Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

велоотморозь

велоотморозь

   
Re: велоотморозь

#3 - Мариуполь.
   
Re: велоотморозь

довбойоб, якій їхав і втикав в мобілу 3:05 - це   :facepalm: 
   
Re: велоотморозь

но козлин на 4 колесах гораздо больше
   
Re: велоотморозь

там в відео купа випадків де винуватий водій...

   
Re: велоотморозь

таких дятлів треба не на  відео знімати,а виходити та добивати гайковим ключем на 32.
   
Re: велоотморозь

но козлин на 4 колесах гораздо больше

так, є ваділи бачать а не гальмують, вони ж праві
чи просто такі заторможені, чи стидно тормозмити перед велосипедом- це ж не яма
   
Re: велоотморозь

дело было вечером, делать было нечего...
и подумал ТС бодро - не затеять ли нам срачь? 
   
Re: велоотморозь

тут немає місця для срача
ця кліпи не для того щоб водій думав- які дятли, якщо задавлю такого я буду правий
коли задавить не допоможе що правий
правильна позиція водія- що я маю зробити по максимуму коли побачу велосипедиста щоб не задавити його якщо він виявиться дятлом
   
Re: велоотморозь

довбойоб, якій їхав і втикав в мобілу 3:05 - це   :facepalm: 
\
+100500
   
Re: велоотморозь

Довбойобів не бракує і на двох, і на чотирьох колесах. А скільки довбойобів через дороги бігає, навіть важко порахувати...
   
Re: велоотморозь

тут немає місця для срача
ця кліпи не для того щоб водій думав- які дятли, якщо задавлю такого я буду правий
коли задавить не допоможе що правий
правильна позиція водія- що я маю зробити по максимуму коли побачу велосипедиста щоб не задавити його якщо він виявиться дятлом

Там у більшості випадків у водіїв і часу не було зреагувати на вибрики їбанька на ровері  :weep:
   
Re: велоотморозь

вєлосіпідори крєпкіє, однако
   
Re: велоотморозь

на ровері
Вспомнилась смешная история курировал один очень не бедный чувак выборы сейчас не вспомню точно местность
и на встрече с врачами те пожаловались что трудно по сельской местности добираться  к пациентам и по просили
купить пару "роверів" чувак подумал ну не охренели врачи но парочку Mitsubishi Pajero Sport больнице купил.
   
Re: велоотморозь

Лісапедистів тре збивати як собак! :K
   
Re: велоотморозь

Почалося... А собак то нахіба збивати???  8-:
   
Re: велоотморозь

Почалося... А собак то нахіба збивати???  8-:
------------------------------------------
А ось собак ні! :D
   
Re: велоотморозь

3.53 - капец  :(
   
Re: велоотморозь

Більшисть велосіпедікив повні неадеквати.  Не всі, так десь 70 процентів.
   
Re: велоотморозь

На більшості відео російські автомобільні номери. Як же так? Як це сталося? Чому?
Це якась нарізка інших відео. А де посилання на оригінали?
   
Re: велоотморозь
lab

Повезло водятлам, що на ровері не носкофф був, а то б витягнув за шкварки із-за керма і відгепав)), а якщо по темі, то я хоть люблю на ровері їздити, але ділити дорогу з авто то лотерея йопт.
   
Re: велоотморозь

2 випадок це те що називається їхав ,їхав різко встав.задній тупо в'їзжає в сраку і їбуть водятла того що зловив гаву. 3 випадок,я щось не замітив там знаку головної дороги для зустрічного транспорту.Водятел не пропустив транспорт рухаючийся в зустрічному напрямку,так що водятла до суду і вперед відшкодувати збитки.випадок з лягавими то взагалі феєрія.підарасам по 8 років і нафіг права.забрати.випад ок де лісапедист догнав буса,це те що називається підставии сраку.буде якийсь гандон їхати і підставить комусь із  вас сраку,примажетесь до нього відчуєте смак сексу(бажаю всім хто накидає на вентилятор гівна). взагалі уїбанів на 4 колесах дуже багато.їхав з Процева.Летить сучка на ХОНДІ,бачить що на зустрічній є велосипедист,їй тупо пофіг.проїхала пів метра від руки.бажаю тій сучці піймати десь камаза і нехай чеше на той світ,її там зачекались. всім адекватним водіям ні гвіздка, ні полосатої палки.
   
Re: велоотморозь

Випадок...
   
Re: велоотморозь

Лісапедистів тре збивати як собак! :K

Тобі бошку треба відбити, старий алкаш.
Побачив би, як в болгарії на узбережжі водятли їздять обережненько, бо люди по дорозі шастають та велах і електро мульках шниряють.
Та ще й без шоломів на бошках і не завжди з освітленням ззаду та спереду.
   
Re: велоотморозь

вкратце скажу свое имхо.
надо вводить права на велики.
потому, шо
1. велик купить намного проще, чем авто
2. большинство из велосипедистов про ПДД ВААЩЕ НЕ СЛЫШАЛИ.
вот возьмем к примеру случай 3. это Мариуполь, кстати, центр города. регик едет мимо ЦУМ и тормозит перед нерегулируемым переходом возле офиса ПУМБ (который те отжали у Детского мира в 90-е). что мы видим? 110-я маршрутка тормознула перед переходом, люди проходят. а велоотморозки решили - а нахер нам ПДД и пропускать пешиков НА ПЕРЕХОДЕ. и поехали их давить. пешик отталкивал одного из них и только чудом этот велогомик не влетел СОВСЕМ под бусик. а так отделался знатным пинком бампера по хребту..
3. велосипедисты вылетают ВНЕЗАПНО. причем временами косят под пешиков. и если появление пешика еще как-то на дороге можно спрогнозировать, то когда вылетает мудило на 2-х колесном верхом и чешет по переходу опять же верхом.. хер такого просечешь. особенно в сумерки. а они еще и светоотражающую одежду не носят - типа не слепой за рулем, увидишь..

могу еще подборок накидать
   
Re: велоотморозь

   
Re: велоотморозь

   
Re: велоотморозь

Проходящий,і що ти хочеш мені сказати.у мене 2 категорії відкрито.Я їду по дорозі на велосипеді, а все одно думаю як водій.у мене в голові варіант весь час крутиться ,що в цій ситуації зробить водій коли бачить мене. Що до відосів,так там є така підбірочка- крама називається.В цих відеороликах ,що ти накидав довбодятли отримали сповна. Не зрозуміло на біса гівно кидати на вентилятор? Хочеться більше срачу? скільки існує дорожній рух завжди буде якась неприязнь до інших учасників руху.Як мотоциклісти відносяться до 4 колісних,нагадати? У нас біля Рогозова тупа скотина вбила двох байкерів.Місяця півтора тому автобусник вбив двох дівчаток.Скількок людей вбили велосипедисти? Наведи статистику,мені цікаво почитати статистику оцих звірств,які скоїли велосипедисти,як учасники дорожнього рухі.
   
Re: велоотморозь

Проходящий,і що ти хочеш мені сказати.у мене 2 категорії відкрито.Я їду по дорозі на велосипеді, а все одно думаю як водій.у мене в голові варіант весь час крутиться ,що в цій ситуації зробить водій коли бачить мене. Що до відосів,так там є така підбірочка- крама називається.В цих відеороликах ,що ти накидав довбодятли отримали сповна. Не зрозуміло на біса гівно кидати на вентилятор? Хочеться більше срачу? скільки існує дорожній рух завжди буде якась неприязнь до інших учасників руху.Як мотоциклісти відносяться до 4 колісних,нагадати? У нас біля Рогозова тупа скотина вбила двох байкерів.Місяця півтора тому автобусник вбив двох дівчаток.Скількок людей вбили велосипедисти? Наведи статистику,мені цікаво почитати статистику оцих звірств,які скоїли велосипедисти,як учасники дорожнього рухі.

ну, бабушек и детишек давить они тоже умеют, не надо тут про белопушистых велосипедистов..
но в ДТП чаще всего они выступают в роли трупов/пострадавших. ибо в большинстве случаев ПДД они ВААЩЕ НЕ ЗНАЮТ.
поверь мне.
нет, нормальные тоже есть. но их меньшинство.
только велики - это совсем хрустящие хрусты.
а электровелики еще и быстро носятся. быстро и бесшумно.
   
Re: велоотморозь

   
Re: велоотморозь

в последнем видео смешной эпизод на 2-й минуте, когда колонна велосипедистов едет мимо ОСТАНОВИВШИХСЯ авто. впрочем, это не спасает от ДТП  B-)
   
Re: велоотморозь

Re: велоотморозь

Тобі бошку треба відбити, старий алкаш.
Побачив би, як в болгарії на узбережжі водятли їздять обережненько, бо люди по дорозі шастають та велах і електро мульках шниряють.
Та ще й без шоломів на бошках і не завжди з освітленням ззаду та спереду.

Ви вважеєте, що це - добре?  ;o
   
Re: велоотморозь

Уйобки безграмотні.  :X

именно. кататься научились, про ПДД не слышали. вылезают на дорогу - здравствуй, гемор.
   
Re: велоотморозь

Відео для поширення ненависті однієї групи до іншої. Поширення ненависті це теж інформаційний інструментарій)
По темі. В дикунському суспільстві насрати на інтереси велосипедистів, ніхто не думає як захистити цю частину людей які обрали вело-транспорт.
Автомобіле орієнтоване суспільство це тупіковий шлях, на прикладі великих міст ви могли вже переконатися.
Людина добровільно пересідає на велосипед, щоб розвантажити транспортний простір, а ми кажемо у відповідь - ДАВІ ЙЄВО ХРУСТА!!!..
Ви тупі скоти).. Між Вами не можливо викарбувати єдність.. Бо ви тупі скоти)
   
Re: велоотморозь

Кожен день безліч ДТП в Україні. Або українців за кордоном. Для водіїв було б корисно знати деталі, причини.
Для цього краще окрема тема на окрему дтп?
Але де-хто починає волати про заказуху, чорнуху. Не дають спокійно жити на фупі без дтп.
   
Re: велоотморозь

   
Re: велоотморозь

Відео для поширення ненависті однієї групи до іншої. Поширення ненависті це теж інформаційний інструментарій)
По темі. В дикунському суспільстві насрати на інтереси велосипедистів, ніхто не думає як захистити цю частину людей які обрали вело-транспорт.
Автомобіле орієнтоване суспільство це тупіковий шлях, на прикладі великих міст ви могли вже переконатися.
Людина добровільно пересідає на велосипед, щоб розвантажити транспортний простір, а ми кажемо у відповідь - ДАВІ ЙЄВО ХРУСТА!!!..
Ви тупі скоти).. Між Вами не можливо викарбувати єдність.. Бо ви тупі скоти)

 :facepalm1:

ты нормальный, а? ну давайте все ездить, кто как хочет. и похер на ПДД, знаки, светофоры..
во заживем сразу!
точнее могильщики заживут.
   
Re: велоотморозь

именно. кататься научились, про ПДД не слышали. вылезают на дорогу - здравствуй, гемор.
Сьогодні у Львові.
Іду по Стрийській в напрямку центру. 6-рядна дорога з клумбою-розділювачем. В правій смузі, поближче до бордюру, колоною по двоє їдуть чи то п'ятеро, чи то шестеро заднєприводних, як потім виявилось, кретинів. Я рухаюсь лікою смугою, від гріха подалі і доїжджаю до великого перехрестя коло автовокзалу і спиняюсь на червоне. Інші автівки в решті смуг також. Через пару хвиль велосіпідари докручують до перехрестя і преспокійно на червоне п***а собі далі, хулі вони будуть момент губити через якісь вигадані умовності....  :X
   
Re: велоотморозь

Проходящиймимо,мені спало на думку,що ви вибрали не те заняття в житті.вам,треба було працювати в автошколах,у навчальних закладах і там сіяти добре та вічне.Вчити велосипедистів їздити.На цьому форумі ця тема лише привід лишній раз погавкати  одне на одного.КПД близько нуля.Бо Ми вже всі люди з своїми поглядами і думками,перевиховати вже тут нікого у Вас не вийде. Jedem das seine
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія