Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кличко закликав готувати на зиму теплий домашній одяг і ковдри

Там проблема більше в тому що радіатор має знаходитися вище ніж котел. Тобто котел треба ставити в підвалі або радіатори на рівні вікон або вище. А так все можна прорахувати, нічого там супермудрого нема (в мене така система є).

Бачив 2 такі працюючі системи, де котел був вище радіатора.
Все чомусь працювало...
   
викопати не катит, это должно быть основательное бомбоубежище с бетонными перекрытиями, двумя выходами и так далее

у нас такое было в школе, нам там рассказывали о крестовом походе против коммунизма и как омерика мечтает на нас яо скинуть
:) Те що у нас було в школі (і у вас, я думаю проєкт один і той же) то братська могила, особливо якщо пряме попадання або не дай бой ядрЬонний взрив. Ні витяжної вентиляції, ні ізоляції. У нас там ще тир був. але звісно це краще ніж нічого. І в моїй школі планують розпочати навчальний рік очно. 
   
Бачив 2 такі працюючі системи, де котел був вище радіатора.
Все чомусь працювало...

Ну воно так може працювати але будуть відчутні втрати теплоти. Цього можна уникнути при опаленні двох поверхів наприклад, тоді на першому радіатори можуть бути нижче котла.
   
:) Те що у нас було в школі (і у вас, я думаю проєкт один і той же) то братська могила, особливо якщо пряме попадання або не дай бой ядрЬонний взрив. Ні витяжної вентиляції, ні ізоляції. У нас там ще тир був. але звісно це краще ніж нічого. І в моїй школі планують розпочати навчальний рік очно. 
да я сейчас в таких тонкостях не шарю, а тогда тем более. по моим воспоминаниям помещение было основательное с картинками на стенах наводящими ужас

кстати тир там был точно, лично стреляла из какой то херни - АК что ли, кстати неплохо
   
Це що Ви  маєте на увазі - реально газгольдер для природного газу чи цистерну для пропану? Бо 6 кубів метану це хіба на кухню вистачить на кілька днів.
Звісно пропану. Нічого не чув про метанові газгольдери
   
Там проблема більше в тому що радіатор має знаходитися вище ніж котел. Тобто котел треба ставити в підвалі або радіатори на рівні вікон або вище. А так все можна прорахувати, нічого там супермудрого нема (в мене така система є).

ні, не обов'язково так
котел може спокійнісінько стояти на тому ж самому рівні
проблема саме у тому, що труби мають йти під кутом, щоб вода після охолождення опускалася донизу й шла до котла
якщо кути неправильно виставиш, працювать не буде
   
Із свіжого інтев‘ю Кличка Бабелю

Ми всі розуміємо, що зима буде надзвичайно важкою. Які ваші прогнози, чи вистачатиме Києву газу, чи буде електрика? До чого готуватися місту?

Не хочу всіх заспокоювати і говорити, що все буде добре. Ми живемо в суворих реаліях і маємо прораховувати різні сценарії. Газ — це відповідальність уряду, там нас запевнили, що газ для населення буде і що дорожчати він не буде. Це очікування. Але ми не виключаємо, що можуть бути терористичні акти, атаки по газонасосних станціях. Цей сценарій ми теж враховуємо. Ми закупили генератори, паливо для цих генераторів. У першу чергу, вони підуть на лікарні, на садки і школи. Ми зробимо все можливе і неможливе, що залежить від нас, щоб в оселях було тепло. Але прошу кожного підготувати теплий домашній одяг, теплі ковдри, тому що не виключаємо, що температура в домівках буде на декілька градусів нижчою за норму. Норма — 21 градус, а може бути 19 чи 18.

Можуть бути і перебої з електрикою. Сподіваємось і зробимо все для того, щоб цього не було.

Якщо будуть перебої з електрикою, у нас є генератори. Якщо не буде опалення чи газу не буде, у нас є запаси мазуту. Певний час ми зможемо функціонувати автономно. Але це досить короткий проміжок часу, який потрібен, щоб вирішити проблему.

Нещодавно ви сказали, що до Києва вже повернулися три мільйони киян, як ви очікуєте ― ближче до зими люди виїздитимуть чи повертатимуться?

Усе залежатиме від ситуації на фронті. Якщо звідти будуть добрі новини, буде успіх ЗСУ, я переконаний, що люди повертатимуться. У березні в Києві перебували приблизно один мільйон киян, тому що переважно жінки та діти виїхали з міста, а залишилися чоловіки, які готові були чинити опір можливому вторгненню. Зараз, за даними мобільних операторів щодо кількості телефонів у місті, ми знаємо, що у столиці приблизно три мільйони людей. Не всі з них кияни. Сьогодні офіційно стали на облік близько 120 тисяч внутрішніх переселенців, а за нашими розрахунками, їх близько 200 тисяч. А близько одного мільйона киян ще не повернулися в місто.
   
ні, не обов'язково так
котел може спокійнісінько стояти на тому ж самому рівні
проблема саме у тому, що труби мають йти під кутом, щоб вода після охолождення опускалася донизу й шла до котла
якщо кути неправильно виставиш, працювать не буде
Раніше у всіх була в селі гравітаційна система - зверху на горищі там ще бак з водою стояв і батареї чугунні - але багато хто її вже переробив, в нових будинках років 25 вже система з насосом у котлі ,що працює тільки коли є електрика, вона ефективніша, економічніша теплоносія менше в десятки разів - але коли нема світла працювати не буде навіть з твердопаливним котлом а переробити її нереально
   
Раніше у всіх була в селі гравітаційна система - зверху на горищі там ще бак з водою стояв і батареї чугунні - але багато хто її вже переробив, в нових будинках років 25 вже система з насосом у котлі ,що працює тільки коли є електрика, вона ефективніша, економічніша теплоносія менше в десятки разів - але коли нема світла працювати не буде навіть з твердопаливним котлом а переробити її нереально


Ага, вода в баку остигала і гріла горище.
   
ні, не обов'язково так
котел може спокійнісінько стояти на тому ж самому рівні
проблема саме у тому, що труби мають йти під кутом, щоб вода після охолождення опускалася донизу й шла до котла
якщо кути неправильно виставиш, працювать не буде

Донизу куди? В котел? Як це реалізувати якщо вихід з радіатора і вхід в котел на одному рівні?

В мене стара система - сам зварив "котел" з відпрацьованих насосно-компресорних труб зі свердловин, замурував у піч на висоті десь півметра від підлоги, по кімнатах радіатори на висоті метр двадцять десь. Так все працює, і на одному поверсі. Але коло підлоги в кімнаті холодно, вгорі - тепло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія