Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нова команда ЗСУ

Re: Нова команда ЗСУ

у-у-у, зрада, всьо прапало

винюхали вже зраду, паскуди, тепер будуть розганяти.
Так не лажайте
І ніхто вам слова не скаже

хто знає чи правда?

https://t.me/Lv1256/52599
Якщо не забув свої компетенції - буде ганяти майдаунів знову, тільки дай!

Я принципово не стукаю, це просто спостереження: ти типова представниця секти Сивочолого, що єбанулась на єрмакофобії. Цивільні точно не можуть обговорювати призначення в армії, сама подумай, якщо є чимось думати, крім як сракою.
А ти представник секти зеленого е-е-е... субстанції. Ну й що з того?

Ааа, Татаров розставляє свої кадри - це не печально? А як?

Тобі прізвище "Татаров" в методичці від гівняного шоколадного штабу дали, щоб розганяти, чи ти просто корисний ідіот?

Ааа, Татаров розставляє свої кадри - це не печально? А як?
Сотана йармак там головний
Не розпорошуйте фокус
Антигерой має бути один
Коли їх є десяток ту віру в зраду нарід не вдупляє

Сотана йармак там головний
Не розпорошуйте фокус
Антигерой має бути один
Коли їх є десяток ту віру в зраду нарід не вдупляє

Все правильно: герой один сивочолий, і ворог один пархатий. Чорне та біле, жодних сумнівів  :weep:

Тобі прізвище "Татаров" в методичці від гівняного шоколадного штабу дали, щоб розганяти, чи ти просто корисний ідіот?
Так а хто заступник Єрмака? Невже не Татаров?

Так не лажайте
І ніхто вам слова не скаже

Слово під час війни дорого коштує. Подумай про це.

Я не знаю хто заступник Єрмака. А тобі яка свиняча порохорила справа?

Татарофф

Якесь коцапське назвизько

Татарів (на галицький спосіб) ще +/- норм

Ніхрена ви не вдупляєте теж чим нерви збудливих заспокоїти

Данилів
Татарів
Переписати терміново
)

Данилів
Татарів
Переписати терміново
)

Ну це вже зовсім інша справа.  :D

Оле́г Ю́рійович Тата́ров (31 серпня 1982, Новоукраїнка, Кіровоградська область) — український правник, державний службовець.[1][2] Заступник Керівника Офісу президента України з 5 серпня 2020 року.[3]
Так доходить?

Оле́г Ю́рійович Тата́ров (31 серпня 1982, Новоукраїнка, Кіровоградська область) — український правник, державний службовець.[1][2] Заступник Керівника Офісу президента України з 5 серпня 2020 року.[3]
Так доходить?

І що?

Ігора Плахуту знаю особисто. Саме він мене разом з декількома іншими відібрав до себе у бригаду мп, де був зам командира. Людина сильна, різка. Своїм спуску не давав, але перед іншими завжди захищав, не знаю жодного випадку щоб когось здав. Доречі, Сергій Кульчицький, чиє ім'я носить батальйон оп НГУ на той час був у підпорядкуванні Плахути. Наскільки пам'ятаю до командувача ВВ південного округу Ігор ще встиг побути командиром"Десни", але щось там не склалося.

2 камрад
збитки

Питаннячко. Просадка в ефективності була? 2 роки - у нас є цей час? Чи ви вважаєте що в бізнесі то довго, а в арміії раз-два і на третій день все запрацює як до початку змін? Що таке "просадка ефективності процесів і "збитки" в цьому випадку? Чи впевнені що призначили більш ефективних, які вирулять?.

dig

Це вам Луценко наспівав?  :gigi:
Ну это ты информацию из интернета черпаешь, а в бригадах много людей служат, от них качества комбрига не спрячешь

Ігора Плахуту знаю особисто. Саме він мене разом з декількома іншими відібрав до себе у бригаду мп, де був зам командира. Людина сильна, різка. Своїм спуску не давав, але перед іншими завжди захищав, не знаю жодного випадку щоб когось здав. Доречі, Сергій Кульчицький, чиє ім'я носить батальйон оп НГУ на той час був у підпорядкуванні Плахути. Наскільки пам'ятаю до командувача ВВ південного округу Ігор ще встиг побути командиром"Десни", але щось там не склалося.

Так тут про Майдан питають і його участь

Нічого не розповідав тобі особисто?

Поламав ти порохорилим всю зраду. Прийдеться їм тепер тільки заяложену платівку про Єрмака з Татаровим черговий раз включати. Але то вже нікому не цікаво.

Дякую за допис.  (tu)

Так тут про Майдан питають і його участь
Бачив, але змоги підійти поговорити не мав.

Поламав ти порохорилим всю зраду. Прийдеться їм тепер тільки заяложену платівку про Єрмака з Татаровим черговий раз включати. Але то вже нікому не цікаво.

Дякую за допис.  (tu)
Зелень на дух не переношу, але  така правда .

Оце так рівень дискусії від зеленого бота. Та й взагалі - рівень.
Так бачу, пришов час повністю ігнорувати дописи прихильники певної політсили!
Повністю підтримую. Повний ігнор зеленим голодранцям. Бо ними так смердить, як з кацапськоі параші.

"Порохоботів" не існує в природі. Це тавро накшталт "дрищь" - затуляти пельку опонентом без будь-яких пояснень. Війна з олбанією з фільму "Wag the dog". Дивно що частина суспільства досі ведеться на цей дешевий трюк.

Бачив, але змоги підійти поговорити не мав.
а охаректиризувати його ? Можливо і не гарно за спиною це робити, але є якості які видно збоку коли з людиною працюєш чи служиш під його командуванням?

Вимогливість/виконання/карєрист з замашками/ пливе за течією/наполегливість/лідер і так далі?

"Зелень" до змін претензій немає. Так само як і всі інші нормальні українці. А ось шоколадні паскуди знайшли зраду і поганять їм'я Генерал-майора Збройних сил України. Як кацапи.

І що?
Нічого, пояснюю, хто заступник Єрмака тим, кому не доходить:
Перегриневичcьогодн і в 21:38
IP/Host: 194.38.20.---
pin2, cьогодні в 21:36
Розгорнути попередні цитати...

"Зелень" до змін претензій немає. Так само як і всі інші нормальні українці. А ось шоколадні паскуди знайшли зраду і поганять їм'я Генерал-майора Збройних сил України. Як кацапи.
Не потрібно розписуватися за українців у кожного своє бачення ситуації, і хто є паскудою.  Я  лише розказав про людину яку я знав майором / підполковником і  було то більш ніж чверть століття тому.

Нічого, пояснюю, хто заступник Єрмака тим, кому не доходить:

А що там з тим Татаровим такого, що ви тут дрочите про нього вже кілька місяців, довбойоби? Про Ложкіна-Райніна чи ще якусь там медведчуківсько кацапську мразь в Адміністрації Порошенка якось так не дрочили в свій час.

А можна твоє особисте ставлення до Майдану 2013-2014 почути?

Не потрібно розписуватися за українців у кожного своє бачення ситуації, і хто є паскудою.  Я  лише розказав про людину яку я знав майором / підполковником і  було то більш ніж чверть століття тому.

Я розписуюсь про те, що розписуюсь, повчань не потребую. І хто тут паскуда мені достеменно відомо і видно.

ого це шо кінець 90х?

Я розписуюсь про те, що розписуюсь, повчань не потребую. І хто тут паскуда мені достеменно відомо і видно.
То і пишіть лише за себе.

ого це шо кінець 90х?
Середина.

То і пишіть лише за себе.

Шановний, тут форум. Політичний. Якби всі писали "лише за себе" то його б вже давно не існувало.

Хоче шкода що існує. Всього найкращого.

А що там з тим Татаровим такого, що ви тут дрочите про нього вже кілька місяців, довбойоби? Про Ложкіна-Райніна чи ще якусь там медведчуківсько кацапську мразь в Адміністрації Порошенка якось так не дрочили в свій час.
нічого, шановний недовбойобе, просто:
Оле́г Ю́рійович Тата́ров — український правник, державний службовець. Заступник Керівника Офісу президента України з 5 серпня 2020 року. Працював у правоохоронних органах та курирував кримінальні провадження стосовно Тетяни Чорновол, Автомайдану та активістів Євромайдану.
дрочіть на його, будь-ласка

Ігор Плахута мав звання полковника. Звання генерал-майора він отримав 1 грудня 2009 року.

У період з 2005 по 2008 роки Плахута командував Окремою президентською бригадою.

У 2009 році він був командиром 169-го навчального центру, а пізніше став начальником управління Південного територіального командування Внутрішніх військ МВС України.

У період з 2013 по 2014 роки Плахута працював у системі МВС та керував силами Внутрішніх військ. Після Євромайдану він вийшов на пенсію та став заступником ректора Інституту УДО.

У 2018 – 2019 роках Плахута був заступником начальника Інституту Управління державної охорони України КНУ імені Тараса Шевченка.

У 2024 році Плахута став новим Командувачем Сил ТрО ЗСУ.(с)

таваріщ майор собствєннай пєрсонай (хм, вже трохи й забули про такий вираз, як "таваріщ майор")

курирував

Кацап, ти спалився.  :D

Після Євромайдану він вийшов на пенсію та став заступником ректора Інституту УДО.
"Після Євромайдану він вийшов на пенсію та став заступником ректора Інституту УДО." - перечекав люстрацію, і потім з новими силами...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія