Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А на скільки мене забанять, якщо я доведу(скрінами, 1 штука), що дописи з фупа таки зникають? B-)

Скрін не тільки це доводить, там й зайва для загалу інфа є.
Мене строк бану хвилює в останню чергу, то пропоную такий варіант: я в приваті уповноваженому надаю докази, уповноважений в цій гілці підтверджує, що це факт, мол,ісправімся, больше такоє нє повторітся.
Вибачаюсь перед фупчиками за втаємниченість, але зі скріну стає відомо хто зараз один з модерів і з мого боку було би не етично це розголосивши, порушити норми фупу останнього періоду. Хоча... Ох і період.
Сподіваюсь модер залишиться в таємниці, багато що залежить від уповноваженого  :D
А, про шо базар? Так хочу шоб ісправілісь, шоб больше ето нє повторялось  [ua]
зі нє, можна канєшно просто бан та й все, але ж цікаво?  :smile3: 
   
А за що ж банити тоді - щоб не умнічав?
У мене теж зник допис із гілки Андеаса - і я свій пост не знайшла потім, після бану, у своїх повідомленнях.
І питалася в адмінці - чому зник мій пост . Але я не заскрінила пост, тому довести не можу. Це ж як наперед угадаєш, який пост потруть, щоб його заскрінити.
Хтось колись бачив, щоб модери визнавали свою провину, вибачалися, як прості смертні?
   
А за що ж банити тоді - щоб не умнічав?
У мене теж зник допис із гілки Андеаса - і я свій пост не знайшла потім, після бану, у своїх повідомленнях.
І питалася в адмінці - чому зник мій пост . Але я не заскрінила пост, тому довести не можу. Це ж як наперед угадаєш, який пост потруть, щоб його заскрінити.
Хтось колись бачив, щоб модери визнавали свою провину, вибачалися, як прості смертні?
А в смітнику шукала? Пости які в смітну в повідомленнях невідображаються.
   
правильно делают, что трут.
кто-то должен вытирать за неадекватами.
а по сути не трут ничего, кроме откровенной пропаганды терроризма, как в недавнем прикладе с Барткой.
   
правильно делают, что трут.
кто-то должен вытирать за неадекватами.
а по сути не трут ничего, кроме откровенной пропаганды терроризма, как в недавнем прикладе с Барткой.
Терорист жаліється що його сприймають не доброю бабцею а саме терористом))))
   
Не забанять
За таке не банЯть

Так що вивалюй
   
1. це був твій допис?
   
Не забанять
За таке не банЯть

Так що вивалюй

сюди вивалювать?
так модера засвітю
   
нє
тоді яке тобі діло до цього?

іноді модератори видаляють ВЛАСНІ дописи
іноді модератори видаляють допис іншого користувача - ЗА ЗГОДОЮ ТОГО КОРИСТУВАЧА
іноді модератори видаляють одразу декілька дописів - НА ПРОХАННЯ АВТОРА дописів, якщо це не зачипає інтереси інших юзерів (тобто там не буде видалено чужої інфи)
а іноді юзери взагалі САМІ чистять та видаляють цілі гілки - якщо вони знаходяться в розділі фото/відео


то ще раз перепитаю - яке тобі до цього діло? Це був не твій допис? - ну то розслабся та йди собі шукати зраду і злочини(тм) десь в іншому місці
   
тоді яке тобі діло до цього?

іноді модератори видаляють ВЛАСНІ дописи
іноді модератори видаляють допис іншого користувача - ЗА ЗГОДОЮ ТОГО КОРИСТУВАЧА
іноді модератори видаляють одразу декілька дописів - НА ПРОХАННЯ АВТОРА дописів, якщо це не зачипає інтереси інших юзерів (тобто там не буде видалено чужої інфи)
а іноді юзери взагалі САМІ чистять та видаляють цілі гілки - якщо вони знаходяться в розділі фото/відео


то ще раз перепитаю - яке тобі до цього діло? Це був не твій допис? - ну то розслабся та йди собі шукати зраду і злочини(тм) десь в іншому місці

дивно,- як для адмінфоруму, таке читати: яке тобі до цього діло?
Я, наприклад, орієнтувався на таку інфу:

згадала. Виключення робиться, коли мова йде про чиїсь персональні дані (фото, адреса, ім"я - коротше, те по чому можна ідентифікувати юзера, а він цього не хоче)
тоді - так, без заперечень. Модери редагують пости - не видаляють, а саме редагують, витирають небажану інфу. Іноді ще й в смітник виносять

То зараз тим більш не зрозуміло: видаляють чи редагують?  :S
Я заскрінив видалений без всіляких залишків на фупі допис,  а оскільки вірив заявам, що дописи не зникають, то відкрив про це гілку. В визначеному для цьго місці- адмінфорумі.
Тепер з'ясовується, що є випадки, коли дописи таки видаляються.
Ну що ж, це теж корисна інфа.
писи З огляду на те що дописи видаляються за згодою користувача, то як в такому разі користувачу довести, що допис видалений без його згоди?
Періодично ж гілки з такими заявами з'являються.



   
опять обман від юлька
Слав, де обман?
Вкажеш, де в цій гілці обман?
   
як в такому разі користувачу довести, що допис видалений без його згоди?
Періодично ж гілки з такими заявами з'являються.
...і чим закінчуються? :)
тут деякі юзери щотижня волають про видалення
і кожного разу  виявляється, що єдине, що "видалено" - це хібащо мозок в такого юзера

і жодне пояснення, посилання "як відшукати своє", або ще щось - не діє. От "видалили" - і все тут.
ну, ок.

на цьому прощаюся.
   
Слав, де обман?
Вкажеш, де в цій гілці обман?

нема доказів що щось пропало

давай доказ
можеш в приват .
   
нема доказів що щось пропало

давай доказ
можеш в приват .

тут відкометуєш?
тримай в приваті
   
тут відкометуєш?
тримай в приваті

нема
   
нема
відправив
   
це технічна фігня . яка ненесе ніякої смислової нагрузки її
   
це технічна фігня . яка ненесе ніякої смислової нагрузки її
хе-хе(С), технічна фігня)
Так обман, чи ні?
   
хе-хе(С), технічна фігня)
Так обман, чи ні?

ніякого обману . . ти невідповів на питання в приваті
   
ніякого обману . . ти невідповів на питання в приваті

я відповів на питання в приваті  ;)
   
так ти не обманув є скрін але це трохи не те
   
так ти не обманув є скрін але це трохи не те

дякую за відповідь, сподіваюсь ми порозумілися, сподіваюсь це піде на користь фупу, як майданчика найзапекліших політичних баталій  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія