Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Супрун всьо

Re: Супрун всьо

В чергу! Саакашвілі першим народ видвигамши.

Саака заглянул юльке под юбку - вычеркиваем накуй.
   
Re: Супрун всьо

Супрун - Президент Украины!

точно! в гамериці - додік, в розсії - хуйло, а в україні "понад усе" - уляша. такий тріумвірат задовільняє світовий олігархат.
   
Re: Супрун всьо

"Своїм - усе, а чужим - закон!"

Нічого не нагадує? Починайте про інші рішення цього суду. Африка б***ь якась в центрі Європи

Лише за одну "судову реформу" Порошенку треба копняка дати.

А при чому тут судійська реформа ? Закон є закон. В законі все чітко прописано, хто, який термін та на яких умовах може виконувани обов'язки міністра. Я був би дуже здивований, як би суд прийняв інше рішення. Я здивований іншим: чому це рішення прийняте тільки зараз, а не ще в 2016 році.
   
Re: Супрун всьо

Угу. Петро дав команду тупиздню ляшку - баласт за борт! Той метнувся виконувати. Нахера ото скрізь ліпити горбатого до стіни петрозраду?

Коли треба ляшковці голосують так, як зручно Петру, не секрет же, що у Петра з хазяїном Ляшка Ахметовим домовленності.
   
Re: Супрун всьо

Та залишається Супрун в.о.Міністра–розслабтеся.
   
Re: Супрун всьо

Та залишається Супрун в.о.Міністра–розслабтеся.

та ніхто і не напрягався, і так було ясно, шо це понти чергові. як з ведмедчуком, чи діамантовими прокурорами. не для того улю всадили в крісло для стижки бабла з укроманюпасів, шоби якийсь ляшко її зтуди випхав.
   
Re: Супрун всьо

Та залишається Супрун в.о.Міністра–розслабтеся.
Шо розслабитись? Нехай пензлює в МЗС - там з неї толку буде на три порядки більше!
   
Re: Супрун всьо

Та залишається Супрун в.о.Міністра–розслабтеся.


Уффффф
   
Re: Супрун всьо

Ви заяву у відповідні органи подавали?

Яка в сраку заява?!!! Я чек по виходу з аптеки викинула.
   
Re: Супрун всьо

Більмо вже видно тобі неозброєним оком?

У мого кицьки у віці від 0,5 до 1,5 року такі більма вискакували періодично. Капала каплями - брала в звичайній аптеці - не в вет. Якщо питання актуальне - згадаю, що то за каплі. Реально допомагають. За третім разом більма пройшли і вже більше не поверталися. Кицькі через 1,5 місяці буде 11 років.

Ну, там в процесі. Зараз антибіотик капаю+коронер гель очний закладаю. Там зараз типу як струп сформувався і має по-трохи відпасти. А далі видно буде. Якщо язва не зробиться.

ЗІ: в мене хороші вети.

Але як згадаєте - напишіть в приват.
   
Re: Супрун всьо

точно! в гамериці - додік, в розсії - хуйло, а в україні "понад усе" - уляша. такий тріумвірат задовільняє світовий олігархат.

Верка, ты нихера не понимаешь. Супрун -наш Президент X(
   
Re: Супрун всьо

   
Re: Супрун всьо

Какая цель всех телодвижений этой мымры? Сделать медицину, как в сша? А у кого из вас есть опыт знакомства с той медициной? Вы уверены, что она вам понравится?

Дочка училась в 11-м классе в обычной американской школе и у неё была страховка от Госдепа. Манал я ту медицину, люби мои. Даже с той страховкой там лучше не болеть или сдохнуть сразу.

Не было прививки от менингита, потому что в Неньке не прививают. В сша - 200 баксов клади на стол и не вспоминай свою страховку. И так по любому поводу.

Я вот подумал: а если бы это американская школьница по приглашению мида приехала в ссср и училась в советской школе? Ей бы делали прививку за 200 рублей? Амеры офигели бы от Настоящего Коммунизма В Медицине. А там лучше быть здоровым.
   
Re: Супрун всьо

Та залишається Супрун в.о.Міністра–розслабтеся.

Ні. Буде хіба заступником, без права вносити закони та постанови.

На мінздрав готують зараз власника клініки Борис.
   
Re: Супрун всьо

Ні. Буде хіба заступником, без права вносити закони та постанови.

На мінздрав готують зараз власника клініки Борис.
=======================
Этот ничего вроде.
   
Re: Супрун всьо

Вона якраз проти американського варіанту

Останнє редагування: 6 лютого 2019 00:27:01 від grotesk_vn
   
Re: Супрун всьо

хууууух.... перечитала ВСЮ гілочьку.



Народ, а нафіга ви так рвете своє серце як мавпа газєти?

Ви коли останній раз читали Конституцію?

Кабінет міністрів складає свої повноваження перед новообраним Президентом.

Тобто, у БУДЬ-ЯКОМУ випадку цьому Кабміну залишилося досидіти до інавгурації Президента. А потім навіть якщо і пройде Порошенко на другий строк, все-одно доведеться заново перезатверджувати УВЕСЬ склад Кабміну - а там або падишах здохне, або осліка знімуть.

По суті "рехворм" Супруніхи: НЕХАЙ вона їх випробує на своїй шкурі, особливо коли ти вже уклала декларацію із конкретним сімейним лікарем, а до нього запис закритий вже на наступні ДВА тижні, підходиш до лікаря, щоб прийняла, а вона, падла, відмовляється КАТЕГОРИЧНО!!! І це та лікарка, з якою укладено декларацію, і яка за мене справно отримує свої 147 грн. на рік!!

Раніше можна було коли запис закінчився до лікаря, просто підійти без черги і прийме, а зараз ХУЯ! Записуйся і нє єбьот, які там у тебе причини і хвороби і шо наявна декларація.

Наразі моя дохтірка в грудні вела прийом лише один останній тиждень, у січні лише один останній тиждень, а у лютому у неї ВЗАГАЛІ прийому немає. А мені треба щомісяця до сімейника ходити у ПЕРШІЙ половині місяця. І?

Та нехай іде нахуй Супруніха із такою грьобаною "рехвормою"! Отак їй і передайте. Від мене.

   
Re: Супрун всьо

Какая цель всех телодвижений этой мымры? Сделать медицину, как в сша? А у кого из вас есть опыт знакомства с той медициной? Вы уверены, что она вам понравится?

Дочка училась в 11-м классе в обычной американской школе и у неё была страховка от Госдепа. Манал я ту медицину, люби мои. Даже с той страховкой там лучше не болеть или сдохнуть сразу.

Не было прививки от менингита, потому что в Неньке не прививают. В сша - 200 баксов клади на стол и не вспоминай свою страховку. И так по любому поводу.

Я вот подумал: а если бы это американская школьница по приглашению мида приехала в ссср и училась в советской школе? Ей бы делали прививку за 200 рублей? Амеры офигели бы от Настоящего Коммунизма В Медицине. А там лучше быть здоровым.

Все тебе, Авиатор, не так, если не похож на совок ;)
   
Re: Супрун всьо

Ні. Буде хіба заступником, без права вносити закони та постанови.

На мінздрав готують зараз власника клініки Борис.


Радуцького?
друг Медведчука, до речі
   
Re: Супрун всьо

А кто-то слышал Зекоманду по этому вопросу?
Че они молчат как рыбы?
   
Re: Супрун всьо

хууууух.... перечитала ВСЮ гілочьку.



Народ, а нафіга ви так рвете своє серце як мавпа газєти?

Ви коли останній раз читали Конституцію?

Кабінет міністрів складає свої повноваження перед новообраним Президентом.

Тобто, у БУДЬ-ЯКОМУ випадку цьому Кабміну залишилося досидіти до інавгурації Президента. А потім навіть якщо і пройде Порошенко на другий строк, все-одно доведеться заново перезатверджувати УВЕСЬ склад Кабміну - а там або падишах здохне, або осліка знімуть.

По суті "рехворм" Супруніхи: НЕХАЙ вона їх випробує на своїй шкурі, особливо коли ти вже уклала декларацію із конкретним сімейним лікарем, а до нього запис закритий вже на наступні ДВА тижні, підходиш до лікаря, щоб прийняла, а вона, падла, відмовляється КАТЕГОРИЧНО!!! І це та лікарка, з якою укладено декларацію, і яка за мене справно отримує свої 147 грн. на рік!!

Раніше можна було коли запис закінчився до лікаря, просто підійти без черги і прийме, а зараз ХУЯ! Записуйся і нє єбьот, які там у тебе причини і хвороби і шо наявна декларація.

Наразі моя дохтірка в грудні вела прийом лише один останній тиждень, у січні лише один останній тиждень, а у лютому у неї ВЗАГАЛІ прийому немає. А мені треба щомісяця до сімейника ходити у ПЕРШІЙ половині місяця. І?

Та нехай іде (x) Супруніха із такою грьобаною "рехвормою"! Отак їй і передайте. Від мене.

Там ще таке буде: без рецепта таблетку не купиш. А рецепт випише на прийомі за 200 баксів. Ми звідси посилкою відправляли, + з собою дали аптечку. Якби сучасні амери побачили на собі стандарти совкової медицини - в них би очі на лоба полізли. Особливо що стосується хірургії. І ця відьма-санітарка хоче їх систему насадити на нашу корупцію? Це просто ліквідація медицини взагалі. Гроші ходять за поциентом, чуда?  :pooh_lol:
   
Re: Супрун всьо

   
Re: Супрун всьо

Бо ми варвари

А там лучше быть здоровым.

Тому люди бігають, плавають, крутять педалі.

А не жеруть ліки тоннами, по-панськи чекаючи безкоштовного лікаря вдома на ліжку, й лаючи "Педаліка" за велодоріжки, що заважають паркувати улюблиного автовізка.

Тому у них це нормальна картина:


А у нас би покрутили біля скроні, побачивши маму, що бігає з коляскою.
   
Re: Супрун всьо

Тому люди бігають, плавають, крутять педалі.
ЗОЖ- прямая дорога к раку.
   
Re: Супрун всьо


Виконуючу обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун відсторонили від їх виконання.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Олега Ляшко в Facebook.

"Адмінсуд за нашим позовом заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки глави МОЗ. Життя і здоров'я українців - найвища цінність. За це і боремося!" - написав він

https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-02-05/sud-v-kieve-prinyal-jestkoe-reshenie-po-suprun-v-kresle-ministra/153516

Ляшко зробив собі операцію по зміні статі? ;o
   
Re: Супрун всьо

у нас є страхова медицина? в будь-якому куточку країни? 365/24/7?
що ще я не знаю?
Та да.
Звонишь в страховую, описываешь симптомы, записываешься на консультацию, лечишься.
   
Re: Супрун всьо

ти вже уклала декларацію із конкретним сімейним лікарем, а до нього запис закритий вже на наступні ДВА тижні,

Давай фамилию врача, я проверю запись
   
Re: Супрун всьо

Ніщо так не об’єднує українське суспільство як захист змін в медичній сфері. Дякую всім громадянам, громадським організаціям, медикам, асоціаціям та народним депутатам, які вчора висловили нашій команді підтримку та обурення суддівським свавіллям.

Дякую Петро Порошенко, Volodymyr Groysman та Андрій Парубій за чітку позицію, щодо підтримки трансформації охорони здоров’я України. Тепер нам треба оперативно врегулювати ситуацію, яка склалась.

Зміни, які нам вдалося досягти, поставлені під загрозу. Але наразі разом з командою Міністерство охорони здоров'я України маємо ряд дуже конкретних проблем і питань:

Як ліки, закуплені на суму понад 633 мільйони гривень коштів платників податків, які готуються до відправки в регіони на складах МОЗУ, будуть відправлені у медзаклади? Адже розподіл препаратів відбувається за підписом в.о. міністра.

На складах Державних підприємств “Укрвакцина” та “Укрмедпостач” готуються до розвезення в регіони життєво необхідні препарати за 33 програмами державних закупівель.

Це вакцини проти кору, які є єдиним засобом, щоби зупинити спалахи хвороби. Це ліки для онкохворих дітей і дорослих, людей з діабетом, хворобами серця, гепатитом, препарати для тих, хто потребує діалізу чи антиретровірусної терапії.

Хто підпише договори з міжнародними організаціями, які закуповуватимуть ліки, вакцини та медичні вироби за кошти держбюджету 2019 року? Бо повноваження підписувати договори також має лише в.о. міністра.

Так само під загрозою вчасні закупівлі й поставки ліків за кошти цьогорічного бюджету. МОЗ України у рекордні терміни розпочав процес закупівель. Однак через те, що наразі ніхто не вповноважений виконувати обов’язки міністра, укладання договорів із закупівельниками може не відбутися вчасно.

Зірвані терміни поставок призведуть до того, що тисячі людей залишаться без лікування. А довіра до міжнародних організацій, які не дають красти кошти з державного бюджету та допомагають закуповувати в рази більше ліків, вакцин, стентів та інших необхідних медичних виробів — буде втрачена.

Хто підпише документи про відправку на лікування за кордон 44 громадян? Бо накази про відправку підписує в.о. міністра.

Йдеться про безпеку, здоров’я та життя мільйонів людей. Я готова підписувати усе необхідне.

Сьогодні повертаюсь в Україну з відрядження у США, яке було скасоване у зв’язку з ухвалою судді Каракашьяна. Мусимо у найкоротші строки відновити роботу Міністерства.

https://www.facebook.com/ulanasuprun/photos/a.1764564323828127/2277625512522003/
   
Re: Супрун всьо

Тепер нам треба оперативно врегулювати ситуацію, яка склалась.



її дуже просто впорядкувати, треба просто виконати конституцію.

Супрун виходить із громадянства США а ВР голосує за призначення її міністром.
і все
   
Re: Супрун всьо

Уляна Супрун має повну підтримку Президента України. Ціную все те, що ми разом зробили у напрямку медичної реформи. Ціную допомогу, яку отримав у питанні запровадження сільської медицини.

Як Президент коментувати рішення суду по закону не маю права. Перша інстанція ще не зазнала судової реформи. Переконаний, що реформований Верховний Суд встановить істину у цій справі.

Хочу нагадати, що питання громадянства відноситься до виключної компетенції Президента. Наголошую: Уляна Супрун – громадянка України відповідно до указу про надання їй громадянства України, який я підписав.

#ПідтримуюСупрун

   
Re: Супрун всьо

Понятно вам?
Порошенко открыто и публично поддержал  Супрун!
Респект президенту.
А вы тут брехали, что мол Порошенко открестился от Супрун и ее реформ.
За каннабис! За Супрун! За Порошенко!
   
Re: Супрун всьо

 Супрун должна сидеть в тюрьме еще и платить за каждый день пребывания на нарах.
   
Re: Супрун всьо

Уляна Супрун має повну підтримку Президента України.


можна пакувати валізи, значить  :gigi:
   
Re: Супрун всьо

Ну от упороті запетристи і пінгвіни Супрун роблять всякі флешмоби і реїструють петиції в її підтримку.

А чому б тим, хто розуміє, який пиз*дець вже прийшов і масштаби того пиз*децю, який насувається, не зареєструвати петицію про її звільнення та не організувати флешмою типу #гетьдокторСмерть ? Я би голоснула.
   
Re: Супрун всьо

маникюр - 150 грн.
покрытие гель-лаком 100 грн
дизайн ногтей - 150 грн
Наращивание ногтей - 450 грн

   
Re: Супрун всьо

Тривала командировка в США видалася. Стільки всього не підписаного назбиралося.
Де взагалі проживає пані Канабісовна?
   
Re: Супрун всьо

Чек, кстати, липовый.
Не указан ПДВ.

   
Re: Бо ми варвари

Тому люди бігають, плавають, крутять педалі.

А не жеруть ліки тоннами, по-панськи чекаючи безкоштовного лікаря вдома на ліжку, й лаючи "Педаліка" за велодоріжки, що заважають паркувати улюблиного автовізка.

Тому у них це нормальна картина:
Показати зображення...
А у нас би покрутили біля скроні, побачивши маму, що бігає з коляскою.

В нас теж бігають. Мільонами . У Польщу. І від Супрун теж.
   
Re: Супрун всьо
den

Кабінет міністрів складає свої повноваження перед новообраним Президентом.
Що?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія