Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Где то во Флориде

Где то во Флориде

   
Re: Где то во Флориде

Шериф супер круть  :super:
   
Re: Где то во Флориде

Мне американцы из Орландо рассказывали, что их там специально тренируют ловить небольших особей.
   
Re: Где то во Флориде

кроки дето плачет ((((
   
Re: Где то во Флориде

Шериф супер круть  :super:
ще зовсім молодий пацан.
   
Re: Где то во Флориде

Шериф супер круть  :super:
============================
Молодец,хлопец! Впрочем черные их все равно ненавидят... Ибо они ими "рабовладели"! :facepalm:
   
Re: Где то во Флориде

============================
Молодец,хлопец! Впрочем черные их все равно ненавидят... Ибо они ими "рабовладели"! :facepalm:

... і продовжують потроху відстрілювати
   
Re: Где то во Флориде

... і продовжують потроху відстрілювати
--------------------------------------
Та вони самі себе перші відстрілюють. Шо? Ні? А поліція трохи частіше стріляє в них,бо там дорослі, підлітки,навіть діти з банд,ходять з волинами і стріляють коли захочуть... Ніхто не хоче з поліції бути вбитим.
   
Re: Где то во Флориде

--------------------------------------
Та вони самі себе перші відстрілюють. Шо? Ні? А поліція трохи частіше стріляє в них,бо там дорослі, підлітки,навіть діти з банд,ходять з волинами і стріляють коли захочуть... Ніхто не хоче з поліції бути вбитим.

... білих з волинами теж не мало. З ними домовляються. Чорних відстрілюють...
   
Re: Где то во Флориде

... білих з волинами теж не мало. З ними домовляються. Чорних відстрілюють...


Юкі, не мели дурниць, відстрілюють лише тих хто несе загрозу.
За останні роки у всіх випадках, де звинувачували поліцію у застосуванні зброї до чорних, виявлялось, що поліціянт під питанням також був чорним.
   
Re: Где то во Флориде

Юкі, не мели дурниць, відстрілюють лише тих хто несе загрозу.
За останні роки у всіх випадках, де звинувачували поліцію у застосуванні зброї до чорних, виявлялось, що поліціянт під питанням також був чорним.

Я не кажу що білі відстрілюють чорних. Я кажу що поліція відстрілює чорних. Якось так сталось шо чорні чомусь несуть загрозу лише кольором шкіри...
   
Re: Где то во Флориде

Я не кажу що білі відстрілюють чорних. Я кажу що поліція відстрілює чорних. Якось так сталось шо чорні чомусь несуть загрозу лише кольором шкіри...

Якщо чорний поліціянт застрелив чорного громадянина, то це точно не тому, що той був чорний.

Не треба приплітати расове питання туде, де його немає.
   
Re: Где то во Флориде

... білих з волинами теж не мало. З ними домовляються. Чорних відстрілюють...

Якщо білий несе загрозу, то його так само застрелять, тільки про це не будуть роздувати скандал на всі штати.
   
Re: Где то во Флориде

Якщо чорний поліціянт застрелив чорного громадянина, то це точно не тому, що той був чорний.


Чомусь у поліцейських різна реакція в залежності від кольору шкіри...
   
Re: Где то во Флориде

Якщо білий несе загрозу, то його так само застрелять, тільки про це не будуть роздувати скандал на всі штати.

Та ну нах, есть же видео, на котором полицейский говорит испуганной белой старушке - «не волнуйтесь, мы стреляем только чёрных» ;o
   
Re: Где то во Флориде

Чомусь у поліцейських різна реакція в залежності від кольору шкіри...

1. Звідки у тебе така статистика?
2. Ти хочеш сказати, що в поліцію набирають лихе тих чорних, які ненавидять інших чорних?

Чому, коли білий поліціянт застрелив білого громадянина - це нормально, а коли чорний поліціянт застрелив чорного громадянина - це расизм?
Ще раз не приплітай колір шкіри туди де це немає ніякого значення.
   
Re: Где то во Флориде

кроки дето плачет ((((

а хотів просто вдуть комусь в очко....
   
Re: Где то во Флориде

1. Звідки у тебе така статистика?
2. Ти хочеш сказати, що в поліцію набирають лихе тих чорних, які ненавидять інших чорних?

Чому, коли білий поліціянт застрелив білого громадянина - це нормально, а коли чорний поліціянт застрелив чорного громадянина - це расизм?
Ще раз не приплітай колір шкіри туди де це немає ніякого значення.

Я нічого проти поліції не маю. Просто стверджую що проблема існує. Поліцейські чомусь мають меньше гальмів під час затримання чорних чим під час затримання білів.
   
Re: Где то во Флориде

Та ну нах, есть же видео, на котором полицейский говорит испуганной белой старушке - «не волнуйтесь, мы стреляем только чёрных» ;o

І це всі докази?
Всі поліціянти відразу стріляють в чорних? Ще раз, в усіх випаднах за останні роки, поліціянти, які стріляли або застосовували надлишкову силу до чорних, самі були чорні.

Хочеш сказати, що в поліцію приймають лише тих чорних, які ненавидять інших чорних, чи їх там спеціально тренують ненавидіти саме чорних?
   
Re: Где то во Флориде

І це всі докази?
Всі поліціянти відразу стріляють в чорних? Ще раз, в усіх випаднах за останні роки, поліціянти, які стріляли або застосовували надлишкову силу до чорних, самі були чорні.

Хочеш сказати, що в поліцію приймають лише тих чорних, які ненавидять інших чорних, чи їх там спеціально тренують ненавидіти саме чорних?

Чому чорні поліціянти мають меньше гальмів при затриманні чорних чим білих?
   
Re: Где то во Флориде

Я нічого проти поліції не маю. Просто стверджую що проблема існує. Поліцейські чомусь мають меньше гальмів під час затримання чорних чим під час затримання білів.

Ще раз, якщо ми говоримо про колір шкіри затриманих, то повині розглядати колір шкіри і поліціянтів.
Якщо чорний поліціянт стреляє в чорного громадянина, то це не тому що він ненавидить всіх чорних, а тому, що відчуває загрозу для себе і колір шкіри не є загрозою в цьому випадку.
   
Re: Где то во Флориде

Чому чорні поліціянти мають меньше гальмів при затриманні чорних чим білих?


1. Звідки така статистика?
2. Напевне питання в чомусь іншому, а не просто в кольорі шкіри, расизм тут точно непричетний.
   
Re: Где то во Флориде

Ще раз, якщо ми говоримо про колір шкіри затриманих, то повині розглядати колір шкіри і поліціянтів.
Якщо чорний поліціянт стреляє в чорного громадянина, то це не тому що він ненавидить всіх чорних, а тому, що відчуває загрозу для себе і колір шкіри не є загрозою в цьому випадку.

Я не стверджую що мотивом цього відстрілювання є ненависть. Просто стверджую що ця проблема існує... Яка мотивація я не знаю.
   
Re: Где то во Флориде

Я не стверджую що мотивом цього відстрілювання є ненависть. Просто стверджую що ця проблема існує... Яка мотивація я не знаю.

У тебе є якась офіційна статистика чи тільки байки?

Якщо причиною не є расова ненависть (е це не може бути расова ненависть, якщо обидві сторони чорні ), то може причина не в кольорі шкіри, а в чомусь іншому.
І зведення всього до кольору шкіри відволікає увагу від вирішення реальної проблеми, і переводить на щось несуттєве.
   
Re: Где то во Флориде

Я до речі поліцію також побоююсь, тому що прикладів долбоєбізму більш ніж досить, при чому відвертий кримінальний долбоєбізм від якого щелепа просто відвисає в більшості випадків судом виправдовується, виробляють умовні рефлекси у манюпаса, і значна частина населення просто пісяє від задоволення від такого law and order як в якомусь хуйлостані. Що тривожить що в поліції і інших примусових структурах вже цілі сімейні династії, а там де беруть з вулиці відбирають дуже специфічний контингент (альфа самці і самки only, насолодження від влади на обличчі, психопатія в смислі відсутність емпатії і бурхлива уява на грунті можливих загроз своїй задниці і як результат абсолютно ідіотські дії там де мабуть і дитина вправилась би без стрілянини). До речі багато американських поліціянтів іздять як бидло, тому що мають право.  В мене з рік тому вікно в машині заклинило, вгадайте яка думка прийшла першою в голову.
   
Re: Где то во Флориде

Дивні тут коменти під відео, яке можна показувати у всьому світі як зрозок професіоналізму.

В людей із постсовка, навіть після переїзду Америку, на генетичному рівні закладена ненависть до копів. Таки життя кількох поколінь в умовах гігантської зони в кримінальному середовищі і по панятіям не пройшло безслідно - мєнтяри за визначенням є сучари.

В даному випадку за логікою дописувачів вище, той самодур в уніформі із касти відстрілювачів чорних, в якого на фізіономії лише печатка властолюбства і зверхності, як великий любитель пуляти у все що рухається,  повинен був застрілити того крокодила. А він чомусь не стріляв. От же вовчара позорний... Не стріляв мабуть через свою пиху.

Хлопчак ГОЛИМИ РУКАМИ, не користуючись ніякими сітками і не чекаючи професійних звіроловів, блискуче і без жодної помилки пов‘язав крокодила. Профі, нічого додати. А удар хвоста крокодила легко перебиває кістки ніг. А якби захватив зубами руку, то як мінімум здер би м‘ясо до кісток, як максимум відірвав би руку. Причому коп не наніс абсолютно ніяких пошкоджень крокодилові.

І ви серйозно вважаєте, що такі професіонали тільки і шукають чорних, щоб їх на місці пристрелити?  Це, випадково, не із совкового/московистського телебачення ви такого надивились?


Совки і в Америці совки... 


При цьому, рівень поваги і довіри копам в суспільстві дуже високий. За виключенням постсовків. Ну і криміналу.

Останнє редагування: 19 листопада 2017 05:58:49 від Маковій
   
Re: Где то во Флориде

Я до речі поліцію також побоююсь, тому що прикладів долбоєбізму більш ніж досить, при чому відвертий кримінальний долбоєбізм від якого щелепа просто відвисає в більшості випадків судом виправдовується, виробляють умовні рефлекси у манюпаса, і значна частина населення просто пісяє від задоволення від такого law and order як в якомусь хуйлостані. Що тривожить що в поліції і інших примусових структурах вже цілі сімейні династії, а там де беруть з вулиці відбирають дуже специфічний контингент (альфа самці і самки only, насолодження від влади на обличчі, психопатія в смислі відсутність емпатії і бурхлива уява на грунті можливих загроз своїй задниці і як результат абсолютно ідіотські дії там де мабуть і дитина вправилась би без стрілянини). До речі багато американських поліціянтів іздять як бидло, тому що мають право.  В мене з рік тому вікно в машині заклинило, вгадайте яка думка прийшла першою в голову.

Я нет. Городские у нас редко появляются, а полицейских штата, их у нас двое, возле школы и пожарки обычно, и так все знают.
   
Re: Где то во Флориде

а к нам ястреб залетел в ланай недавно. жена выгнала... прорвал сетку.. устал - вышел пешком через дверь )) флоооорида..
   
Re: Где то во Флориде

Дивні тут коменти під відео, яке можна показувати як зрозок професіоналізму.

жалко немає відео з цього зразка проффесіоналізму, https://www.google.com/amp/s/www.cbsnews.com/amp/news/cop-acquitted-in-beanbag-gun-death-of-95-year-old-vet/

і це далеко не поодинокий випадок



Цитувати
Совки і в Америці совки... 


При цьому, рівень поваги і довіри копам в суспільстві дуже високий. За виключенням постсовків.
   

Ну тоді в сша десь 50% совки, і 50% тоталітарні типи що пісяють кип'ятком дивлячись на форму. https://www.google.com/amp/s/www.cbsnews.com/amp/news/cop-acquitted-in-beanbag-gun-death-of-95-year-old-vet/

копів збивають в стаю на пост совєтський манєр, дають побавитись на нєграх та інші невинні добавки до зп., а прийде час скажуть фас, тоді можуть і допропорядочних бюргерів іблом об асфальт, а може і самі без команди візьмуть своє за труди тяжкі, також на пост совєтський манєр. Буде видно.
   
Re: Где то во Флориде

Дивні тут коменти під відео, яке можна показувати у всьому світі як зрозок професіоналізму.

В людей із постсовка, навіть після переїзду Америку, на генетичному рівні закладена ненависть до копів. Таки життя кількох поколінь в умовах гігантської зони в кримінальному середовищі і по панятіям не пройшло безслідно - мєнтяри за визначенням є сучари.

В даному випадку за логікою дописувачів вище, той самодур в уніформі із касти відстрілювачів чорних, в якого на фізіономії лише печатка властолюбства і зверхності, як великий любитель пуляти у все що рухається,  повинен був застрілити того крокодила. А він чомусь не стріляв. От же вовчара позорний... Не стріляв мабуть через свою пиху.

Хлопчак ГОЛИМИ РУКАМИ, не користуючись ніякими сітками і не чекаючи професійних звіроловів, блискуче і без жодної помилки пов‘язав крокодила. Профі, нічого додати. А удар хвоста крокодила легко перебиває кістки ніг. А якби захватив зубами руку, то як мінімум здер би м‘ясо до кісток, як максимум відірвав би руку. Причому коп не наніс абсолютно ніяких пошкоджень крокодилові.

І ви серйозно вважаєте, що такі професіонали тільки і шукають чорних, щоб їх на місці пристрелити?  Це, випадково, не із совкового/московистського телебачення ви такого надивились?


Совки і в Америці совки... 


При цьому, рівень поваги і довіри копам в суспільстві дуже високий. За виключенням постсовків. Ну і криміналу.

Совок ніпричому. Генетична ненависть до копів і в Штатах в багатьох громадах.
   
Re: Где то во Флориде

Совок ніпричому. Генетична ненависть до копів і в Штатах в багатьох громадах.

Не погоджуюсь. Я чув, що в США професія полісмена друга по рівню поваги серед населення після президента.
   
Re: Где то во Флориде

І це всі докази?
Всі поліціянти відразу стріляють в чорних? Ще раз, в усіх випаднах за останні роки, поліціянти, які стріляли або застосовували надлишкову силу до чорних, самі були чорні.

Хочеш сказати, що в поліцію приймають лише тих чорних, які ненавидять інших чорних, чи їх там спеціально тренують ненавидіти саме чорних?

Да не пишите херни, про то что в основном чёрные полицейские стреляли чёрных

Не такой уж давний случай - полицейский (белый) остановил машину где ехала чёрная пара.
Водитель предупредил полицейского что у него есть пистолет...
И тут же был пристрелен.
Вывод гранд жюри - не виновен.

Недавно чёрный полицейский (эмигрант из Сомали) пристрелил белую тетку, австралийку, которая сама на свою голову вызвала полицию.
Интересно что решит гранд жюри в этом случае...
   
Re: Где то во Флориде

Не погоджуюсь. Я чув, що в США професія полісмена друга по рівню поваги серед населення після президента.

Я не знаю від кого ти чув, але це дуже далеко від правди
   
Re: Где то во Флориде

Я не знаю від кого ти чув, але це дуже далеко від правди

А в яких випадках і хто і чому поліцейських не любить?
   
Re: Где то во Флориде

1. Звідки у тебе така статистика?
2. Ти хочеш сказати, що в поліцію набирають лихе тих чорних, які ненавидять інших чорних?

Чому, коли білий поліціянт застрелив білого громадянина - це нормально, а коли чорний поліціянт застрелив чорного громадянина - це расизм?
Ще раз не приплітай колір шкіри туди де це немає ніякого значення.

1. Вот тут собрали до купы все эпизоды с полицейскими https://www.washingtonpost.com/graphics/national/police-shootings-2016/

2015 год всего полицейские убили 995 человек из них 497 белых и 259 чёрных
2016 год всего полицейские убили 963 человека из них 466 белых и 233 чёрных
2017 год пока полицейские убили 874 человека из них 412 белых и 203 чёрных

   
Re: Где то во Флориде

Не погоджуюсь. Я чув, що в США професія полісмена друга по рівню поваги серед населення після президента.

Кортеж Трампа, поважливий середній палець, 2017. А що до поліції то десь 50-50, 50% в екстазі від форми що всіх береже, і 50% що недолюблюють або просто бояться.



   
Re: Где то во Флориде

Эту барышню уволили с работы...
Демократия Додика в действии ;o
   
Re: Где то во Флориде

Кортеж Трампа, поважливий середній палець, 2017. А що до поліції то десь 50-50, 50% в екстазі від форми що всіх береже, і 50% що недолюблюють або просто бояться.

Показати зображення...

Дякую за підтвердження, що відсоток поважаючих поліцію навіть вищий за відсоток поважаючих президента станом на зараз.
   
Re: Где то во Флориде

А в яких випадках і хто і чому поліцейських не любить?

В етнічних громадах в метрополіях не люблять. Чому, всих причин та історії цієї ненависті я не знаю. Досить серйозним фактором є расизм поліцейських.

Останнє редагування: 19 листопада 2017 07:23:31 від Uki_
   
Re: Где то во Флориде

Дякую за підтвердження, що відсоток поважаючих поліцію навіть вищий за відсоток поважаючих президента станом на зараз.

Все дуже складно. Прихильники Трампа якраз поважають поліцію в основному
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія