Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знайомтесь, це Ромео!

Re: Знайомтесь, це Ромео!

да хоть папу римского....

но по киеву всё шо влада принимает..у тебя одобрямс.

все що позитивно одобрямс все що негативно осуждамс
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

я підтримую Гусовського  на мера 

гусовський - львівський ресторатор рветься в Київ, пролобіював закон про заборону продажу алкоголю в магазинах з 23-до 10, щоб всі ходили в ресторани..

Львівяни нехай п***а до Львову, нефіга у КИЄВІ СВОЇ СІЛЬСЬКІ УСТОЇ НАВ"ЯЗУВАТИ.. :X
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

гусовський - львівський ресторатор рветься в Київ, пролобіював закон про заборону продажу алкоголю в магазинах з 23-до 10, щоб всі ходили в ресторани..

Львівяни нехай п***а до Львову, нефіга у КИЄВІ СВОЇ СІЛЬСЬКІ УСТОЇ НАВ"ЯЗУВАТИ.. :X

він народився і все життя прожив в Києві
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

та нема чого обговорювати

непотрібний для суспільства індивід який ще і залазить в мою кишеню
по таких має ефективно працювати контролюючі органи і карна система

Пофіг.
У мене з ними-- дружні зв"язки))
пс. Крім козлів з податковоі)))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Пофіг.
У мене з ними-- дружні зв"язки))
пс. Крім козлів з податковоі)))

 (tu) це дає надію
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

(tu) це дає надію

Ні.
пс. З ними немає стосунків-- виключно тому що вони-- козли))
Але якщо потрібно щось вирішити-- допоможуть друзі)))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Ні.
пс. З ними немає стосунків-- виключно тому що вони-- козли))
Але якщо потрібно щось вирішити-- допоможуть друзі)))

ну я говорю це класно що такі як ти вважають податківців козлами
вони і є козлами для тебе
і це чудово

сподіваюсь і для друзів вони теж будуть козлами
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Будівельний кооператив на себе оформив
Якась процедура з введенням в експлуатацію
В нього було задеклароване якесь недобудоване иайно як раз на площу квартир

Ще й бабло в батьків позичив
Якась мутка
сп итай у вольки .він майстер по "оптимізації податків".пояснить тобі як то все оформлюється.він сам то робить,щоб манюпасу його гроші у вигляді податку не попали,бо жаба дусить.такий собі ромео запоріжського розливу. :D
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Ну так. Власник будівельної компанії.
Я думав якийсь місцевий голожоп людас попав у депутати і озолотився.
Хтось читає податковий кодекс, а хтось його курить і жаліється на шоколадника.
(tu)  :D про людаса  (tu)
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Бля, куплю такую же беху не за 45, а за 90 тысяч гривен, даже за 190. Скажите где? Не на бляхах конечно. Талантище - все честно как писалось выше. Самим не смешно б***ь?
ну продали їй власниця салону,що купила в її чоловіка квартиру.у нас теж батько продав за 10 дольців доньці квартиру вартістю півмільйона долярів,або власнику будівельного бізнесу(мармур,граніт) продали за такі гроші квартиру власник будкомпанії,який був винен йому гроші за матеріал.законне зменшення податку  і вигода з обох сторін..
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Ромео? OMFG.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

типу

Вони крадуть і я краду.
Цікаво.
абсолютно адекватна психологія,але тільки коли він прямо каже-я не критикую тих на горі,бо я такий самий,просто рівень можливестой менший(що він і робить).це цілком правдиво і не викликає ніяких питань,хоч і принцип може комусь не подобатися,але він не двуличний.на відміну від тогож квартирооптиміста леща.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Аткуда дєньгi, Зiн? (@)  :facepalm1:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Ромео? OMFG.

На цього Ромео, треба Оттелу ...
   
мудрый чел
и багатый

рекомендую в кабинет министров
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Треба констатувати, що демонізація Ромео провалилася. :beach:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

сьогодні у нього брали інтерв"ю на 112.

Сказав, що його батько власник будівельної компанії і він у долі. Коли будують багатоповерхневий будинок , то це їх власність - всі квартири, потім продають..

автівку його жоні подарував його батько за символічну суму.

Ти погано слухав.
Він сказав витратив 13 млн.
На запитання де взяв - 9 млн. взяв у батька.
Але до того сказав, бізнес спільний, тумбочка одна.

Коли спитають батька, він скаже - взяв у сина, він забудовник, багата людина.

 B-)

Знаю одного шоферюгу, дальнобійника.
Йому настойобло бути дальнобійником, і він на заощадження побудував поліграфічний комбінат.
З нуля.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

На цього Ромео, треба Оттелу ...

Трохи сплутав. Тільбота. Чашу з ядом. B-)
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

абсолютно адекватна психологія,але тільки коли він прямо каже-я не критикую тих на горі,бо я такий самий,просто рівень можливестой менший(що він і робить).це цілком правдиво і не викликає ніяких питань,хоч і принцип може комусь не подобатися,але він не двуличний.на відміну від тогож квартирооптиміста леща.

не просто адекватна. дуже корисна і виграшна. чудово впишеться в прохідну частину будь якої фракції. буде собі красти потроху, протискати закончики, не буде вийопуватись, за невеликі плюшки віддасть свій голос за будь який закон. веселий відкритий. має друзів в своєму регіоні, якщо комусь з однопартійців щось треба порєшать в Чернівцях
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Ти погано слухав.
Він сказав витратив 13 млн.
На запитання де взяв - 9 млн. взяв у батька.
Але до того сказав, бізнес спільний, тумбочка одна.

Коли спитають батька, він скаже - взяв у сина, він забудовник, багата людина.

 B-)

Знаю одного шоферюгу, дальнобійника.
Йому настойобло бути дальнобійником, і він на заощадження побудував поліграфічний комбінат.
З нуля.

Його звати Слав ?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

не просто адекватна. дуже корисна і виграшна. чудово впишеться в прохідну частину будь якої фракції. буде собі красти потроху, протискати закончики, не буде вийопуватись, за невеликі плюшки віддасть свій голос за будь який закон. веселий відкритий. має друзів в своєму регіоні, якщо комусь з однопартійців щось треба порєшать в Чернівцях

Напишіть мені передвиборчу програму)))
У Вас добре виходить))

пс.Насправді мене стримує від похода в депутати одна деталь-- в мене немає і я не дуже полюбляю костюми з краватками))
А ходити на сесію в байці від Yakuza --якось буде пенсіонерів напрягати)))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Напишіть мені передвиборчу програму)))
У Вас добре виходить))

пс.Насправді мене стримує від похода в депутати одна деталь-- в мене немає і я не дуже полюбляю костюми з краватками))
А ходити на сесію в байці від Yakuza --якось буде пенсіонерів напрягати)))

так?

   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Приберіть власний під'їзд
Почніть з себе
Пенсіонери у всьому винні

Зараз порохосмоки набігуть з "меседжами".
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

За заявою юристів “Тисни” (Bihus.Info), Чернівецька прокуратура відкрила справу щодо Ромео Скрипи - депутата Чернівецької міськради від БПП. Підставою для старту провадження стали прихований бізнес і далека від реальності вартість авто.

Bihus.info  / 02.03.2018


Як повідомляли активісти Громадського руху Чесно, представник фракції БПП Солідарність в один день придбав 31 квартиру, 6 машиномісць та 2 нежитлових приміщень. А трохи згодом купив ще 32 квартири.

Втім, кримінальну справу депутат отримав через інший “сюрприз” в декларації - BMW X6, яку його дружина придбала за 45 тисяч гривень, в той час як ціна за таку модель на ринку складає від 38 до 46 тис доларів США.

Крім того, у декларації Ромео Скрипи відсутня інформація про доходи від компанії ТОВ “БУД.ІН.КОМ” (в якій Скрипа має внеском до статутного капіталу) і ТОВ “Мед Палас”, де його дружина є керівником і співзасновником із внеском у півмільйона гривень.

Із вищезазначеною інформацією юристи “Тисни” (Bihus.Info) звернулись до правоохоронних органів, внаслідок чого розпочато розслідування за статтею 366-1 “Декларування недостовірної інформації”.



Нагадаємо, раніше аналітики проекту "Декларації" повідомили, що протягом 2017 року чиновники стали власниками нерухомості на 2,3 млрд гривень. А абсолютним рекордсменом за кількістю нової нерухомості став депутат Чернівецької міськради Ромео Скрипа.

   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

прокуратурою Чернівецької області до єдиного реєстру досудових розслідування внесено відомості щодо відкриття кримінального провадження відносно Івана Олексійовича Ліщука, який є сватом діючого голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука.


   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Блін.
Взяв і #Зраду на рівному місці розніс(((
Ромео Скрипа---разом з своім батьком( батько давно почав і не так давно долучив сина)--- співзасновники фірми яка будує багатоповерхівки в Чернівцях.
Те що він записав на себе квартири з нещодавньо побудованого будинку-- така собі своєрідна лазєєчка щоб заплатити менше податків.
Але це-- абсолютно законний спосіб-- і напевно чесніший ніж офшори.
Також Ромео-- меценат і благодійник-- багато коштів витрачається на благодійництво, спортивні заходи у місті.
Фірма велика, грощі великі--- може собі дозволити людина.
пс. Взагалі наскільки знаю від друзів--- нормальний пацан.))
ппс. На весіллі в нього Полякова співала))( тоді ще не така зірка була-- я з нею зписувався на рахунок корпоративу)))


Так як, заказав собі на днюху Ольку?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Колеги зешлюхи по вкладанню вкраденого в нерухомість.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!
smx

Колеги зешлюхи по вкладанню вкраденого в нерухомість.

скорее главбарыги порошенко
ты дату видел? при чем там вообще Зе?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія