Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

Пример переобувания в воздухе.
Оч хорошо помню , что ты был одним из тех, кто меня в зрадобстве упрекал, когда я летом- осенью писал…мол почему наши «линии Суровикина» не строят.
Вхавр, помню, тогда выдал мем «по уставу солдатики лопатками должны копать»
И подобным образом ты переобуывешься много раз и по многим темам  :shuffle:
Всегда стараешься идти в русле «политики партии» :K  Ты тупо - флюгер. И своего мнения у тебя нет.
Жду подобного «прыжка с переодеванием» по поводу шахедов.

Я не казав, що не треба копати. Я казав, що не має сенсу такі масштабні будувати, як у кацапів, ось це правда. Але, як виявилось, таки мало сенс, враховуючи невдалий контрнаступ.

Я не казав, що не треба копати. Я казав, що не має сенсу такі масштабні будувати, як у кацапів, ось це правда. Але, як виявилось, таки мало сенс, враховуючи невдалий контрнаступ.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136316.msg27506534#msg27506534
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124687.msg27555866#msg27555866

Останнє редагування: 11 лютого 2024 21:46:15 від Камрад

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136316.msg27506534#msg27506534

Там взагалі про інше, обговорювалось, що нічого немає, а я це заперечив. Десь копають, десь не копають. Тут питання, чому не копають там, де, як потім демонструють події, треба було.

Я не розумію цих передчасних істерик .Дайте трохи часу і побачимо які будуть зміни .
Для того и делают эти перестановки кроватей. Чтобы дебилы каждый раз думали - вот теперь заживем

Я казав, що не має сенсу такі масштабні будувати, як у кацапів,
А никакие другие и не помогут

Там взагалі про інше, обговорювалось, що нічого немає, а я це заперечив. Десь копають, десь не копають. Тут питання, чому не копають там, де, як потім демонструють події, треба було.
Так ничего и немае
Такого уровня, имеется в виду, какому русни.

все , боевые нормальные военные люди, норм замена
 Вольт ,прекрати истерить ,пора уже понять,
  что петро ваш на свалке, как и его бригадные
До чого тут взагалі Петро? У вас точно нема клепок, зелені уйопки.

Я ж кажу, тут нема ради з військоматами, з Законом про мобілізацію, а тут всю військову верхівку і відразу…. Ось подивитеся може навіть за два тиждні, максимум за місяць. Ще, сукі зелені, самі наплачетеся.

До чого тут взагалі Петро? У вас точно нема клепок, зелені уйопки.

петро і порохоботи - це "війна з олбанією" з фільму "Wag the dog"
Онаже "манькаблынація", тобто Океанія з 1984.
Він тобі просто мозги трахає.

Але все впирається в Єрмака. Він не дає ніц нічого робити ;o

А що можно зробити, коли бидло вважає його цацою. А бидла виявилось критична маса.

Так ничего и немае
Такого уровня, имеется в виду, какому русни.

Копають, фотки же є. Але не скрізь. Підозрюю, через відсутність дерева багато хто забиває, бо без укріплення стінок то дурна робота.

Копають, фотки же є. Але не скрізь. Підозрюю, через відсутність дерева багато хто забиває, бо без укріплення стінок то дурна робота.
Линию фортификационных укреплений нужно не «копать».
Такие линии нужно «строить».
Какое нах «дерево» :facepalm1:  Там ж/б блоки, арматура… и много бетона должно быть.
А «копают» это всего лишь предполье, которое наши 3 месяца проходили. И по тем ссылкам , которые я скинул как раз и шла речь о том, почему если русня построила за 9 мес укрепления, то наши в Харьковской области за те же 9 мес такого не построили…
И тут ты вдруг сегодня….»в Крохмальном укрепления не построили»….как же так! И кто бы мог подумать!

Останнє редагування: 11 лютого 2024 23:55:10 від Камрад

Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

Какое нах «дерево» :facepalm1: 
Мабуть таке  :idea:

Мабуть таке  :idea:

Показати зображення...
Это не долговременные укрепления.
Это до первого серьезного Арт обстрела.

Это не долговременные укрепления.
Это до первого серьезного Арт обстрела.
це стандартний елемент фортифікації в тому числі і "долговременной" і проти артобстрілів (глибина та ширина профілів, бруствери і т.п. можуть коригуватися в залежності від місцевості) і адекватної заміни деревині тут не має нажаль :-)o

TC

І?
Вибори? Майдан? Військовий переворот? Інші варіанти? Голова ВРУ во Президента? :-)o

Ні. Просто Вольтер а ще якась частина свиносекти тут регулярно флудитимуть про "узурпатора", "нелегетимність" та інше. Ось і усе.  :laugh:

TC

це стандартний елемент фортифікації в тому числі і "долговременной" і проти артобстрілів (глибина та ширина профілів, бруствери і т.п. можуть коригуватися в залежності від місцевості) і адекватної заміни деревині тут не має нажаль :-)o

Так то ж Камрад. "Мега-гуманітрій", воно впевнено шо "долговрємєнниє укрєплєния" - це не менше метру сталі. :)

Доречі,  я в арміі з 2 дня, і зараз на Донбасі....хтось в цій ветці може сказати таке саме?
я можу

Ні. Просто Вольтер а ще якась частина свиносекти тут регулярно флудитимуть про "узурпатора", "нелегетимність" та інше. Ось і усе.  :laugh:

Цікаво, хто перший волатиме про нелегітимність-кацапи чи секта?)

Линию фортификационных укреплений нужно не «копать».
Такие линии нужно «строить».
Какое нах «дерево» :facepalm1:  Там ж/б блоки, арматура… и много бетона должно быть.
А «копают» это всего лишь предполье, которое наши 3 месяца проходили. И по тем ссылкам , которые я скинул как раз и шла речь о том, почему если русня построила за 9 мес укрепления, то наши в Харьковской области за те же 9 мес такого не построили…
И тут ты вдруг сегодня….»в Крохмальном укрепления не построили»….как же так! И кто бы мог подумать!

Чому ти вирішив, що треба будувати тільки з бетону?  :gigi:

Цікаво, хто перший волатиме про нелегітимність-кацапи чи секта?)

Секта вже волає

Наєв, Забродський, Миронюк, Тарнавський- геть увесь генштаб по волі маленького узурпатора….ті, хто керував захистом країни особливо в перші місяці, коли переляканий бубочка вів перемовини з кацапнею. Ніхто вже не каже про Марченко, Шаптало,та про Кривоноса вже не кажемо. 20 травня  шапіто має пійти, бо це буде узурпація і все й так піде шкереберть. Давайте подивимось пару тижднів- місяць. Самі переконаєтеся, але у уйопків буде винен, звісно Порох, Захід , але не шапіто. Буде ваш шашлик-2.

це називається політичні глисти які не дають спокою поросятам і від яких вони раз за разом страждають і страждають  :laugh:  вгадайте хто їх нагородив ними

це називається політичні глисти які не дають спокою поросятам і від яких вони раз за разом страждають і страждають  :laugh:  вгадайте хто їх нагородив ними
Покруч, який вигнав батька з родини. А сусідські баби зі скляними очима схвально кивали головами.

Так і відправлені у відставку - теж бойові генерали.

Ну і що?
Незамінних немає

Ну і що?
Незамінних немає
как шо, болыть!
отрядам Петро (бешенные бабки, алкаши и упоротые, колбасники в том числе кое какие)

Для того и делают эти перестановки кроватей. Чтобы дебилы каждый раз думали - вот теперь заживем

Тобто у нас у армії все було гаразд і не треба було нічого міняти?Так і Залужного теж за такою логікою можна було не призначати,а залишити того хто був до нього

Ну і що?
Незамінних немає
Как сказал поэт:
Незаменимых нет.
Нет, заменимых нет.
И мысль о механической замене
Не более, чем недоразумение.

Тобто у нас у армії все було гаразд і не треба було нічого міняти?Так і Залужного теж за такою логікою можна було не призначати,а залишити того хто був до нього
Вы хоть раз в жизни решали какие-нибудь логические задачки? Ну хоть для первого класса? У армии масса проблем. Как и в борделе (в анекдоте). Но перестановкой генералов эти проблемы не решить. Как и перестановкой кроватей в борделе не решить проблемы борделя.

Ну і що?
Незамінних немає
Як так немає? А Єрмак?

Як так немає? А Єрмак?

Ермак - это исключение, подтверждающее правило

Ермак - это исключение, подтверждающее правило
І ще щість виключень.  :laugh: 

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія