Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стаття п.Жєлєзняка на УП

Стаття п.Жєлєзняка на УП

https://www.pravda.com.ua/columns/2022/05/4/7344045/

Війна триватиме довго. Чому це добре для України

Скажіть будь ласка - він зовсім ідіот, чи тільки трошечки ?
Чи в нього в голові нема нічого окрім барабанчика ?

   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Хвора людина.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Люди добрі, хто там ближче до ВР.
Зв'яжіть оцього Жєлєзняка й Гетьманцева й втопіть їх у Дніпрі к трясці.
Ці ідіоти мріють про вічну війну у нас.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Пистець....може мордору й не буде - але Україні точно кабзда за такий період....Ракети все роздовбають..
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Пистець....може мордору й не буде - але Україні точно кабзда за такий період....Ракети все роздовбають..
В нас просто зникне економіка за цей час.
від 6 до 24 місяців.
Хто нас буде утримувати два роки ? МВФ ? Де працювати ? А жінки й діти - у біженці ?
б***ь, от так і повіриш у зговір якихось еліт аби тут війна подовше була.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

https://www.pravda.com.ua/columns/2022/05/4/7344045/

Війна триватиме довго. Чому це добре для України
Скажіть будь ласка - він зовсім ідіот, чи тільки трошечки ?
Чи в нього в голові нема нічого окрім барабанчика ?
Ну,  боюсь, что "этот дождь надолго" действительно. Думаю, что автор пытался аккуратно пояснить это.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Ну,  боюсь, что "этот дождь надолго" действительно. Думаю, что автор пытался аккуратно пояснить это.

Якщо будуть давти по гарматочці по снарядіку - то надовго.
Причому це вимотає нас настільки, що ми не зможемо воювати.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

В нас просто зникне економіка за цей час.
від 6 до 24 місяців.
Хто нас буде утримувати два роки ? МВФ ? Де працювати ? А жінки й діти - у біженці ?
б***ь, от так і повіриш у зговір якихось еліт аби тут війна подовше була.

Саме так....додати ще розруху....як зиму пережити  :cray:
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Саме так....додати ще розруху....як зиму пережити  :cray:

як казали - для декого Київ визволили і все, війна скінчилася, її нема і вобщє..чого ви там кричите ? війна це надовго, нам гроші треба !
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Да, выбесил этот железняк
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Ще раз хочу сказати.
Я не зрадойоблю.
Я розумію з ЧИМ в нас йде війна.
Але - реально ресурсу в державі НЕМАЄ.
Й державні мужі наші роблять ВСЕ, аби нам прийшла важка зброя , аби ШВИДШЕ заврешити війну. Бо вони розуміють що то таке, коли війна не завершиться скоро

А тут вилазить якесь бздо , тіпа фінансист , типовий мажорчик з латте й ляпає "війна на двааа роки в тридемоделііі"
Гнати його взаший !
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Саме так....додати ще розруху....як зиму пережити  :cray:
а це при любому варіанті повинно бути приорітетне СЬОГОДНІ  для всього населення України. тому що ніхто не знає точно що буде  добре а що ні в плані виживання навіть якщо все закінчиться до зими.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП
ATF

В нас просто зникне економіка за цей час.
від 6 до 24 місяців.
Хто нас буде утримувати два роки ? МВФ ? Де працювати ? А жінки й діти - у біженці ?
б***ь, от так і повіриш у зговір якихось еліт аби тут війна подовше була.

А вам Арестович казав, що переломний момент ось-ось. І так вже місяць. То ви вважаєте, що війна ще місяць-два і все?
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

а це при любому варіанті повинно бути приорітетне СЬОГОДНІ  для всього населення України. тому що ніхто не знає точно що буде  добре а що ні в плані виживання навіть якщо все закінчиться до зими.

Трохи не зрозумів що ви хотіли сказати. Що має бути пріорітетним ? Воювати ? Так. Воно наразі в пріорітеті й іншого поки не може бути. Але треба розуміти що розтягувати війну - це смерть для нас.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

А вам Арестович казав, що переломний момент ось-ось. І так вже місяць. То ви вважаєте, що війна ще місяць-два і все?

Я Арестовичу вірю не в усьому і в ті переломні моменти не вірю. Як не вірю у 2 роки такої війни.
Мені видається, що війна може бути аж до Нового року.
Й можна було б швидше впоратися , але - нам не дають достатньо зброї й спорядження.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Ще раз хочу сказати.
Я не зрадойоблю.
Я розумію з ЧИМ в нас йде війна.
Але - реально ресурсу в державі НЕМАЄ.
Й державні мужі наші роблять ВСЕ, аби нам прийшла важка зброя , аби ШВИДШЕ заврешити війну. Бо вони розуміють що то таке, коли війна не завершиться скоро

А тут вилазить якесь бздо , тіпа фінансист , типовий мажорчик з латте й ляпає "війна на двааа роки в тридемоделііі"
Гнати його взаший !
від того нічого не зміниться в реалі-і влада,думаю,ВЖЕ  теж розроблЯє різні варіанти як пережити зиму при любому варіанті.МУСИТЬ розмірковувати,складати план і починати його наповнгювати фізичними величинами. та і на заході теж таке стоїть на порядку денному плановиків. По всіх позиціях потреб країн.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

А вам Арестович казав, що переломний момент ось-ось. І так вже місяць. То ви вважаєте, що війна ще місяць-два і все?
Ви взашалі зрозуміли, про що був перший пост?
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Трохи не зрозумів що ви хотіли сказати. Що має бути пріорітетним ? Воювати ? Так. Воно наразі в пріорітеті й іншого поки не може бути. Але треба розуміти що розтягувати війну - це смерть для нас.
там смисл трохи інший.зараз заключити мир при таких умовах-нам кінець.в першу чергу економічний.потім демографічний. і т.д.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

від того нічого не зміниться в реалі-і влада,думаю,ВЖЕ  теж розроблЯє різні варіанти як пережити зиму при любому варіанті.МУСИТЬ розмірковувати,складати план і починати його наповнгювати фізичними величинами. та і на заході теж таке стоїть на порядку денному плановиків. По всіх позиціях потреб країн.

Ой, вашими б вустами..хотілося б щоб так було.
Але ви бачите - отой жєлєзняк - то ж і є представник влади. Що в нього в голові ? Латте ? Новий макбук ? Сесії ? ЩО ТАМ ? Безглютенове сакамарі з амєїновим ароматом ?
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

там смисл трохи інший.зараз заключити мир при таких умовах-нам кінець.в першу чергу економічний.потім демографічний. і т.д.

Про мир І МОВИ НЕМАЄ !
З тими конченими миру бути не може.
Потрібно мати зброю.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Ви взашалі зрозуміли, про що був перший пост?
Та там аби пукнути на Арестовича й заволати "Лисенка нам повернііітььь"
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

В нас просто зникне економіка за цей час.
від 6 до 24 місяців.
Хто нас буде утримувати два роки ? МВФ ? Де працювати ? А жінки й діти - у біженці ?
б***ь, от так і повіриш у зговір якихось еліт аби тут війна подовше була.
"Надейся на лучшее, готовься к худшему".... Он все правильно говорит, нужно быть реалистом.... Мы будем надеяться на быстрое завершение войны, но нужно готовиться к сценарию, согласно которому война затянется на месяцы как минимум, ведь уже более двух месяцев война идет. Если мы не будем готовы к такому сценарию, согласно которому враг нас хочет истощить и взять измором, то мы проиграем.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

"Надейся на лучшее, готовься к худшему".... Он все правильно говорит, нужно быть реалистом.... Мы будем надеяться на быстрое завершение войны, но нужно готовиться к сценарию, согласно которому война затянется на месяцы как минимум, ведь уже более двух месяцев война идет. Если мы не будем готовы к такому сценарию, согласно которому враг нас хочет истощить и взять измором, то мы проиграем.
У війні "на ізмор" в нас є велика вірогідність програти. Більша ніж у росіян.
Якщо по нам будуть безкарно лупити ракетами й нищити наші війська , тому що в нас немає доброї зброї..
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Трохи не зрозумів що ви хотіли сказати. Що має бути пріорітетним ? Воювати ? Так. Воно наразі в пріорітеті й іншого поки не може бути. Але треба розуміти що розтягувати війну - це смерть для нас.
війна має свої приорітети і плани,бо по обі сторони дві сили з різним баченням власної і чужо\ї ситуації.
 Приорітетним для населення власне повинне бути приготування власних родин до реалій зими в час війни. Буде краще-припаси не пропадуть. а якщо буде становище продовження того,що є на сьогодні то вони збережуть життя родинам. я наприклад ,ще місяць тому сказав своїм родичам в Україні- вже починайте чистити батьківські хати в селах,обживати їх літком(ремонт пічок,заготовка дров,обладнгання погребів  ну і все що туди класти на зиму повинно бути прораховане і приготовлені фінанси на то з розрахунку,що ціни будуть рости). також треба відновити знайомсто з односельчанами,знайти когось хто може придитвлдятися за господою,якщо ніхто не може там почати обживатися вже сьогодні (хоча б один чоловік) і аж до прибуття всіх решту. Бо ситуація з отопленням на разі то невідоме в містах,те саме з іншими комунальними і транспортними умовами. і т.д-це не панікерство,це не зрадойобство а просто мій досвід з екстренних ситуації по ураганах і що після них пару тижнів у НАС колошманиться.а у вас то на порядки складніше+ холод. буде.
  Воювати-це приорітет арміських і владних структур. але там ,впевнений вже іде координація з союзниками(їх планговиками) і по питангнях нормального життя в зимній час. Повинна іти.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

а це при любому варіанті повинно бути приорітетне СЬОГОДНІ  для всього населення України. тому що ніхто не знає точно що буде  добре а що ні в плані виживання навіть якщо все закінчиться до зими.

Без образ. Ковбасники, ви б заткнули тут пельку до перемоги. Це був би значний внесок в нашу загальну справу. Бо деякі з вас крім піздєжа зараз всеодно ні на що нездатні.
Слава Україні!
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

війна має свої приорітети і плани,бо по обі сторони дві сили з різним баченням власної і чужо\ї ситуації.
 Приорітетним для населення власне повинне бути приготування власних родин до реалій зими в час війни. Буде краще-припаси не пропадуть. а якщо буде становище продовження того,що є на сьогодні то вони збережуть життя родинам. я наприклад ,ще місяць тому сказав своїм родичам в Україні- вже починайте чистити батьківські хати в селах,обживати їх літком(ремонт пічок,заготовка дров,обладнгання погребів  ну і все що туди класти на зиму повинно бути прораховане і приготовлені фінанси на то з розрахунку,що ціни будуть рости). також треба відновити знайомсто з односельчанами,знайти когось хто може придитвлдятися за господою,якщо ніхто не може там почати обживатися вже сьогодні (хоча б один чоловік) і аж до прибуття всіх решту. Бо ситуація з отопленням на разі то невідоме в містах,те саме з іншими комунальними і транспортними умовами. і т.д-це не панікерство,це не зрадойобство а просто мій досвід з екстренних ситуації по ураганах і що після них пару тижнів у НАС колошманиться.а у вас то на порядки складніше+ холод. буде.
  Воювати-це приорітет арміських і владних структур. але там ,впевнений вже іде координація з союзниками(їх планговиками) і по питангнях нормального життя в зимній час. Повинна іти.

+100500, але для села трохи не те.Не у всіх є така можливість - жити в селі або купити там хату. Втім це вірні поради й комусь вони допоможуть.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

У війні "на ізмор" в нас є велика вірогідність програти. Більша ніж у росіян.
Якщо по нам будуть безкарно лупити ракетами й нищити наші війська , тому що в нас немає доброї зброї..
У меня главный вопрос - а что вы предлагаете ? Сегодня победить и завтра устроить парад на красной площади ?....
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Без образ. Ковбасники, ви б заткнули тут пельку до перемоги. Це був би значний внесок в нашу загальну справу. Бо деякі з вас крім піздєжа зараз всеодно ні на що нездатні.
Слава Україні!

Героям Слава зьома !
А в тебе яке мнєніє по висеру цього піда..чка ?
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

У меня главный вопрос - а что вы предлагаете ? Сегодня победить и завтра устроить парад на красной площади ?....

А де я таке пропонував ? Ви бачили ?
Я пропонував би гнати на..й Жєлєзняка й Гетьманцева од фінансів. Оце б я пропонував. Бо ідіоти не можуть країною керувати у такий важкий час.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

"Надейся на лучшее, готовься к худшему".... Он все правильно говорит, нужно быть реалистом.... Мы будем надеяться на быстрое завершение войны, но нужно готовиться к сценарию, согласно которому война затянется на месяцы как минимум, ведь уже более двух месяцев война идет. Если мы не будем готовы к такому сценарию, согласно которому враг нас хочет истощить и взять измором, то мы проиграем.

мы в принципе не можем быть готовы к войне на измор, и войну на измор точно проиграем
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

мы в принципе не можем быть готовы к войне на измор, и войну на измор точно проиграем

Саме так.
В нас немає ресурсів Росії .
А казати "зате нам Захід дає ресурси" - в борг і далеко не всі. Той самий ленд-ліз ще не підписано і невідомо коли підпишуть. Ось зараз бабахоне голод у Африці і МВФ скаже - "вибачте хлопці..але тут голод мільонів ..нема вам грошей"
І все.
Нам треба не "на ізмор " воювати, а бити ворога доброю західною зброєю.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

ну в мире ещё ссут, шо если хуйло быстро проиграет, то психанёт и ибанет ядеркой, а если медленно то как-то потихоньку смирится
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП
U2

Ще раз хочу сказати.
Я не зрадойоблю.
Я розумію з ЧИМ в нас йде війна.
Але - реально ресурсу в державі НЕМАЄ.
Й державні мужі наші роблять ВСЕ, аби нам прийшла важка зброя , аби ШВИДШЕ заврешити війну. Бо вони розуміють що то таке, коли війна не завершиться скоро

А тут вилазить якесь бздо , тіпа фінансист , типовий мажорчик з латте й ляпає "війна на двааа роки в тридемоделііі"
Гнати його взаший !


Так он же - нардеп! Не? Пусть державни мужи его и гоняют.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

ну в мире ещё ссут, шо если хуйло быстро проиграет, то психанёт и ибанет ядеркой, а если медленно то как-то потихоньку смирится

Можливо.
Але справа у тому, що воно все одно буде кидатися тими бомбами, як схоче - хоч програє швидко хоч ні.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Так он же - нардеп! Не? Пусть державни мужи его и гоняют.

Нардеп.
Та ще й від найпатріотичнішої партії Голос імені Пінчука-Вакарчука.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

мы в принципе не можем быть готовы к войне на измор, и войну на измор точно проиграем
ось ти вже готовий "не на ізмор".а є такі  які кажуть-гинути то гинути але і москалів з собою.
 так от-рішення буде десь між тими крайніми готовностями. Де? а це тільки життя і час покаже і НЕ ІНАКШЕ. Де більшість опиниться ментально готова не суперечити владі по її рішенню там і буде домовлення.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

мы в принципе не можем быть готовы к войне на измор, и войну на измор точно проиграем
Нас не будут спрашивать, готовы мы или не готовы, нужно готовиться к такому варианту развития событий. Если мы будем готовы, то мы вполне можем выстоять, а враг потерпит поражение.
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Пан, судячи з усього, прочитав лише заголовок статті. Що не завадило розігнати зраду окремою темою
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

війна буде до повного знищення расєї і розчленування її колишньої території на 100500 "удєльних княжеств".
Це може бути швидко: якщо хуйло спробує застосувати  ядерну зброю. Тоді по раші в'єбуть превентивним ударом зі всьогт шо є. Або це може бути повільно: поки об'єднані сили України і Заходу знищать її конвенційною зброєю. Але буде саме так!
з.і. після того війна на залишках імперії продовжиться у формі міжусобних війн і "миротворчої операції". Не тіште себе ілюзіями... війна - це назавжди...
   
Re: Стаття п.Жєлєзняка на УП

Ну,  боюсь, что "этот дождь надолго" действительно. Думаю, что автор пытался аккуратно пояснить это.
Звісно. Я наприклад не розумію як звільняти Херсон, Мелітополь не зрівнюючи їх артою з землею, як це роблять рашисти. Вони вже зараз будують укріплення, які будуть не гіршими за наші в зоні ООС. Я не уявляю які будуть наші втрати, якщо ми попремо на них теми ж темпами як вони на нас. Єдиний вихід - не тороплячись, акуратно, та грамотно. В іншому випадку ми можемо швидко з ними змінитись місцями по втратам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія