Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Кацапи знову розганяють маячню, що немов "Точка У не состоит на вооружении ВС РФ". Але є стільки фото та відео, що вже немає жодного бажання оце все знову викладати.
   
Кацапи знову розганяють маячню, що немов "Точка У не состоит на вооружении ВС РФ". Але є стільки фото та відео, що вже немає жодного бажання оце все знову викладати.

У мене є двоюрідний брат у Білгородській області, коли я питаю його думку щодо певних подій війни (наприклад, як сталося в Бучі), то він завжди чекає певний час, доки на його каналах, які він читає, не з'явиться пояснення, що "не все так однозначно" (с)  :gigi:

Потім задоволено кидає мені посилання, тіпа це все укропи фальсифікують злочини росіян...
   
не розумію одного, чому люди чекали 1,5 місяця.
   
не розумію одного, чому люди чекали 1,5 місяця.
ба в принципі неспроможні тверезо оцінити загрозу, і ніякі вмовляння та заклики тут нажаль не допоможуть, бо на те буде викладено купа "причин" щоб не рухатись з місця і гинути самим і підставляти тих хто буде рятувати.  :(
   
не розумію одного, чому люди чекали 1,5 місяця.

Різні причини можуть бути у людей. Психіка людини під час війни працює інакше.
   
я сам сидів в Києві на голках перші 10 днів, для мене була критична точка це якщо почнуться бої в Броварах чи Фастові. от і вся психіка.

тут же у них під носом уже бої, а вони все сидять. при тому що не таке велике місто, там би й 1000 вагонів щоб вивезти всіх хто непричасний до оборони та цивільної оборони.
   
я сам сидів в Києві на голках перші 10 днів, для мене була критична точка це якщо почнуться бої в Броварах чи Фастові. от і вся психіка.

З Краматорська до Ізюму значно дальше, ніж від Києва до броварів.
За твоєю логікою краматорці мають ще спокійно сидіти і чекати.
А от коли вже за Слов'янськ будуть бої - от тоді...

Вся різниця в тому, що столиця на порядок краще захищена, втч від атак з повітря.
   
Як запобігти Краматорську-2?  :S

може евакуювати людей по трохи мікроавтобусами і авто. а перед цим тримати їх у різних містах або у бомбосховищах? адже ми тепер знаєм що уроди спеціально вбивають мирняк щоб своїм тупим кацапам показувати картинку звірств нацистів
   
Re: Як запобігти Краматорську-2?  :S

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко повідомив, що із залізничного вокзалу негайно вивезуть автотранспортом усіх мешканців.

Джерело: брифінг Гончаренка в Українському медіацентрі, пресслужба "Укрзалізниці"

Пряма мова Гончаренка: "Сьогодні починаємо екстренно евакуювати людей усім комунальним транспортом, усім приватним транспортом.

Шукаємо водіїв. Десь 30-40 водіїв потрібно на сьогодні – нам не вистачає 30 водіїв. Будемо залучати всіх небайдужих та охочих.

Ми будемо продовжувати евакуацію автобусами в більш безпечні місця, до яких будуть далі подаватися потяги. Ми будемо це робити з різних локацій, щоби не доводити до великого скупчення людей.

Це буде відбуватися з нашого міста і з сусідніх міст".
   
Re: Як запобігти Краматорську-2?  :S

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко повідомив, що із залізничного вокзалу негайно вивезуть автотранспортом усіх мешканців.

Джерело: брифінг Гончаренка в Українському медіацентрі, пресслужба "Укрзалізниці"

Пряма мова Гончаренка: "Сьогодні починаємо екстренно евакуювати людей усім комунальним транспортом, усім приватним транспортом.

Шукаємо водіїв. Десь 30-40 водіїв потрібно на сьогодні – нам не вистачає 30 водіїв. Будемо залучати всіх небайдужих та охочих.

Ми будемо продовжувати евакуацію автобусами в більш безпечні місця, до яких будуть далі подаватися потяги. Ми будемо це робити з різних локацій, щоби не доводити до великого скупчення людей.

Це буде відбуватися з нашого міста і з сусідніх міст".

Будуть полювати на колони автобусів
   
Re: Як запобігти Краматорську-2?  :S
den

Будуть полювати на колони автобусів

Точка,  іскандер - то для стаціонарних цілей
   
Re: Як запобігти Краматорську-2?  :S

може евакуювати людей по трохи мікроавтобусами і авто. а перед цим тримати їх у різних містах або у бомбосховищах? адже ми тепер знаєм що уроди спеціально вбивають мирняк щоб своїм тупим кацапам показувати картинку звірств нацистів

По Кромахе вообще ситуация не ясная.
И рано делать какие-либо выводы.
   
Re: Як запобігти Краматорську-2?  :S

Точка,  іскандер - то для стаціонарних цілей
Ну гелікоптерами по військовим цілям відпрацьовувати сцикотно, а от автоколони із цивільними не прикриті ПВО саме те для хулівської "оборонної доктрини", ну і можна артою/градами накрити
   
Re: Як запобігти Краматорську-2?  :S

По Кромахе вообще ситуация не ясная.
И рано делать какие-либо выводы.
В чем сомнения?
   
Re: Як запобігти Краматорську-2?  :S

По Кромахе вообще ситуация не ясная.
И рано делать какие-либо выводы.
еще один
   
Re: Як запобігти Краматорську-2?  :S

хуйло начало ебашить по жд вокзалам примерно 4 дня назад
   
Re: Як запобігти Краматорську-2?  :S

По Кромахе вообще ситуация не ясная.
И рано делать какие-либо выводы.
так поясни, очень интересно.

поделись сомнениями.
   
У мене є двоюрідний брат у Білгородській області, коли я питаю його думку щодо певних подій війни (наприклад, як сталося в Бучі), то він завжди чекає певний час, доки на його каналах, які він читає, не з'явиться пояснення, що "не все так однозначно" (с)  :gigi:

Потім задоволено кидає мені посилання, тіпа це все укропи фальсифікують злочини росіян...
я з таким же братом з Бєлгорода не спілкуюсь з 14 року.Нах він тобі потрібен???
   
я сам сидів в Києві на голках перші 10 днів, для мене була критична точка це якщо почнуться бої в Броварах чи Фастові. от і вся психіка.

тут же у них під носом уже бої, а вони все сидять. при тому що не таке велике місто, там би й 1000 вагонів щоб вивезти всіх хто непричасний до оборони та цивільної оборони.

Для мене критичною точкою стали осколки до квартири.
Син встиг впасти на підлогу...
   
Все все понимают, никто не хочет воевать и умирать. Говорят переговоры подковерные идут полным ходом. Есть ли шанс избежать самого сильного кровопролития после второй мировой войны в Европе?
Какие есть мнмения, информация?
   
така ж думка була
   
Говорят переговоры подковерные идут полным ходом - і ви гаварітє.
   
угу тільки ось в твітах техніку видно перекидають кацапи
   
Говорят переговоры подковерные идут полным ходом - і ви гаварітє.

Страшно … жертвы будут исчисляться в десятках тысяч.
   
В сусідній гілці пишуть
"Купер пише що супер-дупер наступ на Донбасі, про який оглядачі пишуть що має початися на Донбасі наступного тижня, вже в повному розпалі."
   
Та ні вапріс, хуйло відводить війська на стан 23 лютого і тоді битва не відбудеться.
Ти віриш в це? Я ні!
   
В сусідній гілці пишуть
"Купер пише що супер-дупер наступ на Донбасі, про який оглядачі пишуть що має початися на Донбасі наступного тижня, вже в повному розпалі."

Арестович уже два назад сказал - уже!
   
Та ні вапріс, хуйло відводить війська на стан 23 лютого і тоді битва не відбудеться.
Ти віриш в це? Я ні!

У меня еще осталась надежда в относительную вменяемость москалей
   
аха, тільки дворнікова-сирійського поставили на командування

нє, ніхто нічого не хоче
   
У меня еще осталась надежда в относительную вменяемость москалей

ой, врядли

в принципе уже три дня идут атак по 6 в день, но без особых успехов
   
Думаю, все ж таки битва буде. І за Донбас, і з півдня викурювати їх треба буде.
Хуйло вже влізло в цю війну. І буде тиснути до останнього кацапа, якого зможе поставити на ноги після скломою.
Зміни в керівництві своїх вояк, що воюють з Україною. Накопичення військ. Мобілізація в ОРДЛО. Все йде до нової хвилі вторгнення зі сходу.
А що там під килимом робиться - то я не знаю. В нас по килимам - фантамас.
   
Арестович уже два назад сказал - уже!

і Жданов сьогодні теж
   
У меня еще осталась надежда в относительную вменяемость москалей


Lasciate ogne speranza, voi ch’entrate (с)

:(
   
У меня еще осталась надежда в относительную вменяемость москалей
У мене була надія що хуйло не остаточно з‘їхав з катушок, поки він на нас не напав.
Хуйлу насрать на втрати свого м‘яса буде тиснути до останнього.
   
Так молотилово на Сході іде своїм ходом, і не факт, що воно не відбудеться. Он забугорні оналітегі кажуть, що воно вже йде.
Питання в тому, щоб наші відчули, коли потрібно нанести той удар, після якого оркам більше не встати на Донбасі. Тому і йде накопичення ударної сили ЗСУ.
   
Генералы рашистские может и понимают, но хуйлу доложить бояться

хотя они свое наступление все же затянули, это заметно, значит не все хорошо у них
   
Так молотилово на Сході іде своїм ходом, і не факт, що воно не відбудеться. Он забугорні оналітегі кажуть, що воно вже йде.
Питання в тому, щоб наші відчули, коли потрібно нанести той удар, після якого оркам більше не встати на Донбасі. Тому і йде накопичення ударної сили ЗСУ.


так бої йдуть серйозні
   
На наступ може й не нашкребуть резерви, але в обороні  будуть стояти, буде битва.
   
Re: Есть вероятность, что Донбасская битва не состоится.

 наступ іде (спроби),але не великими колонами а малими групами,виходячи зі знимків і інфи по втратах орків техніки і мяса. такого "бліцкріговського навального " руху як в перші дні нема,бо і сил таких нема ні моралі(тоді то ішли на парад,а тепер вони знають що ідуть на зустіч з стиксом). Ентузіазму у кацапів нема в принципі і пхають вперед лугандон і вагнерівців.
   
Все все понимают, никто не хочет воевать и умирать. Говорят переговоры подковерные идут полным ходом. Есть ли шанс избежать самого сильного кровопролития после второй мировой войны в Европе?
Какие есть мнмения, информация?

це означає що коцапи мають добровільно віддати південь
і маріуполь
в останнє слабо вірю
   

Цю тему переглядають:

Donchanin, nofate, Філін і 3 гостей
 
Повна версія