Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви зацінили як демкратія на раз перетворюєцця на фашизм?

Опитування
Чи ви зауважили як легко демократія перетворюєцця на фашизм?
Всього проголосувало: 21
Так, демократія не має перепон проти фашизму  13 
 
 62% 
Ні, це не фашизм коли це робим ми!  8 
 
 38% 




Вахтьори та інші соросята сиділи, гранти жерли, про демократію речьовки виригували роками. І потім на раз - опа, і так званий демократичній світ опинився в повноцінному фашизмі. І так звані ліві тягаюцця з так званими правими у можливості закрутити гайки ще гірше.
   
Петро, ти вакцинований?
   
Петро, ти вакцинований?

Вакцинація має бути добровільною. Так усі політики заявляють. А по факту примушують людей колотись вакцинами для екстреного застосування :(
   
Петро, ти вакцинований?

Це питання чи мене вкололи генною терапією?
   
аби що
яку націю оголосив вищою цей "фашизм"?
   
Це питання чи мене вкололи генною терапією?
Пряме питання - чи ти вакцинований від ковід?
   
"Запрет госпитализации непривитых" - народ іпанувся :facepalm:
   
яку націю оголосив вищою цей "фашизм"?

Нацию ваксьоров... B-)
   
аби що
яку націю оголосив вищою цей "фашизм"?

В тебе архаїчні знання про фашизм яким вже скоро 100 років у четвер. Фашизмові не обов'язково бути нацизмом.
   
Два роки йде пандемія, яка нахєр "добровільність" ? :facepalm1:
Ці дурниці для спокійних часів. Разом з "правами".
   
Нацию ваксьоров... B-)

Теперь на каждом кордоне будут спрашивать: Ваксьор? - Прахады не бойся... Ваксьор тест положительный - Выхады нЭплачЪ...
   
Нацию ваксьоров... B-)

так кожен може стати "нацменом"
у чому ж вигода?
   
Пряме питання - чи ти вакцинований від ковід?

Питання звісно дебільне, але як для тебе відповім - ні, я не вколотий генною терапією і не буду неї вколотий, а тих, хто буде примушувати отримуають від мене щеплення свинцем.

Так пойнятно?
   
В тебе архаїчні знання про фашизм яким вже скоро 100 років у четвер. Фашизмові не обов'язково бути нацизмом.

а твоє ти сам придумав, напевно

"Фаши́зм (італ. fascismo, від італ. fascio — «зв'язка», «об'єднання») — різновид політичного режиму, а також радикальна авторитарна імперіалістична політична ідеологія, характерними ознаками якої є сильний культ особи, мілітаризм, тоталітаризм, імперіалізм та ідея єднання, мобілізації нації й держави проти ворогів, ідея постійної війни і панування."
   
"Запрет госпитализации непривитых" - народ іпанувся :facepalm:

80% народу - потенційні фашисти. Давно експериментально доведено.
   
Два роки йде пандемія, яка нахєр "добровільність" ? :facepalm1:
Ці дурниці для спокійних часів. Разом з "правами".

Да, да, да...
Яки права?
Сим рокив йде вийна...
 :facepalm:

Яки права?
Трынадцятый рик свитова крыза...

Яки права?
Ричкы всыхають... дерева гинуть...
....

 :facepalm:
   
так кожен може стати "нацменом"
у чому ж вигода?

Кожен може статы вертухаем, наркодиллером, сутенером...
Но не все стают...
Знаешь почему?
   
Кожен може статы вертухаем, наркодиллером, сутенером...
Но не все стают...
Знаешь почему?

вакциновані = злочинці

сильний висновок від людей, яким плювати на здоров'я інших
   
Чи ви зауважили як легко демократія перетворюєцця на фашизм?

Дають прілого , погризеого мишами калачика - "та нааа , та іздіііж смакоооолика"
                                                                                          - "та нехоооочуууу , воно миииишамиии смердиииить"
- "Ааа , падлюка , не цінуєш турбоооту ..." і батогом , батогом по спині ...  ))
   
"Фаши́зм (італ. fascismo, від італ. fascio — «зв'язка», «об'єднання») — різновид політичного режиму, а також радикальна авторитарна імперіалістична політична ідеологія(новий світовий ковідний порядок), характерними ознаками якої є сильний культ особи(Фаучі, Сорос, Гєйц, локальний міністрь і т.п.), мілітаризм(залучання армії/поліції до розповсюдження генної терапії та стримування протестів), тоталітаризм("тільки вакцинація генна терапія врятує нас від ковіду!), імперіалізм та ідея єднання("ВООЗ, ООН, уряди всіх країн воз'єдналися на боротьбу з невидим ворогом"), мобілізації нації й держави проти ворогів(кляті антиваксери!), ідея постійної війни і панування("ковід з нами надовго, отже треба ламати антиваксерів через коліно")."

І що ти хотів сказати, шиз?  B-)
   
вакциновані = злочинці

сильний висновок від людей, яким плювати на здоров'я інших

Слбые когнитивные способности ограничивают способность анализировать и делать правильные выводы...

Поэтому берется на вооружение демагогия, как оружие в интеллектуальном споре...
 B-)
   
Да, да, да...
Яки права?
Сим рокив йде вийна...
 :facepalm:

Яки права?
Трынадцятый рик свитова крыза...

Яки права?
Ричкы всыхають... дерева гинуть...
....

 :facepalm:

А ви знаєте що кожного року з 2001, 14 вересня Президент США поновлює надзвичайний стан у звязку з терористичною загрозою? Зараз ще додався надзвичайний епідемічний стан. Ще здається є надзвичайний кліматологічний стан.

І це буде тривати вічно бо алєні ковтають це гімно з присмоком.
   
80% народу - потенційні фашисти. Давно експериментально доведено.
або 73
   
Фаши́зм (італ. fascismo, від італ. fascio — «зв'язка», «об'єднання») — різновид політичного режиму, а також радикальна авторитарна імперіалістична політична ідеологія(новий світовий ковідний порядок), характерними ознаками якої є сильний культ особи(Фаучі, Сорос, Гєйц, локальний міністрь і т.п.), мілітаризм(залучання армії/поліції до розповсюдження генної терапії та стримування протестів), тоталітаризм("тільки вакцинація генна терапія врятує нас від ковіду!), імперіалізм та ідея єднання("ВООЗ, ООН, уряди всіх країн воз'єдналися на боротьбу з невидимим ворогом"), мобілізації нації й держави проти ворогів(кляті антиваксери!), ідея постійної війни і панування("ковід з нами надовго, отже треба ламати антиваксерів через коліно").

Шиз, ти де? Тобі вже не подобаєцця власна дефініція фашизму?  :gigi:
   
я зрозумів, Шеблезуб соросня на ЗП, стопроц
сам там весь вакцинувався, але грає роль антивакцинатора, шо готовий зі зброєю в руках захищатися від фошистів - антиФА
для чого це все йому? бо лише антивакцинатори можуть допомогти прорідити населення
ну реально ж тупо вважати, шо країни з близьким до поголовного вакцинування вимруть, бо вакцина - їхня смерть, відтягнута в часі
шоб на Землі залишилась жменька довбойобів - антивакцинаторів і відстала тумба-юмба
а отже це все просто роль яку Шаблезуб і ко виконують для відсіювання анархістів, просто довбойобів різного спрямування, відсталих різних, в т.ч. розумово на багато століть, як значна частина Африки чи мусульманського світу
звичайно на таке можна погодитись лише на гроші, отже Шеблезиби - соросня, підступна і безпринципна!!! :-G
   
шаблєзуб точно працює на Сороса
виставляє антисоросятників недолугими за гроші
   
Слбые когнитивные способности ограничивают способность анализировать и делать правильные выводы...

Поэтому берется на вооружение демагогия, как оружие в интеллектуальном споре...
 B-)

у наведених вами прикладах були виключно соціопати та злочинці
може щось з прикладами не те?
   
І що ти хотів сказати, шиз?  B-)

то все болдом - твої фантазії
   
Петро, ти вакцинований?

Судя по всему, переболел в тяжёлой форме с крупными осложнениями
   
то все болдом - твої фантазії

Бачиш, в тебе яскрава набута деліріумна шизофренія.
   
Бачиш, в тебе яскрава набута деліріумна шизофренія.

соросьонок, скільки тобі заплатили?
   
я зрозумів, Шеблезуб соросня на ЗП, стопроц

шаблєзуб точно працює на Сороса

Опа, полку шизофреників прибуло!  :laugh:
   
Ніхто нікому нічого не доведе. Точка сидіння визначає точку зору. Антиваксерам рекомендується поставити себе на місце міністра охорони здоров'я, чи мера міста. Або головного лікаря якоїсь Містечкової ЦРЛ. Чи преза. При такому куті погляду вакцинація поголовна має ряд переваг. Економія грошей, ліжкомісць, ще й повторно можуть на мера-преза обрати як рятівника нації. І сідають вони на наради, і придумують як всіх раком поставити, тільки по-хитрому, щоб самим потім в тюрму не сісти.
   
Це питання чи мене вкололи генною терапією?

ну сіновак - ЗВИЧАЙНА вакцина
   
Опа, полку шизофреників прибуло!  :laugh:

лише людина на ЗП може сидіти кожного дня не покладаючи рук шоб пороти дурню про якусь вакцинацію... таке враження, шо то перша вакцинація, шо людство переносить
і таки так, я й не сподівався, шо ти зізнаєшся :pooh_lol:

 :fuck:
   
Це питання чи мене вкололи генною терапією?
Ні, не генною терапією. Чи вкололи тебе вакциною?
   
Питання звісно дебільне, але як для тебе відповім - ні, я не вколотий генною терапією і не буду неї вколотий, а тих, хто буде примушувати отримуають від мене щеплення свинцем.

Так пойнятно?
генна терапія це не мРнк вакцина, нашо словоблудиш і лякаєш хом'ячків?
   
генна терапія це не мРнк вакцина

Ще один шиз.
   
у наведених вами прикладах були виключно соціопати та злочинці
може щось з прикладами не те?

Ты дурак, потому не понял...
Там не про социопатов и преступников, а про волю выбора...
   
Ще один шиз.
докажи, брехун
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія