Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Судібні і інші рішення влади на користь бєні починаючи з 2019 року

З останнього:

Уряд планує до кінця року розділити компанію "Укрнафта" на "газову" та "нафтову" частини.
Про це пише "Дзеркало тижня".


За інформацією журналістів, схему поділу ще не затверджено.

В основі базового сценарію НАК "Нафтогаз України" дістаються чотири з шести нафтогазовидобувних управлінь, мова йде про західноукраїнські родовища ("Укрнафта-Захід") та газове "Полтаванефтегаз".

Групі "Приват" Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова залишаться два нафтогазовидобувні управління – "Охтирканафтогаз" та "Чернігівнафтогаз".

При цьому, за даними ДТ, при виробництві на рівні минулого року у Коломойського та партнерів залишиться 62% видобутку нафти "Укрнафти" та 26% видобутку газу.

"Нафтогазу" відійдуть три чверті видобутку газу та до 600 тис. тонн видобутку нафти. "Переробляти нафту НАКу буде ніде, окрім як на тому ж "приватівському" Кременчуцькому НПЗ", – йдеться у статті.

https://www.epravda.com.ua/news/2021/11/25/680113/
   
Проснулся .
Уже давно раздают , потому что государство не эффективно управляет гос.предприятиями
А тем более с 2014 ода началась шоковая терапия, и цены будут рыночные, экономически обоснованными .
   
Канадська компанія TIU, яка 3 роки тому збудувала сонячну електростанцію у Нікополі, демонтувала обладнання і залишає місто.
Про це йдеться у матеріалі Голосу Америки.

"Система правосуддя виявилась неспроможною захистити наші інвестиції в Нікополі. Тож ми вирішили піти звідти", – сказав гендиректор TIU Canada Майкл Юркович.

Він нагадав, що президент України Володимир Зеленський давав TIU персональні гарантії, вітаючи їхню роботу на інвестиційній конференції в Оттаві.
Канадські бізнесмени заявляють, що стали жертвою рейдерської атаки олігархів. Сонячна електростанція працювала на території Нікопольського феросплавного заводу. Два роки тому їх від’єднали від заводських електромереж, пославшись на необхідність ремонту.

"Простій триває, ремонт ніхто не веде. Тим часом від власників феросплавного заводу пролунала пропозиція продати об’єкт за безцінь", – скаржиться Юркович.

Нікопольський завод феросплавів належить групі "Приват" олігарха Ігоря Коломойського.

https://www.epravda.com.ua/news/2021/12/28/681043/
   
180 млн долл упали з неба


Шостий апеляційний адмінсуд відхилив скаргу АМКУ на рішення Окружного адмінсуду Києва у справі ПАТ "Укрнафта".
Про це повідомила у Facebook голова Антимонопольного комітету Ольга Піщанська.
"М’яко кажучи, з подивом дізналися про відмову Шостого апеляційного адміністративного суду у задоволенні апеляційної скарги Комітету на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у справі ПАТ "Укрнафта", - написала вона.

За її словами, компанія "зараз намагається "відбитися" від штрафу Комітету у 4,7 мільярда гривень, накладеного за участь у змові на ринку пального".
"Через суди вона намагається оскаржити право Комітету використовувати під час розгляду справ матеріали досудового розслідування у кримінальному провадженні, у цьому випадку – Національного антикорупційного бюро.
Утім дане рішення апеляційної інстанції, як і попереднє – в ОАСК, ми вважаємо таким, що суперечить правозастосовній практиці Верховного Суду", - заявила голова АМКУ.
За словами Піщанської, у Комітеті чекають повного тексту рішення для аналізу мотивів апеляційної інстанції та подаватимуть касацію.

Нагадуємо:
Антимонопольний комітет визнав дії компаній групи "Приват" Ігоря Коломойського антиконкурентними узгодженими діями і наклав на компанії штраф – 4,7 млрд грн.

https://www.epravda.com.ua/news/2021/11/24/680090/

Останнє редагування: 29 грудня 2021 22:36:32 від Ukulele
   
14 млн баксів упали з неба


https://www.epravda.com.ua/news/2021/04/14/672998/

Північний апеляційний суд 14 квітня відхилив апеляційну скаргу Приватбанку і залишив у силі рішення суду попередньої інстанції, яким визнано припиненими зобов'язання АТ "Нікопольський завод феросплавів" Ігоря Коломойського по одному із кредитних договорів. Банк подає касацію.

Про це повідомляє прес-служба банку.

"Приватбанк подає касацію на постанову Північного апеляційного господарського суду, який 14 квітня відхилив апеляційну скаргу АТ КБ "Приватбанк" та залишив у силі рішення Господарського суду м. Києва по справі № 910/14224/20, яким визнано припиненими зобов'язання АТ "Нікопольський завод феросплавів" по одному із кредитних договорів.

На рішення у такій справі посилались відповідачі у Канцлерському Суді Штату Делавер під час розгляду позову Приватбанку до його колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова про відшкодування шкоди у сотні мільйонів доларів, завданої Приватбанку у 2016 році", - йдеться у повідомленні.
У банку нагадали, що розгляд такої справи "по суті відбувався з нетиповою швидкістю" - підготовче провадження по справі було закрите 20.01.2021р, а розгляд справи по суті був призначений на п'ятницю 22.01.2021р. і завершений в той же день.

Нагадаємо:
22 січня 2021 року суд визнав припиненими всі зобов'язання підконтрольного Ігорю Коломойському Нікопольського заводу феросплавів, які стосуються кредитного договору на суму 14 млн дол.
   
150 млн долл упали з неба

https://www.epravda.com.ua/news/2021/03/18/672057/

Поставки вугілля з державних шахт для "Центренерго" до останнього часу відбувалися через приватну фірму, яка не розрахувалася з держшахтами за паливо.
Про це повідомляє пресслужба "Центренерго".

В "Центренерго" підкреслюють, що компанія не має боргів перед державними вугільними шахтами. При цьому "Центренерго" є єдиним споживачем вугілля державних шахт і викуповує 100% видобутку.

Нагадаємо:
У червні 2020 року "Схеми" повідомляли, що структури, пов'язані з олігархом Ігорем Коломойським, продавали Центренерго вугілля за завищеними цінами.
За січень-червень 2020 року компанії нібито заробили на цьому 4 млрд грн.
В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко заявив, що вугілля на "Центренерго" з держшахт буде поставлятись за прямими договорами, минаючи посередників.
Фонд держмайна повністю оновив склад дирекції  ПАТ "Центренерго", призначивши 8 топ-менеджерів компанії на чолі з в.о. гендиректора Юрієм Власенком.
   
100 млн долл упали з неба

https://www.epravda.com.ua/news/2020/11/2/666854/

У третьому кварталі 2020 року "Приватбанк" списав пов'язані з ексакціонерами кредити на 3,16 мільярда гривень.
Про це повідомляє Finbalance.

Націоналізований банк констатує, що на кінець вересня загальний обсяг кредитного портфеля, який він пов'язує з попередніми акціонерами, становив 217,3 млрд грн (на початок року - 210,6 млрд грн).

Раніше Приватбанк зазначав, що цей портфель має загальні показники кредитного ризику, незалежно від класифікації за галуззю економіки і напрямку комерційної діяльності на дату видачі таких кредитів.

Ексспіввласник банку Ігор Коломойський неодноразово заперечував інформацію НБУ і керівників "Приватбанку", що близько 95% корпоративного портфеля банку, який сформувався до націоналізації, були інсайдерськими позиками.
   
  прихильники певної політсили найбільші злодії за всю новітню історію України, навіть Чугунія обскакали...

 
   
Запорожский завод ферросплавов, относящийся к сфере влияния олигарха Игоря Коломойского, в этом году завез из Грузии и Китая оборудование для майнинга криптовалюты. В этот же период, согласно информации "Схем", завод получал дешевую электроэнергию от фирмы "Юнайтед Энерджи".
Источник: "Радио Свобода"

Детали: Этот трейдер с орбиты бизнес-империи олигарха купил ее у государственной компании "Энергоатом" со скидкой. Законность этой закупки является предметом официального расследования правоохранителей.

Коломойский обустроил в Украине криптоферму и получает дешевую электроэнергию – "Схемы"
ПЯТНИЦА, 10 ДЕКАБРЯ 2021, 10:15


 https://www.epravda.com.ua/rus/news/2021/12/10/680549/

Добыча криптовалюты предполагает потребление электроэнергии в больших объемах. Коломойский разговаривать с журналистами на эту тему отказался.
По данным источников "Схем" на таможне, с февраля этого года на Запорожский завод ферросплавов (ЗЗФ) начали прибывать крупные партии оборудования для майнинга криптовалют.
Грузинская компания Georgian Manganese, входящая в орбиту олигарха Коломойского, отгрузила более 1 200 блоков фирмы Bitfury – на сумму почти три миллиона долларов (в то время это – 75 миллионов гривен). В марте – еще около 1 400 блоков.
В этот же период почти 12,5 тысяч блоков обработки информации и столько же блоков питания фирмы Bitmain за более 6 миллионов долларов Запорожский завод приобрел у двух гонконгских фирм (на то время это более 170 миллионов гривен).


В то же время журналисты приводят данные от источников в налоговой службе – по какой цене завод покупал электроэнергию в этом году через трейдер с орбиты Коломойского.
Например, с января по июнь – чуть больше чем за 1 гривну за один кВт-час. В октябре – около 2 гривен за 1 кВт-час.
С просьбой о комментарии журналисты обратились к Коломойскому. Говорить на эту тему он отказался.
"То есть государственная компания продает дешевую электроэнергию частному трейдеру с орбиты олигарха.
Трейдер поставляет эту энергию на завод олигарха. И завод, значит, за счет майнинга криптовалюты имеет возможность получить прибыль.
Но завод, относящийся к сфере влияния Коломойского, не будет платить с этого налогов в казну – из-за неурегулированных законодательных правил. По крайней мере, пока", – говорится в расследовании.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія