Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв


У Швеції за березень - найнижча смертність за останні 6 років

В Украине, возможно тоже...

Только кто ж ее анализирует и вообще пользуется собствееным умом в среде рулевых ипанашек?
Как можно пользоваться тем, чего нет?

Они как обезьяны повторяют то, чтоим внушают заморские свадебные генералы, которых они считают жкспертами .
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Показати зображення...
У Швеції за березень - найнижча смертність за останні 6 років

переклади будь ласка шо тут https://portal.icuregswe.org/siri/report/veckovis

Останнє редагування: 12 квітня 2020 15:56:33 від gryanik
   
Показати зображення...
У Швеції за березень - найнижча смертність за останні 6 років

А зачем сюда март приводить? Смотреть будем апрель. В марте от коронки у них всего 180 чел умерло
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Багато країн з понеділка починають поступово знімати обмеження.
В тому числі Данія і Норвегія.
Але треба розуміти, що в Данії не було жорсткого карантину, як в Іспанії чи Італії, або в тій же Британії.
Так закрили ресторани, бари, клуби і дитсадки та школи, але працює багато непродуктових магазинів, немає заборони виходити на вулицю.
Проте, якщо вони запровадили карантин 13 березня, як і Австрія, приміром, яка також починає пом'якшувати карантинний режим, то невже епідеміологічна ситуація тоді була кращою, ніж зараз?
За тиждень з 12 по 19 березня в Данії зареєстрували 500 нових випадків захворювання, за тиждень з 6 по 12 квітня 1500 нових захворювань.
Я не бачу причин знімати карантин, крім економічних.
То, може, все-таки шведи праві? Риторичне запитання.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

То, може, все-таки шведи праві? Риторичне запитання.
Шведи праві для Швеції. Якщо ви проти того, що робить уряд Британії, збирайте однодумців і протестуйте.
   
переклади будь ласка шо тут https://portal.icuregswe.org/siri/report/veckovis

зараження грипом, по тижнях
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Шведи праві для Швеції. Якщо ви проти того, що робить уряд Британії, збирайте однодумців і протестуйте.

та де там! радник топив за брекзіт, і є фанатом борі і фараджу. ну і монархії, само собою.
а ще він тут постив на фупі всякі ловушки від контор типо кембрідж аналітіку під час другого майдану. 
так шо хто там буде протестувати? там манюпас такий самий неосвічений і зазомбований, як практично і всюди на сьогодні по всьому глобусу.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Шведи праві для Швеції. Якщо ви проти того, що робить уряд Британії, збирайте однодумців і протестуйте.
Я всіляко підтримую дії уряду Британії. Що не заперечує можливості альтернативних заходів.
Якби хворі вмирали швидко і не потребували тривалої інтенсивної терапії, то ніхто б і не запроваджував карантин. ІМХО. Запровадили тільки через те, що система ОЗ просто впала б під лавиною важких хворих.
А так, доб'ються стабілізації кількості хворих, скасують певні облмеження, знову піде ріст хворих, запровадять обмеження.
Покищо всі сподіваються, що на початку осені буде вакцина. Але для виготовлення мільйонів доз потібно буде ще кілька місяців.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

зараження грипом, по тижнях

і як це коррилюється з оцим  https://www.folkhalsomyndigheten.se/folkhalsorapportering-statistik/statistik-a-o/sjukdomsstatistik/influensa-veckorapporter/aktuell-influensarapport/
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Я всіляко підтримую дії уряду Британії. Що не заперечує можливості альтернативних заходів.
:S
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Як там справи в Швеції?
Правильний шлях обрали чи ні?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Як там справи в Швеції?
Правильний шлях обрали чи ні?
Я думаю правильний. Правильний для Швеції.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Як там справи в Швеції?
Правильний шлях обрали чи ні?

https://experience.arcgis.com/experience/09f821667ce64bf7be6f9f87457ed9aa
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

:S

Що тут незрозумілого? Швеція країна з невеликим населення. У Британії кілька міст мільйонників. У Лондоні населення, як у всій Швеції. За межами Лондона, Бірмінгема та Манчестера епідемічна картина подібна до німецької та австрійської.

Ось дані по моєму графству
There are 227 confirmed cases in Central Bedfordshire, out of a local population of 283,606

А ось по одному з лондонських районів
There are 871 confirmed cases in Barnet, out of a local population of 392,140

Грубо кажучи, потрійна різниця

Ось графік. Це стабілізація чи ще ні?
Якщо така кількість буде стабільною протягом наступних 10 днів, то знімати каранти чи ще зачекати?
Яка прийнятна цифра для зняття карантину? НМД - 0. Чи реалістично сподіватися на таку цифру з огляду на природу вірусу? Ні. Тому кожна країна сама вибирає, що для неї важливіше.
   
і як це коррилюється з оцим  https://www.folkhalsomyndigheten.se/folkhalsorapportering-statistik/statistik-a-o/sjukdomsstatistik/influensa-veckorapporter/aktuell-influensarapport/

А я звідки знаю? Я якесь відношення маю до тих документів?  :S Може ви в одному випадку взяли по якомусь регіону, а в другому по країні?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Що тут незрозумілого?
Незрозуміло то, шо ви підтримаєте дії уряду і в той же час сумніваєтесь у їх правильності.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Ребята, у шведов выходной, никто вам трупы считать эти дни не будет. Тут покуй, карантин, эпидемия, война, если нешнл холидей, то все бухают. Стокгольм ща безлюдный, все уехали праздновать.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Незрозуміло то, шо ви підтримаєте дії уряду і в той же час сумніваєтесь у їх правильності.

Я не сумніваюся в їх правильності, я суиніваюся в їх ефективності. А також не бачу плану дій на середню перспективу.
Покищо уряд діє за принципом гасіння пожежі в будинку одним відром води.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Я не сумніваюся в їх правильності, я суиніваюся в їх ефективності.
В одному реченні теза і антитеза. Нема логіки. :)
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Ребята, у шведов выходной, никто вам трупы считать эти дни не будет. Тут покуй, карантин, эпидемия, война, если нешнл холидей, то все бухают. Стокгольм ща безлюдный, все уехали праздновать.
та всьо там уже.
до понеділка вже рахувати буде нікому
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

В одному реченні теза і антитеза. Нема логіки. :)

Я думаю, що я розумію. Карантином був куплений час, тому це правільно. Але карантин не є ефективним засобом, бо ніяк не адресує майбутні захворювання та має багато негативних побочних ефектів, як економічна криза.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

також метою карантину було привчити людей до певної поведінки, особливо дотримуватись дистанції, навіть після поступового знаття обмежень, ще більшість людей буде ходити в масках і обходити один одного десятою дорогою, що само по собі вже є непогано  (tu)
   
Ребята, у шведов выходной, никто вам трупы считать эти дни не будет. Тут покуй, карантин, эпидемия, война, если нешнл холидей, то все бухают. Стокгольм ща безлюдный, все уехали праздновать.

А посчитают когда? Во вторник? Че там будет? +2000 / +500 ?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Показати зображення...
У Швеції за березень - найнижча смертність за останні 6 років
Ну так на 31 березня 180 померло, непомітно на фоні 8 000.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Шведи праві для Швеції.
О! Золотые слова!
Что американцам смотреть, к примеру, на Швецию?
Америкосам так не будет
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Я всіляко підтримую дії уряду Британії. Що не заперечує можливості альтернативних заходів.
Якби хворі вмирали швидко і не потребували тривалої інтенсивної терапії, то ніхто б і не запроваджував карантин. ІМХО. Запровадили тільки через те, що система ОЗ просто впала б під лавиною важких хворих.
А так, доб'ються стабілізації кількості хворих, скасують певні облмеження, знову піде ріст хворих, запровадять обмеження.
Покищо всі сподіваються, що на початку осені буде вакцина. Але для виготовлення мільйонів доз потібно буде ще кілька місяців.

А у Швеції не впаде? там не люди, а кіборги?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Я всіляко підтримую дії уряду Британії. Що не заперечує можливості альтернативних заходів.
Якби хворі вмирали швидко і не потребували тривалої інтенсивної терапії, то ніхто б і не запроваджував карантин. ІМХО. Запровадили тільки через те, що система ОЗ просто впала б під лавиною важких хворих.
А так, доб'ються стабілізації кількості хворих, скасують певні облмеження, знову піде ріст хворих, запровадять обмеження.
Покищо всі сподіваються, що на початку осені буде вакцина. Але для виготовлення мільйонів доз потібно буде ще кілька місяців.

Не буде вакцини у цьому році, бо треба довгострокові клінічні випробування. Цього року можуть бути більш перевірені протоколи медикаментозного лікування в кращому випадку.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

О! Золотые слова!
Что американцам смотреть, к примеру, на Швецию?
Америкосам так не будет

Вірусу немає різниця, яка національність. Дані будуть однакові по всім країнам з поправками на середній стан здоров’я та вік. Перехворіє також приблизно однаковий відсоток, без карантину чи з карантином.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

А посчитают когда? Во вторник? Че там будет? +2000 / +500 ?

На сьогоднішній день Швеція продовжує бути 12-ю країною за смертністю на 1 М у світі, і 7-ю, якщо рахувати великі країни типу Італії і виключати малі типу Ліхтенштейну. Це піпець. Через 2-3 тижні після Паски почнеться армагендонець.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Я думаю правильний. Правильний для Швеції.

У 30-х роках німці вибрали правильний шлях для Німеччини  :gigi:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Я думаю, що я розумію. Карантином був куплений час, тому це правільно. Але карантин не є ефективним засобом, бо ніяк не адресує майбутні захворювання та має багато негативних побочних ефектів, як економічна криза.

Є, тому що дозволяє тягнути час, щоб зменшити навантаження на медсистему, яка може більш ефективно допомагати хворим, і також знайти більш ефективні методи лікування.

Про що обговорили вже тисячу раз.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Вірусу немає різниця, яка національність. Дані будуть однакові по всім країнам з поправками на середній стан здоров’я та вік. Перехворіє також приблизно однаковий відсоток, без карантину чи з карантином.

Ні, тому що в країнах, де нема великого навантаження на медичні системи, там буде менша смертність, бо більший доступ до послуг. Також, в країнах, де обмежиться зараженість, вірус вигорить скоріше, бо він не буде передаватися від людини до людини. Саме тому уводять карантини.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Ні, тому що в країнах, де нема великого навантаження на медичні системи, там буде менша смертність, бо більший доступ до послуг. Також, в країнах, де обмежиться зараженість, вірус вигорить скоріше, бо він не буде передаватися від людини до людини. Саме тому уводять карантини.

Послуги медицини в боротьбі з цим вірусом близькі до нуля.

Вірус після карантину не зникне, і так само буде продовжувати передаватись від людини до людини. В результаті всі вийдуть на приблизно однаковий рівень тих хто був інфікований. Шведи раніше, хтось піздніше.

Страховку від віруса після карантину ніхто не продає.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Послуги медицини в боротьбі з цим вірусом близькі до нуля.

У Бориса Джонсона інша думка. Особисто подякував 2 медсестрам. Розповів що було 50 на 50. І сказав, що шпиталь врятував йому життя.

Останнє редагування: 12 квітня 2020 20:17:46 від Tracy
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Послуги медицини в боротьбі з цим вірусом близькі до нуля.

Вірус після карантину не зникне, і так само буде продовжувати передаватись від людини до людини. В результаті всі вийдуть на приблизно однаковий рівень тих хто був інфікований. Шведи раніше, хтось піздніше.

Страховку від віруса після карантину ніхто не продає.

Ні. Якщо є умовних 5 людей, і один із них хворий, і всі вони сидять дома, передачі віруса не відбудеться і він просто перестане існувати. Так зник САРС.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Ні. Якщо є умовних 5 людей, і один із них хворий, і всі вони сидять дома, передачі віруса не відбудеться і він просто перестане існувати. Так зник САРС.
Але інші короновіруси не зникли, грип не зник. Ковід теж не зникне, він з людством назавжди.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Ні. Якщо є умовних 5 людей, і один із них хворий, і всі вони сидять дома, передачі віруса не відбудеться і він просто перестане існувати. Так зник САРС.

Це спрощена точка зору. Цей вірус зразка 2019 року, це і є рідний брат того САРС зразка 2002 року. Між 2002 та 2019 ще було десятки варіантів САРС, які не були індентифіковані. Зараз, у вік молекулярної діагностики, вже будь яка шкільна лабораторія вже може купити якусь простеньку модель генетичног сіквентора від Illumina, і робити діагностику, який саме вірус є у хворого. Ще п’ять років тому, це було малодоступне.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Але інші короновіруси не зникли, грип не зник. Ковід теж не зникне, він з людством назавжди.

Вони такі ж заразні і загрозливі?? до того ж, проти грипу є вакцина.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Вони такі ж заразні і загрозливі?? до того ж, проти грипу є вакцина.
Если гриппом болеют и от него гибнет не меньше, то да, такие же заразные и угрожающие.
Вакцины от гриппа нет. Есть какие-то жидкости, за которые берут деньги, даже не обещая, что они от гриппа этого года, не говоря про следующий.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Шведи праві для Швеції. Якщо ви проти того, що робить уряд Британії, збирайте однодумців і протестуйте.
(tu)  накінець цінна порада любителям "геть карантин".не просто твітнути на форумах а таки підняти дупу з дивану і висловити своє фе уряду як "лудити" в 19 столітті :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія