Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проблеми застосування лічильників води

Re: Проблеми застосування лічильників води
PAL

Давно вже ставлять протимагнітні вставки. На хмельницьких лічильниках точно.

а в водяних лічільніках нутрощі хіба не пластик?
це ж не електрика, де без металу ніяк
   
Re: Проблеми застосування лічильників води

а в водяних лічільніках нутрощі хіба не пластик?
це ж не електрика, де без металу ніяк

Треба ж якось здійснити передачу обертового моменту від робочого колеса до лічильного механізму. Вони  знаходяться у фізично ізольованих одне від одного камерах. Тому це роблять за допомогою магнітної муфти. Але я ось декілька років тому ставив два нових лічильника у будинку та квартирі, вони на магніт не реагують. Як це там зроблено - я хз.
   
Re: Проблеми застосування лічильників води

Треба ж якось здійснити передачу обертового моменту від робочого колеса до лічильного механізму. Вони  знаходяться у фізично ізольованих одне від одного камерах. Тому це роблять за допомогою магнітної муфти. Але я ось декілька років тому ставив два нових лічильника у будинку та квартирі, вони на магніт не реагують. Як це там зроблено - я хз.
ВІрно.
Під лічильним механізмом ковпачок у вигляді дзвоника металевий.
   
ВІрно.
Під лічильним механізмом ковпачок у вигляді дзвоника металевий.

то він екранує цю магнітну передачу? і шо, навіть магніт для антикражок його не бере?  :facepalm:
   
Re: Проблеми застосування лічильників води

ТС написап приблизно наступне.

Похибка вимірювання відстані метровою лінійкою 1%. Якщо на певній відстані я 200 разів застосую метрову лінійку (або застосую 200 таких лінійок), то я отримаю похибку 200%. Тобто виміряти відстань у 200 метрів неможливо, бо незрозуміло буде чи то буде 200, чи 300, чи навіть 400 метрів. І навіть 10 метрів виміряти неможливо - бо 10% від 10метрів буде 4 метри, тобто відстань - від 9 до 11 метрів. Так? Залишається дивуватись, як вимірюють відрізи у магазині тканин.

при вимірюванні відстані такою лінійкою на кожні 100 метрів +- 1 метр похибки. 1 метр карл. той самий 1 відсоток.
населення гоноровил агресивних невігласів
   
Re: Проблеми застосування лічильників води

Не знаю,у  меня счетчик все считает,как поставил обратный осмос,стало на 3.5 куба воды больше (хотя воды фильтруем мало, но на 1 литр осмоса приходиться 8-12 литов слива в канализацию). Считает все. Все эти 1-5% большего потребления уже заложены в тариф. + куча пидерастов с магнитами я просто уверен.

іііі. це ти так про співукраїнців? ах ти скотинякатака . мабуть кацап. бо тільки кацап скаже на українця пидераст :lol:

запамятай.українець вірить що він не краде. українець вірить що він просто бере своє вкрадене у нього українською державою.  [ua]  (tu)
   
Re: Проблеми застосування лічильників води

іііі. це ти так про співукраїнців? ах ти скотинякатака . мабуть кацап. бо тільки кацап скаже на українця пидераст :lol:

запамятай.українець вірить що він не краде. українець вірить що він просто бере своє вкрадене у нього українською державою.  [ua]  (tu)
І вкрадене олігархами, як це ти забув олігархів з Роттердамами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія