Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:

Реально "пішуть", тіпа стоїть блок, всі патріоти Зеленькі, який не дає стріляти якщо ціль на території ЛНР і ДНР...

Мені не зрозуміло як це реалізовано, бо при включенні вона має завантажити GPS Якщо немає звязку то завантажуватись воно може 2 хвилини, крім супуткників має бути зворотній звязок, по мобільному або по через туже супутниковий звязок. Якщо ми кажемо про військову частину, то частоти можна подавити, або підмінити що уже вміють, і ти лишаєшся без джевеліна. )))

на відстань на яку вони використовуються немає змісту використовувати привязку до карти. Повторю ще раз така привязка сповільнить роботу системи, а збільшення часу для наведення робить ці ракети не потрібними.

Якщо була умова що їх не використовувати бо дорогі? То ви враховуйте,  Джевеліни - це не військова допомога, це моральна була. У нас достатньо дешевших взірців майже так ефективних.

Взагалі я не догнав цей вой Зелених...

З самого початку коли це тільки давали, вони ж кричали ура, їх попереджали, що це моральна допомога, а військова)))  Військова це оплата роботи полігонів підчас навчань НАТО, розробка методі взаємодій наших і їх військових, наближення взаємодії логістики наших до їх стандартів.

===========
Що до радарів, які не передають точні координати.

Що за цей час мішало подібні системи зробити самим?

Вони ще мене називають божевільним.

===========

Нотатки Божевільного.
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:

>>
Що до радарів, які не передають точні координати.

Що за цей час мішало подібні системи зробити самим?


70 років комунізму і втеча мізків
Пральної машинки не могли зробити
   
>>
Що до радарів, які не передають точні координати.

Що за цей час мішало подібні системи зробити самим?


70 років комунізму і втеча мізків
Пральної машинки не могли зробити
Взагаліто проблема була в елементній базі. Зараз можна використати чужу. Хоча якщо подумати.


Але мене цікавить більше бред про Джевеліни.
   
Не факт что они у нас есть вообще.
   
Не факт что они у нас есть вообще.
Ви не вірите США?
   
Ви не вірите США?
Я никому не верю.
   

   
Що це за бред? Які радари, коли небо закрите.
   
Показати зображення...
Я даже на параде что то похожее видел, ну и.....?
   
AN/TPQ-36 - рухома Радіолокаційна станція (РЛС) контрбатарейної боротьби призначена для виявлення та відстеження пострілів артилерії та ракетних пусків, для забезпечення відповідного вогню.
   
Це і є "Джавелін"
   
Це і є "Джавелін"
Ну и что? Для чего их нам передали?
   
Що це за бред? Які радари, коли небо закрите.
Анти батарейні, але мені більш цікаво про Джевеліни казки.
   
Ну и что? Для чего их нам передали?
Деше і сердито може зупинити танк і маши ну при наступі... Більша відстань на які вона працює, тіпа того, реклама Американської зброї плюс жест моральної підтримки.

І Уський, вам не передавали, передали Україні щоб зупинити ваші танки.
   
Автор, я вас читаю з низу.  Далі угору не продовжую.

"Нотатки Божевільного. " (с)


   
Що до радарів, які не передають точні координати.

Що за цей час мішало подібні системи зробити самим?
Зайди в ветку ВПК и на последней странице увидишь наш аналог...
Пишут, что еще и лучше...
Очень похож на амерский...
Похоже, разобрали, изучили...
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:

Ну якщо навіть і дак. Не особливо вірю,но все ж... Дають-бери. Це зброя оборони. Доречі є зовсім непогана "Стугна".  А так,якщо танковий прорив- це будуть ще й Джавеліни. Ну сцять на заході нашого можливого наступу.
   
Автор, я вас читаю з низу.  Далі угору не продовжую.

"Нотатки Божевільного. " (с)
Не шановний провладний зелений бот, я просто цитую твердження вашої братії, що джевеліни не можуть стріляти в сторону ДНР і ЛНР якщо ціль находиться на їх території... Що це зав фішка? Помоєму це просто дурь. І вас таких більшість.
   
Зайди в ветку ВПК и на последней странице увидишь наш аналог...
Пишут, что еще и лучше...
Очень похож на амерский...
Похоже, разобрали, изучили...

Для чого ці казки про розібрали? Дай силку на ту тему.
   
Стугна це лазерна наводка а Джевелін має інші системи. Стугна це скоріше розумна бомба що наводиться по лазерному промені.
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:

так я ніпаніла, до кого претензії: до гамерів, шо вони картонні Джеви нам підсунули, чи до Зелі, шо не дозволяє тими картонками стріляти? Ну, і коли він устиг?
   
так я ніпаніла, до кого претензії: до гамерів, шо вони картонні Джеви нам підсунули, чи до Зелі, шо не дозволяє тими картонками стріляти? Ну, і коли він устиг?
Джевеліни справжні і стріляти ними можна, є стенди щоб навчати ними користуватись. Просто потреби немає ними користуватись і це дорого...

А те що вигадають Зеленські це їх хфантазія хвора.
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:

Джевеліни справжні і стріляти ними можна, є стенди щоб навчати ними користуватись. 1. Просто потреби немає ними користуватись і це дорого...

А те що вигадають Зеленські це їх хфантазія хвора.

2. Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? (с)

Тєкст німножечька па-дебільному напісан.
   
Якщо немає звязку то завантажуватись воно може 2 хвилини,
Ти відстав від життя. Максимум - 5 секунд  на визначення GPS координат за вимкненого мобільного зв'язку (сімка витягнута) на моєму  телефоні.
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:
TC

Контр-батарейные радары - не дадут координаты на территории кацапстану.
Джавелины смогут стрелять где угодно.
Только их на передовой нет. Таковы условия поставки.
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:
TC

Стугна це лазерна наводка а Джевелін має інші системи. Стугна це скоріше розумна бомба що наводиться по лазерному промені.

Шо, Стугна таки бомба? :)
Ну, це просто бімба!  :bomb:
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:
TC

Мені не зрозуміло як це реалізовано, бо при включенні вона має завантажити GPS Якщо немає звязку то завантажуватись воно може 2 хвилини, крім супуткників має бути зворотній звязок, по мобільному або по через туже супутниковий звязок. Якщо ми кажемо про військову частину, то частоти можна подавити, або підмінити що уже вміють, і ти лишаєшся без джевеліна. )))

ШО???  :S
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:

Джавеліни - то скоріше "психологічна" зброя.
Армія зараз воює "Стугнами", бо на порядок дешевше та можна краще накривати ДОТи та ДЗОТи кацапських окупантів.
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:

Реально "пішуть", тіпа стоїть блок, всі патріоти Зеленькі, який не дає стріляти якщо ціль на території ЛНР і ДНР...

Мені не зрозуміло як це реалізовано, бо при включенні вона має завантажити GPS Якщо немає звязку то завантажуватись воно може 2 хвилини, крім супуткників має бути зворотній звязок, по мобільному або по через туже супутниковий звязок. Якщо ми кажемо про військову частину, то частоти можна подавити, або підмінити що уже вміють, і ти лишаєшся без джевеліна. )))

на відстань на яку вони використовуються немає змісту використовувати привязку до карти. Повторю ще раз така привязка сповільнить роботу системи, а збільшення часу для наведення робить ці ракети не потрібними.

Якщо була умова що їх не використовувати бо дорогі? То ви враховуйте,  Джевеліни - це не військова допомога, це моральна була. У нас достатньо дешевших взірців майже так ефективних.

Взагалі я не догнав цей вой Зелених...

З самого початку коли це тільки давали, вони ж кричали ура, їх попереджали, що це моральна допомога, а військова)))  Військова це оплата роботи полігонів підчас навчань НАТО, розробка методі взаємодій наших і їх військових, наближення взаємодії логістики наших до їх стандартів.

===========
Що до радарів, які не передають точні координати.

Що за цей час мішало подібні системи зробити самим?

Вони ще мене називають божевільним.

===========

Нотатки Божевільного.
Там нема GPS, навів - і стріляй. Так що не панікуй...
   
Якщо там є джипіес, то залочити цілі на певній територіі як два пальця.
Координати зброї + випередження прицілу і вуаля, буде стояти як мертвий.
Не впевнений що там таке є. Але якщо є, то нема проблем блокувати.
   
Джавелины смогут стрелять где угодно.
Только их на передовой нет. Таковы условия поставки.

Нет там никаких условий, кроме устного предупреждения коцапив, шо есси... не дай бог... Шоб даже в мыслях не было достать ту Джаву из ящика. Иначе пистец... Поднимается штурмовая авиация и перепахивает 10 га площадей.
   
Суть в тому, що бурятів більше не буде в Україні
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:
TC

Якщо там є джипіес, то залочити цілі на певній територіі як два пальця.
Координати зброї + випередження прицілу і вуаля, буде стояти як мертвий.
Не впевнений що там таке є. Але якщо є, то нема проблем блокувати.

Нет там GPS.
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:
TC

Нет там никаких условий, кроме устного предупреждения коцапив, шо есси... не дай бог... Шоб даже в мыслях не было достать ту Джаву из ящика. Иначе пистец... Поднимается штурмовая авиация и перепахивает 10 га площадей.

Про джавелины
А кацапские су-25, так то пожалуйста.
Наша ПВО их встретит. Перепахают своими обломками.
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:

Нет там никаких условий, кроме устного предупреждения коцапив, шо есси... не дай бог... Шоб даже в мыслях не было достать ту Джаву из ящика. Иначе пистец... Поднимается штурмовая авиация и перепахивает 10 га площадей.
=======================================
 Если поднимется штурмовая авиация кацапов, то может быть лишь первый налет удачным для них. Наша ПВО самая мощная в Европе,включая все страны НАТО вместе взятые( в Европе). Причем мощнее примерно в 6 раз. Вылетят и х...й вернуться, и возможно х....й долетят. Да и у нас есть штурмовая авиация- можно и ответку получить. Так что все эти предупреждения пусть кацапы засунут себе в зад.
   
Ти відстав від життя. Максимум - 5 секунд  на визначення GPS координат за вимкненого мобільного зв'язку (сімка витягнута) на моєму  телефоні.


5 секунд це дуже багато.  А в умовах радіборотьби, можна заблокувати або підмінити координати, це уже давно навчились робити.
   
=======================================
 Если поднимется штурмовая авиация кацапов, то может быть лишь первый налет удачным для них. Наша ПВО самая мощная в Европе,включая все страны НАТО вместе взятые( в Европе). Причем мощнее примерно в 6 раз. Вылетят и х...й вернуться, и возможно х....й долетят. Да и у нас есть штурмовая авиация- можно и ответку получить. Так что все эти предупреждения пусть кацапы засунут себе в зад.

Радіус дії ПВО обмежений.
   
Нет там никаких условий, кроме устного предупреждения коцапив, шо есси... не дай бог... Шоб даже в мыслях не было достать ту Джаву из ящика. Иначе пистец... Поднимается штурмовая авиация и перепахивает 10 га площадей.
Авіатор ганс  пукає, там де просто дорого стріляти, тому не застосовують, він вигадає всяку дурницю, що якісь попередження і бла, бла бла.... :facepalm1:
   
Re: Я щось пропустив за Джевеліни, що там за казки ? :facepalm1:

Радіус дії ПВО обмежений.
Есть мобильное ПВО сухопутных войск, которой прикрывает небо над пехотой и танками. Зачем нести бред если не соображаешь в теме?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія