Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

ірландці приймали і приймають всіх хто має наш паспорт.
Виїжджаю.
   
Капець, я плюсую трололо...

війна зняла усі маски.
вот і всьо (с) Маршал.
   
Своє обліко моралє нарешті показали ті хто по 15-20 років вже жили і працювали в Європі. Тобто не наражались на небезпеку, мали житло, роботу, гроші. Але аж бігом, в перших рядах побігли записуватись в страждальці і сіли на соцвиплати. Одна саме така хитродупа і заявила мені що їй пох який прапор на сільраді і чия влада аби не стріляли і люди не гинули бо гинуть саме через те що ЗСУ стріляє. А сама "біженка" прибігла рятуватись в Ірландію аж з ОАЕ і її син давно живе в Турції з сімейством і чхати хотів і на Україну і вас теж.
Саме такі досвідчені заробітчани вже прикупили собі тут за 2 місяці авто, бо економили на платі за житло і на харчах. Обговорюють як і де знайти роботу нелегальну, щоб і велфер був і з\п. Ото порядні чесні справжні українці, правда, Бандер1вець? За них вам не соромно, а от за мене доводиться червоніти...

І таких заробітчан з більшим чи меншим  стажем в кожній групі в квітні було 50% і більше. Може зараз реально приїзджають вже ті хто тікають з зруйнованих міст і сіл, хто втратив все.

Рахувати сплачені податки і не рахувати ВСІ витрати що має приймаюча біженців країна, ото жлобство якесь.
Я таке дикунство  чула і від сусідів - договорились до того що Ірландія багатіє на них, бо виторг на цигарках і пиві сильно виріс, "ми їм економіку розвиваємо, а вони і працювати не вміють!", "нам гасударство дайот, нам паложено!". Добре що зовсім не всі отакі жлоби, багато і нормальних людей. Та частенько отой совковий патерналізм і хитрожопість таки позорять нас тут.

А ты там чем занята, труженица квалифицированная, белое пальто выгуливаешь? Или все же место реальных беженцев занимаешь?
   
в скандинавії зокрема в швеції слухають і не жужжать, а не то профспілки впишуться за «права трудяги», а з ними воліють не звязуватись

в складських приміщеннях, де "бігає" кара з водієм (і на територіях де є рух транспорту, козлових кранів і т.д.), навушники категорично забаронені

то шо ви бачили, що шведи слухають, виключний випадок, або склад з ручними рохлами - побачить "відповідальний", зразу порушник получить "втик"

профспілка не впишеться, якщо буде порушення техніки безпеки

ПС знаю, норвержку, яка пішла на конфлікт з начальством, коли їй не хотіли підвищити процентійну ставку (пропрацювала 15 років на одному місці)
проїхала профспіска, довго "рішали" з начальством
вийшли з радісними літцамі - ми тобі підняли ставку - будеш працювати з 22:00 до 07:00 - то є нічний тариф, там більше платять....

на питання, а хто буде з дітьми (дітям було 9 і 11 років, самих не можна залишати дома !!!), получила відповіть - ну так тиж будеш получати більше за нічну роботу, з тих грощей і найдеш людину......

так що "тут" кожний працює на себе, як колись казали "волчій аскал капіталізьма"...

але чомусь ніхто не хоче в обійми "разцвєтающего камунізьма"....




   
на емоціях - які ж ми неблагодарні і шукаємо шари.
може і шукаємо, але її там НЕМАЄ. все підраховано і збитків у європі не існує. все повернуть.

ось що потрібно знати.
а не попрікати нас, які ми шаравікі.
нікуа ні разу. важкий труд за все.

п.с. жодних претензій, але і жодних іллюзій.

увесь соціал моя невістка відпрацювала з лишком.

де я написав про шару ?

я Вам якраз і пробую пояснити, що "тут" другі "правила" - якщо не можна в навушниках то значить що їх не можна використовувати
(я на 100 % впевнений, що вашій невістці при прийнятті на роботу провели інструктаж)

увесь соціал моя невістка відпрацювала з лишком - так це ДУЖЕ добре - вона ВЖЕ "занесена" с податкову систему Данії, і якщо буде далі там працювати - в майбутньому має право на процент (хай і маленький) на пенсію.
саме головне, хай взнає, який термін
в Норег, якщо ви виїхали і не проінформували, що ви не повернетесь, після 10 років ваш стаж роботи "згорає" (не впевнений, але чув таке і від поляків і від литовців)
 
   
де я написав про шару ?

та хіба ви? тут заспамили тему тим, що, бач, які манікюрниці наші  невдалі та хитрі -не хочуть працювати і не можуть.
на складу можуть усі, як і на фермах чи на ланах.

знову меншовартість поперла з декого, а з декого зверхність.

але насправді ми все можемо і гідно можемо.
але тут в обговоренні просто комусь потрібно компенсовувати своїх тарганів - кому українці не такі.

До топік-стартера і вас це зовсім не відноситься. Жодних претензій, лише повага за позицію і дяка за допомогу.

Як завжди на фупі ))) тема двоїться, троїться і "почали за здравіє, закінчили за упокой" (с). :)

п.с. вона пропрацювала там чуть більше двох місяців і повернулися в Україну в червні. Статус біженців мають. Але вже не хочуть скитатися.

Вона в нас велика молодець. Виїзджала сама за кермом  не маючи досвіду таких довгих перегонів-везла свою маму, сестру-підлітка, сина малого. Від Черкасс до Данії.
В Польщу заїхали - ремонтували диски на колесах -поки пробиралися Україною -побили.
Потім по автобанам Німеччини і Данії. Приїхали - каже два дня ревіла, не могла оговтатися. Важко це все психологично, дуже...

Останнє редагування: 11 серпня 2022 10:19:25 від эЛКа
   
Нарешті залізна завіса впала і наші люди вийшли на міжнародний ринок праці і зайняли там свою нішу - хто попи миє, хто програми пише чи на заводах/фабриках, на будівництві  працює, а не зубожіють від безробіття.
І лише Комарик як то кажуть над схваткою.
Ви хто за фахом, спостерігач ви наш за світовими процесами?
   
А ты там чем занята, труженица квалифицированная, белое пальто выгуливаешь? Или все же место реальных беженцев занимаешь?
О. рафінована вата підскочила захищати своїх хитровироблених.
Ото кацапня! Ще й буде визначати, хто "реальний" біженць і ліктями вибивати "місце під сонцем".
Та навчіться перш за все себе вести, бо від вас там тільки суцільний сором.

Був недавно у мене випадок у відділенні банку. Приміщення невелике, завжди там тихо, робоча обстановка.
І от заходжу, у відділенні  двоє молодих кацапоязиких. Один при касі, інший чекає за метрів 3. І вигукують один до одного якусь дурню, ведуть себе безцеремонно.
Я не витримала і зробила зауваження, що тут треба вести себе тихо, що тут працюють!
І що ви думаєте? Вони вибачилися, перестали? Нє. Вони відповіли, що вони не припинять і що  "нє нада нам ставіть условія!. О, як.
Ні про порядність, ні про правила поведінки вони і не чули. І отакі соромлять країну за кордоном, цвенькають повсюди язиком окупанта, а хтось і ще й має їх утримувати.
   
А они на "желтых листах" или имеют резидентский статус?

ПыСы. Навещали они напрямую беженцев наших... Те тоже сказали, типо, "а нафиг нам работать"... Что вызвало удивление, скажем так....


Я так понял что они пока пересидеть ,но детей уже в школу оформили.Один бывший таможенник ,потом после ухода занимался тем же только в частной конторе.У второго небольшая сеть магазинов мобильных телефонов .Оставил тут директора на хозяйстве,а сам уехал.Я к тому что люди привыкли к нормальной жизни и работе и их вряд ли загонишь на ферму
   
Я к тому что люди привыкли к нормальной жизни и работе и их вряд ли загонишь на ферму

Немного резануло противопоставление "нормальной работы" и "загонишь на ферму"... Я живу среди ферм... Это достаточно нормальная работа. К тому же в программу включено получение образования, потому без английского никак...
   
увесь соціал моя невістка відпрацювала з лишком.

 :facepalm1:

Каким образом? Потому что она налоги заплатила с 2 килоевро в месяц?

У Вас явно неверное представление о налогах...
   
Немного резануло противопоставление "нормальной работы" и "загонишь на ферму"... Я живу среди ферм... Это достаточно нормальная работа. К тому же в программу включено получение образования, потому без английского никак...


Ну там людям около 50 лет и они привыкли к руководству ,а не к условной лопате.Да и с финансами я думаю там полный порядок судя по их покупкам в Одессе.Хотя иди знай конечно.Просто представил их на такой работе и сразу на лице улыбка
   
іди за русскім карабльом.

навіщо тебе розбанили - хіба модератор знає.

нах пшло.

Хаму нема що відповісти, то вилаявся і сам же обісрав себе - ти все більше розчаровуєш, може то тебе вже давно треба банити за хамство?
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Показова гілка..Замість радіти що живі здорові,та ще мають змогу десь працювати.Замість дружньої підтримки та щирого досвіду- срач та "тоді,боже,виколи мені одне око"(с).. :facepalm1:
   
все підраховано і збитків у європі не існує. все повернуть.
А може і треба повернути? Може так і годиться? Ви не подумали? Чи вмієте жити за чийсь рахунок?
   
Ну там людям около 50 лет и они привыкли к руководству ,а не к условной лопате.Да и с финансами я думаю там полный порядок судя по их покупкам в Одессе.Хотя иди знай конечно.Просто представил их на такой работе и сразу на лице улыбка
Цікаво, а як їх випустили?
   
Показова гілка..Замість радіти що живі здорові,та ще мають змогу десь працювати.Замість дружньої підтримки та щирого досвіду- срач та "тоді,боже,виколи мені одне око"(с).. :facepalm1:
О-о, просто жахаєшся.
ТС відкрив корисну гілку, показав, які є пропозиції, вже. Може комусь і підійде за рік хоч і в тяжких умовах заробити 15 штук чистими. Нє, давай його чехвостити.
Інших жаба вдусила, нема щоб порадіти за когось. Нікому сьогодні не легко і перш за все без рідного дому і Батьківщини.
   
Цікаво, а як їх випустили?
За грубі гроші.
   
І лише Комарик як то кажуть над схваткою.
Ви хто за фахом, спостерігач ви наш за світовими процесами?

Вчилась на географічному ф-ті в універі і потім ще в НАУ на агронома вивчилась (по роботі треба було).
А що?

Я, до речі, якби була молодшою і краще знала англ.мову могла б в цьому зоотехнічному коледжі в лабораторії працювати - дуже тут все схоже з нашими дослідними станціями, що були в тих НДІ де працювала все життя. Всякі там травосуміші для пасовищ та сіножатей, технології по їх створенню, догляду і пр. - то все знайоме. Навіть грунти тут такі як на Прикарпатті, де були у нас досліди.

Але, але... Стара вже та немічна, намагаюсь хоча б менше клопоту завдавати і то буде добре.

Так, я "замєчательная" була завжди. Таки спостерігач по натурі і це важлива для науки риса. А що? Вас це дратує? То ваші проблеми, а не мої
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

За грубі гроші.

Бывший таможенник....
   
хоч і в тяжких умовах

В каких таких тяжелых условиях? Я вообще не понимаю о чем речь. Работа на молочных фермах и состоит главным образом в подсоеденении доильных аппаратов, стерилизации и так далее.

У нас у всех фермеров трактора и комбайны. Траншеи рыть не неадо и ты.ды...

Я уже дето придумал для себя отмазку для соседки... Мол, Ваша целевая аудитория сегодня на передовой или им нельзя выезжать...

Она, кстати, про "нельзя" понимает, потому образование включено в программу, так как это позволяет мужчинам (согласно ее пониманию) покидать Украину.
   
А що?

Я, до речі, якби була молодшою і краще знала англ.мову могла б в цьому зоотехнічному коледжі в лабораторії працювати
Та нічо. Дуже дивно спостерігати за гнучкістю вашої свідомості.
Думала, може ви теж колишня пресс-секретутка.

Останнє редагування: 11 серпня 2022 13:10:07 від Златадобра
   
Я уже дето придумал для себя отмазку для соседки... Мол, Ваша целевая аудитория сегодня на передовой или им нельзя выезжать...
Що означає ''придумав''? В нашому готелі дійсно відсотків 90 жінки з дітьми та літні жінки. Чоловіки-здебільшого або молодь шкільного/студентського віку, або літні люди. Окрема категорія - іноземці не  громадяни України.
Я до того, що намагатися вирішувати огульно проблему робітничої сили (в якості вдячності за притулок) являться марною справою.
   
В нашому готелі дійсно відсотків 90 жінки з дітьми та літні жінки.


В отелях - да... Бо там многие из тех, кто раньше приехал... В общагах ситуация немного иная... Но то такое дело...

К тому же ветка была обращена не к тем, кто здесь, а к тем - кто в Украине еще и хочет выехать не в палаточный городок, а на работу.

ПыСы. Вы в курсе, что я супругу прямо откоммандировал на работу с беженцами... Она от миграционной организации ООН места всем ищет в семьях, бо контракты на общаги истекают через пару недель. В детали вдаваться не могу да и, справедливости ради, подавляющее большинство - нормальные ребята... Но есть те, кто ухи немало сьели... Ну, шо поробыш...
   
В каких таких тяжелых условиях? Я вообще не понимаю о чем речь. Работа на молочных фермах и состоит главным образом в подсоеденении доильных аппаратов, стерилизации и так далее.

У нас у всех фермеров трактора и комбайны. Траншеи рыть не неадо и ты.ды...

Я уже дето придумал для себя отмазку для соседки... Мол, Ваша целевая аудитория сегодня на передовой или им нельзя выезжать...

Она, кстати, про "нельзя" понимает, потому образование включено в программу, так как это позволяет мужчинам (согласно ее пониманию) покидать Украину.

Я тут бачу ферму і все що роблять там прямо під вікном.

50 чоловіків, що вміють працювати з усіма сучасними механізмами в полі, в хліву і ще й з худобою впораються та продукцію оброблять - то проблемно знайти таких  досвідчених людей. Можна навчити окремо доїти,  чи косити, скирдувати, орати і пр. роботам на пасовищі чи сіножаті. Але щоб людина вже вміла і фізично була спроможна виконувати всі роботи комплексно так як це робить хазяїн-фермер, то складно.
А жінки з досвідом то хіба що чисто доярками і таких серед наших мало.

   
А жінки з досвідом то хіба що чисто доярками і таких серед наших мало.

Опыт не нужен. Будет обучение.

Что касается всего остального, то да... все механизированно... плюс даже не сами фермеры многое делают, а, например, силосные контрактники и ты.ды.
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии


Я тут бачу ферму і все що роблять там прямо під вікном.

50 чоловіків, що вміють працювати з усіма сучасними механізмами в полі, в хліву і ще й з худобою впораються та продукцію оброблять - то проблемно знайти таких  досвідчених людей. Можна навчити окремо доїти,  чи косити, скирдувати, орати і пр. роботам на пасовищі чи сіножаті. Але щоб людина вже вміла і фізично була спроможна виконувати всі роботи комплексно так як це робить хазяїн-фермер, то складно.
А жінки з досвідом то хіба що чисто доярками і таких серед наших мало.
[/quote]

ви не уважно читаєте - спочатку буде навчання

Але щоб людина вже вміла і фізично була спроможна виконувати всі роботи комплексно так як це робить хазяїн-фермер, то складно

тут зовсім нема слів......... :facepalm1:

з таким баченням, дійсно роботу чоловікам буде тяжко знайти роботу...

я пару, тижнів назад, возив одяг і лісапеди діткам - встав 06 ранку і ліг спати на другий день - десь біля 19 (в цьому проміжку часу подрімав 15 хвилин)...

о встиг, останнє речення, то так, до теми не відноситься....

Останнє редагування: 11 серпня 2022 15:06:09 від brolisviking
   
О. рафінована вата підскочила захищати своїх хитровироблених.
Ото кацапня! Ще й буде визначати, хто "реальний" біженць і ліктями вибивати "місце під сонцем".
Та навчіться перш за все себе вести, бо від вас там тільки суцільний сором.

Був недавно у мене випадок у відділенні банку. Приміщення невелике, завжди там тихо, робоча обстановка.
І от заходжу, у відділенні  двоє молодих кацапоязиких. Один при касі, інший чекає за метрів 3. І вигукують один до одного якусь дурню, ведуть себе безцеремонно.
Я не витримала і зробила зауваження, що тут треба вести себе тихо, що тут працюють!
І що ви думаєте? Вони вибачилися, перестали? Нє. Вони відповіли, що вони не припинять і що  "нє нада нам ставіть условія!. О, як.
Ні про порядність, ні про правила поведінки вони і не чули. І отакі соромлять країну за кордоном, цвенькають повсюди язиком окупанта, а хтось і ще й має їх утримувати.
От же дура черноротая  :facepalm1: Ну яке таке " місце під сонцем"? Я по работе каждый день вижу детей из горячих точек, их родители выезжали кому как повезет - в лучшем случае в автивку все, что можно впихнуть впихнули, а некоторые с рюкзаком за спиной. И ваты я среди них не встречала, почему-то. Вата подалалась исключительно на Львивщину, судя по вашим постам. Так вот эти люди снимают жилье за свои деньги, часто за последние, в городах Украины и ждут, когда смогут вернуться к себе домой, а условный комарик, имея жилье в Киеве, сидит на социале в Ирландии и позволяет себе обсуждать "низкоквалифицирован ных" и "необразованных" "жопомоев", которые работой видите ли перебирают. Потому как такие высокоинтеллектуаль ные спецы, как комарик, могут себе позволить на социале сидеть, а бывшие "жопомыии" достойны лопаты. 
   
Цікаво, а як їх випустили?

Хз.Один вроде выехал с папой ивалидом,пересек границу и папа вернулся на машине обратно,а он поехал дальше.А по второму не в курсе потому что после начала войны с ним не общался и узнал от жены что они там.
   
:facepalm1:

Каким образом? Потому что она налоги заплатила с 2 килоевро в месяц?

У Вас явно неверное представление о налогах...

тому що заплачені нею податки з 2 килоєврів за період роботи перевищили отримані нею допомогу на себе і дитину.
ще раз. арифметика. не просто сплатила, а узяла і порахувала -скільки за весь час отримала допомоги і скільки віддала податками.

податків віддала більше за суму допомоги.
шоніясна?

Останнє редагування: 11 серпня 2022 15:36:00 від эЛКа
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Как вообще можно получать социал имея доход?
Даже сисилистские шведы до такого не докатились.
   
Аби було розуміння про "захід все рахує"
зараз кину сюди цитатку, яка наочно підтверджує те, що захід абсолютно раціональний і прагматичний.
в будь-якому сенсі.

Том Купер
https://medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-early-august-2022-part-1-1da764a30863

"У відносинах між Україною та Заходом мало що змінилося...
 насправді: і США, і решта НАТО все ще в першу чергу «думають про те, щоб подумати» щодо постачання озброєння Україні. Вибачте, дорогі українці: ви повинні почекати, тому що це цілком відповідає сенсу — тим часом — «традиційного» способу ведення воєн Заходом: воювати заради прибутку . Не боротися за перемогу у війні.
Це означає: НАТО зайняте розглядом реакції хуйло, але, перш за все, переозброюється, розміщуючи замовлення на нові системи озброєнь вартістю сотні мільярдів «наліво і направо» — тому що це забезпечує прибутки для своєї власної олігархії (яку, звісно, ніколи не називають «в такий» спосіб, а позначають «приватними та корпоративними інтересами» і зазвичай продають громадськості як «вищі національні інтереси»).
Відповідно, на зберіганні залишаються тисячі старих танків і артилерійських знарядь, а ви, українці, радійте — і не забувайте при кожній нагоді дякувати — за кілька десятків отриманого." (с)

а шмарклі, емаптії, почуття -все є, але резалт завжди один

   
Как вообще можно получать социал имея доход?
Даже сисилистские шведы до такого не докатились.
поки не було роботи -отримували. Потім, звісно, ні.
Бля, я не розумію, що вам не зрозуміло?

за період перебування в Данії, Данія отримала від конкретної біженки з дитиною більше в податках, ніж сплатила їй соціалу.

Які букви вам не зрозумілі в цьому реченні??????
   
Аби було розуміння про "захід все рахує"
зараз кину сюди цитатку, яка наочно підтверджує те, що захід абсолютно раціональний і прагматичний.
в будь-якому сенсі.

Том Купер
https://medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-early-august-2022-part-1-1da764a30863

"У відносинах між Україною та Заходом мало що змінилося...
 насправді: і США, і решта НАТО все ще в першу чергу «думають про те, щоб подумати» щодо постачання озброєння Україні. Вибачте, дорогі українці: ви повинні почекати, тому що це цілком відповідає сенсу — тим часом — «традиційного» способу ведення воєн Заходом: воювати заради прибутку . Не боротися за перемогу у війні.
Це означає: НАТО зайняте розглядом реакції хуйло, але, перш за все, переозброюється, розміщуючи замовлення на нові системи озброєнь вартістю сотні мільярдів «наліво і направо» — тому що це забезпечує прибутки для своєї власної олігархії (яку, звісно, ніколи не називають «в такий» спосіб, а позначають «приватними та корпоративними інтересами» і зазвичай продають громадськості як «вищі національні інтереси»).
Відповідно, на зберіганні залишаються тисячі старих танків і артилерійських знарядь, а ви, українці, радійте — і не забувайте при кожній нагоді дякувати — за кілька десятків отриманого." (с)

а шмарклі, емаптії, почуття -все є, але резалт завжди один

https://www.youtube.com/watch?v=QC3JTqECWDI

Та падымай уже красный флаг и фперед с интернационалом...  :facepalm1:

   
Данія отримала від конкретної біженки з дитиною більше в податках, ніж сплатила їй соціалу

А помимо налогов она от "Дании" в виде чистого дохода ничего не получила? Или тут тоже Дания наварилась взлохматив ее на кофе, харчи и шмотье?
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

поки не було роботи -отримували. Потім, звісно, ні.
Бля, я не розумію, що вам не зрозуміло?

за період перебування в Данії, Данія отримала від конкретної біженки з дитиною більше в податках, ніж сплатила їй соціалу.

Які букви вам не зрозумілі в цьому реченні??????

шоб Вам, трошки, підняти настрій, подякуйте Вашій невістці - її податки не пропали

Велика Британія та Данія нададуть Україні більше військової допомоги. Данія збільшить військову допомогу Україні на 110 мільйонів. євро

https://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/2022/08/11/news/karas-ukrainoje-okupantu-sutrikima-po-atakos-kryme-lydi-ukrainieciu-zinia-apie-dar-dvi -знищені-російські-позиції-24220736
   
Я тут бачу ферму і все що роблять там прямо під вікном.

50 чоловіків, що вміють працювати з усіма сучасними механізмами в полі, в хліву і ще й з худобою впораються та продукцію оброблять - то проблемно знайти таких  досвідчених людей. Можна навчити окремо доїти,  чи косити, скирдувати, орати і пр. роботам на пасовищі чи сіножаті. Але щоб людина вже вміла і фізично була спроможна виконувати всі роботи комплексно так як це робить хазяїн-фермер, то складно.
А жінки з досвідом то хіба що чисто доярками і таких серед наших мало.
ви не уважно читаєте - спочатку буде навчання

Але щоб людина вже вміла і фізично була спроможна виконувати всі роботи комплексно так як це робить хазяїн-фермер, то складно
тут зовсім нема слів......... :facepalm1:

з таким баченням, дійсно роботу чоловікам буде тяжко знайти роботу...[/quote]

Просто чоловіки з села тут рідкість. Більшість, навіть народившись в селі,  працювали в містах. Вони  тут в абсолютній більшості працюють, у нас чоловіків 10-12 є, не працює лише двоє - один що айтішник і заробляє так як і вдома, сидить біля компа, а другий таки хитроздєланий мутний тип і поки платять соціал+житло та їжа на шару, працювати не буде ніде. З наших скоріше можна набрати на роботу на будівництва, водіями, вантажниками, сантехніками і т.п. Але там всюди вимога - мова+проф. ліцензія. Тому і працюють на підприємствах, кухнях, готелях  чорноробами

А робота на фермі потребує певного досвіду поводження з тваринами. Я, наприклад, ніколи в житті не торкалась навіть корови чи ще якої с\г тварини - я тупо їх боюсь. І тваринки це відчувають і теж стрьомаються.

Городянина на роботу на ферму нема сенсу брати, то інший світ та спосіб життя.
   
Дивилась колись відео, хлопець працює за кордоном, вивозить ...відходи життєдіяльності людей та тварин на поля. Я думаю, що теж робота не дуже приваблива, та й аромат не парфумів, але захотів залишитися, то працює. Також на фермах свіней доглядають у Фінляндії, різна є робота.
   
Нет... Но то такое...  Если эти 2 килоевро было в месяц, то это минимальная зарплата в ирландии и налогов на неё аж 3 килоевро в год...

На проживание украинского беженца в ирландии в отеле/общаге государство платит 75 евро за комнату и по 25 евро на каждого в ней проживающего на еду В ДЕНЬ... Плюс пособие 206 евро в неделю на взрослого и плюсы на его иждевенцев... Лицам пенсионного возраста дали полную пенсию без социальных взносов.. 242 евро в неделю...
Мої батьки, 2 пенси, 70-72 роки.
Їхати звісно, нікуди не бажають. Але якщо їм запропонувати щось конкретне-якесь прийнятне житло, якусь допомогу в їжі та медицині, мати ще може працювати-то може і поїхали б доживати в якусь північну країну.
Бо в Харкові там зовсім їм складно стає.
Чи це нереально?
   
Мої батьки, 2 пенси, 70-72 роки.
Їхати звісно, нікуди не бажають. Але якщо їм запропонувати щось конкретне-якесь прийнятне житло, якусь допомогу в їжі та медицині, мати ще може працювати-то може і поїхали б доживати в якусь північну країну.
Бо в Харкові там зовсім їм складно стає.
Чи це нереально?

Все, что могу сказать, это что Ирландия, если доберутся, сделает все возможное. В таком возрасте, конечно, трудно, но пенсию дадут. Работать уже вряд ли кто возьмет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія