Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Повернення до 24 лютого – це помилка – Євген Магда, Інститут світової політики

Я згодний з Євгеном: перемога - це відновлення ВСІЄЇ території України, а не повернення до кордонів 24 лютого.
А яку думку маєти ви?

   
хто згоден що це помилка - Бан за критику президента
   
хіба про це час говорити? хіба вже відновили кордони на 23 лютого?
   
Я згодний з Євгеном: перемога - це відновлення ВСІЄЇ території України, а не повернення до кордонів 24 лютого.
А яку думку маєти ви?

https://youtu.be/_C5HlYYDiR0

"а я буду вас напучувати як майдан робити"
Твоя фраза ? Твоя ?
От і йди подалі. жертва клофелінщиць  :gigi:
   
В мене питання..
А хтось тягнув прихильники певної політсили за язика ? Сука знов починає тупити..
На ку я !?
Вже кажуть шо ця заява демотивує але шукають вмправдання мол для заходу меседж
   
В мене питання..
А хтось тягнув прихильники певної політсили за язика ? Сука знов починає тупити..
На ку я !?

 :dopovid:
   
я б тих людей що кажуть про відвоювання Криму коли Херсон і Мелітополь під окупацією - по законам воєнного часу - до суворої  в'язниці саджав.
   
:dopovid:

Та пішов ти накуй .. теж мабуть перемогу у втраті доньасу бачиш
   
Та пішов ти накуй .. теж мабуть перемогу у втраті доньасу бачиш

 :dopovid:
   
[

Останнє редагування: 21 травня 2022 21:36:05 від Муха
   
ось і все, обговорення не буде і тема не взлетить
один дідусь тут ручки потирає
   
ось і все, обговорення не буде і тема не взлетить
один дідусь тут ручки потирає
А ШО обговаривать? ваши зрадойобские высеры? 256 ветка на ту же тему? а не дохрена ли вам внимания хочется? Еще и Херсон не освободили, а диванные полководцы уже поучают как надо жить и шо говорить.
   
Євгена наразі ніхто не питає.

коли він буде розпоряджатися десятками тисяч життів, найкращими людьми, от тоді хай каже.


а ви якщо згодні,
 наразі є класний тур по чудовим містам Севєродонецьк, Лисичанськ, Бахмут...
давайте в тур.


з+++ли(
   
:dopovid:
липецкая фабрика? Атопутиннападет? Голуби мира и ниодинтанк???? :weep:  :-)o
   
липецкая фабрика? Атопутиннападет? Голуби мира и ниодинтанк???? :weep:  :-)o

Флуд і політсрач!  :dopovid:
   
Та пішов ти накуй .. теж мабуть перемогу у втраті доньасу бачиш
там главное бублег на табуретке(пусть и в роли генерал-губернатора), ну и газ по пiздicят!
   
Я згодний з Євгеном: перемога - це відновлення ВСІЄЇ території України, а не повернення до кордонів 24 лютого.
А яку думку маєти ви?

https://youtu.be/_C5HlYYDiR0
я маю думку таку- хай Магда (хз хто це) піздує відвоювувати Крим і Донбас а то такі ублюдки тільки за компом писдіти вміють. от Портніков втік у Польшу від мобілізації і то наче такого не морозить. Але якщо цей Магда пише з фронту то щиро вибачаюсь перед ним. Має право таке казати.
   
я б тих людей що кажуть про відвоювання Криму коли Херсон і Мелітополь під окупацією - по законам воєнного часу - до суворої  в'язниці саджав.
та для чого? повістки і в армію. зразу  риторика зміниться на 180 градусів.
   
Дідuс, а де Юлька? За кордоном? чи ... навіть важко уявити ...

   
Повернення до кордонів 23 лютого можливе лише, якщо на це каци погодяться зараз і самі відведуть війська. А якщо ЗСУ вийде на ці рубежі в результаті контрнаступу, то ніхто на цьому вже зупинятися не буде і не знаю, чи хтось в Україні взагалі осмілиться тоді щось подібне запропонувати
   
Що тс що чувак в полікуватися - два єблани, днрівці уже воюють проти нас, кримчани - 99 відсотків з радістю теж будуть, куди їх дівати після завоювання території? Вислати як Сталін? Позбавити громадянства? Тримати там 100 тис міліції? Нахуя? У нас інших проблем не вистачає?
   
Повернення до кордонів 23 лютого можливе лише, якщо на це каци погодяться зараз і самі відведуть війська. А якщо ЗСУ вийде на ці рубежі в результаті контрнаступу, то ніхто на цьому вже зупинятися не буде і не знаю, чи хтось в Україні взагалі осмілиться тоді щось подібне запропонувати

так он же, знайшовся дурочок ..
   
Що тс що чувак в полікуватися - два єблани, днрівці уже воюють проти нас, кримчани - 99 відсотків з радістю теж будуть, куди їх дівати після завоювання території? Вислати як Сталін? Позбавити громадянства? Тримати там 100 тис міліції? Нахуя? У нас інших проблем не вистачає?
"против нас" - а на каком ты сейчас фронте?
   
Повернення до кордонів 23 лютого можливе лише, якщо на це каци погодяться зараз і самі відведуть війська. А якщо ЗСУ вийде на ці рубежі в результаті контрнаступу, то ніхто на цьому вже зупинятися не буде і не знаю, чи хтось в Україні взагалі осмілиться тоді щось подібне запропонувати

+
   
перемога - це відновлення ВСІЄЇ території України, а не повернення до кордонів 24 лютого.


всі хто пише це не з окопу - довбні
   
Що тс що чувак в полікуватися - два єблани, днрівці уже воюють проти нас, кримчани - 99 відсотків з радістю теж будуть, куди їх дівати після завоювання території? Вислати як Сталін? Позбавити громадянства? Тримати там 100 тис міліції? Нахуя? У нас інших проблем не вистачає?

не пишіть хуйні.

то зовсім не так
лугадндони то одне, кримчани то інше

і як будемо звільняти Крим, дуже здивуєтесь


   
хіба про це час говорити? хіба вже відновили кордони на 23 лютого?

Слушно. Зараз мова іде про те, щоб взагалі незалежність зберегти.
   
Я буду слухати Генштаб а не усіляку невідому п***а. Там є всі розрахунки наших можливостей і засобів. А також плани.
   
"против нас" - а на каком ты сейчас фронте?
А ти?
   
Я буду слухати Генштаб а не усіляку невідому п***а. Там є всі розрахунки наших можливостей і засобів. А також плани.
Підтримую - не диванним військам вирішувати що робити
   
А ти?
мне сказали что я фронту не нужен - жду звонка. :K
   
лугадндони то одне, кримчани то інше
так вже беруть участь у війні в складі 126 бригади берегової охорони ЧФ (колишня 36 бригада берегової охорони ВМСУ)
   
Я буду слухати Генштаб а не усіляку невідому п***а. Там є всі розрахунки наших можливостей і засобів. А також плани.

 :-B
І ви в цьому абсолютно праві. В нас є лиш один надійний союзник - ЗСУ і я пам'ятаю що ви нині там, то ж честь вам і пошана !
А пан VYR пам'ятаю я - дуже вже від нас вимагав вмерти на Майдані за одного політика, а він в цей час нас би напучував гарненько .
Це його пряма мова.
Панові Магді раджу йти до військкомату й  втілювати свої бачення у життя , в противному випадку - заткнути пельку.
   
не пишіть хуйні.

то зовсім не так
лугадндони то одне, кримчани то інше

і як будемо звільняти Крим, дуже здивуєтесь
Що зовсім не так? В днр ті кому було 10 років на момент окупації вже воюють проти нас, хоч і живуть в гімні, крисіяни поряд з ними олігархи), я дуже добре знаю що було в криму до 2014 року, тому не п***а що там хтось сидить і чекає на деокупацію
   
так вже беруть участь у війні в складі 126 бригади берегової охорони ЧФ (колишня 36 бригада берегової охорони ВМСУ)
І на крейсерах чф цього гімна валом, які по нам стріляють ракетами, хто хоче посмотрєть в глаза крисіянам зрадникам - хай п***а визволяє
   
мне сказали что я фронту не нужен - жду звонка. :K
Ну так чого х.й.ю тоді питаєш? В мене є мобілізаційне посвідчення - теж сказали чекати? І що?
   
бля зае бали все!!!! 
23.02 это условие переговоров
то есть прямо сейчас хуйло отводит - садимся говорить
то есть кто-то думает что если наши погонят орков то остановятся на рубеже 23.02?
дебилы
   
хіба про це час говорити? хіба вже відновили кордони на 23 лютого?

Є речі які робляться або одразу або ніколи.
   
В мене питання..
А хтось тягнув прихильники певної політсили за язика ? Сука знов починає тупити..
На ку я !?
Вже кажуть шо ця заява демотивує але шукають вмправдання мол для заходу меседж

нам пороблено. Якшо не перемога, то зрада.
Тож і президент в нас то тупий блазень - то Вєлікан Духу, то знов тупий блазень...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія