Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вернулся ьы ВАШ ДЕД-ПРАДЕД с войны если бы ссср капитулировал в 1941 г. - 2?

Опитування
???
Всього проголосувало: 54
Всё равно погиб бы?  3 
 
 6% 
Нет, вернулся бы ещё в 1941-42г.  14 
 
 26% 
И не уходил бына фронт  31 
 
 57% 
Не знаю  6 
 
 11% 




Запощу вопрос, потому как предыдущая эта тема куда то подевалась в архивах....

Мне кажется, что если бы сссср капитулировал после того, как немцы захватили львиную часть территории, народ повесил Сталина и политбюро,  а военкоматы не стали бросать под немецкие танки всё больше, и больше народу  в бездарных военных операциях, то многие наши деды и прадеды вернулись бы домой и не погибли за уже несуществующее государство?

Кто чего думает?
   
Запощу вопрос, потому как предыдущая эта тема куда то подевалась в архивах....

Мне кажется, что если бы сссср капитулировал после того, как немцы захватили львиную часть территории, народ повесил Сталина и политбюро,  а военкоматы не стали бросать под немецкие танки всё больше, и больше народу  в бездарных военных операциях, то многие наши деды и прадеды вернулись бы домой и не погибли за уже несуществующее государство?

Кто чего думает?
=====================================
Історія не любить подібних фантазій. Але,звісно, щоб......ну навчалися б українські хлопчики та дівчата у універах Рейха, куди б вони поділися? А в наш час два німецькіх поліцая десь у Гамбурзі, знайшовши п'яничку чи наріка на газоні в отрубях, казали би:"Ти диви,Грицю,яке в нього смішне призвище: МЮЛЛЄР!" :D  X(
   
хто зна
для Гітлера територія і ресурси Радянського союзу мали стати плацдармом для боротьби за світову гегемонію
тому, діди, повернувшись в 1941, пішли би на фронт проти американців та західної коаліції
не факт, що звідти би повернулись
хз, це був би зовсім інший розклад, але ми про це вже ніколи не дізнаємось
   
=====================================
Історія не любить подібних фантазій. Але,звісно, щоб.....
:D  X(
Якраз і любить, тому що це дає розуміння, наскільки позиція людей до війни могла б допомогти багатьом вижити й повернутись...а не цей голімий "бєссмєртний полк", який поклали в землю за ще 40 гроків панування кривавого сталінізму...
   
мій прадід сидів в таборі в той час
   
Один з моїх дідів парубком був вивезений в Німеччину. Повернувся.
Вивчив німецьку, казав: стільки книжок що прочитав за той час, що там був, більше не бачив ніколи.
По поверненню пробував ввести деякі "штучки" з німецької сільськогосподарськ ої діяльності.
П.С. В 39 його родина були "куркулями", добровільно все віддали і здали в колгосп, тому повезло і не вивезли в сибір-казахстан.
   
Мне кажется, что если бы сссср капитулировал после того, как немцы захватили львиную часть территории, народ повесил Сталина и политбюро,

Локотская республика. Причём, кацам Фюрер дал настоящее (насколько было возможно) самоуправление, а не кышнул, как бандеровцев. Там даже в/с немцев местные кацы судили за беспредел и расстреливали, бывало.

   
Такий чоткий Рейх загнобілі... ех, а ща би сьорбали баварскоє...  8-)  :-)o

   
Немцы отпускали украинцев из плена (местных) - это факт
   
Немцы отпускали украинцев из плена (местных) - это факт
+
Баба моего деда за золотые сережки вытащила из дарницкого лагеря.
   


Ех, загнобілі кляті йвани таких чотких гансів..  :X  :cray:
А ща би вже усє на бімерах розсікали...  8-)  :-)o

   
Гитлера бьі унижтожило его же окружение через некоторое время.
А мьі бьі стали цивилизованной страной и без таких страшньіх жертв.

   
Немцы отпускали украинцев из плена (местных) - это факт


і торбу гостинців у дорогу давали, факт
   
Запощу вопрос, потому как предыдущая эта тема куда то подевалась в архивах....

Мне кажется, что если бы сссср капитулировал после того, как немцы захватили львиную часть территории, народ повесил Сталина и политбюро,  а военкоматы не стали бросать под немецкие танки всё больше, и больше народу  в бездарных военных операциях, то многие наши деды и прадеды вернулись бы домой и не погибли за уже несуществующее государство?

Кто чего думает?

Якщо совок капітулював..
Ви не змогли би написати це повідомлення.

Бо НІКОМУ ПИСАТИ БУЛО БИ. і впевнений що 99,5% не читало би це опитаня - бо некому ...

   
Гитлера бьі унижтожило его же окружение через некоторое время.
А мьі бьі стали цивилизованной страной и без таких страшньіх жертв.


американці падлюки,
підісрали наше українське щастя своїм другим фронтом і ленд лізом  :X
   
і торбу гостинців у дорогу давали, факт
Факт в том что отпускали украинцев из плена.
Около пяти млн. пленных за четыре месяца тоже факт.
Вопрос - что с ними делать, где размещать, чем кормить ?
   
хто зна
для Гітлера територія і ресурси Радянського союзу мали стати плацдармом для боротьби за світову гегемонію
тому, діди, повернувшись в 1941, пішли би на фронт проти американців та західної коаліції
не факт, що звідти би повернулись
хз, це був би зовсім інший розклад, але ми про це вже ніколи не дізнаємось
Тоді у німців була б ядерна зброя у 45 році і Великобританію , а потім США спідкала б доля Японії.  Просто США першими знайшли вчених 3го рейху, а не совки.
   
Гитлера бьі унижтожило его же окружение через некоторое время.
А мьі бьі стали цивилизованной страной и без таких страшньіх жертв.

Внатурє.
А ше якби кляті янки отим клятим йванам тушонку і люміній не подганяли...  :X - то ща би усім роздавалі по сасісці і півку на октоберхвест (tu)  :cray:



   
Факт в том что отпускали украинцев из плена.
Около пяти млн. пленных за четыре месяца тоже факт.
Вопрос - что с ними делать, где размещать, чем кормить ?


мій прадід при обороні Києва у полон потрапив
колона полонених тягнулась до самого горизонту, німців конвоїрів було мало
хто в колоні відставав, того пристрелювали. Чим ближче до кінця дня, тим трупів за колоною лишалось більше.
Прадіду моєму було уже майже 40, він був поранений і знесилений почав відставати. Два молоді хлопці кацапи взялись його тягнути, але теж вибились із сил і під кінець дня вони почали відставати уже втрьох. Тоді він попросив хлопців, щоб відпустили його. Після війни він їх шукав. Один з полону не повернувся, інший безвісти пропав уже після полону. Вони його відпустили, він пробрався за спину конвоїру і на крутому спуску впав на узбіччя і покотився. Чи то не помітили його, чи полінились стріляти, але закотився він у кущі і пролежав там доки колона пройшла, а потім доповз до села, де його виходили.
Ну він же не знав, що німці не збирались нікого стріляти а трупи за колоною то постановка мосфільмовська.

Останнє редагування: 7 травня 2019 11:41:09 від OldBoy
   
і торбу гостинців у дорогу давали, факт

на самом деле в 41ом под киевом немцы распустили по домам пленных красноармейцев из местных....возможно не повальное явление но такое тоже было
   
мій прадід при обороні Києва у полон потрапив
колона полонених тягнулась до самого горизонту, німців конвоїрів було мало
хто в колоні відставав, того пристрелювали. Чим ближче до кінця дня, тим трупів за колоною лишалось більше.
Прадіду моєму було уже майже 40, він був поранений і знесилений почав відставати. Два молоді хлопці кацапи взялись його тягнути, але теж вибились із сил і під кінець дня вони почали відставати уже втрьох. Тоді він попросив хлопців, щоб відпустили його. Після війни він їх шукав. Один з полону не повернувся, інший безвісти пропав уже після полону. Вони його відпустили, він пробрався за спину конвоїру і на крутому спуску впав на узбіччя і покотився. Чи то не помітили його, чи полінились стріляти, але закотився він у кущі і пролежав там доки колона пройшла, а потім доповз до села, де його виходили.
Ну він же не знав, що німці не збирались нікого стріляти а трупи за колоною то постановка мосфільмовська.
А зачем в конце про Мосфильм ? Это шутка юмора такая ?
   
Покійна теща розповідала:  зайшли німці у село, нікого не чіпали, сказали обрати війта і жити звичайним життям. На цей момент голова колгоспу, мєнт та парторг вже втікли. Єдине, що зробили німці - витягли кількох жидів і кудись забрали. Було у селі декілька їх хат.

А так взагалі поводились чемно, набагато краще від червоножопих. Ті як прийшли, якась жінка протягнула горнятко з молоком. Червоножопий взяв, подивився на неї зло і протягує назад, каже: "Пий, сука".  Думав, молоко отруєне.
   
Кто чего думает?

Моїм мізкам запитання абсурдне , тому відповіді не маю .

Та можу лише зауважити , що один із двох дідів , помер 43-го року , від ран отриманих іще  на фінській войнушці і у в лругій світовій не воював .
   
А зачем в конце про Мосфильм ? Это шутка юмора такая ?


ну німці вони ж добрячки були
добра хотіли українцям, цивілізацію несли. все погане потім пропаганда придумала


можу розказати іще як відступаючи село спалили
бабця хотіла в хату зайти хоч одяг забрати, але німецький солдат не пустив, автомат наставив
так і залишилась з дитиною в чому була
перезимували в землянці а потім хату із глини і хмизу зліпила. та хата і досі стоїть і там люди живуть
   
І надодачу .

Зважаючи і на сучасну інформацію і на тодішні лозунги про "міравую рєвалюцію" і на події в у в Іспанії , я вірю , що тодішня  влада СРСР і сама готувалась до нападу .
От токо не встигла . )))
   
ну німці вони ж добрячки були
добра хотіли українцям, цивілізацію несли. все погане потім пропаганда придумала


можу розказати іще як відступаючи село спалили
бабця хотіла в хату зайти хоч одяг забрати, але німецький солдат не пустив, автомат наставив
так і залишилась з дитиною в чому була
перезимували в землянці а потім хату із глини і хмизу зліпила. та хата і досі стоїть і там люди живуть
Теперь сарказм от меня . Космодемьянская чьи дома жгла ? Красные пленных немцев конвоировали на автобусах ?
   
Теперь сарказм от меня . Космодемьянская чьи дома жгла ? Красные пленных немцев конвоировали на автобусах ?


а я десь писав про доброту совєтів?  :S

тут же гілочка про упущене щастя українське, бо німці не перемогли
   
І ще надодачу .

Лише факт - батькова мати із трьома синами , якося пережила у в Полтаві і германську окупацію і усе подальше совєцьке комуняцтво .

Усі троє синів до війни народились .
   
Опитування некоректне.
замість "капітуліровал в1941 г." має бути зовсім інше формулювання про спільну разом з Гітлером військову агресію у 1939 р.
   
мій прадід сидів в таборі в той час

мой там и расстрелян, до того  :X
   
мало варіантів
один дід поліг від Голодомору ще в 33-му
другий повернувся з Праги в 45-му, тяжко поранений
як відповісти?
   
нічого не зрозумів
   


Якраз і любить, тому що це дає розуміння,

Я можу хоч і до скону трахати власний мозок - "а що би було якби я не випив колись перший раз алкоголь та не викурив першу цигарку ..?"

Та історію змінити не можна і якшо вже я став алкоголіком , то уся , звиняйте на слові , суходрочка власного мозку - лише створює підгрунтя у жалю до себе і забирає час продуктивного життя .

А мої розповіді - "не пий" , щось нікому іншому розуміння не дають , у вигляді дій чі бездіяльності , хіба що мармизу начистять , що-би не , кхм , відволікав . )))


наскільки позиція людей до війни могла б допомогти багатьом вижити й повернутись...

Два факти стосовно словосполучення "позиція людей"

1 . Двоюрідний дід пішов із в'язниці "добровольцем" у штрафбат . Повернувся живим .
 На 9-те травня такі "концерти" влаштовував після "стакану портвейну" , що сусід , котрий відбув 15-ть років за "поліцайстово" , брав його за шкірку та вкидав до його ж голубника , що-би проспався . ))

2. Дєзєртірство , як позиція до війни , зберігає життя , доки не впіймать та не розстріляють "свої" .

Життя , за будь яких обставин і будь-де , лише від волі Господа залежить . На мою особисту думку .
   
а я десь писав про доброту совєтів?  :S

тут же гілочка про упущене щастя українське, бо німці не перемогли

По сравнению с той цивилизационной жопой, куда мьі попали на десятки лет и до сих пор находимся -- неизвестно что лучше.

   
Опитування некоректне.
замість "капітуліровал в1941 г." має бути зовсім інше формулювання про спільну разом з Гітлером військову агресію у 1939 р.
МаЄмо те, що маємо...
   
Якщо совок капітулював..
Ви не змогли би написати це повідомлення.

Бо НІКОМУ ПИСАТИ БУЛО БИ. і впевнений що 99,5% не читало би це опитаня - бо некому ...
Чому це? Німці не були такими варварами, як про них пише ватна пропаганда! А нащадки совка на Донбасі - он які войовничі до нас....
   
мало варіантів
один дід поліг від Голодомору ще в 33-му
другий повернувся з Праги в 45-му, тяжко поранений
як відповісти?
Мабуть, треба питання про вістоювання державності у 1918-19 роках ставити...
   
Не один дід-прадід не повернувся з тієї війни...Свекруха сиротою виросла, батька не пам"ятала, пропав безвісти. коли вже бойові дії йшли у Пруссії..
А потім дожилися...коли моя 5-річна донечка заявила : Як виросту, буду жити у Німеччині.
То за що ж ті прадіди воювали?...

Останнє редагування: 8 травня 2019 23:28:15 від Myroslava
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія