Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВАТА начинается С ГИДА

Re: ВАТА начинается С ГИДА

Я то не страдаю, если есть хоть какое то знание процессов из альтернативной истории Украины...но для "пересичного русскоязычного" это, конечно, удар по самоидентификации.. . :aggressiv:
И РПЦ не запретили, даже когда каноничное ПЦУ появилось, почему то...

не страждаєш і пересічний російськомовний не страждає,
ну не вважає він збоченням користуватися мовою чужої нації серед співвітчизників
не вважає це ударом по ідентичності,
імперська версія історії, що розказується гідом, наслідок другого порядку 
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

 Кієф - по святим мєстам
Кієф Булгакова
Кієф Врубєля..
-- оце все є для русскіх.
Не знаю, нащо існують відділи культури при КМДА, та навіть Мінкультури - це ж не просто розважальні заходи, це ідеологія, інформаційна війна
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Я знаю много людей  который в знак протеста не слушают ФМ в авто не смотрят украинские каналы   ,это такой протест тотальной украинизации .Ну не хотят они подчиняться  разным  политическим  клоунам у них есть свое мнение . . 
Да как не понятно, что такое видение тоже формируется на страницах интернета, на телевизионніх каналах,  на шстраницах газет, модных журналов...москали вкладывают громадные бюджеты в агентуру влияния, в том числе, и протестного...
Вот прошёл саммит Норманского формата, москаляим что, важно чем он закончится? нет, им важно как можно больше его играть, как засветку Путлера в международных переговорах, чтобы значимости на себя натянуть...
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

не страждаєш і пересічний російськомовний не страждає,
ну не вважає він збоченням користуватися мовою чужої нації серед співвітчизників
не вважає це ударом по ідентичності,
імперська версія історії, що розказується гідом, наслідок другого порядку 
Да нет, чувачок, это фсбшники спят и видят, когда мы закроемся в своей украиноязычности, в своей Украине и тогда они нас точно прихлопнут, потому что они свободно говорят по-украински и агитируют в нашей стране. а нас призывают говорить только по-украински, потому как украинский язык имеет ограниченое информационное поле и русский человек его не понимает, а поэтому он не опасен их режиму. А наша позиция простому россиянину интересна, как зайдёшь с украинской идеей на российские форумы в ФБ, недели 2 тебя дружно поливают дерьмом, а потом появляются несколько сочуствующих и через месяца два ты уже там гуру демократии, враг режима путлера - и у тебя есть сторонники ИЗ РОССИЯН. А по-украински такую работу не проделаешь, как ни чтарайся.....

А Украине надо наращивать влияние на россиян, путлерский режим этого боиться и всячески этому сопротивняется, стараясь нас изолировать, и мовою тоже, увы...
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА


Послухали б ви що гонять польським туристам у Львові наші "польськомовні" екскурсоводи.
Бізнес є бізнес...  :(
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА


Послухали б ви що гонять польським туристам у Львові наші "польськомовні" екскурсоводи.
Бізнес є бізнес...  :(
і, що ж вони гонять?
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Ну то і у в Полтаві таке було , що виспівують на екскурсії центром міста


у Полтаві ж представлене українське барокко - будинок полтавського губернського земства (арх. Василь Кричевський)

   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Да нет, чувачок, это фсбшники спят и видят, когда мы закроемся в своей украиноязычности, в своей Украине и тогда они нас точно прихлопнут, потому что они свободно говорят по-украински и агитируют в нашей стране. а нас призывают говорить только по-украински, потому как украинский язык имеет ограниченое информационное поле и русский человек его не понимает, а поэтому он не опасен их режиму. А наша позиция простому россиянину интересна, как зайдёшь с украинской идеей на российские форумы в ФБ, недели 2 тебя дружно поливают дерьмом, а потом появляются несколько сочуствующих и через месяца два ты уже там гуру демократии, враг режима путлера - и у тебя есть сторонники ИЗ РОССИЯН. А по-украински такую работу не проделаешь, как ни чтарайся.....

А Украине надо наращивать влияние на россиян, путлерский режим этого боиться и всячески этому сопротивняется, стараясь нас изолировать, и мовою тоже, увы...

 :lol: то це ти тут зараз на російському форумі з фсбешниками в борні  :weep:

от же ж довбограй поранений  :laugh: 
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА


Послухали б ви що гонять польським туристам у Львові наші "польськомовні" екскурсоводи.
Бізнес є бізнес...  :(
Так, але поляки на Україну не нападали, територій не анексували, хоча в них і більше на це прав може... а москалі - напали і анексували, тому й така пересторога! :acute:

Останнє редагування: 17 грудня 2019 15:05:35 від Компанійська варта
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

:lol: то це ти тут зараз на російському форумі з фсбешниками в борні  :weep:

от же ж довбограй поранений  :laugh:
Ти вірно зрозумів, саме з фсбшниками та їх агентурою....недаре мно так крючить?)) :pooh_on_b:
І тут і там, ускрізь треба встигати....тут їх теж, як гною...


Останнє редагування: 17 грудня 2019 15:07:43 від Компанійська варта
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Ну то і у в Полтаві таке було , що виспівують на екскурсії центром міста
у Полтаві ж представлене українське барокко - будинок полтавського губернського земства (арх. Василь Кричевський)

Показати зображення...

Так то ж хоч будинок приємний на вигляд .

І - тАк , визнаю , що від самого дитинства подобавсь - кольоровими різнобарвними кахлями . ))

А як на оті побілені потвори у самому центрі дивитись , то одна думка - хоча би вночі не наснились .

   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

тю
я у 2008 році була у Львові, їздили зокрема в екскурсію по замках Львівщини
то гід - сухенька така тітонька похилого віку - дорогою розповідала про Павку Корчагіна і як багато добра галичанам принесла совєцька влада, "цинічних бандер" також увагою не обійшла
довелося мені втрутитися... :laugh:
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

тю
я у 2008 році була у Львові, їздили зокрема в екскурсію по замках Львівщини
то гід - сухенька така тітонька похилого віку - дорогою розповідала про Павку Корчагіна і як багато добра галичанам принесла совєцька влада, "цинічних бандер" також увагою не обійшла
довелося мені втрутитися... :laugh:
А ми дивуэмося, чого 75% за Зеленського проголосувало... 8-:
Я тут колись проводив опитування (мабутьу Архіві) Майже відразу пцсля Майдану,  причетність до Майдану і війни, волонтесртво....Так от безпосередню уасть у протистояннях - 5% українців (тоді було модно за це голосувати, десь іще 25% - допомагали, волонтерствували тощо...А інші 70% абе підтримували, але не приймали участі, або не мали намірів підтримувати....

З того часу мало що змінилося, мабуть і не в останню чергу із-за подібної пятої колони в Украаіні, завдяки яким більшість Украинців досить лояльно ставляться до "руського міра", щоб не казали...
 
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Вата починається з коцапоязика
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

А ми дивуэмося, чого 75% за Зеленського проголосувало... 8-:
Я тут колись проводив опитування (мабутьу Архіві) Майже відразу пцсля Майдану,  причетність до Майдану і війни, волонтесртво....Так от безпосередню уасть у протистояннях - 5% українців (тоді було модно за це голосувати, десь іще 25% - допомагали, волонтерствували тощо...А інші 70% абе підтримували, але не приймали участі, або не мали намірів підтримувати....

З того часу мало що змінилося, мабуть і не в останню чергу із-за подібної пятої колони в Украаіні, завдяки яким більшість Украинців досить лояльно ставляться до "руського міра", щоб не казали...
ну нє, та тітка очевидно потенційний виборець Кнура
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Вата починається з коцапоязика
Не, чувачок, вата начинается с воспитания! если ты с ясель будешь рассказывать по-украински про " великого та геніального вождя усіх народів Леніна, який боровся з негідними націоналістами, гениального Пушкіна, засновника всесвітньої сучасної поезії і як все тут майже російське, в тому числі, і українська мова - похудна від російської" - то ребёнок будет воспитан ватником, даже украиноговорящим!
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Не, чувачок, вата начинается с воспитания! если ты с ясель будешь рассказывать по-украински про " великого та геніального вождя усіх народів Леніна, який боровся з негідними націоналістами, гениального Пушкіна, засновника всесвітньої сучасної поезії і як все тут майже російське, в тому числі, і українська мова - похудна від російської" - то ребёнок будет воспитан ватником, даже украиноговорящим!
Ну мені розказували в яслах про великого вождя валодю.Тоді у нас був такий конструкор- цеглинки дерев'яні ,вихователька брала в руки будувала зігурат і розказувала.82 рік мені 2,5роки було. Я хз навіщо вона це робила.
А про націоналістів мені вдома розказувала баба ,яка переселена була по Віслі .

Вата починається з тупості.
Це коли твої предки говорили по українськи а тобі навіть у голову не приходить чому ти сам говориш мовою ворога який стріляє градом по твоїй хаті.
Або коли твоє прізвище питомо українське,  а тобі в голову не приходить запитати себе що в ньому робить закінчення "ов".
Або коли ти голосуєш 30 років за втарой гасударствєнний,але дивуєшся чому небуло якісних україномовних продуктів ,музики, фільмів...
Тож вата це агресивна тупість бидло-пролетаріїв помножена на лінь і пропаганду московії.

   
Re: ВАТА начинается С ГИДА
RSP

Я уже видел что войны начинаются из за дебилов или москоквской агентуры маскирующихся под патриотов , которые пытаются ломать других  ,кто делит народ на вату и "настоящих патриотов "   кто одну часть народа  пытается превратить  во второй сорт .Автор темы не исключение он заранее уже поделил народ на низший  сорт  на врагов  потому что они "вата "
Именно так. Пан Ван.
Ибо я уже зае...ся  смотреть на разборки  "патриотов" кто из них ватнее а кто патриотичнее.

І взагалі патріотизм це не вереск під стінами ВР а добросовісне виконання своєї роботи дотримуючись законів України.
А в нас підмінили поняття, кради і кричи, знай табличку ділення, і ти вже патріот далі нікуди. А ще як маєш китайську вишиванку то взагалі...
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА
van

Именно так. Пан Ван.
Ибо я уже зае...ся  смотреть на разборки  "патриотов" кто из них ватнее а кто патриотичнее.

І взагалі патріотизм це не вереск під стінами ВР а добросовісне виконання своєї роботи дотримуючись законів України.
А в нас підмінили поняття, кради і кричи, знай табличку ділення, і ти вже патріот далі нікуди. А ще як маєш китайську вишиванку то взагалі...
  Понятие  украинский патриотизм или патриот полностью  дискредитировано на примере тоже межгорья  , куда делся атопарк  януковича куда делись драгоценности и имущество  грабили  и воровали   "экскурсоводы-патриоты "
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Чому питання "русифікаціі" за часів СССР не розглядається з точки зору що була задіяна одна мова——найчисельніша на той час——для згуртування багатонаціональноі краіни.Тобто вибрали російську не для " русифікаціі"—— а саме я мову міжнародного спілкування.
Якою вона є і зараз наприклад—— одна з шести мов міжнародного спілкування ООН.
Так само могли в той час використати якусь англійську, або польську——але все пішло саме так.
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА


Послухали б ви що гонять польським туристам у Львові наші "польськомовні" екскурсоводи.
Бізнес є бізнес...  :(

польським.
Я років 5 тому був учасником екскурсії на Личаківське, де гід жінончка в літах, водила виключно по похованнях руських діячив, членів якихось графських родин.
Я плюнув і пішов собі сам гуляти. Потім мені розповіли як вона захоплено розповідала про велику руську культуру та її позитивний вплив на Львів.
До свіжих могил АТОшників та Вербицького навіть людей не підвела.
О де явище
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Чому питання "русифікаціі" за часів СССР не розглядається з точки зору що була задіяна одна мова——найчисельніша на той час——для згуртування багатонаціональноі краіни.Тобто вибрали російську не для " русифікаціі"—— а саме я мову міжнародного спілкування.
Якою вона є і зараз наприклад—— одна з шести мов міжнародного спілкування ООН.
Так само могли в той час використати якусь англійську, або польську——але все пішло саме так.
Тому що "згуртування багатонаціональної країни " робилося на крові і кістках ,голодоморами,цілеспрямованим винищенням активного прошарку населення ,терором і масовими вбивствами мирного населення  ...
Роздуми про такі питання це тобі не кеди в магазині вибирати і не теми на ФУПі створювати в стилі пристарілого  куколда , коротше не твоє воно .

   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Тому що "згуртування багатонаціональної країни " робилося на крові і кістках ,голодоморами,цілеспрямованим винищенням активного прошарку населення ,терором і масовими вбивствами мирного населення  ...
Роздуми про такі питання це тобі не кеди в магазині вибирати і не теми на ФУПі створювати в стилі пристарілого  куколда , коротше не твоє воно .

Ти спочатку етимологію слів вивчи, а потім вже намагайся щось закинути))
А про " згуртування багатонаціональноі краіни"—— можна поспорити))——
Але тут немає з ким))—— забагато "вишивати"))—— тих хто "до перемоги на руінах Кремля"(((
   
Re: ВАТА починається з Кожного

ВАТА починається з Кожного
От якби Олена Притула була українкою, то її газета була б тільки українською мовою...а на форумі модератори нещадно вибілювали "русскій мір"... от якби у нашого президента батько був українцем, то він би не казав "какая разніца, как говорить"  та не вчив би студентів російською мовою...та й син би не повторював за батьком :  "какая разніца, как говорить"... :take_exam:
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Ти спочатку етимологію слів вивчи, а потім вже намагайся щось закинути
Відразу  після тебе, коли ти навчишся етимології слова "згуртувати" і почнеш відрізняти його  від термінів "русифікація"  "терор" і тд.

   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

А про " згуртування багатонаціональноі краіни"—— можна поспорити
Викладай  все що маєш , бо тут багато хто ще не знає навіщо ти тут.

   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Викладай  все що маєш , бо тут багато хто ще не знає навіщо ти тут.

Нецікаво))( позіхаючи))—— немає тут умов нормальних для викладення альтернативноі точки зору))( будь в чому))—— набіжуть і заклюють)))
Лінька))
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Нецікаво
Та я і не сумнівався, я ж кажу не твоє це,вкинув на вентилятор  і гайда   гілки самолюбування  плодити.
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

  Понятие  украинский патриотизм или патриот полностью  дискредитировано на примере тоже межгорья  , куда делся атопарк  януковича куда делись драгоценности и имущество  грабили  и воровали   "экскурсоводы-патриоты "
Так а зачем Завгару такие ценности, тем более єстетической и исторической ценности там мало что представляло...Уш'л бі в отставку спокойно, как просили - никто бі ничего не грабил, потом бі простили вс', как Кучме, а он біковать начал, за что и СПРАВЕДЛИВО ответил имещаством!
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

вата починається з мови
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Чому питання "русифікаціі" за часів СССР не розглядається з точки зору що була задіяна одна мова——найчисельніша на той час——для згуртування багатонаціональноі краіни.Тобто вибрали російську не для " русифікаціі"—— а саме я мову міжнародного спілкування.
Якою вона є і зараз наприклад—— одна з шести мов міжнародного спілкування ООН.
Так само могли в той час використати якусь англійську, або польську——але все пішло саме так.

тому що російська в СРСР ніколи не використовувалась, як мова міжнародного спілкування, це була мова імперії
тому "питання русифікації" так ніхто і не розглядав

 
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

вата починається з мови
та ні, вата починається із тем, а якою мовою - питання другорядне, якщо російською розповідати про нашу державність, культуру, героїв, то вони від цього ватними не стануть, як хотілося б фсбшникам
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

  "З 2017 року в 37 музеях світу з'явилися україномовні гіди, повідомила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

"Лише за останні півроку в 9 країнах ми запустили 10 проектів, коли українські туристи, відвідуючи іноземні музеї, можуть чути свою рідну мову і сприймати цей контент своєю рідною мовою. Також з 2017 року ми загалом ввели 37 україномовних гіди, тільки 26 за останні півтора року"
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Українські гіди світу і Guid'me

Ця група створена для українських туристів і гідів світу за сприянням мобільного додатку Guid'me.
Збираєтесь у закордонну подорож і шукаєте україномовного гіда? Шукаєте куди піти?
У нашій групі Ви можете знайти і розмістити інформацію щодо екскурсій, майстер-класів, дозвілля і подорожей.
Ласкаво просимо! Бачити менше

https://www.facebook.com/groups/4021183727931699/

   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Українські гіди світу і Guid'me

Ця група створена для українських туристів і гідів світу за сприянням мобільного додатку Guid'me.
Збираєтесь у закордонну подорож і шукаєте україномовного гіда? Шукаєте куди піти?
У нашій групі Ви можете знайти і розмістити інформацію щодо екскурсій, майстер-класів, дозвілля і подорожей.
Ласкаво просимо! Бачити менше

https://www.facebook.com/groups/4021183727931699/
(tu)
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Ну не знаю....В моїй сім'ї є чудовий, адекватний гід - Анна Андрусик:
https://www.facebook.com/anna.shevchuk.946
Дуууууже рекомендую.
   
Re: ВАТА начинается С ГИДА

Ну не знаю....В моїй сім'ї є чудовий, адекватний гід - Анна Андрусик:
https://www.facebook.com/anna.shevchuk.946
Дуууууже рекомендую.
Це добре, бо хотілося б, щоб поменше по Києву водили ватні гіди :malyas: ...Цікаво, який відсоток ватних рпцшних гідів до нормальних, без "закоса" під "руський мір"?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія