Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Складається враження ,що Порох дав Зеленському грошей щоби той переніс суд на сьогодні .

Складається враження ,що Порох  дав Зеленському грошей щоби той спеціально переніс суд на сьогодні .
Для того щоби  ЄС могла нормально підготуватись до мітингів та походів .
Рідкісні придурки .
   
"Я взяв деньгами" (с) Митець
 :laugh:
   
Складається враження ,що Порох  дав Зеленському грошей щоби той спеціально переніс суд на сьогодні .
Для того щоби  ЄС могла нормально підготуватись до мітингів та походів .
Рідкісні придурки .

 :facepalm:
   
Порох такий, він може  B-)

Показати зображення...
Порох зразу купив Зеленського ,а Зеленський вже дав команду Венедиктовій та Татарову .
Бо Зеленський є президентом і всім керує .
   
100%
Кинув на лапу, а клоун взяв за щоку
   
Порох зразу купив Зеленського ,а Зеленський вже дав команду Венедиктовій та Татарову .
Бо Зеленський є президентом і всім керує .

 :pooh_lol:  (tu)
   
Хіба не можна було ще в понеділок за якусь годину відпустити Петра під зобов'язання і закрити тему ?
Та елементарно . І не було би ніяких мітингів та походів .
Але це було нецікаво ,грошей ніхто за таке не давав .Зелені придурки дочекались грошей і влаштували
Петру перформанс в центрі Києва .І от Петро за невеликі гроші одержав рекламу на всіх телеканалах
та світових медіа .
Рідкісні ідіоти ,самі собі копають могилу .Причому копають давно .

 
   
Очередное подтверждение, что лозунги про диктатуру Зе это обман .
   
Ну відпустили та й добре, тут якби зелені хоч обдристалися, але підтерлися.
   
До сегодня у ОП была мулька что наоборот перенесли ,чтобы Петя попал сильнее на бабки дважды оплачивая массовку
   
До сегодня у ОП была мулька что наоборот перенесли ,чтобы Петя попал сильнее на бабки дважды оплачивая массовку
  :weep: тупа відмазка, як в принципі і все в зеподолякоманді.
   
До сегодня у ОП была мулька что наоборот перенесли ,чтобы Петя попал сильнее на бабки дважды оплачивая массовку
это тебе Шарий сказал?
   
До сегодня у ОП была мулька что наоборот перенесли ,чтобы Петя попал сильнее на бабки дважды оплачивая массовку

Тут есть один нюанс.
Массовка может начать самоорганизовыватьс я

   
Складається враження ,що Порох  дав Зеленському грошей щоби той спеціально переніс суд на сьогодні .
Для того щоби  ЄС могла нормально підготуватись до мітингів та походів .
Рідкісні придурки .
А ти знаєш, що це дорого коштує - пітримка лідером лузера? :snoozer_0:  Це - пониження рейтингу лідера, не кожний на це піде, навіть за великі гроші
   
До сегодня у ОП была мулька что наоборот перенесли ,чтобы Петя попал сильнее на бабки дважды оплачивая массовку
А що їм було говорити ? Визнати ,що вони спороли  хєрню ?
   
А ти знаєш, що це дорого коштує - пітримка лідером лузера? :snoozer_0:  Це - пониження рейтингу лідера, не кожний на це піде, навіть за великі гроші
Явна підтримка коштує дорого ,а такий піар коштує небагато .
   
Думаю Зеленському дав грошей Коломойський.
Бо навіть слуги безкошовно не працюють.
   
Думаю Зеленському дав грошей Коломойський.
Бо навіть слуги безкошовно не працюють.
А в Бєні який інтерес?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія