Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Може тоді простіше скористатись законом? Хто в Україні вважається виборцем прописано в статті 1 Закону України Про Державний реєстр виборців.
Не катить. Ти коли пропонував ставку не зазначив, чим потрібно користуватися при визначенні кількості виборців.
Якби ти одразу запостив цифру, як ти зробив на третій сторінці - то питань би не було.
там не просто виборців, а виборців України. не знаю, що там розуміють 90%, але нормальні люди мають це розуміти, як усіх виборців.

Нормальні люди розуміють це як тих хто голосували. Саме тому  результати виборів розраховуються не від усіх хто має право голосу, а від тих, хто засвідчив це право, узявши в руки бюлетня. І ніхто не буде, почувши цифру 73%, в голові перераховувати, скільки це буде  у "виборцях України", бо навіть в голову пересічному такого не прийде.

Тепер вертаємось на першу сторінку
Так Спорт також вийопується та тролить. На  уточнення не погодився, після того посилав нафуй, а зараз каже "дай деньги" .
Обоє рябоє, але реально цей тролінг вже затягнувся ))

Останнє редагування: 30 квітня 2019 21:14:50 від птах Сорока
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Напоминаю что Фантомаз наказывает,причём регулярно  :laugh:

И наказывает жестоко, очень жестоко
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

раха чепуха и фуфлыжник спортсмен  нормальный чел.Раха есть определенная сумма наберет зеленский  50 или 60 или 70 или 99 процента да или нет твои петушинные отговорки никому не интересны.ЗеЛЕнский разьебал  в три раза
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

буки давали 63 процента на равных да или нет
   
И наказывает жестоко, очень жестоко
То шо, пообіцяєш комусь 5 штук, шоб знайшли Раху та витрусили з нього 10?
Але це протизаконно, зараз так вже не робиться   :(
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Добре, підведемо підсумки:

Умови парі: Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року.
За даними УП: https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/30/7213926/ Зеленський набрав 73,22% при явці 61,37%,тобто 73,22 x 0.6137 = 44.935% голосів виборців.

Оскільки 44.935% вочевидь менше  50%, то пан Fantamaz програв парі і винен 10'000 Euro.

Якщо хтось не знає хто такі виборці України, то Закон вам стане у нагоді, а саме хто в Україні вважається виборцем прописано в статті 1 Закону України Про Державний реєстр виборців.

Стаття 1. Державний реєстр виборців
Державний реєстр виборців (далі - Реєстр) - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені цим Законом відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (далі - виборці).

Fantamaz, без усіляких вихлянь надай відповідь - ти збираєшся свій борг за це парі сплачувати?
 
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Добре, підведемо підсумки:

Умови парі: Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року.
За даними УП: https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/30/7213926/ Зеленський набрав 73,22% при явці 61,37%,тобто 73,22 x 0.6137 = 44.935% голосів виборців.

Оскільки 44.935% вочевидь менше  50%, то пан Fantamaz програв парі і винен 10'000 Euro.

Якщо хтось не знає хто такі виборці України, то Закон вам стане у нагоді, а саме хто в Україні вважається виборцем прописано в статті 1 Закону України Про Державний реєстр виборців.

Стаття 1. Державний реєстр виборців
Державний реєстр виборців (далі - Реєстр) - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені цим Законом відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (далі - виборці).

Fantamaz, без усіляких вихлянь надай відповідь - ти збираєшся свій борг за це парі сплачувати?
какой жеты редиска
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

То шо, пообіцяєш комусь 5 штук, шоб знайшли Раху та витрусили з нього 10?
Але це протизаконно, зараз так вже не робиться   :(


 А кому он нужен?Пусть просто тихо сольётся и исчезнет как делают пистаболы в таких случаях
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Коротше , якщо з точки зору рахи , то він виграв своє парі , бо Зеленський не добрав півтора мільйона виборців до 15мільйонів. Якщо з точки зору фантамаза , то він виграв парі , бо Зеленський набрав більше 50% від тих виборців , що прийшли на дільниці. І я не знайшов жодного поста , в якому хтось з цих двох поважних панів погодився б на умови опонента.

Коротше , народ , кожен з вас може собі віддати десятку. Ви обидва переможці!
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Fantamaz, без усіляких вихлянь надай відповідь - ти збираєшся свій борг за це парі сплачувати?
Fantamaz, подльій трус, вьіхади!!!
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Коротше , народ , кожен з вас може собі віддати десятку. Ви обидва переможці!

Собі я можу і більше видати, але чекаю на відповідь Fantamaz
Я поставив дуже просте запитання і аргументував свою позицію. У нього аргументації, окрім горла, зовсім немає
   
Нормальні люди розуміють це як тих хто голосували. Саме тому  результати виборів розраховуються не від усіх хто має право голосу, а від тих, хто засвідчив це право, узявши в руки бюлетня.
І ніхто не буде почувши цифру 73%, в голові перераховувати скільки це буде  у "виборцях України", бо навіть в голову пересічному такого не прийде.

50% від виборців України може трактуватися лише, як 50% від усіх виборців України.
все інше - це намагання зістрибнути з теми і звивання вужа на пательні.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Собі я можу і більше видати, але чекаю на відповідь Fantamaz
Я поставив дуже просте запитання і аргументував свою позицію. У нього аргументації, окрім горла, зовсім немає
ты чепуха  и клован
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Раха кажется не вполне понимает что при желании Фантомас его найдёт. И просто перебьёт ноги. Тогда к долгу добавится стоимость лечения. 

Разве что Раха сам спецпроект каких - нибудь органов :)
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Добре, підведемо підсумки:

Умови парі: Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року.
За даними УП: https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/30/7213926/ Зеленський набрав 73,22% при явці 61,37%,тобто 73,22 x 0.6137 = 44.935% голосів виборців.

Оскільки 44.935% вочевидь менше  50%, то пан Fantamaz програв парі і винен 10'000 Euro.

Якщо хтось не знає хто такі виборці України, то Закон вам стане у нагоді, а саме хто в Україні вважається виборцем прописано в статті 1 Закону України Про Державний реєстр виборців.

Стаття 1. Державний реєстр виборців
Державний реєстр виборців (далі - Реєстр) - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені цим Законом відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (далі - виборці).

Fantamaz, без усіляких вихлянь надай відповідь - ти збираєшся свій борг за це парі сплачувати?

Раша, ты просрав пари, так гони бабло и юзай сракой
   
А кому он нужен?Пусть просто тихо сольётся и исчезнет как делают пистаболы в таких случаях

нє, фантамац нісальйотся і тєм болєє нііщєзнєт.
   
И наказывает жестоко, очень жестоко
---------------------
Єто угроза?

Гроші отдай победителю, харцизяка. :D
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Fantamaz, не сци надати пряму відповідь на запитання. Не ховайся за перекрученим ніком, бо мій нік Raha, а не Раша. Отже я повторно ставлю тобі питання: Fantamaz, без усіляких вихлянь надай відповідь - ти збираєшся свій борг за це парі сплачувати?
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Из другой темы, но как бы по теме):
Итак, по состоянию на 31.03.2019 в Украине официально всего 35 566 121 избирателей.

Пруф: https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_num_voters&pdt=1&pmn_id=127

Итоги второго тура голосования на выборах Президента Украины:

Господин Зеленский забрал голоса всего 13 541 528 избирателей.

Господин Порошенко - всего 4 522 450 избирателей.

Пруф: https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp300pt001f01=720.html


Таким образом, господин Зеленский - это Президент 38,07% избирателей Украины, а Порошенко - 12,72% избирателей Украины.

Что я хочу сказать - по одиночке они не имеют легитимности, а вот вместе - в тандеме - могут претендовать на примерно 50,79% от общего числа избирателей.

А это, товарищи, отличный шанс на укрепление конструкции государства Украина. Если бы ни одно НО. Их совместная работа может отминусовать голоса, что приведет к дисбалансу легитимности.

Поэтому слушай мою команду - работать вместе, но по отдельности.

Желаю всем! Аминь!
   
Якщо хтось не знає хто такі виборці України, то Закон вам стане у нагоді, а саме хто в Україні вважається виборцем прописано в статті 1 Закону України Про Державний реєстр виборців.

По перше, в  Законі нема такого поняття "виборці України", є просто "виборці".
А по друге ось тобі офіційні дані з ЦВК:

Цитувати
Протокол складено на підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки повторного голосування на президентських виборах 21 квітня. Його підписали 15 присутніх на засіданні у вівторок членів ЦВК з 16-ти. Як поінформувала Сліпачук, член ЦВК Ірина Єфремова відсутня на засіданні з поважних причин.
За результатами другого туру, перемогу здобув Володимир Зеленський, за якого свої голоси віддали 73,22% українських виборців, або 13 млн 541 тисяча 528 громадян.
Петра Порошенка підтримали 24,45% виборців, або 4 млн 522 тисячі 450 громадян.

Саме ось ці дані сьогодні світилися на екрані у ЦВК під час оголошення результатів виборів, а не якась фуєта про "всі-всіх-всіх виборців"
Ну не хоче ЦВК трактувати Закон, так як  там написано, тому Спорт має право погодитися з думкою ЦВК, адже ти не  зазначив нічого іншого у своєму дописі, коли пропонував ставку.

Цікаво, а є якась різниця між "українських виборців" та "виборцями України" ?
Може Раха, мав на увазі під "виборцями України", тих хто обирає Україну? B-) 

Останнє редагування: 30 квітня 2019 21:28:34 від птах Сорока
   
Прикол у тому шо  Raha  зманіпулював. 
Він написав що мовляв вже дав відповідь вище  -  кого ЦВК вважає виборцями, тобто ті хто мають право голосу.
Але вище  на сторінках ніде конкретно не було зазначено про "тих кого ЦВК вважає виборцями, тобто ті хто мають право голосу".Було розпливчасте "виборців", потім "всіх виборців" бла-бла-бла.
Ось у цьому й найопка.
Давал
Тих кого ЦВК вважає виборцями, тобто ті хто мають право голосу.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Саме ось ці дані сьогодні світилися на екрані у ЦВК під час оголошення результатів виборів, а не якась фуєта про "всі-всіх-всіх виборців"
Ну не хоче ЦВК трактувати Закон, так як  там написано, тому Спорт має право погодитися з думкою ЦВК, адже ти не  зазначив нічого іншого у своєму дописі, коли пропонував ставку.

Ти знущаєшся? Який нафіг екран, коли є офіційний протокол ЦВК, я вже втретє на нього посилання надаю: https://www.cvk.gov.ua/info/protokol_cvk_30042019.pdf Сторінка 2, 15) відсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на пост Президента України, у відношенні до кількості виборців, які взяли участь у голосуванні. Для Зеленського це 73.22% і це, як і вказує ЦВК не відсоток від кількості виборців, а лише відсоток від тих, хто взяв участь у голосуванні. Щоб отримати відсоток від виборців треба ще явку врахувати. Взагалі-то це елементарно, тут немає предмета для суперечки.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Fantamaz, не сци надати пряму відповідь на запитання. Не ховайся за перекрученим ніком, бо мій нік Raha, а не Раша. Отже я повторно ставлю тобі питання: Fantamaz, без усіляких вихлянь надай відповідь - ти збираєшся свій борг за це парі сплачувати?
   
Давал
Вже після того, як Спорт погодився.

У  першому пості  в 13:05 не було уточнення, шо він мав на увазі:

Цитувати
Fantamaz, давай заб'ємося на 10'000€ , що Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року?
Приймаєш ставку? Можна підняти, якщо мало.

Далі у 13:11 він підтвердив  вищенаведене, знову без уточнень:

Цитувати
Я вважаю, що ймовірність перемоги Зеленського зараз вища ніж ймовірність перемоги Порошенко. Так що давай з цифрами, я слідкую за своїми словами і в умові і рік повністю вказав і відсоток чого теж. Можу ще додати, що 2019 рік від Різдва Христова, якщо ти розумієш про що я.

І після того яу Спорт "погодився" у 13:32, вже у 14: 08 пішли уточнення, яке ти процитував.
І то, "кого ЦВК вважає виборцями", ми бачимо з результатів офіційного оголошення виборів, які велися у трансляції.
А от  Закон дійсно вважає виборцями тих громадян України, хто має право голосу.  А от Раха, послався на ЦВК, а не на Закон.

   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Собі я можу і більше видати, але чекаю на відповідь Fantamaz
Я поставив дуже просте запитання і аргументував свою позицію. У нього аргументації, окрім горла, зовсім немає
а можна посилання на гілку , в якій все почалось. Мене контекст цікавить.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

птах Сорока, ти не правий, брешеш.
Зараз я це доведу і сподіваюсь, ти вибачишся за свою брехню
   
Раха кажется не вполне понимает что при желании Фантомас его найдёт. И просто перебьёт ноги. Тогда к долгу добавится стоимость лечения. 

Разве что Раха сам спецпроект каких - нибудь органов :)
После этого он 10 000 не отмажется прийдется откупатся от Raha гораздо большей суммой.
Спроси его сколько он Атасу за ноги забашлял.
   
І після того яу Спорт "погодився" у 13:32, вже у 14: 08 пішли уточнення, яке ти процитував

саме так - уточнення, а не зміна умов.
уточнення було необхідне, тому що спорт явно тупив і раха цим уточненням намагався дати йому шанс відмовитися.
але ж хтось у нас дуже гоноровий, тому тепер торчить 10К.
   
Який нафіг екран, коли є офіційний протокол ЦВК, я вже втретє на нього посилання надаю: https://www.cvk.gov.ua/info/protokol_cvk_30042019.pdf Сторінка 2, 15) відсоток голосів виборців, поданих за кожного кандидата на пост Президента України, у відношенні до кількості виборців, які взяли участь у голосуванні. Для Зеленського це 73.22% і це, як і вказує ЦВК не відсоток від кількості виборців, а лише відсоток від тих, хто взяв участь у голосуванні. Щоб отримати відсоток від виборців треба ще явку врахувати. Взагалі-то це елементарно, тут немає предмета для суперечки.

Це все вже не має значення, бо у першому пості ти конкретику не навів, а почав уточнювати після того,як Спорт погодився.
Оскільки на твоє уточнення він не погоджувався, ми не знаємо насправді чи ти з самого початку мав на увазі саме те шо пішов тулити після першого посту, чи вже почав крутити "по ходу п'єси". Тобі буквально трохи не вистачило докрутити Спорта,  щоб він підтвердив, що погоджується вже з конкретними умовами, які ти виклав на третій сторінці.



саме так - уточнення, а не зміна умов.
Ніфуя, це уточнення  міняє саму суть парі та робить  в принципі неможливою ймовірність його виграшу опонентом.
Бо ми ж розуміємо що  жоден президент в принципі нездатний набрати 50% від напівфейкової цифри реєстру, яка давно застаріла. Навіть Дрищ рекордно набрав 39%
Раха пізніше й сам визнав, шо то мовляв він так спецом замутив, а зараз вимагає гроші )))

Останнє редагування: 30 квітня 2019 21:45:11 від птах Сорока
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

І після того яу Спорт "погодився" у 13:32, вже у 14: 08 пішли уточнення, яке ти процитував.

Fantamaz погодився на парі на моїх умовах 9 квітня 2019 20:44:01, про це він цю тему і створив. А те що ти про 13:32 кажеш, то УВАЖНО прочитай що він там написав. Він там включив повного дурня і спробував видати, що я ніби-то погодився на парі, що Порошенко виграє, хоча такого звісно не було. То його тупий жарт, не більше того. Чекаю вибачень за ТВОЮ брехню, скоріше за все з причини неуважності.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Це все вже не має значення, бо у першому пості ти конкретику не навів, а почав уточнювати після того,як Спорт погодився.

БРЕШЕШ
   
І після того яу Спорт "погодився" у 13:32
Будь объективным это полностью другие условия которые раха не выдвигал.
Ну ось, тоди ставим на победу

Я ставлю на победу ЗЕ
Ты ставишь на победу Пороха

Все, пари заключено, ставка 5000€

До раха писал так.

Ти стверджуєш, що Порошенко набере гарантовано менше 40% голосів всіх виборців України в другому турі виборів Президета України в 2019 році?
Згоден, набере менше.
   
Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

саме так звучить назва цієї гілки.
оскільки ніяких інших умов, окрім 50% від кількості усіх виборців України Раха не висував, і докладно розтлумачив свої умови у попередній гілці, значить спорт погодився саме на них.
крапка.
   
-

Останнє редагування: 30 квітня 2019 22:02:57 від птах Сорока
   
Ніфуя, це уточнення  міняє саму суть парі та робить  в принципі неможливою ймовірність його виграшу опонентом.

отже, спорт мав відмовлятися від цього парі, якщо воно було завідомо програшне.
натомість він створив цю гілку, в якій повністю погодився на викладенні умови.
хто йому лікар?
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

нє, фантамац нісальйотся і тєм болєє нііщєзнєт.


Так не о нем  же речь и непонятно зачем ты прикидываешься идиотом.Или не прикидываешься?
   
і докладно розтлумачив свої умови у попередній гілці, значить спорт погодився саме на них.
крапка.

отже, спорт мав відмовлятися від цього парі, якщо воно було завідомо програшне.
натомість він створив цю гілку, в якій повністю погодився на викладенні умови.

Нема доказів, шо Спорт взагалі читав  останню сторінку тієї гілки.
Скрін посту на шо погодився Спорт, я навів вище.
А у цій гілці Спорт просто збільшив ставку.
Коли вже Раха почав уточнювати й тут - був посланий  Спортом нафуй, а зараз гроші вимагає )))

   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Не брешу.
Ось на шо погодився Спорт, цитата твого посту є на скріні:

Ти здурів? Я НЕ ВИСУВАВ таких умов і НІКОЛИ на них не погоджувався, більш того, стверджував прямо протилежне, що скоірше за все Зеленський пернеможе. Твердження Fantamaz, що я ставлю на перемогу Пороха то є брехня на 100% та не має жодного відношення до парі, про яке йде мова в цьому топіку. Дійшло?
   
Так не о нем  же речь и непонятно зачем ты прикидываешься идиотом.Или не прикидываешься?

як нє о ньом? там же йдеться про пістаболів. ;o
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

а можна посилання на гілку , в якій все почалось. Мене контекст цікавить.

Началось с того, что Раша тупо забздел ставить на Пороха, пари было сааамое простое и с открытыми условиями

Почему возникла идея пари? Все, потому порохососы рвали глотки и утверждали, что Порох парвет в клочья всех, потому у меня возникла идея пари, самого простого и с простыми условиями, я ставлю на выйгрыш ЗЕ, кто то из порохоотбросов ставят на выйгрыш Пороха

Потом нарисовался Раша, начал умничать и тыкать вилкой в глаз, потом он типа писданул, а слабо поставить что ЗЕ наберет выше 50%? Никаких там избирателей и всякой дребедени и бла-бла-бла, только проценты

Я согласился, потом это бздло Раша начало пейсадь какие то уточнення для лохов, как будто никто не понимал, что с его стороны это чистой воды пислежьь и манипуляция, я увидел 50% и выше и все, написал это в стартопике и пари было заключено

Если бы Раша был нормальный чел, а не порохоботское бздло, то он мог бы сразу написать, что с условиями не согласен, этого он не написал, а начал метать бисером, который меня вообще не интересовал, потому что я всегда выдвигаю обоюдно выгодные условия без всяких там манипуляций и инсинуаций, но Раша не такой же, он и подтвердил что он порохоботское бздло, которое соьралось не пари заключать, честное и справедливое, а ему надо было тупо потроллить оппонента, потому что он в своих уточненнях выдвигал заведомо ложные условия, но то его проблемы, потому я решил выдвинуть в стартопике те услвовия, на которые он мог бы просто написать, что он либо згоден, либо не згодее и не слать всякую хрень в приваты и тд

Раша этого ее сделал, значит согласился на свои же условия, которые я и описал в стартопике, кто ему щас барин?

Теперь пусть выдает бабло, которое просрал



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія