Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробаченні 2022. Представник від України [ua]

Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

120 заявок від охочих представляти Україну на Євробаченні 2022 отримав Суспільний мовник за три тижні Національного відбору.

Як повідомляють деякі музичні ЗМІ, серед конкурсантів можна зустріти досить відомі імена, такі як: співак Wellboy, учасники Національного відбору на Євробачення 2020 — гурт Cloudless, співачка Аліна Паш, представниця України на Дитячому Євробаченні 2019 — Софія Іванько, а також Uliana Royce, hurtom, GORIM!, Michael Soul, SOWA, ТОНКА, ROXOLANA, Nazar YA, Софія Шанті, LAURA MARTI, Eria, IDXO.

Нагадаємо, що заявки на участь у Національному відборі на Євробачення 2022 приймаються до 10 січня, а список фіналістів обіцяють оприлюднити не пізніше 24 січня.

   
Відбір порізали... ніяких півфіналів, в фіналі буде лишень 10

Основна перевага Відбору - відкриття нових людей втрачається.
   
Відбір порізали... ніяких півфіналів, в фіналі буде лишень 10

Основна перевага Відбору - відкриття нових людей втрачається.

Так. Гроші економляться... СТБ більше не в упряжці з UA-1.
   
Так. Гроші економляться... СТБ більше не в упряжці з UA-1.

Економія грошей то розумію. Але можна було щось вигадати. Скажімо півфінали без концерту в інтернеті через голосування.

А так я боюсь отримаємо 9 відомих і когось для виду і все.
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

Відбір порізали... ніяких півфіналів, в фіналі буде лишень 10

Основна перевага Відбору - відкриття нових людей втрачається.

про 10 я ніде не бачив
   
велбой то кугут типу Гринджол  :facepalm1:
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

Економія грошей то розумію. Але можна було щось вигадати. Скажімо півфінали без концерту в інтернеті через голосування.

А так я боюсь отримаємо 9 відомих і когось для виду і все.

так можна було б по студійках провести опитування  (платними смс звичайно) плюс голосування журі

мені здається то був би виключно профіт
   
про 10 я ніде не бачив

https://iviche.com/news/likviduvaly-2-pivfinaly-v-ukraini-zminyly-format-vidboru-ukrainskoho-uchasnyka-yevrobachennia/
   
велбой то кугут типу Гринджол  :facepalm1:

кугут то півень
а гринджоли то сані
до чого тут Wellboy одному ФУПу відомо
   
Не знаю тих усіх Лаур-Шмаур.
Одного лише Вельбоя , і його 2 пісні : " Гуси", "Вишні". Судячи з репертуару, йому ще  є що оспівувати ( символів в нас багато, нехай клепає)
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

велбой то кугут типу Гринджол  :facepalm1:

та нє. нічого спільного

в фіналі він звичайно буде 100%
   
велбой то кугут типу Гринджол  :facepalm1:
От не треба..
Хлоп просто експлуатує образ
   
В центрі фото часом не того картаво-шепелявого придурка, який не має ні слуху ні голосу, але його у Х-факторі настирливо просувала Настя Каменських, бо у нього - бачте! - якась є "харизма" ?
Картавість вкупі з шепелявістю - от й є його харизма
   
В центрі фото часом не того картаво-шепелявого придурка, який не має ні слуху ні голосу, але його у Х-факторі настирливо просувала Настя Каменських, бо у нього - бачте! - якась є "харизма" ?
Картавість вкупі з шепелявістю - от й є його харизма

вакар тож картавить і не має особливого голосу але стадіони збирає 20ть років  :gigi:
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

За SOWу буде таж аудиторія що і за Круть
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

Не знаю тих усіх Лаур-Шмаур.
Одного лише Вельбоя , і його 2 пісні : " Гуси", "Вишні". Судячи з репертуару, йому ще  є що оспівувати ( символів в нас багато, нехай клепає)

Что это за названия? Только про Вельбоя знаю. :)
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

 Велбоя розкручують B-)
   
вакар тож картавить і не має особливого голосу але стадіони збирає 20ть років  :gigi:
але ж хоча би не шепелявить)))
Пісня у Вакара шикарні, крім однієї, незрозумілої "Не твоя війна"
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

пішли вже перші кліпи (вірніше тізери :shuffle: )

   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

а ось і пісня

Пісня “Незалежна” знакової української співачки Лаури Марті (LAURA MARTI) написана спеціально для конкурсу Євробачення-2022 та опублікована у новорічні свята.


   
а ось і пісня

Пісня “Незалежна” знакової української співачки Лаури Марті (LAURA MARTI) написана спеціально для конкурсу Євробачення-2022 та опублікована у новорічні свята.


https://www.youtube.com/watch?v=RO7-L9R55G0

Цілком гідно
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

Моя думка що пісня Лаури при всій повазі не тягне...

З плюсів Лаури те що вона наживо може співати якісно
   
але ж хоча би не шепелявить)))
Пісня у Вакара шикарні, крім однієї, незрозумілої "Не твоя війна"

Кому як. Це ЄДИНИЙ  виконавець естради, пісень якого я ніколи не чув повністю. Не можу, голос козлячий. Всіх можу слухати, навіть, Монатіка, якого я не переварюю, а ОЕ не можу, фізично погано.  Музика ОЕ подобається, а Брюсселя я взагалі фанат.
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

Моя думка що пісня Лаури при всій повазі не тягне...

З плюсів Лаури те що вона наживо може співати якісно

Продакшен аля мохнатік чи це його команда мабуть і робила - лайно

Ще і феміністична повісточка.. розрахунок на європейське жюрі?  :lol:

Останнє редагування: 8 січня 2022 15:27:30 від Serge_D
   

   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

Схоже таки Вельбоя відправлять
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

Поплавського.
   
Схоже таки Вельбоя відправлять

Коли Казка на піку популярності йшла теж так казали (звичайно краще щоб вона тоді виграла і не було ганьби з марув...)


Я дуже боюся що Відбір рейдернуть після успіху Go_A. Такі успіхи справді української музики нашому ватному шоубізу (який буквально при владі) як кістка в горлі.

От "забавній селюк хохол" Вельбой це підходить.
   
я думаю, що під цей конкурс цілком органічно вписується "Хамерман Знищує Віруси"
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

Я чего-то подзабыл, чей продюсер решил его раскручивать... На канале Вельбоя есть видосик об этом.
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

Я чего-то подзабыл, чей продюсер решил его раскручивать... На канале Вельбоя есть видосик об этом.

Бардаш
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

Коли Казка на піку популярності йшла теж так казали (звичайно краще щоб вона тоді виграла і не було ганьби з марув...)


Я дуже боюся що Відбір рейдернуть після успіху Go_A. Такі успіхи справді української музики нашому ватному шоубізу (який буквально при владі) як кістка в горлі.

От "забавній селюк хохол" Вельбой це підходить.

послухаємо пісню. у велбоя обидві пісні що зараз розкручували були явно не формату Євробачення, для внутрішнього користування, плюс ще і на якості кліпів побудовані, а це для Євробачення неважливо.


зі списку в тс цікаво буде що заспіває нам Аліна Паш (не дуже люблю її, але принаймні у неї сучасні аранжування) , ну і чекаємо на темну конячку
   
Re: Євробаченні 2022. Представник від України  [ua]

співачка Аліна Паш десь півтора місяці тому була виставка УкрСпецПрому у Перу так ця чувіха співала і обіймала на банкєті Генералів Перу у формі, вони окуєлі від такого нахабства..
   
послухаємо пісню. у велбоя обидві пісні що зараз розкручували були явно не формату Євробачення, для внутрішнього користування, плюс ще і на якості кліпів побудовані, а це для Євробачення неважливо.


зі списку в тс цікаво буде що заспіває нам Аліна Паш (не дуже люблю її, але принаймні у неї сучасні аранжування) , ну і чекаємо на темну конячку
Ну не знаю..
 ця Аліна Паш як з божевільні втекла
Щось таке дуркує в кліпах.
Ясно, що хоче оригінальності, але виходить щось прицюцькувате
   


Ось непоганий варіант
   
Точно,  хзв треба на євробачення
   
https://youtu.be/uJ32gRzLCx0
Ось непоганий варіант
Испанский стыд. не?  :shuffle:
   
Ясно- понятно, что  десятку будет выбирать зеленский со своим 95 кварталом.
И выберет он , на Евровидение,  велбоя.
Велбой - это украинцы сегодня.
Война, ковид, экономика валится, рыгозеленые грозятся продуктовые карточки вводить, а украинцы, такие , на позитиве поют : а ми йдемо на різні туси  І відлетіли наші гуси...

 :)
   
   
заради приколу за чувака з гусаком голосувати треба (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія