Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Китай здійснив квантову телепортацію на 1,2 тисячі кілометрів

Якщо прибульців і гостей з майбутнього нема в телевізорі це не означа що їх взагалі нема :) Їх саме нема в телевізорі
   
Люди которые считают что информация может передаваться быстрее скорости света плохо понимают что такое современная физика. Открывайте учебники и учитесь. Возможно
однажды физика выйдет за рамки СТО, но пока что ничего подобного на горизонте не просматривается.

Ось воно, прямо на горизонті. У нас на очах.
   
Дорогі мої, основні відкриття людство вже зробило. Не очікуйте ні "телепортації" ні "машини часу" ні між-зіркових кораблів. Фізика заперечує таку можливість. І практика теж. Бо якщо б було по-іншому то ми мали би вже посланців з майбутнього і порти для міжзоряних кораблів з прибульцями. І не тіште себе різними казками.
... и вообще,  господин Галилей,  Вам следует отречься от своих учений... ну как может быть Земля шарообразной!!! ведь в этом случае стоя на её  поверхности в районе Антарктиды Вы бы упали вниз! и вообще все это противоречит писанию Святой Церкви...

Останнє редагування: 20 червня 2017 07:16:47 від bobayn
   
Сбавьте спесь и попробуйте разобраться, а не посылать в школу. Открывайте учебники и учитесь сами.
По новым учебникам, а не по тому хламу, по которому учились Вы. Если учились.  ;)
Пока Вы спали, квантовая механика давно "вышла за рамки СТО" - это вообще две совместимые, но абсолютно независимые теории.
Капиши, проффесор?  :D

 Квантовая механика не противоречит СТО и квантовая спутанность информацию не передает. Ограничения СТО на скорость переноса информации имеет фундаментальную природу, никакого очевидного нарушения этого принципа на данный момент ни в каком виде не существует в науке.

Останнє редагування: 20 червня 2017 07:17:37 від Ukrainian
   
Квантовая механика не противоречит СТО и квантовая спутанность информацию не передает.

Як бачимо передає. В цьому вся суть справи, експеримент спростовує теорію. Так було завжди. Струнка теорія і один незручний експеримент.
   
... и вообще,  господин Галилей,  Вам следует отречься от своих учений... ну как может быть Земля шарообразной!!! ведь в этом случае стоя на её  поверхности в районе Антарктиды Вы бы упали вниз! и вообще все это противоречит питанию Святой Церкви...

Галілей якраз починав сучасну науку після кілька сотен років заборони науки церквою....

З того часу відбувся стрімкий розвиток, дослідили все шо тільки можна. Що ще досліджувати?
   
Квантовая механика не противоречит СТО и квантовая спутанность информацию не передает. Ограничения СТО на скорость переноса информации имеет фундаментальную природу, никакого очевидного нарушения этого принципе на данный момент ни в каком виде не существует в науке.
  А где в Классической Механике и СТО можно  увидеть вероятность? Напомните.
   
  А где в Классической Механике и СТО можно  увидеть вероятность? Напомните.

В квантовій фізиці без ймовірностей не можна, бо нема чим виміряти частку, не змінюючи її стану. А в класичній механіці - запросто. Приклав рулетку до ядра - і вуаля! - маєш його діаметр.
   
Ну різниця в тому, що там час тиче по різному, і наслідки можуть настати перед причиною.

Передати інформацію швидше за c все одно не вийде, тому причинно-наслідкових парадоксів не буде.
   
Передати інформацію швидше за c все одно не вийде, тому причинно-наслідкових парадоксів не буде.

Не очевидно. Це саме те що досліджується і схоже працює
   
Передати інформацію швидше за c все одно не вийде, тому причинно-наслідкових парадоксів не буде.

У випадку спряжених часток інформація передається моментально, просто в нас немає жодних шансів про неї дізнатися зі швидкістю, що > за с.

Останнє редагування: 20 червня 2017 08:07:59 від GizmoGremlin
   
Не очевидно. Це саме те що досліджується і схоже працює

Я не проти передачі інформації швидше с,  це було б круто.

Але читайте оригінал новини, а не перекручений жовтою пресою.

Цитувати
Using the distributed entangled photons, the scientists performed the Bell test at space-like separation and without locality and freedom-of-choice loopholes.

Вони просто провели стандартний тест Белла, тільки на рекордній до цього часу відстані.
   
Вони просто провели стандартний тест Белла, тільки на рекордній до цього часу відстані.

Ну так. Нічого принципово нового не зроблено, нічого не відкрито. Чергове полірування сферичного коня у вакуумі.
   
У випадку спряжених часток інформація передається моментально, просто в нас немає жодних шансів про неї дізнатися зі швидкістю, що > за с.

 це не інформація.
   
Як бачимо передає. В цьому вся суть справи, експеримент спростовує теорію. Так було завжди. Струнка теорія і один незручний експеримент.

 В этом эксперименте никакой передачи информации не было произведено.
   
Квантовая механика не противоречит СТО
Что не мешает обеим теориям быть основанными на разных принципах и постулатах.
Но, не в этом дело. СТО не объясняет квантовые взаимодействия. Этим занимается квантовая теория.
Всем вместе занимется релятивистская квантовая теория поля, которая объединяет СТО и КТ.

Ограничения СТО на скорость переноса информации имеет фундаментальную природу, никакого очевидного нарушения этого принципа на данный момент ни в каком виде не существует в науке.
В каком учебнике можно почитать об ограничении СТО на скорость переноса информации? ;)
Очевидно, Вы спутали сигнал с информацией.

квантовая спутанность информацию не передает.
Хм. А что передает квантовая запутанность? :shuffle:
   
Что не мешает обеим теориям быть основанными на разных принципах и постулатах.
Но, не в этом дело. СТО не объясняет квантовые взаимодействия. Этим занимается квантовая теория.
Всем вместе занимется релятивистская квантовая теория поля, которая объединяет СТО и КТ.

В каком учебнике можно почитать об ограничении СТО на скорость переноса информации? ;)
Очевидно, Вы спутали сигнал с информацией.

Хм. А что передает квантовая запутанность? :shuffle:

  Квантовая запутанность не передает информацию. Это корреляция состояний 2 частиц. Никакую информацию передать через измерение этих состояний нельзя. Представьте что у Вас есть два
письма. Одно письмо отправляют на орбиту. Вы его открываете и в этот же момент в нем появляется какой-то случайный текст. Одновременно он появляется в письме на земле. И на орбите, и на земле,
люди прочитают одинаковый текст, но никакой информации при этом не передается.

 Касаемо ограничений СТО советую почитать тот же курс Фейнмана, там очень доходчиво поясняется этот вопрос.
   
Представьте что у Вас есть два
письма. Одно письмо отправляют на орбиту. Вы его открываете и в этот же момент в нем появляется какой-то случайный текст. Одновременно он появляется в письме на земле. И на орбите, и на земле,
люди прочитают одинаковый текст, но никакой информации при этом не передается
.

Наскільки мені відомо, в листах яко текст може бути лише "1" або "0". Якщо у вас при відкритті конверту прочиталася "1", то на орбіті в той самий час з'явиться "0". Вірно?
   
Передати інформацію швидше за c все одно не вийде, тому причинно-наслідкових парадоксів не буде.

Я про інше. Згідно СТО час не є об’єктивним. Відповідно "в той самий час", якщо події рознесенні у просторі, є не коректним висловлюванням. Того і питаю, що значить для вас перший виміряє чи миттєво? якщо для обох точок це будуть абсолютно різні величини.
   
Я про інше. Згідно СТО час не є об’єктивним. Відповідно "в той самий час", якщо події рознесенні у просторі, є не коректним висловлюванням. Того і питаю, що значить для вас перший виміряє чи миттєво? якщо для обох точок це будуть абсолютно різні величини.

Думай про 2 спряжені кванти яко ОДНУ частку з двома маніфестаціями в просторі. Якщо ти виміряв одну з тих маніфестацій і дізнався (наприклад) про її спін, то взнав, який спін мала і друга маніфестація. "Мала", бо більше не має. Бо факт виміру першої призвів до колапсу цілої частки => відповідно, обох її маніфестацій.

Ukrainian, ігноруй мій попередній допис з питанням, я уяснив собі відповідь :)
   
Думай про 2 спряжені кванти яко ОДНУ частку з двома маніфестаціями в просторі. Якщо ти виміряв одну з тих маніфестацій і дізнався (наприклад) про її спін, то взнав, який спін мала і друга маніфестація. "Мала", бо більше не має. Бо факт виміру першої призвів до колапсу цілої частки => відповідно, обох її маніфестацій.

Ukrainian, ігноруй мій попередній допис з питанням, я уяснив собі відповідь :)
Звідки ти будеш знати що перший виміряв її ти, а не чувак на другому кінці? В 16-му році вроді створили якийсь метод, який дозволяє визначати чи перебуває частка в запутаному стані чи ні, без зміни цього стану, але я ще не дочитав всьої критики експеременту. По факту я зараз схиляюсь до думки Енштейна стосовно скритих параметрів, тобто що спутаність чисто математичний параметр, а не фізичний.
   
Звідки ти будеш знати що перший виміряв її ти, а не чувак на другому кінці?

Не будеш. В тому-то й справа. Дізнатися можна, лише передавши відповідний сигнал традиційним способом (радіохвилею, наприклад), - зі швидкістю світла.
   
Розумієш, є різниця між частка перебуває в невизначеному стані і ми не можемо сказати в якому стані вона перебуває. Якщо не можна сказати в якому стані вона перебуває без зміни цього стану, то це просто математичний апарат, а не реальне фізичне явище.
   
Звідки ти будеш знати що перший виміряв її ти, а не чувак на другому кінці? В 16-му році вроді створили якийсь метод, який дозволяє визначати чи перебуває частка в запутаному стані чи ні, без зміни цього стану, але я ще не дочитав всьої критики експеременту. По факту я зараз схиляюсь до думки Енштейна стосовно скритих параметрів, тобто що спутаність чисто математичний параметр, а не фізичний.

Ну от хвильова функція частки - це математичний, чи фізичний параметр? Так само і зі спряженням. Це математичний апарат, що описує ймовірності фізичного стану чи станів.
Якщо хочеш перейти від ймовірностей до точних аналогових величин - то треба користатися параметрами, меншими ніж сам вимірюваний об'єкт. Щоб точно виміряти швидкість і напрямок руху бейсбольного м'яча у світі, де ніщо крім бейсбольних м'ячів не існує, потрібно щось інше, як бейсбольний м'яч.
   
Розумієш, є різниця між частка перебуває в невизначеному стані і ми не можемо сказати в якому стані вона перебуває. Якщо не можна сказати в якому стані вона перебуває без зміни цього стану, то це просто математичний апарат, а не реальне фізичне явище.

Не зовсім. Це - математичний апарат, який описує ймовірності фізичних явищ.
   
Звідки ти будеш знати що перший виміряв її ти, а не чувак на другому кінці? В 16-му році вроді створили якийсь метод, який дозволяє визначати чи перебуває частка в запутаному стані чи ні, без зміни цього стану, але я ще не дочитав всьої критики експеременту. По факту я зараз схиляюсь до думки Енштейна стосовно скритих параметрів, тобто що спутаність чисто математичний параметр, а не фізичний.

Якщо придумають спосіб дізнатись чи частинка квантово запутана без зміни її стану - ось тоді одразу можна буде говорити про миттєву передачу інформації.
І схилятись до думки Ейнштейна ви собі можете, але експерименти свідчать про протилежне.
   
Ну поки що жоден не підтвердив не еквівалентність Белла. Я про експерименти.

Останнє редагування: 20 червня 2017 19:44:14 від Etobicoke Resident
   
Не зовсім. Це - математичний апарат, який описує ймовірності фізичних явищ.
Згідно математичного апарату копійка падає з ймовірністю 1/2 на свої сторони. Але реально поки вона ще в повітрі, вона вже "знає" якою стороною впаде.
   
Згідно математичного апарату копійка падає з ймовірністю 1/2 на свої сторони. Але реально поки вона ще в повітрі, вона вже "знає" якою стороною впаде.

Десь так. Але ми про те її знання дізнатися не можемо. Якщо не вникати в страшні нюанси: коли її підкинули, під яким кутом, з якою силою, з яким обертовим моментом etc. Це і будуть "приховані параметри". Але у світі, де існують ЛИШЕ копійки, що крутяться в повітрі, нам їх не виміряти.
   
Ось непогане відео з поясненням на пальцях як працює квантова запутаність і як перевіряють, що вона існує за допомогою есперименту:

   
Мені відео зараз не поможе, не можу в даний момент дивитись. Питання не в запутаності, а в доведенні Не еквівалентності Белла. В даний момент читаю якраз це. Пишуть що в 2015 році був експеремент, який довів. Зараз читаю критику цього експеременту і відповіді.
   
Ось непогане відео з поясненням на пальцях як працює квантова запутаність і як перевіряють, що вона існує за допомогою есперименту:

https://www.youtube.com/watch?v=ZuvK-od647c

 (tu)
   
Мені відео зараз не поможе, не можу в даний момент дивитись. Питання не в запутаності, а в доведенні Не еквівалентності Белла. В даний момент читаю якраз це. Пишуть що в 2015 році був експеремент, який довів. Зараз читаю критику цього експеременту і відповіді.

Відео якраз про це.
   
Мені відео зараз не поможе, не можу в даний момент дивитись. Питання не в запутаності, а в доведенні Не еквівалентності Белла. В даний момент читаю якраз це. Пишуть що в 2015 році був експеремент, який довів. Зараз читаю критику цього експеременту і відповіді.

За 30 років успішних експериментів провели сотні. З технічним прогресом досліди проводились все точніше і на більшій дистанції.

Просто з 2015 року вже вміють проводити експеримент на таких великих дистанціях, що пояснити отримані результати можна тільки квантовою запутаністю, а не якимось похибками, прихованими параметрами чи іншими екзотичними теоріями.

Останнє редагування: 20 червня 2017 20:07:16 від інженер
   
Треба певно на курсері курс брати по елементарних частинках, бо щось я завис з вікі і гуглом. В одних місцях розписують забагато, що там фіг продрешся через дебрі формул, в інших замало.
   
Якщо придумають спосіб дізнатись чи частинка квантово запутана без зміни її стану - ось тоді одразу можна буде говорити про миттєву передачу інформації.
І схилятись до думки Ейнштейна ви собі можете, але експерименти свідчать про протилежне.

     А якщо не придумають, то буде так, як зараз - передачі швидше швидкості світла нема.
   
Якщо придумають спосіб дізнатись чи частинка квантово запутана без зміни її стану - ось тоді одразу можна буде говорити про миттєву передачу інформації.
каким образом?
квантовая запутанность, это просто отражение в квантовом мире законов сохранения
зная, что общий момент двух частиц равен нулю, мы при измерении момента = спина  одной частицы сразу же знаем спин второй
но измерив спин одной из частиц мы меняем ее момент и теперь в законе сохранения нужно учитывать еще кучу частиц , с помощью которых проводилось измерение = взаимодействие
вот и все
   
Треба певно на курсері курс брати по елементарних частинках, бо щось я завис з вікі і гуглом. В одних місцях розписують забагато, що там фіг продрешся через дебрі формул, в інших замало.

Ось тут якраз в самий раз!

   
ну шо тут?
со спутанностью-запутанностью надеюсь выяснили

а с применимостью к криптографии?
   
Ось непогане відео з поясненням на пальцях як працює квантова запутаність і як перевіряють, що вона існує за допомогою есперименту:

https://www.youtube.com/watch?v=ZuvK-od647c
цікаве відео, дякую.

Останнє редагування: 21 червня 2017 04:46:29 від Etobicoke Resident
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія