Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(ОНОВЛЕНО) СБУ таки затримала Саакашвілі. ГРАНД-кловунада. Шоу маст гоу он :facepalm1:

Ну это же всего лишь «презантаційний ролик", который клеили как могли.
А в СБУ есть настоящая запись, которую почему то постеснялись обнародовать ;o

 :facepalm: Люди навіть уявити чомусь не можуть, що матеріали справи зазвичай не публікують.
   
ато. виявляється, що ти там не рідну землю захищав, а був на заробітках. і як те гамно модери не приберуть, до тями не візьму.


Та це ж кладязь цитат!
   
Зря ты это написал.Тут так порохоботов по этому поводу колбасило:щаз объявят тебя врагом народа,рукой Москвы и ногой Пхеньяна.

Ну зараз така ситуація в країні - якщо не з сиво-чолим кнуром то "агент маскви".
До цього треба звикати.
Я чекав на таку позицію влади з 2015 року.
Єдине що можу сказати God Bless the United States, бо тільки вони нам можуть допомогти в цій ситуації кардинально щось поміняти.
   
и какое отношение к диалогу украинцев с государством имеет саако-скво, подданная Нидерландов?
хуйло вам ответит, а американцы с печенькаи какое?
Вы отдаете себе отчет, что эта провокация направлена на дискредитацию майдана и приурочена к его годовщине?
   
Дна похоже нету!  :X
----------



   
Хуясє. В мене є квартира?  Не знав  :beach:

А ну, скажи паляниця!! Крємлєшокопорохобот! Віддай фабріку, ФСБшник!
   
Ще не вечір! Цей дядько - Агонь! Рівень! Звідки цей самородок?
з 3-місячного бану.
   
з 3-місячного бану.

Крррассава!  (tu)
   
Крррассава!  (tu)
Що можна було не виходити?  ;)
   
Хуясє. В мене є квартира?  Не знав  :beach:
а може теж бариги, тойво? вкрали, га? або прикдаєшся, взагалі? ну, не безкоштовно жеж порохоботиш.   :lol:
   
 :weep:

«Если они докажут, что я агент ФСБ, у хуйло же тоже есть украинские агенты, меня надо поменять.
Если я агент ФСБ, которого осудил украинский суд, то меня срочно надо поменять с Россией, с украинскими разведчиками.
А потом, наверное, хуйло передаст меня южноосетинской разведке.  :buba:
Вы представляете, какой это абсурд…
Как только докажут, что я агент — прямой ход в Москву, на спецрейс»,
- заявил М. Саакашвили (с)
   
А ну, скажи паляниця!! Крємлєшокопорохобот! Віддай фабріку, ФСБшник!
сцуко!  ще й баб всіх нашіх перетрахав, гадюко.   :weep:
   
показалось  фейерверк к Новому году, а это взрыв зрадодротских пуканов :laugh:
   
:facepalm: Люди навіть уявити чомусь не можуть, що матеріали справи зазвичай не публікують.

Поэтому нужно было обнародовать сфальсифицированный «презентацийный ролик» :D
Батя, я старался... :facepalm:
   
Поэтому нужно было обнародовать сфальсифицированный «презентацийный ролик» :D
Батя, я старался... :facepalm:
:D  :D
Я собі не уявляю прокурора Мюллера який лізе на "презентацію" з таким монтованим фуфлом, але ж ми країна по рівню десь біля Сомалі, то тут таке "прокативаєт"

   
Депутат Дерев'янко також виступає, оскільки готовий взяти Саакашвілі на поруки.
На початку промови він обмовився: "Дорогі українці, шановний шут". Це викликало сміх у залі. Він виправився і продовжив.

Сцуко, ну все за Фрейдом  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:
   
17:30
Тимошенко виступила в суді і попросилася піти, бо їй "треба на міжнародну зустріч".
   
Шо ти падло сказало? Пльонки? Які пльонки, шоколадна морда? Цей хвотошоп? А ну, москалик, скажи "паляниця"! А ти, гівно, рот закрой взагалі! Який Курченко? Шо ти сказал, казьоол? Де Курченко? Хто в це повірить, окрім падлюк порохоботів? А ну скажи паляниця, падло! Засунь свій кордон собі в сраку шоколадну, зрозумів, москальське чмо? де кородон? Хто в це повірить, окрім ліпецкіх уродів? Шо ти сказав? А ну повтори, казьол? Хто? Саакашвілі? А ну, скажи, щось про свого баригу краще! Рот закрой! ФСБшна харя! Чо? З якого даху? Це в тебе дах поїхав! Падла! А ну, заспівай "Несе Галя воду", тварюка кремлівська! Да засунь ці докази в юГіну сраку, пойняв! Я тобі на колінці таких доказів наляпаю порошенківська свиня! Пельки всі позатикали, гніди! Всім ясно?


 (tu)

Я щєтаю...сильний...с ильний ФУПчєг. Нам жопа. Розходимось, брати порохоботи... :lol:
   
А ну, скажи паляниця!! Крємлєшокопорохобот! Віддай фабріку, ФСБшник!

Ніхуя. Якщо у сцякоботів є моя квартира - нехай віддають :pleasantr:
   
Наш кореспондент почув перемовини у поліцейській рації:
- Юля вийшла?
- Ага, через другу арку. Щоб людям не заважати.
- Може, щоб не закидали чимось?


Поліцаї в курсi народної "любові"  :D
   
:weep:

«Если они докажут, что я агент ФСБ, у хуйло же тоже есть украинские агенты, меня надо поменять.
Если я агент ФСБ, которого осудил украинский суд, то меня срочно надо поменять с Россией, с украинскими разведчиками.
А потом, наверное, хуйло передаст меня южноосетинской разведке.  :buba:
Вы представляете, какой это абсурд…
Как только докажут, что я агент — прямой ход в Москву, на спецрейс»,
- заявил М. Саакашвили (с)

Это как в той сказке "Кидайте меня куда хотите только не в колючий терновник"
   
Що можна було не виходити?  ;)

Ти відчуваєш, що ти - афігєнєн?  (tu)
   
17:30
Тимошенко виступила в суді і попросилася піти, бо їй "треба на міжнародну зустріч".

А як же ж на поруки брати??
   
:weep:

«Если они докажут, что я агент ФСБ, у хуйло же тоже есть украинские агенты, меня надо поменять.
Если я агент ФСБ, которого осудил украинский суд, то меня срочно надо поменять с Россией, с украинскими разведчиками.
А потом, наверное, хуйло передаст меня южноосетинской разведке.  :buba:
Вы представляете, какой это абсурд…
Как только докажут, что я агент — прямой ход в Москву, на спецрейс»,
- заявил М. Саакашвили (с)

Это был бы правильный ход с мишиной стороны. В смысле Миша свалит с Украины взамен наших ребят, про которых Миша знает что они разведчики.
   
Самое смешное, что даже порохоботы уже не возражают что приведённая Луценко в Раде «запись» разговора Саакашвилли с Курченко является сфальсифицированный .
Но они ее деликатно называют «презентацийным роликом» :facepalm:
   
Шо ти падло сказало? Пльонки? Які пльонки, шоколадна морда? Цей хвотошоп? А ну, москалик, скажи "паляниця"! А ти, гівно, рот закрой взагалі! Який Курченко? Шо ти сказал, казьоол? Де Курченко? Хто в це повірить, окрім падлюк порохоботів? А ну скажи паляниця, падло! Засунь свій кордон собі в сраку шоколадну, зрозумів, москальське чмо? де кородон? Хто в це повірить, окрім ліпецкіх уродів? Шо ти сказав? А ну повтори, казьол? Хто? Саакашвілі? А ну, скажи, щось про свого баригу краще! Рот закрой! ФСБшна харя! Чо? З якого даху? Це в тебе дах поїхав! Падла! А ну, заспівай "Несе Галя воду", тварюка кремлівська! Да засунь ці докази в юГіну сраку, пойняв! Я тобі на колінці таких доказів наляпаю порошенківська свиня! Пельки всі позатикали, гніди! Всім ясно?


 (tu)

Я щєтаю...сильний...с ильний ФУПчєг. Нам жопа. Розходимось, брати порохоботи... :lol:



   
Ніхуя. Якщо у сцякоботів є моя квартира - нехай віддають :pleasantr:

Мітрааафан! Ти нє понял, чоооль..с кєм ти связался? Уходім, брат, за парєбрік! Ми же палімся! Етот Мічіган - сіла окаянная!
   
бля, дисадок. суд, ми його "беремо на поруки". він більше так не буде. мамою клянеться!
піар вже ніяк в межах берегів совісті не вкладається. тепер наввипередки всі гандони будуть плести тернового вінка на саакину голову. унікуми без честі і розуму.
   
А як же ж на поруки брати??
у неё скромный бюджет, она не сможет его прокормить...На самой уже....литца  :weep: нет



Останнє редагування: 11 грудня 2017 17:58:59 від Лисогорець
   
думается, что Курченко с Коломойским тоже взяли бы  Саакашвили на поруки
   
Самое смешное, что даже порохоботы уже не возражают что приведённая Луценко в Раде «запись» разговора Саакашвилли с Курченко является сфальсифицированный .
Но они ее деликатно называют «презентацийным роликом» :facepalm:

Ні, просто порохоботи не вважають навіть за потрібне і далi повторювати очевиднi речі.
Адвокати чомусь теж пo сутi фактичнo нічогo не заперечували, просто тягнули час і доколупувались (в основному законно НМД)  дo процедури затримання.
   
у неё скромный бюджет, она не сможет его прокормить...На самой уже....литца  :weep: нет



Та с бюджетом там может и все в порядке. А вот если Власенко возревнует :)
   
Ти відчуваєш, що ти - афігєнєн?  (tu)
Я накопичував ману.
   
Та с бюджетом там может и все в порядке. А вот если Власенко возревнует :)


А як нюсік?
   
у неё скромный бюджет, она не сможет его прокормить...На самой уже....литца  :weep: нет



Вухо, вухо, б***ь , стирчить :facepalm:
Стільки бабла на вольку просрала , а.про вухо забула :facepalm1:
   
Ні, просто порохоботи не вважають навіть за потрібне і далi повторювати очевиднi речі.
Адвокати чомусь теж пo сутi фактичнo нічогo не заперечували, просто тягнули час і доколупувались (в основному законно НМД)  дo процедури затримання.

А что адвокаты на слушаниях о мере пресечения должны были «заперечувать»?
Там что, этот «презентацийный ролик» прокрутили?

И объясните, какой вредитель из хорошей сикретной записи которая якобы есть в СБУ сделал этот ролик?
   
Самое смешное, что даже порохоботы уже не возражают что приведённая Луценко в Раде «запись» разговора Саакашвилли с Курченко является сфальсифицированный .
Но они ее деликатно называют «презентацийным роликом» :facepalm:

Тарапілісь
Часу між зашкваром з НАБУ та виступом Югі-алкана було 20-22 години.
Тому монтували як вміють, а монтувальників рівня команди Люка Бессона у нас немає :gigi:
   
у неё скромный бюджет, она не сможет его прокормить...На самой уже....литца  :weep: нет


Не вірю. Це мабуть двійник. Юля не така! "Юлю нам поверніть"(с)
   
это же не заседание , на котором саакашвили судят, это только заседание, на котором решат.... держать ли его под домашним арестом или   к примеру выпустить под личное обязательство или на поруки. факты  по делу ТУТ ВООБЩЕ НЕ РАССМАТРИВАЮТСЯ.  что нужно сейчас защите? дотянуть до 72 часов после задержания и на том основании, что суд не успел принять решение саакашвили должно выпустить в зале суда . по времени им нужно продержаться до сегодняшнего вечера. проэтому и тянут время. Это оправданная мера защите, так как перед ними такую задачу и поставили. Зачем это саакашвили? из под домашнего ареста круглосуточного сильно не помитингуешь, а    он хочет ходить, кричать про корупционера порошенко и незаконного прокурора луценко.

по сути тут ничего и не должно рассматриваться!

избирая меру пресечения на заседании судья прежде всего рассматривает обоснованность представленных доказательств вины обвиняемого и риски связанные с избранием места его дльнейшего пребывания.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія