Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чим порохоботи відрізняються від ватників?

У патріота України
1) ніколи в житті ні за яких умов, ні з перепою, ні уві сні не повернувся би язик на обмовку "цинічні бандери"
2) ніколи в житті не повернувся би язик вимагати від Українців вибачень перед євреями за якісь невідомі "злочини" наших пращурів перед ними
3) ніколи в житті не пішов би водити хороводи з хоругвями у зелених лахах МПЪ - за наявності на той момент УАПЦ і УПЦ КП.  Вибір був, і Порошенко його зробив.
4) ніколи в житті не став би виводити гроші з України задля інвестування їх в економіку завжди ворожої Україні паРаші
....
список можна продовжувати до нескінченності
так що - мимо
Давай відверто...
То може клоуну потрібно, вибачитись, за те що він говорив про Україну і українців...?
За 28 років не вивчити державної мови, це ти, як патріотка важаєш нормальним і пхатися на президента...?
здавати аналізи у кацапській лабораторії, вілла в Італіїї у якому місці знаходиться, можна теж довго продовжувати...
Чи ти думаєш, вибравши із двух какашок, зробиш Україні краще...
Повір мені , через рік якщо ЦЕ прийде до корита, ти сама будеш жаліти, що голосувала , якщо ти дійсно вболіваєш за України і не ставиш свої принципи на перше місце.
   
Re: Чим порохоботи відрізняються від ватників?

Якщо порохоботам наплювати на корупцію, то чому вони хочуть в ЄС, а не в РФ?
Ви вже визначтеся з займенниками - де ми, де вони, а де особисто Ви :)
   
Напишіть докладніше

Будь ласка. В 2014-му та 15-му роках Україна була на межі розвалу. Втратила невелику, але економічно важливу частину території на Донбасі, де були зосереджені значні виробничі потужності. Це призвело до економічних втрат, девальвації гривні та зростання цін. Не Порох цей процес почав, але Пороху вдалося його заморозити. Завдяки Пороху економіка України повільно, але зростає останні три роки. Зрозуміло, що в його апараті є корупція, але вона нікуди не дінеться навіть якщо Пороха замінити на когось іншого. Бо корупція - це системне явище, яке не залежить від прізвища президента. Корупція існує в першу чергу в головах людей.

Заміна одних корупціонерів на інших лише призведе до збільшення масштабів корупції, бо нові корупціонери будуть (а) голодними і (б) не матимуть певності щодо власного майбутнього. Через це вони намагатимуться нахомячити якомога більше бюджетних коштів. Як це вплине на економіку держави, пояснювати, я думаю, не треба.

Щоб це розуміти, не треба мати кандидатську ступінь в економіці, це лише здоровий глузд. Порохоботи це розуміють. Порох - не ангел з крильцями і не фея з чарівним патичком. Він такий, який він є. Барига? Так, барига. Але наразі це найкращий варіант на посаду президента.

Щодо ватників та прихильники певної політсили, то вони, схоже, не бачать, що в кінцевому підсумку вони шкодять самі собі. Нездатність скласти 2 і 2 - це їхня спільна риса.
   
і певною (якщо не повною) атрофацією таких якостей як мораль і совість

Мені важко зрозуміти мотивацію великої кількості людей, що у першому турі голосували за Зеленського.
Але набагато важче зрозуміти людей, які свідомо - за наявності величезного вибору - голосували за Порошенка.
Особливо після того як спливли жахливі і незаперечні факти свиногейту.

Отже, наявність у порохоботів здорового глузду у вас, шановна Миросе, сумнівів не викликає. Щодо моралі і совівсті, то це таке. В когось їх нема, в когось є. Люди різні бувають.
   
Барига? Так, барига. Але наразі це найкращий варіант на посаду президента
Тебя родители не учили что никогда нельзя идти на сделку с совестью?Потом боком выйдет.
   
Ні, немає. Їх карають за все, що суперечить лінії партії (картинки в соцмережах, віросповідання (чого лише закон про образу почуттів віруючих вартий), мітинги, у них немає виборів  та багато іншого).

Так, я зрозумів, Порошенко нікого не карає за корупцію і політику (крім "сепаратистів"), тому в Україні свобода, а в РФ - тиранія, я зрозумів.
Тоді ватник виправдовує корупцію і тиранію, а порохобот - тільки корупцію, ого!
   
Барига? Так, барига. Але наразі це найкращий варіант на посаду президента
Тебя родители не учили что никогда нельзя идти на сделку с совестью?Потом боком выйдет.

Ти не з секти свідєтєлєй Ієгови будеш? От вони в виборах принципово не беруть участі саме з цієї причини.

Не можна перейти ріку, не замочивши ноги. Не можна іти в політику і мати чисте сумління.

Хоча кому я це пояснюю. Я ж уже написав про складні стосунки між прихильники певної політсили і здоровим глуздом.
   
Re: Чим порохоботи відрізняються від ватників?

... Я ж уже написав про складні стосунки між прихильники певної політсили і здоровим глуздом.
Ви глибоко помиляєтеся:
ніяких стосунків там немає :)
   
В 2014-му та 15-му роках Україна була на межі розвалу. Втратила невелику, але економічно важливу частину території на Донбасі, де були зосереджені значні виробничі потужності. Це призвело до економічних втрат, девальвації гривні та зростання цін. Не Порох цей процес почав, але Пороху вдалося його заморозити. Завдяки Пороху економіка України повільно, але зростає останні три роки.

Порошенко займався крадіжками при двох урядах ще до 2014
Економіка зростає не завдяки Пороху, а завдяки безперервному вливання кредитів, які витрачаються на відкати і інфраструктуру.
Реальних інвестицій нету через корупцію, це безвихідь.
   
Re: Чим порохоботи відрізняються від ватників?

Оце так навала перефарбованих з усіх таборів. Хоча очікувана проте прикра. Мабуть така доля України - створювати та долати перешкоди. Чому бідні бо дурні, хоча здаємся самі собі розумними
   
Ну із такими консультантами, то чим клоун відрізняється від ватніка...? :gigi:
Політичну кар’єру розпочав у «Партії регіонів»: у 2006 тоді ще 22-річний Дмитро Разумков входив до молодіжного крила партії («Молоді Регіони»), був одним з облич організації та навіть давав коментарі українським ЗМІ як один з її представників.
   
Я розумію, що порохоботи частіше говорять українською мовою.

А які ще відмінності ?

Реальних інвестицій нету через корупцію, це безвихідь.

Альоша, піші на общєпонятном. Нє мучайся.
   
Якщо ми не боремося з корупцією, то чому ми хочемо в ЄС, а не в РФ?

А хто тобі сказав, що не боремося?
   
Барига? Так, барига. Але наразі це найкращий варіант на посаду президента
Тебя родители не учили что никогда нельзя идти на сделку с совестью?Потом боком выйдет.

Оу,  ви про совість запатякали?  :laugh:  а де була ваша совість, коли 3 роки країну блювотинням зрадоботським заливали, замість підтримки армії?

Офуєть, беспринципні лайномети за совістю кинулися..
   
А хто тобі сказав, що не боремося?

В чому це виражається? 
У безумовній підтримці головного мафіозі?  :-)

   
В чому це виражається? 
У безумовній підтримці головного мафіозі?  :-)

Хто тобі сказав, що в україні не боряться с корупцією?
   
Альоша, піші на общєпонятном. Нє мучайся.

На холмах Кэнады лежит ночная мгла
Шумит Маккензи предо мною.
Мне грустно и легко; печаль моя светла;
Печаль моя полна тобою
   
Хто тобі сказав, що в україні не боряться с корупцією?

Наведіть приклади 
   
Re: Чим порохоботи відрізняються від ватників?

Полная аналогия по всем вопросам.Скрепы,отношение к коррупции,к власти,к людям с другим мнением
   
На холмах Кэнады лежит ночная мгла
Шумит Маккензи предо мною.
Мне грустно и легко; печаль моя светла;
Печаль моя полна тобою

Молодєц. Хорошій мальчік.
   
Re: Чим порохоботи відрізняються від ватників?

Наведіть приклади 

САП
НАБУ
ДБР
100500 грентоєдів
2000 с хєром вироків

Досить?
   
Re: Чим порохоботи відрізняються від ватників?

Свинарчуків на закусь.
   
Ну що, зрозуміло різницю, чи комусь може аргументів не вистача?
   
все просто, побудував капличку за 100 тисяч,  а в кишені поклав  лям)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія