Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Пусть военные оценивают по достоинству противника и учитывают в своих планах. Нам мирным ни к чему.
Це ти сьогодні мирний. А завтра - автомат в руки і окопи Донбасу. І там виховане дурною пропагандою уявлення про нікчемного ваньку-чмоню вилізе боком.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Це ти сьогодні мирний. А завтра - автомат в руки і окопи Донбасу. І там виховане дурною пропагандою уявлення про нікчемного ваньку-чмоню вилізе боком.
від того, що інший ванька має 120кг і біцепси, як у шварца, вміє користуватись надбанням науково-технічного прогресу та готовий головою пробити лобову броню танка він не перестає бути чмонею.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Оригінал статті The War Zone про начеб-то низьку користь Gray Eagle

Поспілкувались з двома нашими пілотами, ті кажуть, що Грей Ігли майже безкорисні через щільну ППО росіян, Байрактари не особливо кращі, а конче потрібні F16
Мені здається, що їх просили суто для того, щоб бити флот. Корабель із Тором прикрученим б'є на 18 км, орел б'є хеллфаєрами далі. Тобто, не для Донбасу взагалі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Yyu

ТРИМАЄМО СЄВЄР!!!  [ua]

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ЗСУ скоротили число вильотів турецьких ударних БПЛА Bayraktar на сході країни через потужне російське ППО.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни. Аналітики цитують матеріал Foreign Policy, написаний зі слів анонімних українських офіційних осіб і військових.

Повідомляється, що українські офіційні особи все більше стурбовані тим, що ударні безпілотники Grey Eagle, надані США, також будуть збиті посиленою російською ППО над Донбасом.
Я тут про ИПСО никогда не писал ( это прерогатива слава, у него манечка на этом  ипсо)..
Но тут чистой воды реальное ипсо .
Пошли аномные источники , что нам байрактары не нужны и вообще безпилотники ударные не нужны...ибо типа появилось суппер пупер акуенное ПВО у кацапов ?
Что это сука за бред, ибо  если бы у них что то было , то оно было бы развернуто ещё до войны или в первые дни войны...а наши шарманки с Али экспресса 
в стоимостью 100 баксов ( условно говоря) плюс прикреплённая к нему мина от 80 мм  которая развалила НПЗ которое снабжало всю лугандонию ДТ просто не долетела бы до цели.
И все это ипсо появилось в тот же день к вечеру как волонтёрами объявлено о сборе средств на 3 байрактар для ВВС Украины..и никто из генштаба не выступил например и не сказал  нам байрактары ненужны давайте може пару пушек купим.
Но , все почему то про какие то неназванные источники  трындят. Короче чистой воды ипсо ( реальное ипсо) как по мне
И не вже например Притула такой дурачек , что не пообщался ЗАРАНИЕ с представителями ген.штаба и того же Залужного( я уверен у него на него выход есть) и если они поставили такую себе цель  купить например байрактары ) значит с генштабом уже договорено, что они нужны)



Останнє редагування: 23 червня 2022 11:08:24 від кноп
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я не понимаю как русня выживает после полного уничтожения БТР, МТЛБ итд, живучие тварыны.



Останнє редагування: 23 червня 2022 11:17:29 від МирнийКиев
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я тут про ИПСО никогда не писал ( это прерогатива слава, у него манечка на этом  ипсо)..
Но тут чистой воды реальное ипсо .
Пошли аномные источники , что нам байрактары не нужны и вообще безпилотники ударные не нужны...ибо типа появилось суппер пупер акуенное ПВО у кацапов ?


вчора швец розганяв, так шо не дивно
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

не дают из-за боязни утечки технологий

чкщо кацапи нападуть на НАТО, то НАТО теж не буду'е воювати високотехнологічною зброєю, щоб технології не втекли?  :facepalm1:

це бред і відмазка, справжня причина в іншому.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Сибіру приготуватись до вторгнення, не сьогодні-завтра

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ЗСУ скоротили число вильотів турецьких ударних БПЛА Bayraktar на сході країни через потужне російське ППО.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни. Аналітики цитують матеріал Foreign Policy, написаний зі слів анонімних українських офіційних осіб і військових.

Повідомляється, що українські офіційні особи все більше стурбовані тим, що ударні безпілотники Grey Eagle, надані США, також будуть збиті посиленою російською ППО над Донбасом.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
akv


Хімарси?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
den

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

на чеські гради схоже
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
akv

Не схоже
8 ракет

Знайшов у коментах:

Цитувати
Valerio Duckson
Так ми отримали і вже використовуємо М270 та М142! Але, справедливості заради, на відео батарея БМ-27 «Буревій» Сумської 27ї реабр ім. Петра Калнишевського, кошмарить русявих десь…..))
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3


Не «Екскалібуром» єдиним… Європейський зброярський концерн Leonardo пропонує високоточні керовані снаряди Vulcano GLR з дальністю вогню… 100 км! Невже класична арта знову стає конкурентом реактивної артилерії? Розбираємося: https://mezha.media/2022/06/21/vulcano-glr/amp/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я тут про ИПСО никогда не писал ( это прерогатива слава, у него манечка на этом  ипсо)..
Но тут чистой воды реальное ипсо .
Пошли аномные источники , что нам байрактары не нужны и вообще безпилотники ударные не нужны...ибо типа появилось суппер пупер акуенное ПВО у кацапов ?
Что это сука за бред, ибо  если бы у них что то было , то оно было бы развернуто ещё до войны или в первые дни войны...а наши шарманки с Али экспресса 
в стоимостью 100 баксов ( условно говоря) плюс прикреплённая к нему мина от 80 мм  которая развалила НПЗ которое снабжало всю лугандонию ДТ просто не долетела бы до цели.
И все это ипсо появилось в тот же день к вечеру как волонтёрами объявлено о сборе средств на 3 байрактар для ВВС Украины..и никто из генштаба не выступил например и не сказал  нам байрактары ненужны давайте може пару пушек купим.
Но , все почему то про какие то неназванные источники  трындят. Короче чистой воды ипсо ( реальное ипсо) как по мне
И не вже например Притула такой дурачек , что не пообщался ЗАРАНИЕ с представителями ген.штаба и того же Залужного( я уверен у него на него выход есть) и если они поставили такую себе цель  купить например байрактары ) значит с генштабом уже договорено, что они нужны)
От якщо в росіян не буде авіації і ппо,  тоді байрактари пригодяться.
А на тепер це просто легка і беззахисна ціль.
Зараз треба безпілотники камікадзе і винищувачі безпілотників.
Маленькі, дешеві і багато.
Щоб можна було знищити ппо ворога і зробити його сліпим
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
DBA

чкщо кацапи нападуть на НАТО, то НАТО теж не буду'е воювати високотехнологічною зброєю, щоб технології не втекли?  :facepalm1:

це бред і відмазка, справжня причина в іншому.

т.е. оф-е заявление США - это бред и отмазка? ок...
что касается войны с НАТО:
-зачем до войны врага НАТО с НАТО заранее уведомлять врага о последних технологиях? Это чтоб подготовился получше?  :laugh:
-войны кацапов с НАТО не будет.  Война какой-то стороной начинается только тогда, когда есть хоть какой-то теоретический шанс выиграть или нанести урон значительно бОльший чем себе. В войне с НАТО выигрыш РФ вероятность 0.0000%
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

керований боєприпас Vulcano GLR від Leonardo
 успішно пройшов випробування з гаубицями CAESAR
дальність дії збільшиться з 43 до 70 км


гарна новина.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

вчора швец розганяв, так шо не дивно
Смотрел с утра ...все хорошо пока не дошел до этого вброса.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Цікаво чим з ППО боротися? Чи є щось потенційно доступне анти-РЛС-не?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

F 15
Американцы вообще сняли с производства и поставили на консервацию...
Считается узкопрофильных самолётом ..только для воздушных боёв , правда может наверное и за ракетой погоняться .
В Америке считают, что этот самолёт устарел  и современный самолёт это самолёт который многофункциональный и на это сейчас и рассчитано...и штурмовик, и бомбардировщик, и даже истребитель , в одном флаконе.

Но нам в нашей ситуации и F 15 на фронте тоже нужны , для уничтожения ракет, вертолетов, самолётов и безпилотникоа..коро че все, что летает.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

F 15
Американцы вообще сняли с производства и поставили на консервацию...
Считается узкопрофильных самолётом ..только для воздушных боёв , правда может наверное и за ракетой погоняться .
В Америке считают, что этот самолёт устарел  и современный самолёт это самолёт который многофункциональный и на это сейчас и рассчитано...и штурмовик, и бомбардировщик, и даже истребитель , в одном флаконе.

Но нам в нашей ситуации и F 15 на фронте тоже нужны , для уничтожения ракет, вертолетов, самолётов и безпилотникоа..коро че все, что летает.
Есть F-15E Strike. Навряд ли нам такой поставят.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Цікаво чим з ППО боротися? Чи є щось потенційно доступне анти-РЛС-не?

Найкращий спосіб це томагавки - випалити ними все у 200-кілометровій смузі вздовж усього кордону...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://twitter.com/view/status/1539893871332806656

Новость, конечно, хорошая (если не фейк). Но обучать там будут еще ооочень долго...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

керований боєприпас Vulcano GLR від Leonardo
 успішно пройшов випробування з гаубицями CAESAR
дальність дії збільшиться з 43 до 70 км

гарна новина.
це не ті що розриваються на підльоті до окопів та розриваються зверху , та  не об землю...
А коли зверху розриваються вилитають якісь там кульки начебто вольфрамові і піздець живій силі окоп не спасе , а також і техніці бо ці кульки пробивають кажуть даже танк.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

F 15
Американцы вообще сняли с производства и поставили на консервацию...
Считается узкопрофильных самолётом ..только для воздушных боёв , правда может наверное и за ракетой погоняться .
Ніт. Мем "Not a pound for air to ground" хоч і про нього, але насправді ніколи не був більше ніж мемом. Так, дещо в бік винищувача спеціалізація, але може він все. Не супер як бомбардувальник, звичайно, та дещо застарів. Але свій час він випередив дуже і дуже.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Есть F-15E Strike. Навряд ли нам такой поставят.
Я не уверен...
По ленд лизу много чего поставят , плюс наші окончательно сообщили,что переходят на НАТО стандарт.
Тут другое , мне кажется смущает американцев...они должны быть уверены , что у нас будут после войны проходить реформы и Украина действительно войдёт в западный мир..тогда действительно Американцы сюда.поставят такое оружие, что у рашки ( или чего там останется от рашки) никогда его не будет даже через 100 лет.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

F 15
Американцы вообще сняли с производства и поставили на консервацию...
Считается узкопрофильных самолётом ..только для воздушных боёв , правда может наверное и за ракетой погоняться .
В Америке считают, что этот самолёт устарел  и современный самолёт это самолёт который многофункциональный и на это сейчас и рассчитано...и штурмовик, и бомбардировщик, и даже истребитель , в одном флаконе.

Но нам в нашей ситуации и F 15 на фронте тоже нужны , для уничтожения ракет, вертолетов, самолётов и безпилотникоа..коро че все, что летает.
Їх зняли у США озброєння, бо планували замінимти всі новим покоління, але випустили нового покоління тільки чверть від потреби, тому почали розконсервовувати старі моделі...

Ну нашо ці Ускі ІПСО таскати пан КНОП?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ніт. Мем "Not a pound for air to ground" хоч і про нього, але насправді ніколи не був більше ніж мемом. Так, дещо в бік винищувача спеціалізація, але може він все. Не супер як бомбардувальник, звичайно, та дещо застарів. Але свій час він випередив дуже і дуже.
Тим паче ,якщо так, то нам вони потрібні також...
Я вже не кажу і про F16 але коли  F15 та F 16 з'являється на фронті, я можу уявити , как ще більше підгорить  кацапів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Їх зняли у США озброєння, бо планували замінимти всі новим покоління, але випустили нового покоління тільки чверть від потреби, тому почали розконсервовувати старі моделі...

Ну нашо ці Ускі ІПСО таскати пан КНОП?
Я мабуть вас трохи пошлю далеко , бо нічого я не таскаю, тим паче якесь іпсо.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ЗСУ скоротили число вильотів турецьких ударних БПЛА Bayraktar на сході країни через потужне російське ППО.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни. Аналітики цитують матеріал Foreign Policy, написаний зі слів анонімних українських офіційних осіб і військових.

Повідомляється, що українські офіційні особи все більше стурбовані тим, що ударні безпілотники Grey Eagle, надані США, також будуть збиті посиленою російською ППО над Донбасом.
Незнаю хто цю фігню вигаду...

Візьміть байрактар характеристику 4 ракети разом важать 55 кг...

Які можуть бути нові принципи роботи радарів? Байрактари летять низько як і інша авіація і ракети, тоді їх важко виявити... Де ви таку фігню нариваєте? Недрама за Швиця банять.  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я мабуть вас трохи пошлю далеко , бо нічого я не таскаю, тим паче якесь іпсо.

Считается узкопрофильных самолётом ..только для воздушных боёв , правда может наверное и за ракетой погоняться .

оця частя дурня і ІПСО, пане кноп, хоч би читали щось серйозне а то читаєте зірку і Московський Комсомолець.

Виділення повна туфта.  :facepalm1:  :facepalm1:

Вважав вас розумнімнішим.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Впливова західна преса б'є на сполох: хуйло вимушений оголосити масову мобілізацію Повний текст читайте тут: https://главком/country/politics/vplivova-zahidna-presa-b-je-na-spoloh-putin-vimushenij-ogolositi-masovu-mobilizatsiju-855105.html#
погана новина  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія