Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Напевно вони вже в трансністрії... Куди вони з самого початку везли "товар". Щось дуже хотіли довезти. Питання що? Джавелін і Густлав  кацапи вже мали. Електронні компоненти/ плати керування з ракет??? Це мало бути щось, що відразу "клало карти на стіл". Бо навіть якби то була проста стрілецька зброя, то завжди могли порішати/відбрехатися/відкупитися. Доречі, в машині нічого такого не знайшли? Значить було більш- менш компактне і неважке. Зважаючи, що старший був поранений(? наряд чи їм був час мутити фальшиве поранення), то тягнути пораненого і 5 умовних АК ніхто би не став, хіба викинули з мосту десь по дорозі. Ну і хтось звичайно їм допомагає.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

 Звісно, скиздили зброю.  Ви не дивуйтеся, практично кожна війна породжує жиганів. Тут багато хто знає, хто такі жигани?
   
Звісно, скиздили зброю.  Ви не дивуйтеся, практично кожна війна породжує жиганів. Тут багато хто знає, хто такі жигани?

В Якутії  є таке місто - Жиганськ

Ще пісня така є - Жиган Лімон

Останнє редагування: 21 квітня 2024 08:13:17 від Турчинофф
   
То хто такі жигани, пане Вольтере?
   
шкода...
   
Як на мене, наявність зброї чи військового спорядження в машині діючих військових ніяких питань би не викликала.
Веземо з ремонту, тиру, експертизи, перезарядки акумів, відеовлення...
Через що можна піти на вбивство, лиш би не показати вміст багажника?
Багато наркоти, грошей, труп, хтось з кацаподиверсантів крупного масштабу, зв'язані дівчата, що?
   
Як на мене, наявність зброї чи військового спорядження в машині діючих військових ніяких питань би не викликала.
Веземо з ремонту, тиру, експертизи, перезарядки акумів, відеовлення...
Через що можна піти на вбивство, лиш би не показати вміст багажника?
Багато наркоти, грошей, труп, хтось з кацаподиверсантів крупного масштабу, зв'язані дівчата, що?
Що значить не виникало б питань? Яка в сраку зброя в тилу? Зброя здається, є статут і підписуються документи
   
Що значить не виникало б питань? Яка в сраку зброя в тилу? Зброя здається, є статут і підписуються документи
Ну ви ж дочитали пояснення, чого вона могла бути?
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині
TC

Мда, професіоналізм поліції вражає.
В темну пору зупиняють авто на перевірку і хіханьки-хаханьки з тими кого зупинили...

Так зупинили військових, а не ухилянтів.
Віднеслись з повагою.
   
Дивно, що досі не знайшли.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині
TC

Напевно вони вже в трансністрії... Куди вони з самого початку везли "товар". Щось дуже хотіли довезти. Питання що? Джавелін і Густлав  кацапи вже мали. Електронні компоненти/ плати керування з ракет??? Це мало бути щось, що відразу "клало карти на стіл". Бо навіть якби то була проста стрілецька зброя, то завжди могли порішати/відбрехатися/відкупитися. Доречі, в машині нічого такого не знайшли? Значить було більш- менш компактне і неважке. Зважаючи, що старший був поранений(? наряд чи їм був час мутити фальшиве поранення), то тягнути пораненого і 5 умовних АК ніхто би не став, хіба викинули з мосту десь по дорозі. Ну і хтось звичайно їм допомагає.

Нашо Джавелін або Карл Густав?
Якийсь більш "ходовий товар" АКСУ, MP5, пістолети, набої та ін.
   
Як на мене, наявність зброї чи військового спорядження в машині діючих військових ніяких питань би не викликала.
Веземо з ремонту, тиру, експертизи, перезарядки акумів, відеовлення...
:facepalm:
Тут конкурс на найімбецильніший допис на упячці, чи як? Тоді це сильна заявка. Сцуко, звідки ви всі тут беретеся, рожево-поняшні дебіли. Яку б***ь зброю? З якого б***ь ремонту, тиру? У них тоді 100 документів має бути з собою. От список лише на машину:

Цитувати
дорожній лист, що має відмітку медичного працівника про проходження медичного огляду і допуску водія до рейсу;
посвідчення на право керування транспортними засобами відповідної категорії;
військовий квиток з відміткою щодо проходження стажування на відповідну марку машини;
технічний талон транспортного засобу з відміткою про проходження обов’язкового технічного контролю;
протокол перевірки технічного стану транспортного засобу;
у разі проїзду автомобіля на відстань більше 200 км – відповідна разова перепустка;
у разі керування транспортними засобами, обладнаними спеціальними звуковими та світловими сигналами – посвідчення на право керування транспортними засобами, обладнаними спеціальними звуковими та світловими сигналами;
у разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень – дозвіл на рух автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, виданий Державною автомобільною інспекцією МВС України;
у    разі   надання   послуг   з   перевезення   пасажирів   і    небезпечних
вантажів – ліцензійну картку на автомобільний транспортний засіб;
у разі перевезення небезпечних вантажів:
документи на вантаж;
свідоцтво про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів;
ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
інструкції на випадок аварії або надзвичайних ситуацій;
узгодження маршруту дорожнього перевезення небезпечного вантажу, виданий Державною автомобільною інспекцією МВС України (за наявністю чинного договору обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів, а у разі перевезення небезпечних речовин або виробів – додаткового погодження (дозволу) компетентних органів;
страховий поліс (сертифікат) про укладення договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Плюс пакет документів на сам вантаж це ще такий же список. Не кажужи вже про журнал обліку журналів обліку. Та за кілька патронів забутих в кишені, менти винесуть мозок це в найкращому випадку, якщо попадеш на нормальних. А гнидотні - загилять хабаря, або здадуть і посадять на пару років. Сцуко... Йопані упячні пенси з видуманого світу.

https://provce.ck.ua/u-cherkasakh-zasudyly-viyskovoho-feldshera-iaka-zberihala-patrony-ta-kilka-hranat/

https://www.volynnews.com/news/all/u-volynianyna-na-blokpostu-vyluchyly-kilka-desiatkiv-naboyiv/
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Що взагалі роблять авто з замальованими номерами і  в камуфляжі в тилу?
Їдуть відпочивати у відпістку на кілька днів,
Поки патріотичні ухилянти захищають фронт у фейсбуці.
Але всюди люди однакові і в війську також є долбйби. які свої травми психіки пробують виправити  кричущою назвою на чорному фоні номерів, або безпідставними понтами, через таких  нормальні страждають.
Автомобілі а ЗСУ в край необхідні,без них писда.
І недай господи комусь на підставі таких подій відбирати засоби для пересування і виживання
В такому разі нажаль ( я наголошую НАЖАЛЬ ) будуть розстріляні  сотні поліцейських.

Що до випадку це звичайно повний джек пот.
Це ж яким треба бути дибілом щоб їдучи у формі з фронту залупитися з поліцією.За весь час маю одну запинку ВСП і то на кількадесять секунд.
Або яким треба бути поліцейським ,що коли ти придумав  у військового перевірити багажник і отримуєш кулю.

Думаю без нас розберуться.
Ваша задача не робити з цього те що ви завжди робите.
   
:facepalm:
Тут конкурс на найімбецильніший допис на упячці, чи як? Тоді це сильна заявка. Сцуко, звідки ви всі тут беретеся, рожево-поняшні дебіли. Яку б***ь зброю? З якого б***ь ремонту, тиру? У них тоді 100 документів має бути з собою. От список лише на машину:

Плюс пакет документів на сам вантаж це ще такий же список. Не кажужи вже про журнал обліку журналів обліку. Та за кілька патронів забутих в кишені, менти винесуть мозок це в найкращому випадку, якщо попадеш на нормальних. А гнидотні - загилять хабаря, або здадуть і посадять на пару років. Сцуко... Йопані упячні пенси з видуманого світу.

https://provce.ck.ua/u-cherkasakh-zasudyly-viyskovoho-feldshera-iaka-zberihala-patrony-ta-kilka-hranat/

https://www.volynnews.com/news/all/u-volynianyna-na-blokpostu-vyluchyly-kilka-desiatkiv-naboyiv/
Стільки експресії. Дописувач же написав "як на мене".
   
Стільки експресії. Дописувач же написав "як на мене".
Як на мене, то вам разом з дописувачем треба на х_у_й пройти, замість дописувати. Бо ви імбецили. Але це "як на мене".
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

,

Останнє редагування: 21 квітня 2024 10:44:58 від Blackout
   
Як на мене, то вам разом з дописувачем треба на х_у_й пройти, замість дописувати. Бо ви імбецили. Але це "як на мене".
ну у вас по психіатрії точно не все добре. Висловив дописувач свою некомпетентну  думку, та й хуй на нього, нікого не ображав. Як на мене, вони все ж не набої в кишені везли.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Я тут було якось відписався за тих їздунів на парамілітарних тачанках.
То мене тут з лайном змішували що родіну не люблю і як посмів на військових бочку котити.
Не хвилюйся,все було вірно зроблено.
   
Їдуть відпочивати у відпістку на кілька днів,
Поки патріотичні ухилянти захищають фронт у фейсбуці.
Але всюди люди однакові і в війську також є долбйби. які свої травми психіки пробують виправити  кричущою назвою на чорному фоні номерів, або безпідставними понтами, через таких  нормальні страждають.
Автомобілі а ЗСУ в край необхідні,без них писда.
І недай господи комусь на підставі таких подій відбирати засоби для пересування і виживання
В такому разі нажаль ( я наголошую НАЖАЛЬ ) будуть розстріляні  сотні поліцейських.

Що до випадку це звичайно повний джек пот.
Це ж яким треба бути дибілом щоб їдучи у формі з фронту залупитися з поліцією.За весь час маю одну запинку ВСП і то на кількадесять секунд.
Або яким треба бути поліцейським ,що коли ти придумав  у військового перевірити багажник і отримуєш кулю.

Думаю без нас розберуться.
Ваша задача не робити з цього те що ви завжди робите.

погрози спрямуйте в інший бік
не думаю, що в тебе, яким би ти відбитим дебілом не був, вистачить дурі озвучити публічно, що в якомусь там разі будуть розстріляні сотні поліцейських
тому що в такому разі (НА ЖАЛЬ) з тобою щось може статися 
   
Їдуть відпочивати у відпістку на кілька днів,
Поки патріотичні ухилянти захищають фронт у фейсбуці.
Але всюди люди однакові і в війську також є долбйби. які свої травми психіки пробують виправити  кричущою назвою на чорному фоні номерів, або безпідставними понтами, через таких  нормальні страждають.
Автомобілі а ЗСУ в край необхідні,без них писда.
І недай господи комусь на підставі таких подій відбирати засоби для пересування і виживання
В такому разі нажаль ( я наголошую НАЖАЛЬ ) будуть розстріляні  сотні поліцейських.
Що до випадку це звичайно повний джек пот.
Це ж яким треба бути дибілом щоб їдучи у формі з фронту залупитися з поліцією.За весь час маю одну запинку ВСП і то на кількадесять секунд.
Або яким треба бути поліцейським ,що коли ти придумав  у військового перевірити багажник і отримуєш кулю.
Думаю без нас розберуться.
Ваша задача не робити з цього те що ви завжди робите.
Підозрюю ті, хто на цих машинах їздять тільки язиком воювали.
Таких в армії підйобують, я їбав, я воював, я танки гриз, як барбарис.
Патамушта у тих солдат, що сидять в окопах, у них ніякого транспорту зазвичай немає.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Їдуть відпочивати у відпістку на кілька днів,
Поки патріотичні ухилянти захищають фронт у фейсбуці.
Але всюди люди однакові і в війську також є долбйби. які свої травми психіки пробують виправити  кричущою назвою на чорному фоні номерів, або безпідставними понтами, через таких  нормальні страждають.
Автомобілі а ЗСУ в край необхідні,без них писда.
І недай господи комусь на підставі таких подій відбирати засоби для пересування і виживання
В такому разі нажаль ( я наголошую НАЖАЛЬ ) будуть розстріляні  сотні поліцейських.

Що до випадку це звичайно повний джек пот.
Це ж яким треба бути дибілом щоб їдучи у формі з фронту залупитися з поліцією.За весь час маю одну запинку ВСП і то на кількадесять секунд.
Або яким треба бути поліцейським ,що коли ти придумав  у військового перевірити багажник і отримуєш кулю.

Думаю без нас розберуться.
Ваша задача не робити з цього те що ви завжди робите.

Без нас не розберуться не треба тут вигорожувати вбивць
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

сказав а скажи й бе - герої вбили мусорів бо влада краде  (с) норативи десь 2014+ рік
   
Нажаль, є така практика - пригнати бляху-позашляховик, пофарбувати в камуфляж, наліпити хрести і розсікати в тилу без розмитнення і реєстрації. Копи, зазвичай, не чіпають, а як зупиняють, то бляхар розказує, що готує машину для передачі в ЗСУ.

Щодо патронів в кишені. В кінці 14-го року я по дорозі з частини зайшов в камуфляжі в "Епіцентр". На виході якісь два низкорослих ушльопки - охоронник і мусор почали мене хапати за руки, мовляв, я щось вкрав в торговому залі. Мовляв, є відео. Я їх відкинув і сказав, щоб показали відео. Ті сказали, що покажуть лише в їх гадючнику. Були послані тупо нахуй і попереджені, що якщо продовжать сунути до мене свої граблі, то: по-перше отримають по єбальникам, а по-друге, приїдуть побратими і рознесуть їх халабуду "вдрєбєзгі-пополам".  Вони й потухли. Не знаю, навіщо це їм було, адже я нічого не крав (це нонсенс) і ніякого відео, відповідно, в них бути не могло. Вони хотіли мене обшукати. Підозрюю, що ватні пі9ари-другани хотіли мусорку зробити "розкриття"
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Патрони в кишені - це якась совкова стаття чи що?? ё
   
Патрони в кишені - це якась совкова стаття чи що?? ё

Це і зараз стаття.
Мусорки полюбляють підкинути, якщо нема за що упакувати, а хочеться.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

погрози спрямуйте в інший бік
не думаю, що в тебе, яким би ти відбитим дебілом не був, вистачить дурі озвучити публічно, що в якомусь там разі будуть розстріляні сотні поліцейських
тому що в такому разі (НА ЖАЛЬ) з тобою щось може статися 
Я вже озвучив.І це не погрози не пробуй розхитати срач.
А от подумати ти таки спробуй.
Я тебе не знаю,але знаю з яким настроєм їдуть звітти.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Без нас не розберуться не треба тут вигорожувати вбивць
Сережа,не рви серще,ти ж наче нормалізувався.Хоч і вимушено.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Дивно, що досі не знайшли.
думаю затримали ,допитують ,завтра післязавтра пред'являть
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Сережа,не рви серще,ти ж наче нормалізувався.Хоч і вимушено.

Та я зрозумів до чого ти ведеш вже - патріотів пресують кляті мусора  :lol:
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Батько й син, військовослужбовці, майже яй павліченки які вбили суддю.. Герої!!! народні герої!

Наєш право возити зброю наркоту й трупи!
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Ну то шо, затримали підозрювальних ?
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

думаю затримали ,допитують ,завтра післязавтра пред'являть

А може вухами хлопають. Це ж не лохів на гроші стригти.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Та я зрозумів до чого ти ведеш вже - патріотів пресують кляті мусора  :lol:
Ні друже.Ти помилився.
тут почали вже нити що автомобілі в зсу то зайве.
А я відчув яке воно "зайве" .
тому написав і про поганих хлопців ,через яких постраждають хороші також.
І кожному не тролю і не дибілу все ясно з прочитаного.
А гамном кидатися можуть тільки ольгінці і штабні.
Вже почали.
А що це за хня що по тилу їздять без номерів.
Ну то купи їм номера ,розмитни,  а не писди.  .
А самі ,як на авторіа глянеш усі тачки дорогі якраз по нульовому"для військових потреб" ромитненню завозилися.
А ми цілий травень і половину червня 22го паску їли,бо довезти щось до позиції не було чим.
Поки не купили собі самі.
І якщо б тоді хтось спробував мені , ні не відібрати це авто на блясі,  а бодай зауваження зробити,особливо з таких як ти....
Отому я і написав що будуть великі проблеми.Бо спроби вже були такі.
Ви ж тут сидите  і бачите в тилу тільки.От вам і муляє.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Ні друже.Ти помилився.
тут почали вже нити що автомобілі в зсу то зайве.
А я відчув яке воно "зайве" .
тому написав і про поганих хлопців ,через яких постраждають хороші також.
І кожному не тролю і не дибілу все ясно з прочитаного.
А гамном кидатися можуть тільки ольгінці і штабні.
Вже почали.
А що це за хня що по тилу їздять без номерів.
Ну то купи їм номера ,розмитни,  а не писди.  .
А самі ,як на авторіа глянеш усі тачки дорогі якраз по нульовому"для військових потреб" ромитненню завозилися.
А ми цілий травень і половину червня 22го паску їли,бо довезти щось до позиції не було чим.
Поки не купили собі самі.
І якщо б тоді хтось спробував мені , ні не відібрати це авто на блясі,  а бодай зауваження зробити,особливо з таких як ти....
Отому я і написав що будуть великі проблеми.Бо спроби вже були такі.
Ви ж тут сидите  і бачите в тилу тільки.От вам і муляє.
Дійсно якась фігня, вже третій рік війна, а це питання з обліком авто не врегульовано. Чому не зробити тимчасовий (на час війни) спрощений воєнний облік авто, для військових?
   
Підозрюю ті, хто на цих машинах їздять тільки язиком воювали.
Таких в армії підйобують, я їбав, я воював, я танки гриз, як барбарис.
Патамушта у тих солдат, що сидять в окопах, у них ніякого транспорту зазвичай немає.
Ви помиляєтесь і дуже сильно...ті хто ще немає-сбирають гроші на кращу...але про тилових крис-все вірно
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Батько й син, військовослужбовці, майже яй павліченки які вбили суддю.. Герої!!! народні герої!

Наєш право возити зброю наркоту й трупи!
Типовий фупівський долйб.
І ухилянт звісно.

Зроби ласку підіцйди до такого авто(вибрати можеш на свій розсуд) в тилу і запусти те що тут.


   
Їдуть відпочивати у відпістку на кілька днів,
Поки патріотичні ухилянти захищають фронт у фейсбуці.
Але всюди люди однакові і в війську також є долбйби. які свої травми психіки пробують виправити  кричущою назвою на чорному фоні номерів, або безпідставними понтами, через таких  нормальні страждають.
Автомобілі а ЗСУ в край необхідні,без них писда.
І недай господи комусь на підставі таких подій відбирати засоби для пересування і виживання
В такому разі нажаль ( я наголошую НАЖАЛЬ ) будуть розстріляні  сотні поліцейських.

Що до випадку це звичайно повний джек пот.
Це ж яким треба бути дибілом щоб їдучи у формі з фронту залупитися з поліцією.За весь час маю одну запинку ВСП і то на кількадесять секунд.
Або яким треба бути поліцейським ,що коли ти придумав  у військового перевірити багажник і отримуєш кулю.

Думаю без нас розберуться.
Ваша задача не робити з цього те що ви завжди робите.
У відпустку на пікапі чи позашляховику без номерів у камуфляжній розмальовці? На хєра? Іншого шляху на західну Україну нема?)
   
Батько й син, військовослужбовці, майже яй павліченки які вбили суддю.. Герої!!! народні герої!

Наєш право возити зброю наркоту й трупи!

Павліченко молодший загинув на фронті в минулому році

Як герой!

Так що не писти! Приклад поганий
   
У відпустку на пікапі чи позашляховику без номерів у камуфляжній розмальовці? На хєра? Іншого шляху на західну Україну нема?)

Так і їздять. В мене знайомі так приїзжали. На номерах "ЗСУ" або позивний.

Ніхто не спиняє!
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Дійсно якась фігня, вже третій рік війна, а це питання з обліком авто не врегульовано. Чому не зробити тимчасовий (на час війни) спрощений воєнний облік авто, для військових?
Спроби були,ставиш своє куплене ,подароване волонтерами,родичами і тд. авто на вч.
Але тоді воно стає не твоє.Автоматично
А при реорганізації  (а їх зараз дуже багато)однієї частини в іншу авто просто вже не твоє .
От клали болта всі на такі нюанси,не ставлять на вч і заправляють самі.
Копи переважно адекватні,одиниці долбйбів(я таких не зустрічав на щастя) ставляться з повагою .
Я тому і написав це ж яким треба бути ідіотом щоб по формі з копом залупитися,навіть коли везеш щось.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія