Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК. 19:45 Динамо-Баварія. Інтер-Шахтар. 22:00 Рома-Зоря :warning2:

А ти бачив як він її отримав я тут писав  :facepalm:
Відео є:
перестрибав захисника і частиною стопи став йому на бутсу.
Нога й підвернулась під власною вагою
   
Італійські ЗМІ звинуватили шість італійських клубів у здійсненні великих трансферних угод, що оформляються у вигляді обмінів із залученням гравців невисокої якості. Про це повідомляє zbirna.com посилаючись на corrieregiallorosso .com.

На жаль, в цій шістці опинилася і Дженоа, яку віднедавна тренує Андрій Шевченко. Журналісти розкопали інтенсивний потік угод між генузьким клубом і туринським Ювентусом. Тільки за останні роки їх обсяг склав 123 млн євро. При цьому власне грошові трансфери склали 25 млн євро, а решта - результат обмінів.

Як приклади джерела наводять імена голкіпера Маттія Періна і півзахисника Луку Занімаккья, які кілька разів фігурували в угодах на загальну суму в 74 млн євро.

Подібна ж ситуація склалася у відносинах між Дженоа і Інтером. Два клуби з 2018 року провернули шість таких угод на суму в 78 млн євро, причому власне грошових – на 5 млн євро. Решта за старою схемою - обміни, в яких фігурують однакові імена.

Відзначається, що італійська прокуратура продовжує розслідування і його підсумки не за горами.
   
малиновский в запасе.
   
"Честно говоря, после такого выбора я больше не понимаю этот мир. При всем уважении к Лионелю Месси и всем другим прекрасным номинантам. Никто не заслуживает этого, как Левандовски. France Football не присуждал приз в прошлом году, и только из-за всех титулов, которые Роберт выиграл в "Баварии" в 2020 году, ему нет равных в последние два года. Но даже если принять во внимание только 2021 год, он был лучше остальных. Он побил рекорд Герда Мюллера, снова стал лидером списка бомбардиров на всех соревнованиях, а также превзошел всех на национальном и международном уровнях. Месси, возможно, выиграл Кубок Америки с Аргентиной, но он совершенно бледен в Париже. Бензема также провел отличный год, но вместе с "Реалом" остался с пустыми руками. Салах был великолепен в последние несколько месяцев, но в начале года у него был длительный период засухи. Жоржиньо, конечно, выиграл два очень крупных титула с "Челси" и Италией, но он далеко не такой выдающийся, как нападающий "Баварии". И Роналду не был таким стабильным и не выделялся, как польская звезда "Баварии". Я не могу понять, почему он не выиграл", — сказал Маттеус, слова которого приводит Sky Sport.

матеус молодец (tu)
   
аталанта гол.
   
пашилич 2-0 и дубль.
   
Неймар погану травму отримав.
Розтягення зв'язок гомілкостопу.
В мене колись була така: немов би,
нічого страшного, до весни вилікується,
але велика вирогідність
повторного травмування.
чм под вопросом
   
фиорентина с сампой тоже забивают уже 2-1
   
61

Аталанта

Венеция
3
0

(2)
(0)
live
56

Фиорентина

Сампдория
3
1

(3)
(1)
   
шото сегодня аталанта не стрымна 4-0  пашилич три гола
   
Як повідомляє спортивний ресурс Liga Olahraga, італійський Мілан взимку збирається повернутися до кандидатури Романа Яремчука з Бенфіки. Россонері шукають заміну віковим Ібрагімовичу та Жиру. А український форвард уже давно перебуває на радарах міланського клубу.
   
видать Рома дав завдання агенту шукати новий клуб
   
видать Рома дав завдання агенту шукати новий клуб
яж говорил шо он в бенфике  наверное не заиграет..
но помню Алежка утверждал обратное(или кто то другой,а то еще на Алезку напраслину нагоню).
   
Re: ЛЧ,ЛЄ,ЛК. 19:45 Динамо-Баварія. Інтер-Шахтар. 22:00 Рома-Зоря  :warning2:  

чм под вопросом
він в листопаді 2022. рік на лікування-вистарчить.
   
ньюкасл с 9 минуты играет в меньшинстве..

вышли в начале разорвать норвич и наверное так и было бы..
но ПУКИ как обычно подкараулил центрального защитника и тому пришлось сфолить..а судья взял и удалил...типа фол последней надежды.

пока 0-0

но запал сорок спал.
   
він в листопаді 2022. рік на лікування-вистарчить.
я забыл шо бля перенесли с лета на конец осени
   
Re: ЛЧ,ЛЄ,ЛК. 19:45 Динамо-Баварія. Інтер-Шахтар. 22:00 Рома-Зоря  :warning2:  

я забыл шо бля перенесли с лета на конец осени
мені таке більше подобається-гравці в самому соці будуть а не як витиснуті після чемпіонатів і  кубків.
   
мені таке більше подобається-гравці в самому соці будуть а не як витиснуті після чемпіонатів і  кубків.
а как еврокубки потом проводить и чемпионаты?
простой клубов.
куйня полная...
потом все начнут догонять и продлевать следующим летом чемпионаты -отдыха следующего года почти не будет..а организм не железный.
но ясно одно многие фавориты будут тоже выснажены и попадать середнякам довольно часто в своих чемпионатах...да и в еврокубках тоже.
   
Re: ЛЧ,ЛЄ,ЛК. 19:45 Динамо-Баварія. Інтер-Шахтар. 22:00 Рома-Зоря  :warning2:  

а как еврокубки потом проводить и чемпионаты?
простой клубов.
куйня полная...
потом все начнут догонять и продлевать следующим летом чемпионаты -отдыха следующего года почти не будет..а организм не железный.
но ясно одно многие фавориты будут тоже выснажены и попадать середнякам довольно часто в своих чемпионатах...да и в еврокубках тоже.
просте зміщення-колись то було червень-половина липня,тепер кінець листопада-грудень. Сезон фактично закінчиться у той самий час-середина липня. просто гравці будуть догравати на моральних чемпіонати.як тоді ЧС чи ЧЄ.
   
просте зміщення-колись то було червень-половина липня,тепер кінець листопада-грудень. Сезон фактично закінчиться у той самий час-середина липня. просто гравці будуть догравати на моральних чемпіонати.як тоді ЧС чи ЧЄ.
отдыхать когда?
   
норвичу варят пеналь
   
сороки бьют пеналь...
   
1-0 в меньшенстве
   
1-0 в меньшенстве

головне шоб не забіли більше..і не пропустили більше одного

   
66 минута..
х\з

очень долго еще до конца.
   
пуки 1-1
   
пуки 1-1

астанавітєсь  :)
   
месси под вопросом завтра с ницой -расстройство желудка ..
перебухал после золотога мяча.
   
месси под вопросом завтра с ницой -расстройство желудка ..
перебухал после золотога мяча.

Лео я думаю крепче молока ничего не пьет

Он же не от мира сего.

Ему и голден болл дали на шару - потому что никто не может понять откуда он взялся
   
ех верона верона такі моменти запорола  0:0

2 моменти на 90+

був шанс на 6 з 8 :facepalm:

тепер схоже максимум 5 світить з 8
   
долбоеб дибало подскользнулся и незабил пеналь на 94 минуте и сразу свисток
   
долбоеб дибало подскользнулся и незабил пеналь на 94 минуте и сразу свисток

у мене і 0:3 було у тото  :D


але треба було шоб забив для мене це б було краще..більший виграш би був
   
брага 3:0
потрібен ще один гол браги..5 з 8 зайде
   
дайте 4й гол альо :D
   
все брага забила болт...тупо катає м"яча..дограючи :(
   
Аааааааааа...єєє 4:1 :laugh:  X(  :super:

5 з 8 сцуко на останніх секундах вже
   
Колишній нападник "Динамо" Артем Кравець, який ще не зіграв в цьому сезоні жодного офіційного матчу за "Коньяспор", приступив до тренувань після травми.

Ще 15 листопада про це повідомив yenihaberden.com, який зазначив, що українець вперше тренувався з командою після того, як керівництву не сподобалися якісь висловлювання його дружини в Інстаграмі, яка посперечалася з уболівальниками про рішення головного тренера "Коньяспора" Ільхана Палута не задіяти Артема в одному із матчів.

Після цього і було оголошено про пошкодження в українця, яке він залікував лише два тижні тому.

Зазначимо, що ще влітку керівництво "Коньяспора" намагалося відправити Кравця в оренду, але все ж вирішило дати українцю останній шанс
Зараз також повідомляється, що майбутнє 32-річного футболіста в турецькому клубі знаходиться під великим питанням.

На старті минулого сезону Кравець повернувся в "Динамо", але зіграв лише 1 офіційний матч і на правах вільного агента перейшов в "Коньяспор". Після цього він провів за турецький клуб 30 матчів (9 голів) у всіх турнірах.
   
Ведучі "ТаТоТаке" Михайло Співаковський ы Сергій Болотніков розповіли про те, що знають про продаж ФК "Чорноморець" та арени клубу.

Леонід Клімов, президент одеського клубу, погодився знизити ціну у 2 рази, хоча раніше у американської компанії запитували 10 млн, а у Владислава Гельзіна і його партнерів - 7 млн.

Всього ж, за даними джерела, зі стадіоном і базою називалася сума 50 млн доларів.

Але Клімов готовий продати клуб за 3,5-5 млн. Про таку вартість є домовленість з бізнесменами Борисом Кауфманом та Олександром Грановським. Але у ситуацію можуть втрутитися й американці.

Очікується, що вся ця епопея закінчиться до кінця року.
   
Італійські ЗМІ звинуватили шість італійських клубів у здійсненні великих трансферних угод, що оформляються у вигляді обмінів із залученням гравців невисокої якості. Про це повідомляє zbirna.com посилаючись на corrieregiallorosso .com.

На жаль, в цій шістці опинилася і Дженоа, яку віднедавна тренує Андрій Шевченко. Журналісти розкопали інтенсивний потік угод між генузьким клубом і туринським Ювентусом. Тільки за останні роки їх обсяг склав 123 млн євро. При цьому власне грошові трансфери склали 25 млн євро, а решта - результат обмінів.

Як приклади джерела наводять імена голкіпера Маттія Періна і півзахисника Луку Занімаккья, які кілька разів фігурували в угодах на загальну суму в 74 млн євро.

Подібна ж ситуація склалася у відносинах між Дженоа і Інтером. Два клуби з 2018 року провернули шість таких угод на суму в 78 млн євро, причому власне грошових – на 5 млн євро. Решта за старою схемою - обміни, в яких фігурують однакові імена.

Відзначається, що італійська прокуратура продовжує розслідування і його підсумки не за горами.

А в чем крамола ?
   
я так думаю надувають фінансовий результат під емісію акцій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія