Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В "Слуге народа" анонсировали закон о лишении депутатского мандата за прогулы

В "Слуге народа" анонсировали закон о лишении депутатского мандата за прогулы

"Не пришли на 30% заседаний – лишаетесь мандата", - заявил глава политсилы Дмитрий Разумков

Глава партии "Слуга народа" Дмитрий Разумков анонсировал закон о лишении депутатского мандата за прогулы. Каким образом собираются бороться с прогульщиками, Разумков рассказал в интервью "РБК-Украина".

"Мы действительно планируем и считаем, что будет правильно, если будет отзыв народного депутата", - отметил Разумков.

По его словам, процедура отзыва народного избранника будет прописана на законодательном уровне.

"Один из форматов, который мы рассматривали, это референдум по отзыву народного депутата, это могут быть и законодательно прописанные нормы: если вы не посещаете свою работу на протяжении, скажем, 30% рабочего времени", - рассказал Разумков.

Глава политсилы добавил, что таким образом процедуру лишения мандата будет определять закон.

Напомним, что подготовкой законопроекта об ответственности за депутатские прогулы в "Слуге народа" занимались еще при работе Рады восьмого созыва, в мае 2019 года.(с)
   
У меня вопрос к тем,кто не голосовал за Зе.
 Вы за или против этого закона лишения депутатства за злостные прогулы заседаний?
   
вау, клас, це просто супер! давно на таке чекала. (tu)  X(
   
У меня вопрос к тем,кто не голосовал за Зе.
 Вы за или против этого закона лишения депутатства за злостные прогулы заседаний?

Я за.
   
вроде изначально речь шла о 50%
30 - жестко, но правильно  (tu)
   
За. І вважаю 30% - то забагато. Я б за 10%+ виганяла.
Але то все буде діяти вже для наступної ради, нє?
   
Показати зображення...
якраз йому не звикати  - 5 останніх років в такому режимі. а от поважним бізнесюкам і ще декому...

   
30% - це багато
звільнення без поважних причин за 3 прогули, спочатку попередження, потім догана, потім киш
шо за гнилий лібералізм?
хто буде рахувати ті прогули? підряд чи загалом?
дурня короче
   
У меня вопрос к тем,кто не голосовал за Зе.
 Вы за или против этого закона лишения депутатства за злостные прогулы заседаний?
двома руками за. і ще задовго до появи Зьолі була.
   
У меня вопрос к тем,кто не голосовал за Зе.
 Вы за или против этого закона лишения депутатства за злостные прогулы заседаний?

Диявол ховається в деталях. Треба дивитись як саме виписаний закон.

Хоча з самою ідеєю я згоден: якщо в нардепа є важливіші справи, ніж робота в ВР - то нехай складе мандат і займеться більш важливою справою.
   
Во справки будут продавать  :D
   
Я б лучше лишал сразу за передачу кому-то карточки. Чтоб  голосовали только лично.
   
Народ поддержит такой закон.
   

а чому тiльки депам така лафа?
давайте це пропишемо в законі про працю і для всього робочого населення ,
прогуляв 30% робочого часу і тільки тоді тебе можуть звільнити з роботи.

   
У меня вопрос к тем,кто не голосовал за Зе.
 Вы за или против этого закона лишения депутатства за злостные прогулы заседаний?

  я - За
 
  і в місцевих радах також
   
В "Слуге народа" анонсировали закон о лишении депутатского мандата за прогулы
"Не пришли на 30% заседаний – лишаетесь мандата", - заявил глава политсилы Дмитрий Разумков

Глава партии "Слуга народа" Дмитрий Разумков анонсировал закон о лишении депутатского мандата за прогулы. Каким образом собираются бороться с прогульщиками, Разумков рассказал в интервью "РБК-Украина".

"Мы действительно планируем и считаем, что будет правильно, если будет отзыв народного депутата", - отметил Разумков.

По его словам, процедура отзыва народного избранника будет прописана на законодательном уровне.

"Один из форматов, который мы рассматривали, это референдум по отзыву народного депутата, это могут быть и законодательно прописанные нормы: если вы не посещаете свою работу на протяжении, скажем, 30% рабочего времени", - рассказал Разумков.

Глава политсилы добавил, что таким образом процедуру лишения мандата будет определять закон.

Напомним, что подготовкой законопроекта об ответственности за депутатские прогулы в "Слуге народа" занимались еще при работе Рады восьмого созыва, в мае 2019 года.(с)

терапевты теперь справки депам будут выписывать по 500 баксов за день прогула  :D
   
Найбільші прогульники Ради: 40 нардепів "профілонили" понад 90% голосувань
За чотири роки роботи Верховної Ради VIII скликання 40 українських парламентарів не голосували чи були відсутніми у понад 90% голосувань
Головна  28 листопада 2018 06:40

Натомість лише 9 нардепів, навпаки, старанно голосували і не брали участь у менше ніж 10% голосувань.

Так, найбільшими прогульниками Верховної Ради VIII скликання стали: Сергій Клюєв, Вадим Рабінович, Костянтин Жеваго, Сергій Льовочкін, Юхим Звягільський, Дмитро Ярош, Олександр Онищенко, Віталій Чепинога, Євгеній Мураєв, Сергій Ларін, Євген Бакулін та Юлія Льовочкіна.

У розрізі лідерів парламентських фракцій та груп найбільш старанно брали участь у голосуваннях Артур Герасимов – 81%, Максим Бурбак та Олег Березюк – 72%. Натомість найгірше висловлювали свою позицію у сесійній залі Олександр Вілкул – 11% та Віталій Хомутиннік – 10%.



   
хуйня закон
деп - выборная должность,
а голова ВР не работодатель и не наниматель
лучче б кзот подрихтовали
   

а чому тiльки депам така лафа?
давайте це пропишемо в законі про працю і для всього робочого населення ,
прогуляв 30% робочого часу і тільки тоді тебе можуть звільнити з роботи.

саме так
   
Куйня. Правильні депутати будуть мати справки що були на лікарняному у відрядженні іт.д. наприклад евролаб з задоволенням буде штампувати такі довідки потрібним депутатам.
   
Народ поддержит такой закон.
допустим ты пекарь..на заводе а у тебя по закону можно 30% прогулять??
 :D
   
терапевты теперь справки депам будут выписывать по 500 баксов за день прогула  :D

ці 30% прогулів мають включати лікарняні теж. такий вічно хворий - йди лікуйся, восстанавлюйся, і поступися місцем здоровому і активному.
   
презедент - слуга народа    (tu)  [ua]
   
Куйня. Правильні депутати будуть мати справки що були на лікарняному у відрядженні іт.д. наприклад евролаб з задоволенням буде штампувати такі довідки потрібним депутатам.
лікарняні  - нах. хворієш - йди лікуйся, забудь про напружену роботу. відрядження - відзвітуй. де був, що робив.
   
Оце діло. Тільки треба як в трудовому кодексі, 3 прогули і гуляй.
   
Во справки будут продавать  :D

ото ж лікарі піднімуться! зараз в амбулаторії сімейної медицини лікарняний можна зробити за 200 грн.... цікаво, яка буде такса для вдупу-татів?  :K
   
Куйня. Правильні депутати будуть мати справки що були на лікарняному у відрядженні іт.д. наприклад евролаб з задоволенням буде штампувати такі довідки потрібним депутатам.

пару раз провести незалежну експертизу і де тільки будуть і ті лаби, і ті депи
було б бажання
   
взагалі то за. тільки ліміт - 10%.
але буй приймуть. імхо
   
Идея отличная, но навряд...
Хотя я этим Зе не удивлюсь, если заставят ходить на работу життя, пса, юльку..
Найдут управу на терапевтов при желании.
   
Народ За.Але це не першорядне.Першоряд не-суди праведні,а не портновсько богданівські,поліція народна,а не рюкзакянська.
   
пару раз провести незалежну експертизу і де тільки будуть і ті лаби, і ті депи
було б бажання

Это вопрос квалификации. Независимая справка - дороже  :D
   
Першоряд не-суди праведні,а не портновсько богданівські

Это вы вот сейчас кому? Богдану?
   
ці 30% прогулів мають включати лікарняні теж. такий вічно хворий - йди лікуйся, восстанавлюйся, і поступися місцем здоровому і активному.
ну,тут он скажет шо в конституции не прописанно..такого ....

я бы сделал...по другому...
например справку можно брать только в медецинском пункте наример в октяборьской больничке или в больничке МВД которая рядом с РАДой...
и все....
как то так..
шоб они суки не покупали справки на право и на лево..
и 30% это тоже дохуя...
   
я бы сделал...по другому...
например справку можно брать только в медецинском пункте наример в октяборьской больничке или в больничке МВД которая рядом с РАДой...
и все....

А конституция??
   
Цитувати
30% - це багато
звільнення без поважних причин за 3 прогули, спочатку попередження, потім догана, потім киш
шо за гнилий лібералізм?
(tu)
   
лікарняні  - нах. хворієш - йди лікуйся, забудь про напружену роботу. відрядження - відзвітуй. де був, що робив.
дурня. Якщо я наприклад багато хворію і кожен раз приношу лікарняний ніхто мене звільнити за це не може. Пропоную прийняти закон щоб ліжка депутатів стояли прямо в верховній раді і кожному нанцюг на шиї як Сірку, щоб падла не збіг з ради. Якщо і ухвалювати такий закон то треба в пакеті з президентом: бігаєш по фонтанах купаєшся в морі в робочий час - копняка тобі під сраку. Навіщо зеленим взагалі щось анансувати? С такою кількістю нардепів вони можуть нову конституцію України написати не с ким не радясь
   
Народ За.Але це не першорядне.Першорядне-суди праведні,а не портновсько богданівські,поліція народна,а не рюкзакянська.

ну, над цим же тре працювати. а відклик депа за прогули - це ж просто, шаблею від плеча. і плебс у захваті. чомусь плебсу більше подобається, коли роблять гірше комусь, ніж краще йому, плебсу ;)
   
30% за "що"? за сесію? за каденцію? за тиждень?
яким чином "звільнити" обраного депутата? 
тоді чому не можна "звільнити" президента?

чергова "весна прийде-будемо саджати", тепер "будемо звільняти"... :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія