Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И снова Крым, и снова Вода.

Re: И снова Крым, и снова Вода.

Чек у вотсап - бабло через хвилину. Але я ж не жлобяра, аванс дам!

ок, бо Павло може не повірити, та вирішить шо ти його бажєш кинути
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Ничего рано или поздно коымчане научаться пользоваться дождевой водой собирать ее и беречь каждую каплю. До 50 х годов как то умели обходиться без днепровской воды
Тільки до 50-х років в Криму жило 500 тис і срали на очко, а зараз 2,5 мільйона з усіма зручностями.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

ок, бо Павло може не повірити, та вирішить шо ти його бажєш кинути
Ок, закину тобі, прослідкуєш щоб хлопчина не купував отруту.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Ок, закину тобі, прослідкуєш щоб хлопчина не купував отруту.

та добре, дочекаемось тепер рішеня самого Павла
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

В Украине все плохо. Кацапы оккупировали Крым. Их над гнать - и мы - в поиске решений.  8-)

От тут с тобой, Серега, соглашусь.
Не понимаю только почему официальные украинские госпидары жуют сопли...

Они должны четко отвечать, что за все, что сейчас происходит в Крыму, отвечает хуйло... он его захватил и превратил в зону гуманитарной катастрофы... Прка Крым был украинским, никаких катастроф там небыло...

Поэтому - верните Крым, и мы восстановим там нормальную жизнь...
А, пока крымваш... сами решайте как содержать захваченные территории... B-)
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.
den

От тут с тобой, Серега, соглашусь.
Не понимаю только почему официальные украинские госпидары жуют сопли...

Они должны четко отвечать, что за все, что сейчас происходит в Крыму, отвечает хуйло... он его захватил и превратил в зону гуманитарной катастрофы... Прка Крым был украинским, никаких катастроф там небыло...

Поэтому - верните Крым, и мы восстановим там нормальную жизнь...
А, пока крымваш... сами решайте как содержать захваченные территории... B-)
++
Ще в оон якийсь подати документи про погіршення життя населення під час окупації
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Они должны четко отвечать
отвечать? Ніфуясобі. Вони повинні репетувати на весь світ, шо у криму катастрофа, викликана кацапнею.

upd
...і офіційно вимагати у кацапів забезпечити крисянів водою і прочими ніштяками, шоб все було "як було при Україні"
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.
Bmx

З харчів - все що винесе з АТБ.

Тре чіткіше формулювати критерії, бо пан Павло може винести з атб 50-60 кілограм чорної ікри..
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

++
Ще в оон якийсь подати документи про погіршення життя населення під час окупації

 (tu)

Прессовать их надо, а не сопли жевать...
Это козырь, который сам же хуйло и  дал в руки своими визгами про гуманитарную катастрофу...
Но марионеткам мозгов не дано...
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

з атб 50-60 кілограм чорної ікри.
:laugh: кабачкової хіба
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Шёл 21 век...Маск строил планы колонизации Марса....
И только Юрахип-какал в дюрочку во дворе ....супирдиржава!!!! :D

ого ... у нас таке теж було. поки москалів не прогнали.
тепер каналізація в селах є і центральне водопостачання  :D
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.
PAL

:laugh: кабачкової хіба

та нє, у АТБ точно є! Адміральська! По 30 грн за 130гр банку! Сам бачив!  :gigi:
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

В Турча аура фігова, чи ще щось там. домовилися, пріемна розмова, гарна людина, за два дні мене вдома закривають на два тижні. Отаке. Максе, вибачте,  мабуть й вас підставив, те що я мав, то не відпустка. Шаленію по воді. А от як буває. Як Турч те організує, то нічого не буде. Хоч медом Павла мажте. Турч самодостатній.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

когда в Крыму начнутся водные бунты?

в Симфе народ уже собираетыся вечером на улице и обсуждают отсутсвие воды. Дело в том, что даже по графику вода поступает в дальние дома, и на верхние этажи напор слабый даже в те 3 часа вечером когда дают воду.

Большинство населения уже перешло на бутилированую воду, из под крана ни на что не годится .
Пока правда хотят пистать припизденту, я так понимаю хуйлу засохшему
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

В Турча аура фігова, чи ще щось там. домовилися, пріемна розмова, гарна людина, за два дні мене вдома закривають на два тижні. Отаке. Максе, вибачте,  мабуть й вас підставив, те що я мав, то не відпустка. Шаленію по воді. А от як буває. Як Турч те організує, то нічого не буде. Хоч медом Павла мажте. Турч самодостатній.

Согалсен, договорились уже с Аелитом идти... и Аелит заболел  :(
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Через місяць відсутності нормального водопостачання, все це дістане крисян до печінок.  B-)
Будуть палко любити і дякувати хуйлу.  :gigi:
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Через місяць відсутності нормального водопостачання, все це дістане крисян до печінок.  B-)
Будуть палко любити і дякувати хуйлу.  :gigi:
ні
Бо в них у всьому винуваті українці
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Через місяць відсутності нормального водопостачання, все це дістане крисян до печінок
В них води вже давно нема і нічого, живуть.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

ні
Бо в них у всьому винуваті українці
Буде хахли випили всю воду?
Ну добре, нам не звикати.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

В них води вже давно нема і нічого, живуть.
Де нема? В каналі? Коли в крані нема води, отоді її нема.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Де нема? В каналі? Коли в крані нема води, отоді її нема.
Колодязі пусті давно, в крані вода давно була по графіку, а зараз цей графік врізали (з 6 до 9 зранку і увечері). І шо? Поки метеорит не прилетить, скот буде жити.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

предполагаю, что недавний прилёт американских стратегов как то связан с водной катастрофой в крыму.
похоже Трамп предупреждает, что будет бомбить любой прорыв кацев к дамбе. Наверно есть какие то развед данные , что прорыв таки планируется
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

предполагаю, что недавний прилёт американских стратегов как то связан с водной катастрофой в крыму.
похоже Трамп предупреждает, что будет бомбить любой прорыв кацев к дамбе. Наверно есть какие то развед данные , что прорыв таки планируется
100%
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Симферополь это не Севастополь, население вовсе не такое прорашенское.  350 тысяч человек никуда не увезёшь.
И вода эта такая штука, шо если её нет, то её нет у всех и ментов нет, и у омона нет и у гебни нет, Нет у хуйло спецводопровода для омона. Всё население в одной жопе , сухой жопе.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Які дощі , ви про що?))
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Два дня шли дожди, сейчас опять солнечный период. Лично я проблем с водой не испытываю, поэтому проблемы симферопольцев меня мало волнуют.
Моя точка зрения: когда Зе прижмут, он тут же  запоет - ну там же наши люди, и пойдет на переговоры по подаче воды в канал.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Два дня шли дожди, сейчас опять солнечный период. Лично я проблем с водой не испытываю, поэтому проблемы симферопольцев меня мало волнуют.
Моя точка зрения: когда Зе прижмут, он тут же  запоет - ну там же наши люди, и пойдет на переговоры по подаче воды в канал.

И в результате хуйло либо получит воду, а зеленский новый майдан
либо никто ничего не получит
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Два дня шли дожди, сейчас опять солнечный период. Лично я проблем с водой не испытываю, поэтому проблемы симферопольцев меня мало волнуют.
Моя точка зрения: когда Зе прижмут, он тут же  запоет - ну там же наши люди, и пойдет на переговоры по подаче воды в канал.

с какого перепугу?

официально Крым оккупирован
соответственно это проблемы оккупантов.
мы то тут причем.

   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

с какого перепугу?

официально Крым оккупирован
соответственно это проблемы оккупантов.
мы то тут причем.

то його думка, він же ж Кримчанин
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Які дощі , ви про що?))
Вчора був, 2мм
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Почему только моя, - некоторые високопосадовці неоднократно об этом высказывались, а зная Зе, его сердобольность :) уверен, что он не бросит в беде своих соотечественников.  :D
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

ну если соотечественников, тогда срывайте триколорные тряпки с зданий.
вывешивайте сине-желтые флаги

а мы будем подготовливаться
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

ну если соотечественников, тогда срывайте триколорные тряпки с зданий.
вывешивайте сине-желтые флаги

а мы будем подготовливаться
Руські - виродки, нацисти. Багато червоних прапорів було в 1942 році в окупованому Києві???? А різниці нема, тільки кацапи більш жорстокі, ніж німці.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Почему только моя, - некоторые високопосадовці неоднократно об этом высказывались, а зная Зе, его сердобольность :) уверен, что он не бросит в беде своих соотечественников.  :D

а пан таки москаль, ментально
все царя в голові тримає

пох нам на прихильники певної політсили
будь-яка спроба дати воду в Крим буде зупинена збройним шляхом
моментально з виносом тіла прихильники певної політсили та прихильники певної політсили
і вони це добре розуміють

маю дуже цікаву інформацію, але поки тільки з одного джерела і такого, що 50/50
перевіряю  з інших

інформація така - в ніч з 5го на 6те вересня цього року була запланована наступальна операція москалів з пробивання сухопутного коридору в Крим, інформація з рашки, з кордону в районі Новоазовська, танкові підрозділи москаликів отримали боєкомплекти, горючку, медицину і карти з завданням по наступу на Маріуполь та Бердянськ. Фото карт обіцяли надати.
Політ Б-2 був чітким сигналом, що така спроба буде зупинена максимально жорстко.

на даний момент підрозділ сидить в полі, з боєкомплектом і в повній бойовій, до кордону 5 км, чекають наказів.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Руські - виродки, нацисти. Багато червоних прапорів було в 1942 році в окупованому Києві???? А різниці нема, тільки кацапи більш жорстокі, ніж німці.

о Павло, вітаю.
ви як завжди праві на рахунок кацапів!

P.S. там вище для вас пропозиція від юзерів.
якщо не важко, то відпишіться шановним юзерам чи ви погоджуєтесь.
( я би погодився, 3 дні жерти червону ікру та інші смаколики)

 


   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

а пан таки москаль, ментально
все царя в голові тримає

пох нам на прихильники певної політсили
будь-яка спроба дати воду в Крим буде зупинена збройним шляхом
моментально з виносом тіла прихильники певної політсили та прихильники певної політсили
і вони це добре розуміють

маю дуже цікаву інформацію, але поки тільки з одного джерела і такого, що 50/50
перевіряю  з інших

інформація така - в ніч з 5го на 6те вересня цього року була запланована наступальна операція москалів з пробивання сухопутного коридору в Крим, інформація з рашки, з кордону в районі Новоазовська, танкові підрозділи москаликів отримали боєкомплекти, горючку, медицину і карти з завданням по наступу на Маріуполь та Бердянськ. Фото карт обіцяли надати.
Політ Б-2 був чітким сигналом, що така спроба буде зупинена максимально жорстко.

на даний момент підрозділ сидить в полі, з боєкомплектом і в повній бойовій, до кордону 5 км, чекають наказів.

15 сентября начинаются учения Кавказ 2020
Вот примерная возможная дата активных действий.
К тому же 1 Октября вроде, Банки РФ должны полностью перейти на систему МИР и отвязаться от Виза и Масетркард.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

15 сентября начинаются учения Кавказ 2020
Вот примерная возможная дата активных действий.
К тому же 1 Октября вроде, Банки РФ должны полностью перейти на систему МИР и отвязаться от Виза и Масетркард.

цю дату всі знають, а я пишу, що передали з рашки, з кордону
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Колодязі пусті давно, в крані вода давно була по графіку, а зараз цей графік врізали (з 6 до 9 зранку і увечері). І шо? Поки метеорит не прилетить, скот буде жити.
Там де колодязі пусті, там вже і села пусті, а селяни з тих сіл сидять зараз в Сімферополі та інших містах криму.
Коли тут нема води, а рядом десь вона є, це одна справа, а коли води нема в радіусі ста-двісті кілометрів це вже інша справа.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

15 сентября начинаются учения Кавказ 2020
Вот примерная возможная дата активных действий.
К тому же 1 Октября вроде, Банки РФ должны полностью перейти на систему МИР и отвязаться от Виза и Масетркард.

да ну
типа у параши нет активов за границей
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Два дня шли дожди, сейчас опять солнечный период. Лично я проблем с водой не испытываю, поэтому проблемы симферопольцев меня мало волнуют.
Моя точка зрения: когда Зе прижмут, он тут же  запоет - ну там же наши люди, и пойдет на переговоры по подаче воды в канал.
Сьогодні не відчуваєш проблем, а завтра?
Сімферополь вчора теж не відчував, а зараз.
Так отож. В цьому всі кацапи, не далекоглядні і тупі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія