Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Борщ по німецькі :bueee: Сподобалось, особливо ціна. :facepalm1: DW Антиреклама ЄС.

И там на минуточку доходы у людей в десятки раз выше.
І видатки в десятки разів вище
   
Ціни в Германії дрсить таки помірні. Це якщо не купуватии в якихось там БІО магазинах чи на базарі. До відрма, ціни на базарах завжди вищі ніж в магазинах і то в рази.
   
І видатки в десятки разів вище
В Україні теж в кого доходи вищі видатки теж вищі. Мій товариш дитинства, що живе в Києві, говорить, що на життя сім'ї в місяць витрачає більше 3 тис. €.
   
В Україні теж в кого доходи вищі видатки теж вищі. Мій товариш дитинства, що живе в Києві, говорить, що на життя сім'ї в місяць витрачає більше 3 тис. €.
Є обов' язкові видатки. Аренда, комунальні, податок на житло і т д. Я думаю на це все треба мінімум 1-2к ойро в місяць
   
Є обов' язкові видатки. Аренда, комунальні, податок на житло і т д. Я думаю на це все треба мінімум 1-2к ойро в місяць
Х.З? Багато хто поїхав в Германію жити, особливо не жаліються.
Тут варто розглядати у відсотках. Яка частина доходу сім'ї іде на житло, на інші обов'язкові витрати і на продукти. Україна тут однозначно програє.
   
Х.З? Багато хто поїхав в Германію жити, особливо не жаліються
Звісно що ні. Але якщо зарплата зарплата в 10 разів вище, то в кінці місяця на рахунку може бути і нуль. Не все міряється баблом, комусь треба проїзд по 4 гривні, а я готовий платити у 40 разів більше але за якісний транспорт.
   
Если считать большую кастрюлю борща на наши деньги - то это ЗП 1го человека за 1 день, интересно у немцев так же?
   
Если считать большую кастрюлю борща на наши деньги - то это ЗП 1го человека за 1 день, интересно у немцев так же?
Менше години робочого часу.
   
Менше години робочого часу.
Бляха! Не може бути!  ;o Фома каже що треба не менше тижня вйопувати... А потім ще туалети мити ночами.
   
Хто тут є з Німетчини, дайте посилання на продукти в супермаркетах, овочі, фрукти, м'ясо. Нехай ТС полюбується.
   
Бляха! Не може бути!  ;o Фома каже що треба не менше тижня вйопувати... А потім ще туалети мити ночами.
Де я таке казав? Я писав що є інші витрати, про які власники хрущовок не в курсі :)
   
та я на семью считаюю. Муж да жена
5000 на сiм'ю це дуже нефуйовий прибуток.
Верхня частина середнього класу.

А свинину по 6 євро нафіга на борщ брати, по 3 ніяк?
А нафiга купляти всiляку йухню напiчкану антибiотиками та гормонами?
Нормальна свинина у мецгерайi коштує 10 євро та бiльше.

   
Гідний рівень життя + якість життя + освіта в державних німецьких ВНЗ є безкоштовною - борщ дрібниці
   
У нас на 2300 даже дворники не работают.

То есть нужно множить где-то на три/четыре.

ну если в этом направлении идти... то большинство пенсионеров получают столько и меньше. количество этих людей огромное. процент от общего числа людей в стране тоже.
   
в нас теж є знижки різні

не в 3 рази
але і там не тре казати що їжа дешевша за нашу в рази

доступніша - точно
згадай 100 ярдів СХ субсидій в ЄС

в нас це прихвело б до безкоштовного молока та м’яса якби обсяги субсидії були подібні до польских

і тим не менш - ми на мізерах (а 3-4 ярди грн - це пиль а не субсидії) ще й заходимо на ринки ЄС і успішно конкуруємо за його межами з тими ж європейцями

п.с. ринок землі дав би великий буст нашому агросектору.... без цього важко напряму порівнювати бізнес сх в польщі чи німеччині з нами

ден. в большинстве западных стран в нашем понимании коммунизм.  мы круче.... так как выкручиваемся в значительно более сложных условиях.
   
5000 на сiм'ю це дуже нефуйовий прибуток.
Верхня частина середнього класу.

А нафiга купляти всiляку йухню напiчкану антибiотиками та гормонами?
Нормальна свинина у мецгерайi коштує 10 євро та бiльше.
Ви би знали які продукти купують у нас люди....я про тих у кого досить невеликі ЗП в районі 6к... Хоча навіть такі люди умудряються собі купувати пиво та цигарки на решту)))
Якщо порівнювати у нас,то нормальна свинина коштує 130 грн, а там у 2.5 рази дорожча, але зважаючи на ЗП і їх доходи виходить дешевше ніж у нас, якщо превести усе докупи.
   
Х.З? Багато хто поїхав в Германію жити, особливо не жаліються.
Тут варто розглядати у відсотках. Яка частина доходу сім'ї іде на житло, на інші обов'язкові витрати і на продукти. Україна тут однозначно програє.
Скоріше у них з усіх боків позитивні новини, а в китаї народила пандочка.
   
Ви би знали які продукти купують у нас люди....я про тих у кого досить невеликі ЗП в районі 6к... Хоча навіть такі люди умудряються собі купувати пиво та цигарки на решту)))
Якщо порівнювати у нас,то нормальна свинина коштує 130 грн, а там у 2.5 рази дорожча, але зважаючи на ЗП і їх доходи виходить дешевше ніж у нас, якщо превести усе докупи.
Нічого подібного, прости ти відчуваєш що тебе держава як Батько захистить, що інституції захистять, тому можна терпіти не зручності, Толерансія толерастія.
   
хто її вчив борщ готувати?
моркву цурпалками різати, а капусту рваним листям?  :facepalm1:
   
Скоріше у них з усіх боків позитивні новини, а в китаї народила пандочка.
В Китаї не буваю, а в Німетчині досить часто, також роблю пркупки в супермаркетах. Ціни на основгі продукти не вищі українських багато, що навіть дешевше. Одне дивитись відео з ютуба, друге, самому те бачити.

Останнє редагування: 27 березня 2019 13:26:47 від Oleksandr
   
В Китаї не буваю, а в Німетчині досить часто, також роблю пркупки в супермаркетах. Ціни на основгі продукти не вищі українських багато, що навіть дешевше. Одне дивитись відео з ютуба, друге, самому те бачити.
На тому відео підвох, там все куплене якісне, на чому німці помішані, те що у них вважається не якісне іде уцінка. Мясо було заморожене 1 місяць буде менше ціна, і ціна міняються за день виходу сроку годності, ніші залюбки цим користуються а німці не кожен, але далеко не факт що будемо там вестись не як німці а як українці купляти все підряд.
   
На тому відео підвох, там все куплене якісне, на чому німці помішані, те що у них вважається не якісне іде уцінка. Мясо було заморожене 1 місяць буде менше ціна, і ціна міняються за день виходу сроку годності, ніші залюбки цим користуються а німці не кожен, але далеко не факт що будемо там вестись не як німці а як українці купляти все підряд.
Ну от і видно, що ви в німетчині ніколи не були, а щось доказуєте посилаючись на якесь сумнівне відео.  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія