Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

2x4Gb vs 1x8Gb ?

2x4Gb vs 1x8Gb  ?

є десктоп від Dell (intel i3) , в материнській плати два слоти. в них 2 планки по 2 гіга опер пам'яті
уже не стає , якщо запустити багато різних процесів

чи можна взяти 1 на 8 гіг, а як не ставатиме - добирати ще одну а чи вони тільки парами працюють?
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?
VG

Потрібно специфікацію системної плати дивитися, який макс. об'єм модуля прийме.
Дуал, не дуал на око не помітно буде.
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

Двоканальний режим роботи звичайно краще.
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

motherboard DELL
E145483 MS0520

мене оце тривожить:

Your Dell OptiPlex 390 Desktop
system specs as shipped
memory

    Maximum Memory:8GB
    Standard Memory:2 or 4GB removable
    Slots:2 (2 banks of 1)

*Not to exceed manufacturer supported memory

http://www.crucial.com/usa/en/compatible-upgrade-for/Dell/optiplex-390-desktop#memoryResults

Останнє редагування: 28 квітня 2018 14:16:23 від entp_
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

 В мене стоїть дві по чотири.
 Тестував і порівнював з вісім.
 Краще однозначно.

 ПиСи. Для сучасних іграшок краще дві по вісім.  B-)
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

motherboard DELL
E145483 MS0520
MSI виробляє материнські плати для Dell, пошукай схожу. А щодо пам'яті, бери те що дешевше або більше подобається. Для i3 не так багато завдань, де може знадобитися 16Gb RAM з додатковою планкою на 8.
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

MSI виробляє материнські плати для Dell, пошукай схожу. А щодо пам'яті, бери те що дешевше або більше подобається. Для i3 не так багато завдань, де може знадобитися 16Gb RAM з додатковою планкою на 8.
та нема сенсу міняти рідну працюючу материнку

мабуть зупинюся на 2 х 4

як не вистачить  - поміняю комп
Цитувати
Для i3 не так багато завдань, де може знадобитися 16Gb RAM з додатковою планкою на 8.
pycharm жирний досить, а я вже до ньго звик
ну і лопатити гігібайти даних при тренуванні модельок - теж пам'ять лишньою не буде, кеші знову ж таки різні.
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

Тоді в мене для тебе погані новини. i3, це не те, що тобі треба. Подивися в сторону останніх i5 чи i7 якщо бюджет дозволяє. Кеші та треновані моделі скидаються на диск. Чим тренуєш та який обсяг даних?
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

що ви таке робите що вам 4 гіги не вистарчає? в мене проста заміна харддиску на сучасний збільшила швидкодію в рази, обєми інфи теж в рази - і це все на 2 гігах озу.

Останнє редагування: 28 квітня 2018 15:01:26 від maksmm
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

Там тільки pycharm легко 1Gb зжере, плюс операційна система.
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

Тоді в мене для тебе погані новини. i3, це не те, що тобі треба. Подивися в сторону останніх i5 чи i7 якщо бюджет дозволяє. Кеші та треновані моделі скидаються на диск.
знаю що погані, але для прототипів поки зі скрипом стає.
 для поточного кодінгу на пітоні вистачало з головою.
а тепер появилися перші дзвіночки - "у нас є модель - підчепіть її  до фласка, ну щоб класифікувати мавпочок об'єкти за політичними харчосмаковими уподобаннями .
і так, щоб можна перенавчити при розширенні кількості даних"

і тут починає розуміти, що 4 гіга - то ніц для таких задач (

на осінь буду брати новий комп уже з і5(і7) , 16 гіг , ssd і тому подібне.
кортить взяти ноут, але вагаюся...



Цитувати
Чим тренуєш та який обсяг даних?
та я аматор-початківець - sklearn переважно.
от як доросту до tensorflow - тоді і об'єми підуть )
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

що ви таке робите що вам 4 гіги не вистарчає? в мене проста заміна харддиску на сучасний збільшила швидкодію в рази, обєми інфи теж в рази - і це все на 2 гігах озу.
4 гіги це вже для телефону стандарт

сучасні ОС забагато жеруть

але поки не добавиш пам*яті - не зрозумієш
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

Там тільки pycharm легко 1Gb зжере, плюс операційна система.
плюс всякі бекраундові сервери - redis, postgre, uwsgi, etc
плюс десь на беку шуршотить свій пул задач celery
плюс десяток вікон в браузері - продукт, документація, гугління, дебаг
ну і зараз ще докер додасться - не знаю як він жадібний чи ні до ресурсів.
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

4 гіги це вже для телефону стандарт

сучасні ОС забагато жеруть


залежить від задач

сучасна ОС типу debian без графіки жере менше 100 мегабайт
а далі починається...
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

що одна що дві в більшості випадків однаково, різниця в продуктивності максимум кілька відсотків в деяких завданнях
якщо плата підтримує 16 я б поставив одну 8 щоб потім дотягти до 16
якщо поставити дві 4 то така перспектива втрачається
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

та нема сенсу міняти рідну працюючу материнку

мабуть зупинюся на 2 х 4

як не вистачить  - поміняю комп


Верное решение, c учетом  того что мать поддерживает только 8 Гб DDR3, а новые,современные мат. платы - DDR4.
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

В мене гра WatchDogs2 резервує 9 ГБ РАМ, приблизно те саме Ghost Recon Wildlands.
Можна юзати і 4, але буде свопити. 8 мінімум для тих хто грає. 16 з хорошим процем і SSD це для тих хто не хоче себе обмежувати нічим.
Можливо ще є якісь більш професійні завдання які потребують багато пам'яті- здається той самий фотошоп в професійних руках може забрати все що є і йому буде мало.
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

краще два по вісім
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

4 гіги це вже для телефону стандарт

сучасні ОС забагато жеруть

але поки не добавиш пам*яті - не зрозумієш
в телефона отих 4 гіги це по суті і оперативна память і диск.
в компютера трошки інша схема. скільки б не було памяті все одно жодна програма не завантажується вся - частини полюбому постійно пишуться і зчитуються з диску - плюс куча даних і тимчасових пакетів. добавляючи память більше певного мінімально потрібного обєму ви всього навсього збільшуєте кеш жорсткого диску в оперативці. звичайно що воно прискорює роботу суттєво але не відміняє роботу з диском. тому швидший диск візуально робить набагато швидшим комп в повсякденній роботі ніж збільшення оперативки. випадок коли комп служить виключно для гри в одну наворочену забавку я не беру до уваги - там і память і відеокарта дуже важливі. але в поточній роботі ні.
   
Re: 2x4Gb vs 1x8Gb  ?

 Двоканал значно прискорює вбудовану графіку (на ноуті суттєво швидше почала працювати). В застосуваннях, що не використовують інтенсивно вбудований в процесор графічний прискорювач особливої різниці не відчув.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія