Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кирдик біткоїну

Re: Кирдик біткоїну

Оленям этого не понять никогда :-B

Ну і що ти пойняв?  :facepalm:
   
Re: Кирдик біткоїну

725$ кірдик біткоїну :(
   
Re: Кирдик біткоїну
100

Не пугайте так больше - я на дату первого поста пока посмотрел - поседел слегка :)
   
Re: Кирдик біткоїну

730$
   
Re: Кирдик біткоїну

Полетіли 815$
   
Re: Кирдик біткоїну

А Я ГОВОРИЛ!!!!! Я тут вопил!!! Пирамида,грил!  А мне тут исчо возражали. Я грил пол года тому,что его рост ничем не обеспечен,а мне тут что-то о "вечном двигателе" и "вечном роста и вечном счасТТе"! Я грил,что раз он еще высок-продавайте немедленно, но некоторые думали,что купют дом в Париже,ну как в МММ. Ну теперь,у кого биткоены-сдавайте лучче счас. Хоть каку копейку вернете. Потому что это может быть концом пирамиды.

Волька почти пророк :))
   
Re: Кирдик біткоїну

вообще биткоин это типа вебмани
   
Re: Кирдик біткоїну

Волька почти пророк :))

Ну існує  вірогідність більша за нуль що його курс може зрости як мінімум на один порядок
Бо інвестиції тільки тільки почали в нього заходити невеликі...а капіталізація дорівнює смішним на сьогодні 13 ярдам $
+ кількість людей які в нього заходять  невпинно росте...і товар дефіцитним стає
Правда я допускаю вірогідність  курсу й 0...Із за якихось фарс мажорів у майбутньому.  :D
   
Re: Кирдик біткоїну

Ну існує  вірогідність більша за нуль що його курс може зрости як мінімум на один порядок
Бо інвестиції тільки тільки почали в нього заходити невеликі...а капіталізація дорівнює смішним на сьогодні 13 ярдам $
+ кількість людей які в нього заходять  невпинно росте...і товар дефіцитним стає
Правда я допускаю вірогідність  курсу й 0...Із за якихось фарс мажорів у майбутньому.  :D
+======================================================================+
Типу: електрони закінчаться чи вони заряд втратять!
   
Re: Кирдик біткоїну

823 $ - 1 биток
кырдыкус битку  как никогда близок ))
   
Re: Кирдик біткоїну

959$

Ахах гілка у економіці вже
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія