Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Китай здійснив квантову телепортацію на 1,2 тисячі кілометрів

Та да. Всього-навсього московський Фізтех і Російський ФІАН. Куди мені бля до корифеїв ФУПа.

ну тады ссылочку из купы на приведенный эффект дай, чего зря балакать
пофарбуєш папірець чорним на Землі і заплутаний папірець на Марсі стане білим. Вже є купа експериментальних підтверджень
   
Це ФУП друже а не наукове співтовариство. Розмови за спін, поляризацію і квантовий стан заплутаної множини це поверх голів більшості читачів. А приклад з конвертами дуже наочний і легко зрозумілий.

Бачиш, ось і у китайців вийшло. Щось в теорії відносності таки треба змінювати.
   
ну тады ссылочку из купы на приведенный эффект дай, чего зря балакать
пофарбуєш папірець чорним на Землі і заплутаний папірець на Марсі стане білим. Вже є купа експериментальних підтверджень
   
А я хочу такий закон який дозволить створити з повітря все що завгодно  X(

Всі живі організми черпають будівельні матеріали для свого росту з води і повітря (за винятком дріб'язкових мікроелементів).
Вуглець, водень і кисень - три кити, на яких тримається земне життя. :)
   
Це ФУП друже а не наукове співтовариство. Розмови за спін, поляризацію і квантовий стан заплутаної множини це поверх голів більшості читачів. А приклад з конвертами дуже наочний і легко зрозумілий.

Бачиш, ось і у китайців вийшло. Щось в теорії відносності таки треба змінювати.

причем тут ТО?
ничего мгновенно не переносится
не телепортация - а профанация
   
причем тут ТО?
ничего мгновенно не переносится
не телепортация - а профанация

Телепортація це мова профанів, безумовно. А те що маємо це ключовий експеримент. Раз за разом інформація розповсюджується швидше за швидкість світла.

Ще раз підкреслю, Енштейн зрозумів проблему ще в 1935-му. Зараз просто з`явилась технічна можливість перевірити.
   
неа
информация тоже не распространяется мгновенно
нет никакого канала связи ни через "наше" пространство
ни через "трансглюкальное" пространство

есть просто метод о котором знают оба
и этот метод даст вполне предсказуемый результат
   
неа
информация тоже не распространяется мгновенно
нет никакого канала связи ни через "наше" пространство
ни через "трансглюкальное" пространство

есть просто метод о котором знают оба
и этот метод даст вполне предсказуемый результат

Друже, я не дарма сказав що це ключовий експеримент. Так в науці пробиваються стіни. Я взагалі думаю що по закінченні служби може закину бізнес-карьєру і піду в який університет асистентом. Цікаві часи настали
   
информация тоже не распространяется мгновенно
Распространяется.
Квантовая информация.
Как в явлении квантовой запутанности.
Проблема в том, как использовать эффекты квантовых взаимодействий в макроквантовых системах.
В этом весь попс.
Но это решается. Один из самых известных примеров - сверхпроводимость.
Сейчас ищут такие же решения в области передачи информации.
Вполне возможно, найдут.
Конечно, если скажут себе - "Та не, разве такое возможно!" - то ничего у китайцев не получится.
   
Распространяется.
Квантовая информация.
Как в явлении квантовой запутанности.
Проблема в том, как использовать эффекты квантовых взаимодействий в макроквантовых системах.
В этом весь попс.
Но это решается. Один из самых известных примеров - сверхпроводимость.
Сейчас ищут такие же решения в области передачи информации.
Вполне возможно, найдут.
Конечно, если скажут себе - "Та не, разве такое возможно!" - то ничего у китайцев не получится.

 Нет, не распространяется информация мгновенно. Идите учите физику.
   
Друже, я не дарма сказав що це ключовий експеримент. Так в науці пробиваються стіни. Я взагалі думаю що по закінченні служби може закину бізнес-карьєру і піду в який університет асистентом. Цікаві часи настали

Я знав, шо ти служиш....
   
Телепортація це мова профанів, безумовно. А те що маємо це ключовий експеримент. Раз за разом інформація розповсюджується швидше за швидкість світла.

Ще раз підкреслю, Енштейн зрозумів проблему ще в 1935-му. Зараз просто з`явилась технічна можливість перевірити.

 Информация не распротраняется быстрее скорости света.
   
коли китайці придумали порох,для європейців це було рівноцінно чудо магії , хоча в європі теоретиків вже вистачало
   
Информация не распротраняется быстрее скорости света.

А Земля плоска і стоїть на трьох китах. В книзі написано
   
Сначала человечеству придется опровергнуть теорию относительности Эйнштейна и построить новую теорию. Потому что согласно ней, скорость любого сигнала не может превышать скорость света, такова геометрия пространства-времени.

Зачем опровергать чьи-то бредовые фантазии?
   
А Земля плоска і стоїть на трьох китах. В книзі написано
Причем тут книга - может ты и физик, но квантовая запутаность не позволяет передавать информацию. Никакую,ни с какой скоростью. Ты узнаешь спин запутаного фотона тут, разрушая запутаность. При этом узнаешь (естественно, он же противоположный) спин запутаного с этим фотона там. Где тут передача ?
Вот цитата с вики:
Измерение параметра одной частицы приводит к мгновенному (выше скорости света) прекращению запутанного состояния другой, что находится в логическом противоречии с принципом локальности (при этом теория относительности не нарушается и информация не передаётся).
   
Я дісйно фізик. І наскільки я можу оцінити факт передачі інформації має місце. Стан системи Б змінюється шляхом виміру стану системи А. Тут тільки пів-кроку до можливості миттєвого обміну інформацією. Тому власне так активно все це і досліджуєтся. Може звичайно і пустишка, а може і найбільший прорив з часів корпускулярної теорії світла.
   
Я дісйно фізик. І наскільки я можу оцінити факт передачі інформації має місце. Стан системи Б змінюється шляхом виміру стану системи А. Тут тільки пів-кроку до можливості миттєвого обміну інформацією. Тому власне так активно все це і досліджуєтся. Може звичайно і пустишка, а може і найбільший прорив з часів корпускулярної теорії світла.

угу  (tu)

от тільки незрозуміло чого китайців так поперло, загальної картини не знає ніхто
квантова запутанність чіпляє і інші важливі / незрозумілі питання - як вімпи, темна матерія .....
побудували один прискорювач всім світом, мало, планують будувти ще потужніший ......
куча людськх ресурсів , коштів ...
а тут китайці з вже реалізоаною технологією  :D

цей китаський прорив вглядає як дута кулька
   
Я дісйно фізик. І наскільки я можу оцінити факт передачі інформації має місце. Стан системи Б змінюється шляхом виміру стану системи А. Тут тільки пів-кроку до можливості миттєвого обміну інформацією. Тому власне так активно все це і досліджуєтся. Може звичайно і пустишка, а може і найбільший прорив з часів корпускулярної теорії світла.

ты наверное твердотельщик или электронщик
у них обычно бзик по-поводу ТО

квантовая запутанность не имеет никакого отношения к мгновенной передаче инфы
у нее совсем другое предназначение - криптографическое
   
АНАЩО юані Токіо? :S

Ну так вони ж свої китайські юані квантово перетворили в іпонські йєни. Тіпа конверт, квантова тєлєпортація.

І одразу скинули комусь на карту "привата" з Шанхая в Токіо. Що не ясно?
   
ты наверное твердотельщик или электронщик
у них обычно бзик по-поводу ТО

квантовая запутанность не имеет никакого отношения к мгновенной передаче инфы
у нее совсем другое предназначение - криптографическое
Стоп... Мне интересно  следить за вашим спором.   Я не физик, но что такое логика я знаю.   Так вот если что-то  изменяется в месте А,  а в месте В это изменение воспринимается -  назовём это "1",  а когда изменяется и не воспринимается это "0". Так что же это как не передача информации? Если я не прав,  подскажите  в каком месте.
   
Стоп... Мне интересно  следить за вашим спором.   Я не физик, но что такое логика я знаю.   Так вот если что-то  изменяется в месте А,  а в месте В это изменение воспринимается -  назовём это "1",  а когда изменяется и не воспринимается это "0". Так что же это как не передача информации? Если я не прав,  подскажите  в каком месте.

Ви про ідею, що можна спостерігати за змінами і так передавати інформацію? Неможливо.
В квантовій запутаній системі дізнатись, чи відбувся вимір на іншій стороні не можна. Можливо тільки один раз поміряти спін на своїй стороні і дізнатись, що він став протилежним на іншій стороні (а от чи це виміряли там чи ні ми не можемо знати).
   
Ви про ідею, що можна спостерігати за змінами і так передавати інформацію? Неможливо.
В квантовій запутаній системі дізнатись, чи відбувся вимір на іншій стороні не можна. Можливо тільки один раз поміряти спін на своїй стороні і дізнатись, що він став протилежним на іншій стороні (а от чи це виміряли там чи ні ми не можемо знати).
Понятно. А если в систему передачи включить время?  То есть каждый промежуток времени должно происходить событие или 1 или 0?
   
Доречі, а якщо один з пари знаходиться в ракеті, що рухається в ракеті зі швидкістю 0.9с по відношенню до другого. Ота "одночасна" зміна невизначеності на визначеність коли наступить?
   
Стоп... Мне интересно  следить за вашим спором.   Я не физик, но что такое логика я знаю.   Так вот если что-то  изменяется в месте А,  а в месте В это изменение воспринимается -  назовём это "1",  а когда изменяется и не воспринимается это "0". Так что же это как не передача информации? Если я не прав,  подскажите  в каком месте.

для начала о квантовой запутанности (или точнее связанности)

есть комната в которой чувак
у чувака есть задание нарисовать два циферблата
он может первый нарисовать какой захочет (например часовая на 3, минутная на 12)
но второй он должен нарисовать например симметричным (для приведенного случая будет - часовая на 9, минутная на 6)
вот такая например "запутанность"

далее эти два циферблата он запечатывает в конверты и передает вместе с инструкцией
конверты рассылаются двум разным людям на 100500 км

как только один конверт вскрывается - становится "мгновенно понятно" что показывает циферблат во втором конверте

 B-)

но есть один нюанс
и он уже имеет отношение к криптографии
   
для начала о квантовой запутанности (или точнее связанности)

есть комната в которой чувак
у чувака есть задание нарисовать два циферблата
он может первый нарисовать какой захочет (например часовая на 3, минутная на 12)
но второй он должен нарисовать например симметричным (для приведенного случая будет - часовая на 9, минутная на 6)
вот такая например "запутанность"

далее эти два циферблата он запечатывает в конверты и передает вместе с инструкцией
конверты рассылаются двум разным людям на 100500 км

как только один конверт вскрывается - становится "мгновенно понятно" что показывает циферблат во втором конверте

 B-)

но есть один нюанс
и он уже имеет отношение к криптографии
То есть,  грубо,  нельзя  знать что  в конвертах по отдельности ,  а можно это узнать это только одновременно и вероятность как 0 так и 1 по 50%. Так?
   
Понятно. А если в систему передачи включить время?  То есть каждый промежуток времени должно происходить событие или 1 или 0?

Квантова запутаність розривається при першому помірі з будь-якої сторони.
Ніяких подій не відбувається.
   
То есть,  грубо,  нельзя  знать что  в конвертах по отдельности ,  а можно это узнать это только одновременно и вероятность как 0 так и 1 по 50%. Так?

Можно, в цьому вся суть китайського експеримента. Квантовий стан на стороні прийома вимірюється до того як інфа могла б дійти від джерела зі швидкістю світла. І квантовий стан відповіда тому  що визначило джерело.

Останнє редагування: 19 червня 2017 23:06:25 від outsider
   
Можно, в цьому вся суть китайського експеримента. Квантовий стан на стороні прийома вимірюється до того як інфа могла б дійсти від джерела зі швидкістю світла. І квантовий стан відповіда тому  що визначило джерело.
Ладно.  Удачи китайцам! Я за них болею.
   
Доречі, а якщо один з пари знаходиться в ракеті, що рухається в ракеті зі швидкістю 0.9с по відношенню до другого. Ота "одночасна" зміна невизначеності на визначеність коли наступить?

А яка різниця хто де і з якою швидкістю. Хто перший виміряє, той і миттєво розплутає систему.

Останнє редагування: 19 червня 2017 23:10:32 від інженер
   
То есть,  грубо,  нельзя  знать что  в конвертах по отдельности ,  а можно это узнать это только одновременно и вероятность как 0 так и 1 по 50%. Так?

не так
открывший первым узнает что во втором конверте 100%
   
є ще така тема
що вченим завжди конче необхідне фінансування
тому вони завжди будуть малювати найкрасивіші перспективи
особливо якщо це стосується фундаментальних досліджень

реально вчені хочуть щось досліджувати раптом щось знайдеться чи спрацює

але треба казати що ми розробляємо технологію яка допоможе переміщувати телепортувати предмети     


а у випадку з Китаєм
думаю слово квантова там взяли для привабливості 
   
не так
открывший первым узнает что во втором конверте 100%
Я имел в виду другое. В вашей интерпритации нельзя влиять на то что будет в конвертах в одном и др.  месте. Поэтому и вероятность по 50, потому что места 2.
   
Я имел в виду другое. В вашей интерпритации нельзя влиять на то что будет в конвертах в одном и др.  месте. Поэтому и вероятность по 50, потому что места 2.

вы можете и повлияете на свой конверт как только откроете - он "испортится"  :D
в этом и смысл криптографического ньюанса
со вторым конвертом при этом ничего не случится
   
 Люди которые считают что информация может передаваться быстрее скорости света плохо понимают что такое современная физика. Открывайте учебники и учитесь. Возможно
однажды физика выйдет за рамки СТО, но пока что ничего подобного на горизонте не просматривается.
   
Нет, не распространяется информация мгновенно. Идите учите физику.
Вы сами её уже выучили?
Если да, то какую из них?  :D

И, да. Не амикошонствуйте, пожалуйста.
   
Открывайте учебники и учитесь. Возможно
однажды физика выйдет за рамки СТО, но пока что ничего подобного на горизонте не просматривается.
Сбавьте спесь и попробуйте разобраться, а не посылать в школу. Открывайте учебники и учитесь сами.
По новым учебникам, а не по тому хламу, по которому учились Вы. Если учились.  ;)
Пока Вы спали, квантовая механика давно "вышла за рамки СТО" - это вообще две совместимые, но абсолютно независимые теории.
Капиши, проффесор?  :D
   
А яка різниця хто де і з якою швидкістю. Хто перший виміряє, той і миттєво розплутає систему.
Ну різниця в тому, що там час тиче по різному, і наслідки можуть настати перед причиною.
   
є ще така тема
що вченим завжди конче необхідне фінансування
тому вони завжди будуть малювати найкрасивіші перспективи
особливо якщо це стосується фундаментальних досліджень

реально вчені хочуть щось досліджувати раптом щось знайдеться чи спрацює

але треба казати що ми розробляємо технологію яка допоможе переміщувати телепортувати предмети    


а у випадку з Китаєм
думаю слово квантова там взяли для привабливості 

Та ні, там для привабливості виділяють слово "телепортація". Слово "квантова" там якраз на своєму місці.
   
Дорогі мої, основні відкриття людство вже зробило. Не очікуйте ні "телепортації" ні "машини часу" ні між-зіркових кораблів. Фізика заперечує таку можливість. І практика теж. Бо якщо б було по-іншому то ми мали би вже посланців з майбутнього і порти для міжзоряних кораблів з прибульцями. І не тіште себе різними казками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія