Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Німецькі корупціонери vs бариг, переслідування опозиції. :facepalm1: Нам забороняють в носі колупати

Як це все виглядає для стороннього ока, розкажу я вам.


Помните, як Зелені були за надання Україні зброї?
А знаєте чого її не дають?

Бариги німецькі уклали якийсь пакт з РФ, Меркель і теперішній уряд.

Щоб Зелені не брикались партія Бариг їм шє корупції, виписали 1000 євро Премії собі.

Фактично прокуратура підконтрольна німецьким корупційним баригам, шє корупцію Зеленим щоб ті погодили з секретним договором РФ і Дойч, пакт який уклала Меркель.

Ці люди нам вказують що робити?   

===============
Нотатки Божевільного
   
Дійсно нотатки божевільного.. :facepalm:
   
Дійсно нотатки божевільного.. :facepalm:


Аргументуй...

От хіба проти партії з якої міністр МЗС не відкрили справу за корупцію прокуратура?

Відкрила.

І явно її давно пресують, і саме тому вона поміняла свою думку що Україні помагати не можна зброєю.

Далі, таке упорство партії Шольца і такі методи з союзниками як можна пояснити крім фінансового інтереса?

І виходить що він як Меркель реально представляє Німецьких бариг-бізнесюків.
   
Аргументуй...

От хіба проти партії з якої міністр МЗС не відкрили справу за корупцію прокуратура?

Відкрила.

І явно її давно пресують, і саме тому вона поміняла свою думку що Україні помагати не можна зброєю.

Далі, таке упорство партії Шольца і такі методи з союзниками як можна пояснити крім фінансового інтереса?

І виходить що він як Меркель реально представляє Німецьких бариг-бізнесюків.
Я навіть не знаю з якого боку підступитися до тієї маячні, що ти тут нагородив... :facepalm1:
Ну, спробую... По перше не проти партії, а проти 6 членів її верхівки. І не про корупцію, а про нецільові витрати партійних коштів. І до чого тут Меркель та Шольц, коли розслідування ініціювали рядові члени партії та внутрішні аудитори?
Щодо самого питання, воно смішне по українським міркам, але то є Дойчланд. Шістка отримала короновірусний бонус у розмірі 1500 євро, тоді як за партійними правилами виплати мали бути не більше 300 євро. Гроші вже всі повернули до каси (принаймні шістка так каже), тож ні скандалу, ні корупції тут не буде... Я вже сто разів казав - зелепні вони однаково ідіоти, хоч в Україні, хоч в Німеччині... Але "народу нравітся"...
   
До речі, ти б заголовок змінив. Яке в сраку переслідування опозиції, як зелепні є зараз часткою правлячої коаліції?  :facepalm1:
   
До речі, ти б заголовок змінив. Яке в сраку переслідування опозиції, як зелепні є зараз часткою правлячої коаліції?  :facepalm1:
Формально, а реально владу мають бариги, тому змушують Зелених танцювати під дудку бариг які проти продажу зброї Україні...
   
Я навіть не знаю з якого боку підступитися до тієї маячні, що ти тут нагородив... :facepalm1:
Ну, спробую... По перше не проти партії, а проти 6 членів її верхівки. І не про корупцію, а про нецільові витрати партійних коштів. І до чого тут Меркель та Шольц, коли розслідування ініціювали рядові члени партії та внутрішні аудитори?
Щодо самого питання, воно смішне по українським міркам, але то є Дойчланд. Шістка отримала короновірусний бонус у розмірі 1500 євро, тоді як за партійними правилами виплати мали бути не більше 300 євро. Гроші вже всі повернули до каси (принаймні шістка так каже), тож ні скандалу, ні корупції тут не буде... Я вже сто разів казав - зелепні вони однаково ідіоти, хоч в Україні, хоч в Німеччині... Але "народу нравітся"...
Бариги завжди опозциію називюать шітсками, насправді бариги шістки у любимого тобою хуйло, як і всі німці на підсосі у РФ.
   
Канцлер ФРГ Шольц отклонил предложение Байдена встретиться и обсудить украинский кризис

Фото: Michael Kappeler / Reuters

Канцлер Германии Олаф Шольц отклонил предложение президента США Джо Байдена о встрече с целью обсуждения ситуации в Украине. Об отказе представителя ФРГ посвящать свое время украинскому кризису сообщило немецкое издание Der Spiegel.

Утверждается, что решение было продиктовано занятостью Шольца и его желанием продемонстрировать, что он пристально следит за борьбой с COVID-19, которая наблюдается в его стране. По данным издания, стороны решили перенести мероприятие на более поздний срок. При этом указывается, что представитель правительства Германии комментировать информацию об отказе от встречи отказался.
   
Бариги завжди опозциію називюать шітсками, насправді бариги шістки у любимого тобою хуйло, як і всі німці на підсосі у РФ.
Мля, ти дебіл, чи взагалі тільки пишеш, а не читаєш? Я кажу "шістка", маючи на увазі те, що скандал зачепив шістьох членів партії зелених... Цифра така є - 6, ферстейн? 6 людей, 6 особ... :facepalm1:
   
Мля, ти дебіл, чи взагалі тільки пишеш, а не читаєш? Я кажу "шістка", маючи на увазі те, що скандал зачепив шістьох членів партії зелених... Цифра така є - 6, ферстейн? 6 людей, 6 особ... :facepalm1:
Взагаліто ШОЛЬЦ і Мерекль Шістки у хуйло.

За Шрьодера забув.
   
їм  туди порошенка  і  свинарчуків,  навели б порядок
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія