!!. Полтора бяка. :lol:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Мля ) гавкнула сама виварка що має пику ширшу ніж плечі і ще вчора гарділася фотками баняків з борщем  :lol:
Іди крупу затхлу в коморі перебирай, і вирвані кущі гарно полий  :)
о, дворовая хорошо свою работу знает. Упоралася парасю? Свиням дала?
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Стройной колонной идут кальсоностроители и матнепроходчики Наридной Республиги!!! :laugh:  Гудят паровозы - мызаПетра, летят еропланы - мызапетра!!!
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

о, дворовая хорошо свою работу знает. Упоралася парасю? Свиням дала?

Та воно хворе: трігером слугували слова "виварка борщу" - вочевидь щось дуже особисте для неї ....
Після цього рапаножерка вже себе не тямила і видала на гора всі слова, що знала :laugh:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Тидиви які слова вивчила, рапаножерка. Ти робиш успіхи  :K
Старайся ще: Керкіра, Палєокастріца, Сідарі - іди вчи. Це тобі на ранок завдання, а то ти вже схожа на заіржавілий грамофон з однією платівкою - в тебе сталий повторюваний набір слів. Так що розширяйся :) А Ішаков тобі допоможе :))
Ти вже спать пішла )) що сі стало ? То що там Ікос ? Чи транзитників з Будапешту не приймають ?   :shuffle:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Стройной колонной идут кальсоностроители и матнепроходчики Наридной Республиги!!! :laugh:  Гудят паровозы - мызаПетра, летят еропланы - мызапетра!!!

Ось щє адін ушіблєній :))
Де дімца потерял, псіх ?  :laugh:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Ти вже спать пішла )) що сі стало ? То що там Ікос ? Чи транзитників з Будапешту не приймають ?   :shuffle:

Ти слова вчи, не відволікайся - а то так крупою і виваркою довіку гикати й будешь   :laugh:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Та воно хворе: трігером слугували слова "виварка борщу" - вочевидь щось дуже особисте для неї ....
Після цього рапаножерка вже себе не тямила і видала на гора всі слова, що знала :laugh:

І снова здравствуйтє )) тебе впізнала ) на фоточці як жива  :laugh:

   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Слабенький бряк-бяк получился. Сирень принялась, когда ты ее вверх ногами посадила? Вэсь Мыргород от тебя в восторге.Скоро будут водить экскурсии - призер конкурса пустых макитр. :laugh:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Ти слова вчи, не відволікайся - а то так крупою і виваркою довіку гикати й будешь   :laugh:
Так я ще й тебе навчити можу ) Бориспіль - Керкіра прямий рейс, але жлобиха з замашками алєгархіні нє іщєт льогкіх путєй ))) зато про максрояли на кідстафі начиталась  :rotate:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Ну ви ж розумна людина, ну погугліть перш, ніж дурням підспівувати...
прихильники певної політсили не може бути розумним, це діагноз
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Еталонна одиниця ненависті та жлобства - 1 бяка :laugh:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

поросята, обчем нынче зрада?

о том шо женщина решила помочь?

какие ж вы убогие  :facepalm1:

Зрада о том, шо женщине дали в руки стеклянный фуй, она его разбила и руки порезала.
   
Re: Лєнка  :facepalm1:
NN

Тобто тільки мені різануло очі 'українськомовні гіди'? Може україномовні?

Не тільки Вам...
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

симпатична лєнка (tu)

на цьому її переваги закінчуються
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

О как зелюки захрюкотали,  обделавшись. Обсуждайте идеи а не фупчиков, растите над собой :D
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Не знаю, я той ще смак маю, не можу, мабуть, судити, та мені Лена ззовні подобається. Що там за людина не знаю. Пляттячко, в якому була, як Зеленськи фоткалися з Трампами мені сподобалося. Була десь фотка Лени в брючному костюмі та кедах, десь в Європі, теж костюм їй пасував, на мою думку. Взагалі, проблема надумана, як на мене. Вдягла би сукню з брезенту, то нічого доброго або поганого для України би не сталося.
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Зрада о том, шо женщине дали в руки стеклянный фуй, она его разбила и руки порезала.

Оце ти накосячила :facepalm1:
Треба ж було гумовий обирати :rotate:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

О как зелюки захрюкотали,  обделавшись. Обсуждайте идеи а не фупчиков, растите над собой :D

А в цій гілці є якась ідея?
Ну окрім тієї, що місцеві заздрісні стерви перемивають кістки дружині президента,
звинувачуючи у відсутності смаку.

   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Ну тут без каментів.... :facepalm:

Показати зображення...

Шо тобі не подобається, виварка безмозка ?
Свою пику викладай, порегочемо :weep:


Останнє редагування: 27 вересня 2019 08:23:44 від vittrym
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Шо тобі не подобається,  виварка безмозка ?
Свою пику викладай, порегочемо :weep:

Еталонна одиниця заздрощів = 1 бяка  :super:
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

місцеві заздрісні стерви

Коротше та влучніше -- тп :laugh:


Останнє редагування: 27 вересня 2019 08:40:06 від vittrym
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Еталонна одиниця заздрощів = 1 бяка  :super:

Там нмд більше звичайної тупості, мабуть ні освіти ні роботи дерьовня калірована
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Коротше та влучшіше -- тп :laugh:
ви, прихильники певної політсили, набагато краще би виглядали, якби не були такими чорноротими.  До вас там якусь дресуру застосовують, чи як? та навіщо?
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

шо ви хочете?
село і люди...
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

ви, прихильники певної політсили, набагато краще би виглядали, якби не були такими чорноротими.  До вас там якусь дресуру застосовують, чи як? та навіщо?
У меня встречное предложение.
Посмотрите  какого цвета рты у ваших.
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

ви, прихильники певної політсили, набагато краще би виглядали, якби не були такими чорноротими.  До вас там якусь дресуру застосовують, чи як? та навіщо?

Ти бот? Чи троль? Поздоровляю.
Але дуже прошу, не рівняй всіх по собі.
Я звичайний дописувач.
Що до дресури, залюбки таких як ти тролів
можу подресерувати... щоб ярлики не навішували.
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

ви, прихильники певної політсили, набагато краще би виглядали, якби не були такими чорноротими.  До вас там якусь дресуру застосовують, чи як? та навіщо?

То лі дело ви, прихильники певної політсили, вишукані інтелігенти, зобіжені на життя та нестачу уваги, що гавкають на все що рухається. До вас що застосовують ?

   
Re: Лєнка  :facepalm1:

То лі дело ви, порохоботи, вишукані інтелігенти, зобіжені на життя та нестачу уваги, що гавкають на все що рухається. До вас що застосовують ?
знову чорний рот. Це не виправляеться. Порохоботи - міф. Нема фінансування. Їх не існує. Ваши вже декілька місяців волають, що порохоботів нема.
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

знову чорний рот. Це не виправляеться. Порохоботи - міф. Нема фінансування. Їх не існує. Ваши вже декілька місяців волають, що порохоботів нема.

Ти троль. А в моєму розумінні троль, це інфантильна недорозвинена школота,
яка тільки й може навішувати ярлики та відгавкуватись.
Або навчись розмовляти людською мовою, або ти взагалі нецікавий.
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Ти троль. А в моєму розумінні троль, це інфантильна недорозвинена школота,
яка тільки й може навішувати ярлики та відгавкуватись.
Або навчись розмовляти людською мовою, або ти взагалі нецікавий.
під ігнор глянув. Мабуть зніму той ігнор. Ви мені цикаві, останнім часом. Унікальна людина, з голови якої витягли передаючу шестерню. Начебто, все шестерні вертяться, та частина мозку, що за крітичність відповідає, якось дивно працює. То таке. Не цикавий я вам, троль, то що вам заважає мене самого в ігнор поставити? Ні, вам треба прокоментувати, плюнути, та чекати подальших дописів, щоб прокоментувати та плюнути. Ви мазохіст?
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

А в цій гілці є якась ідея?
Ну окрім тієї, що місцеві заздрісні стерви перемивають кістки дружині президента,
звинувачуючи у відсутності смаку.

Раз для тебя так, иди мимо. Не дорос
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

То лі дело ви, порохоботи, вишукані інтелігенти, зобіжені на життя та нестачу уваги, що гавкають на все що рухається. До вас що застосовують ?
по статистике 25% людей не поддаются гипнозу....
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

по статистике 25% людей не поддаются гипнозу....
влучно.
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

У меня встречное предложение.
Посмотрите  какого цвета рты у ваших.
Ну давай, назви хоч когось незебільного, що наближається по чорноротості до гівноїдів типу южной пляді чи мішігана.
   
Re: Лєнка  :facepalm1:

Ну давай, назви хоч когось незебільного, що наближається по чорноротості до гівноїдів типу южной пляді чи мішігана.
мій кумір - Мирослава. Чорні Дири заздрять.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія